czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
jtb
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 15:50

czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: jtb » 30 kwie 2012, o 21:55

Hej,

z racji nadmiaru wolnego czasu, tudziez checi poznania jakiejs "kolezanki" zalogowalam sie do pokoju na chacie popularnego portalu, pokoju z zalozenia przeznaczonego dla nas.

Po 5-ciu minutach zwatpilam. Wiadomo, wiekszosc osob tam przebywajacych nudzi sie i szuka rozrywki, ale...

prosze o jakies pozytywne przyklady, czy udalo Wam sie poznac kogos, z kim mozecie milo spedzic czas, wypic kawe/pifko, rozwijac wspolne pasje, itd.

Jak oceniacie, czy na takich chatach glownie przebywaja malolaty i osoba w wieku powiedzmy 30 lat nie powinna zawracac sobie glowy takimi miejscami?

Nie wiem,byc moze juz taki temat byl poruszany na tymze forum, jesli tak, to przepraszam za dubel i prosze o jakiegos linka:)

Pozdrawiam!
karate_tyka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 28 gru 2011, o 11:43

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: karate_tyka » 30 kwie 2012, o 21:57

Są osoby normalne ;)
Powodzenia w szukaniu ich tam ;)
jtb
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 15:50

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: jtb » 30 kwie 2012, o 22:05

Byc moze nie sprecyzowalam...

piszac "normalne" mam na mysli osoby, ktore na wstepie nie proponuja "lozka"...
karate_tyka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 28 gru 2011, o 11:43

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: karate_tyka » 30 kwie 2012, o 22:06

Nadal potwierdzam, że są ;)
jtb
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 15:50

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: jtb » 30 kwie 2012, o 22:07

karate_tyka pisze:Są osoby normalne ;)
Powodzenia w szukaniu ich tam ;)

Rozumiem, ze nie jest to Twoim zdaniem dobre miejsce do takich poszukiwan.

Mozesz podpowiedziec bardziej odpowiednie?

Dzieki :)
karate_tyka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 28 gru 2011, o 11:43

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: karate_tyka » 30 kwie 2012, o 22:10

Pisząc, że są nie ironizowałam, bo są, sama znam kilka ;)
Ale nie ukrywam, że ciężko jest trafić ;)
jtb
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 15:50

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: jtb » 30 kwie 2012, o 22:16

karate_tyka pisze:Pisząc, że są nie ironizowałam, bo są, sama znam kilka ;)
Ale nie ukrywam, że ciężko jest trafić ;)

Pozostaje mi pogratulowac takiego szczescia :) Niestety wydaje mi sie,ze jesli ktos bardzo ceni swoj czas, to nie bedzie go marnowal na wyluskanie takiej osoby z chata.

Chyba, ze sie bardzo nudzi:)
hane
Posty: 9
Rejestracja: 28 kwie 2012, o 22:20

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: hane » 30 kwie 2012, o 23:09

karate_tyka pisze:Są osoby normalne ;)
Powodzenia w szukaniu ich tam ;)
Może nie chacie^^ ale zawsze... Mówisz o mnie Kochany Głuptasie? :cool:
"Uśmiechem przytul mnie <3"
karate_tyka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 28 gru 2011, o 11:43

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: karate_tyka » 30 kwie 2012, o 23:22

hane pisze: Może nie chacie^^ ale zawsze... Mówisz o mnie Kochany Głuptasie? :cool:

Tak publicznie do mnie/ o mnie.. <nono>
Nie o Tobie :D Ty ani z czatu ani normalna :D ;*
black_sabath85
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 22 lut 2012, o 18:52
Lokalizacja: dolny slask

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: black_sabath85 » 30 kwie 2012, o 23:57

witam.
Zaczne od tego iz 2lata temu na czacie poznalam swoja zona. To byl jedyny taki moment w moim zyciu, gdy postanowilam, poddac sie tej tak bardzo krytykowanej formie szukania partnerki. Powiem wam ze jestem najszczesliwsza kobieta na ziemi. Kocham swoja kobiete i ubostwiam ja. A zaczelo sie od szukam kogos normalnego
POZDRAWIAM :-P
Awatar użytkownika
CzerwonyGroszek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 78
Rejestracja: 13 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: CzerwonyGroszek » 1 maja 2012, o 13:50

jtb pisze:
karate_tyka pisze:Są osoby normalne ;)
Powodzenia w szukaniu ich tam ;)

Rozumiem, ze nie jest to Twoim zdaniem dobre miejsce do takich poszukiwan.

Mozesz podpowiedziec bardziej odpowiednie?

Dzieki :)
Może i są, ale czy są zainteresowane poznaniem kogoś, czy wpadają tam pogadać z kimś kogo już znają?
Muszę przyznać, że parę lat temu zajrzałam na jakiegoś czata i stwierdziłam, że to jakaś pomyłka. Znaczy, ja wiem, może ja jestem za stara na takie numery, a poza tym nieprzystosowana ;) poziom tekstów ogólnie uważałam za żenujący i w ogóle o co kaman na takim czacie?
poprawna86
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 8 maja 2011, o 18:46
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: poprawna86 » 1 maja 2012, o 14:56

Skoro o normalności i poznawaniu, to skorzystam i zapytam... Jest może ktoś mieszczący się w granicach normalności z Trójmiasta, kto ma chwilę wolnego czasu i ochotę na spotkanie, popisanie ? :oops: Zaznaczam, że brzydal ze mnie, więc wszelkie erotyczno-romantyczne relacje nie wchodzą w grę ;p

W temacie wątku, na czacie bywam, poznaję i szybko się nudzę (moje rozmówczynie najczęściej również), ale to może wynikać z moich braków w umiejętności nawiązywania kontaktów. Stwierdzam jednak znaczny deficyt tych "normalnych", co przyczynia się do myśli o przejściu na tę "drugą" stronę, po czym następują rozważania o dożywotnim celibacie. Znajdzie się też miejsce na smutek i chwilowe niezadowolenie z faktu bycia lesbijką. Później już tylko czas na ogarnięcie się i ponowną wizytę na czacie :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: osiol » 1 maja 2012, o 15:38

Na czacie KK są jak najbardziej normalne osoby. Chociaż jeśli szuka się na nim "tej jedynej" to można się zawieść.
Poza tym - co kto lubi. Są osoby które nie odnajdują się na czatach. Są inne które są od czatu uzależnione.
Ja poznałam kilka ciekawych osób, z którymi utrzymuję kontakty poza czatem. Swoją dziewczynę również tam poznałam. Co prawda prawie rok spotykałyśmy się tylko towarzysko, no ale potem jakoś tak wyszło ;)
Awatar użytkownika
tieudown
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 142
Rejestracja: 25 lut 2012, o 20:39

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: tieudown » 1 maja 2012, o 16:27

Na czacie są bardzo normalne i przyjemne osoby :) bardzo miło się z nimi rozmawia, natomiast myślę, że celem tego czatu nie są propozycje towarzyskie, tylko rozmowa, więc jeśli szukasz dziewczyny przez czat, to chyba nie trafisz na nic akurat na KK :)
Chciałabym wyrazić moją opinię... Ale nie chce mi się jej bronić przez następne trzy godziny.
ya_ku_za
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 18:13

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: ya_ku_za » 1 maja 2012, o 17:16

poprawna86 pisze:Skoro o normalności i poznawaniu, to skorzystam i zapytam... Jest może ktoś mieszczący się w granicach normalności z Trójmiasta, kto ma chwilę wolnego czasu i ochotę na spotkanie, popisanie ? :oops: Zaznaczam, że brzydal ze mnie, więc wszelkie erotyczno-romantyczne relacje nie wchodzą w grę ;p

W temacie wątku, na czacie bywam, poznaję i szybko się nudzę (moje rozmówczynie najczęściej również), ale to może wynikać z moich braków w umiejętności nawiązywania kontaktów. Stwierdzam jednak znaczny deficyt tych "normalnych", co przyczynia się do myśli o przejściu na tę "drugą" stronę, po czym następują rozważania o dożywotnim celibacie. Znajdzie się też miejsce na smutek i chwilowe niezadowolenie z faktu bycia lesbijką. Później już tylko czas na ogarnięcie się i ponowną wizytę na czacie :)

Pozdrawiam
Szczerze mówiąc, to mam ten sam problem. Na czacie nie umiem chyba rozmawiać, z tymi dziewczynami - najczęstszy temat to seks, i parcie na szkło. A ja chciałabym tylko pogadać, wyjść na spacer etc.
hane
Posty: 9
Rejestracja: 28 kwie 2012, o 22:20

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: hane » 1 maja 2012, o 17:55

Może nie powinnam wypowiadać się w tej kwestii bo sama osobiście czatu nie odwiedziłam ponieważ najczęściej jednak buszuję po forum. Jednakże myślę,że to tak jak w życiu. Wszędzie można poznać różnych ludzi. Co do własnych obserwacji wątków na forum i różnych PW sądzę,że można odnaleźć osoby warte rozmowy,których życiowym priorytetem nie jest rozmowa na tematy łóżkowe. Pełno jest tu osób,które mają wiele Nam do zaoferowania ze swojej osobowości. Osobiście uwielbiam rozmowy z niektórymi użytkowniczkami. Najczęściej to jednak One odnajdują mnie gdy odpiszę na jakiś stworzony wątek przez nie na forum. I póki co muszę powiedzieć,że wszystkie moje "kontakty" zawarte przez forum są szczególne i zawierające szczyptę niecodzienności w tych ujmijmy hm... dość materialnych czasach konsumpcjonizmu. Może mam szczęście do tych wyjątkowych użytkowniczek jednakże patrząc na powyższe posty nie jestem osamotniona w poglądzie,że można tutaj znaleźć kogoś kto wysłucha, doradzi czy wyjdzie z Nami na spacer. Bardzo się cieszę,że jest tak wiele Nas,które myślą normalnie i chcą po prostu porozmawiać z drugą osobą. Jeśli mogę tylko pomóc to bardzo chętnie wysłucham :) Naprawdę myślę,że jest tu ogromnie dużo osób łaknących wręcz kontaktu, jednakże wstydzących się wyjścia na czat albo napisania na forum. Jednakże opłaca się, uwierz!
A jak coś to ja chętnie wysłucham, może coś doradzę. Sama w swoim czasie zaznałam tu wsparcia, a także zrozumienia. Ostatecznie "szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek" prawda? Jeśli mogłabym w czymś pomóc służę. Myślę,że nie gryzę i inne użytkowniczki w przeważającej części również :wink: Szukajmy więc podobnych do Nas,bo może to wydaje się Wam nieprawdopodobne w tej chwili,ale tacy ludzie istnieją :)
Pozdrawiam
sekai
"Uśmiechem przytul mnie <3"
Awatar użytkownika
shea
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 23 sty 2010, o 16:23

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: shea » 2 maja 2012, o 12:23

a i owszem, spotkałam. jakieś dwa lata temu wchodziłam dosyć często na czat, głównie z nudów, poznałam dziewczynę i do tej pory się przyjaźnimy :mrgreen:
także warto szukać ;)
To miłość jedna na milion.
polna
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 28 paź 2011, o 22:48

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: polna » 3 maja 2012, o 00:39

O, świetna sprawa. Z mojego doświadczenia, które wygląda ubogo, gdyż w swoim życiu odwiedziłam chat dosłownie kilka razy i.... z moim szczęściem, oprócz kilku "masz numer w heyah?" czy "lubisz dominować nad facetami?" poznałam naprawdę luźną laskę, z którą można pogadać o czymś więcej niż o tym czy mogę zadzwonić i posapać do słuchawki. Jest to więc możliwe, ale chyba dosyć rzadkie. I można sobie tylko krwi napsuć.
Twardzielka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 2 maja 2012, o 18:08
Lokalizacja: Bydgoszcz - Fordon

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: Twardzielka » 3 maja 2012, o 22:51

Ja poznałam . Kawki soczki kino spacerek i łóżko też już było :D fajna dziewczyna , lubię ją.
Zauroczyłaś mnie ślicznotko <3
Inermiss
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 8 sie 2008, o 02:00

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: Inermiss » 4 maja 2012, o 17:38

ja powiem tak, na chacie są normalne kobiety wręcz powiem nawet że przesympatyczne i inteligentne
osobiście poznałam pare osób z którymi mi się dobrze rozmawiało na samym ogóle nie koniecznie na privie
No i owszem trafiają się takie które szukają tylko rozrywki i wbijają sie odrazu na priv z różnymi propozycjami
ale na takie wiadomości nie ma co zwracać uwagi najlepiej je po prostu ignorować lub napisać że nie i koniec osobiście nie trafiłam na szczególnie nachalną chatowiczkę jak nie to nie i miłego dnia :)
Także osobiście polecam chata ,wybierz odpowiedni pokój i rozmawiaj :)
kinomaniaczka
Posty: 5
Rejestracja: 19 lut 2012, o 21:05

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: kinomaniaczka » 5 maja 2012, o 23:51

Każda z osób wchodzących na czat uważa się za osobę normalną. Nienormalny jest zawsze kto inny, nigdy my.
Awatar użytkownika
martwica_mózgu
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 482
Rejestracja: 24 gru 2005, o 00:00

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: martwica_mózgu » 6 maja 2012, o 10:55

kinomaniaczka pisze:Każda z osób wchodzących na czat uważa się za osobę normalną. Nienormalny jest zawsze kto inny, nigdy my.
ahahahah, ale się uśmiałam

jak to w życiu ;) ...
.: disclosure :.
Awatar użytkownika
cookie_monsterr
Posty: 2
Rejestracja: 6 maja 2012, o 16:50

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: cookie_monsterr » 6 maja 2012, o 17:17

Czat to sposób jak każdy inny - wystarczy odrobina szczęścia by trafic na "kogoś normalnego". Mam lekki uraz do czatów dla les,nie wiem czemu ale wydaje mi się, że większośc przebywających tam osób to faceci robiący sobie jaja. Jednak można poświęcic trochę czasu i spróbowac kogoś poznac. Skoro ja sama logując się tam uważam się za "kogoś normalnego" to dlaczego takich osób nie może byc tam więcej? :P
Awatar użytkownika
suffocating
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 15 cze 2011, o 19:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: suffocating » 6 maja 2012, o 19:55

Hmm z moich doświadczeń z chatem z biegiem czasu jest coraz gorzej. Moim zdaniem kiedyś można było spotkać więcej "normalnych, inteligentnych dziewczyn" niż teraz :wink: . Obecnie większość okupuje fora typu kk lub po prostu chodzi do branżowych klubów. Ale nie uważam, że nie można spotkać kogoś "normalnego", trzeba mieć po prostu szczęście i trafić na odpowiedni moment :wink:
"Być może w krainie, gdzie kłamstwo nie znane, Ty będziesz aniołem, ja będę szatanem!"
loveaellie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 19 sty 2011, o 00:46

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: loveaellie » 14 maja 2012, o 20:40

Ale rozmawiamy tu o chacie KK, czy ogolnie, kazdym chacie?
Awatar użytkownika
Silene
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 677
Rejestracja: 22 sty 2007, o 00:00
Lokalizacja: Londyn

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: Silene » 14 cze 2012, o 11:25

Ja mam różne doświadczenia. Bardzo często kiedy tylko otwieram priv od razu jest pytanie o seks albo czy siedzę właśnie rozebrana. Z reguły chodzę na czat na którym jest mało osób i są to z reguły osoby "normalne". Później zaczęłam chodzić w poszukiwaniu tylko i wyłącznie normalnej rozmowy (nie chciałam związku), poznałam świetną dziewczynę z mojego miasta, często sie spotykamy czy to na piwko, czy na oglądanie filmów, rozmowy i itp. Zaczęłam wchodzić dalej z nudy i chęci rozmowy a jestem bardzo kontaktowym człowiekiem, trafiłam na wielu wręcz debili i przede wszystkim od groma jest facetów na czatach dla les (czego totalnie nie rozumiem). Po jakimś czasie poznałam kolejną osobę z którą szybko znalazłyśmy tematy do rozmowy, z ogółu na czacie przeniosłyśmy się na skypa, potem gg i tel. Po jakiś czasie długich rozmów spotkałyśmy się, obie nie chciałyśmy niczego więcej niż znajomości a po jakimś czasie od 1 spotkania skończyło się tak że jestem w szczęśliwym związku, jestem kochana, doceniania i szanowana. Tak! Idzie poznać normalne osoby na czacie choć jest to zjawisko rzadkie, bardzo rzadkie. I powiem jeszcze jedno, jak ktoś czasem piszę głupoty na ogóle robi to dla jaj a kiedy sam na sam się porozmawia okazuje się naprawdę wartościową i porządną osobą :) także nie zrażajcie się :) ale nie polecam też szybkiego angażowania się w takie znajomości bo ludzie są różni
Asariah
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 10:10

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: Asariah » 14 cze 2012, o 13:48

Są normalne osoby na czacie. Ja jestem takim przykładem. ;) Nie mam numeru w Heyah, nie mam parcia na szkło i nie piszę o dominacji nad facetami. :lol:
Bestia, nawet największa ma resztki litości. Ja nie mam, więc nią nie jestem.
niemamnicku
super forma
super forma
Posty: 1924
Rejestracja: 8 cze 2010, o 17:32

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: niemamnicku » 14 cze 2012, o 15:02

Tak, ale to igły w stogu siana toteż przestałam zaglądać a bywałam na rożnych czatach lesbijskich. Parę razy trafiłam na facetów udających kobiety i wbrew pozorom nie byli tacy głupi żeby rozmowy zaczynać od majtek - także sugeruję ostrożność, dużo kobiet miało jakieś problemy natury emocjonalnej- kilka byłych, chwiejność nastrojów, uzależnienia i te sprawy, duża część miała nieuregulowane sprawy osobiste (małżeństwa, rozwody "w trakcie" które ciągną się od jakiegoś czasu, narzeczeństwa), nie brakowało też takich które w przerwach między gotowaniem mężowi i dziatkom obiadu zgrywały dziewice orleańskie - chyba miały świadomość, że ich prawdziwe "ja" nie będzie tak popularne no i takie co szukają seksu, romansu czy to wirtualnego czy realnego no i "pisarki" - takie co po prostu internet traktują jak rozrywkę i nie odklejają się od komputera. Generalnie trzeba sobie zadać pytanie, co oprócz zagubionych małolat czy też rozrywkowych małolat na czacie robią rzekomo wolne, normalne kobiety bez zobowiązań? Przeważnie w mniejszym lub większym stopniu kłamią.
...
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: Alfa_Omega » 16 cze 2012, o 17:13

na czacie KK jak najbardziej można spotkać nie tylko normalne osoby, ale przy odrobinie szczęścia można trafić nawet na wartościową i błyskotliwą perełkę ;-)
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
NieNova
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 14 maja 2013, o 20:38

Re: czy spotkaliscie kogos "normalnego" na chacie?

Post autor: NieNova » 23 maja 2013, o 21:32

Moja dziewczyna zostala poznana na czacie,mimo ze wtedy kazda z nas byla zajeta i weszla zeby tylko pogadac z kims z branzy...a teraz swiata poza nia nie widze.
ODPOWIEDZ