Dlaczego lesby są spasłe?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: Saren » 3 wrz 2015, o 12:36

biedronca pisze:
Mata_Waw pisze:Wlasnie tez mam maly/duzy problem konkretnie moje uda... kiedyś cwiczylam i biegalam. Gdy bylam w zwiazku homoseksualnym moja partnerka miala powera i razem chodzilysmy na silownie, biegalysmy. Odkad jestem z facetem przestalam.
I mamy odpowiedź: Lesby są spasłe, bo wiążą się z facetami. Dbajcie o siebie, nie idźcie tą drogą.
lubię to!
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: Alpha » 3 wrz 2015, o 16:57

biedronca pisze:
Mata_Waw pisze:Wlasnie tez mam maly/duzy problem konkretnie moje uda... kiedyś cwiczylam i biegalam. Gdy bylam w zwiazku homoseksualnym moja partnerka miala powera i razem chodzilysmy na silownie, biegalysmy. Odkad jestem z facetem przestalam.
I mamy odpowiedź: Lesby są spasłe, bo wiążą się z facetami. Dbajcie o siebie, nie idźcie tą drogą.
Wymiatasz! :cool:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
Agmar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 431
Rejestracja: 24 lis 2009, o 01:00

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: Agmar » 8 wrz 2015, o 20:51

Mata_Waw pisze: Na pewno moim postanowieniem jest bieganie.
Radzę dłuższe spacery zanim zaczniesz biegać
Agnieszka
Awatar użytkownika
kompot
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 21 lut 2013, o 16:02

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: kompot » 20 wrz 2015, o 00:29

Hej, pomyślałam, że to może być ciekawy twist w tym temacie. Nie wiem, czy słyszałyście o tym, że niedawno dosyć kiepska amerykańska komediantka wypuściła dosyć żenujący filmik Dear Fat People, w którym de facto podżegała do dyskryminacji osób otyłych rzekomo po to by zmotywować je do schudnięcia. Idiotyczny pomysł, bo dyskryminacja pogłębia depresję i otyli ludzie przez dodatkowy stres jeszcze więcej jedzą. Tak czy siak grubasów broni atrakcyjna, chuda lesbijska vlogerka.
https://m.youtube.com/watch?v=l8n0sEHJQp4
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: takeyoudowntown » 20 wrz 2015, o 12:29

O, Stevie się wypuściła z takim pomysłem. Idealna dziewczyna lubianej przeze mnie Ally Hills. Kolejny powód, aby nie lubić Stevie. Irytuje mnie od samego początku, kiedy Ally ją pokazała światu, a teraz jeszcze dyskryminacja otyłych. No, brawo.
Be someone who makes you happy
Awatar użytkownika
kompot
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 21 lut 2013, o 16:02

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: kompot » 20 wrz 2015, o 13:58

takeyoudowntown pisze:O, Stevie się wypuściła z takim pomysłem. Idealna dziewczyna lubianej przeze mnie Ally Hills. Kolejny powód, aby nie lubić Stevie. Irytuje mnie od samego początku, kiedy Ally ją pokazała światu, a teraz jeszcze dyskryminacja otyłych. No, brawo.
Ale obejrzałaś ten filmik? Stevie właśnie pojechała po tej babce, która obrażała otyłych. Przyznaję, że ma w sobie coś irytująco idealnego, ale zasadniczo nie jest głupia. Ma też ciężką przeszłość - wychowywała się jako sierota i była wykorzystywana seksualnie, więc daj jej szansę ;)
Mi się z kolei podobała jej poprzednia dziewczyna - Sarah Croce.
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: takeyoudowntown » 20 wrz 2015, o 14:10

A to, przepraszam, bo źle zrozumiałam Twojego posta i dodatkowo nie obejrzałam jej filmu. To w takim razie spoko reakcja. Tych faktów też nie znałam, dzięki. Biedna dziewczyna, ale teraz robi karierę w internecie, co pokazuje, że z każdego dołu można wyjść, znaleźć miłość, być szczęśliwą...
Be someone who makes you happy
shelion
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 15 lut 2015, o 22:51

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: shelion » 21 wrz 2015, o 21:57

Przeglądając uzytkowniczki na tronce queer ( nie zebym coś promowała)
Jest wiele pięknych kobiet zaryzykuję stwierdzeniem -> az trudno w to uwierzyć ze to lesbijka.
Być może chcą czegoś sprobowac, może bi, może romansidla chcą wciskać. Ale zaloze sie ze nie wszystkie. I dużo jest kobiet z męskim pierwiastkiem bardzo zadbałych z interesującą urodą.
Może te Panie z podójnym rozmiarem popostu mniej się boją ujawniać? I stad powstał jakis stereotyp wyglądu przeciętnej"lesby".
shelion
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 15 lut 2015, o 22:51

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: shelion » 21 wrz 2015, o 22:06

lewelof pisze:
moja_alchemia pisze: Mało tego z moim obserwacji kobiet les, które znam, lesbijki są też zapuszczone intelektualnie. U gejów za to widzę przesadną dbałość o siebie, o każdy szczegół w ubiorze, fryzurze, itp.
Kurczę. Znam parę lesbijek i są naprawdę nad wyraz inteligentne i piękne bardzo kobiece, dbające o siebie, szczuple i zawsze pachnące.
Ponadto, czytając niektóre blogi czy wpisy lesbijek naprawdę uważam ze po niektóre są bardzo inteligentne, bardziej wyrozumiale (no i oczywiscie tolerancyjne ;) )

Przykro mi że znasz same zapuszczone les. I chwała ze mialam okazję poznać te "lepsze".
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: ImaSumak » 21 wrz 2015, o 22:14

shelion pisze:Przeglądając uzytkowniczki na tronce queer ( nie zebym coś promowała)
Jest wiele pięknych kobiet zaryzykuję stwierdzeniem -> az trudno w to uwierzyć ze to lesbijka.
:zdziwiona: Czyli kobiety piękne nie mogą być lesbijkami?
Lubię kiedy kobieta...
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: moja_alchemia » 21 wrz 2015, o 22:16

shelion pisze:
lewelof pisze:
moja_alchemia pisze: Mało tego z moim obserwacji kobiet les, które znam, lesbijki są też zapuszczone intelektualnie. U gejów za to widzę przesadną dbałość o siebie, o każdy szczegół w ubiorze, fryzurze, itp.
Kurczę. Znam parę lesbijek i są naprawdę nad wyraz inteligentne i piękne bardzo kobiece, dbające o siebie, szczuple i zawsze pachnące.
Ponadto, czytając niektóre blogi czy wpisy lesbijek naprawdę uważam ze po niektóre są bardzo inteligentne, bardziej wyrozumiale (no i oczywiscie tolerancyjne ;) )

Przykro mi że znasz same zapuszczone les. I chwała ze mialam okazję poznać te "lepsze".
komuś się cytowanie pokiełbasiło :twisted: :twisted: :twisted:
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: odbicie » 21 wrz 2015, o 22:35

Forma, ale i akcent - na to właśnie, na co kładzie (odnośnie shelion) kojarzy mi się z pewną osobą spod innych nicków…
shelion
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 15 lut 2015, o 22:51

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: shelion » 21 wrz 2015, o 23:30

ImaSumak pisze:
shelion pisze: Czyli kobiety piękne nie mogą być lesbijkami?
Mogą,a przedewszystkim są! :)
Ale właśnie stereotyp "grubej lesby" jak w temacie mówi sam za siebie.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: ImaSumak » 21 wrz 2015, o 23:33

shelion pisze:
ImaSumak pisze:
shelion pisze: Czyli kobiety piękne nie mogą być lesbijkami?
Mogą,a przedewszystkim są! :)
Ale właśnie stereotyp "grubej lesby" jak w temacie mówi sam za siebie.
Takie stereotypy tworzą umysły proste, nie skalane wiedzą. Zresztą samo określenie mówi wszystko.
Lubię kiedy kobieta...
shelion
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 15 lut 2015, o 22:51

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: shelion » 21 wrz 2015, o 23:36

odbicie pisze:Forma, ale i akcent - na to właśnie, na co kładzie (odnośnie shelion) kojarzy mi się z pewną osobą spod innych nicków…
Mam nadzieję że z kimś "normalnym".Zwał jak zwał :cool:
thatchick
Posty: 1
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 20:54

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: thatchick » 22 wrz 2015, o 21:39

Jestem w związku z kobietą od dwóch lat i uwazam zekobiety są dużo apetyczniejsze szczuplutkie. Wole lesbijki kobiece.
tenira
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 108
Rejestracja: 18 mar 2009, o 01:00

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: tenira » 26 wrz 2015, o 19:19

Przyznaję, nie czytałam wszystkich 12 stron tej dyskusji, wybrałam kilka z nich. Weszłam tu z powodu słowa "spasłe" użytego w tytule wątku. Jest mi przykro. Jestem już wystarczająco niemłoda, by nie zastanawiać się nad tzw. ludzką naturą, bo niewiele mnie już dziwi. Tak więc nie zastanawiam się nad brakiem delikatności dla cudzych uczuć czy wręcz okrucieństwem - nie zastanawiam się, bo dawno przyjęłam do wiadomości, że tacy są niektórzy ludzie. Stwierdzam tylko, że mi bardzo przykro. Zawsze to samo: "spasły", "grubas", "żreć", "napychać się" itp.- już mi się nawet cytować nie chce. Piszecie/piszemy o ludziach! Jak kto pisze i mówi, tak też i myśli. Głęboko współczuję. Bo te, które tak piszą, dokonują segregacji i realizują fantazje o upodleniu drugiej osoby. Tylko dlatego, że jest otyła. Tyle agresji w malutkiej próbce własnej egzystencji! - bo taką próbką jest ta dyskusja. To co musi się dziać w realu...
Ludzie chorzy na otyłość mają czasem jeden tylko problem doprowadzający ich do depresji: myśli i słowa niektórych z Was i takich jak Wy. Gratuluję. Oczywiście tylko tym forumowiczkom, których to dotyczy, bo tak pisały jak pisały.
xamen
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 26 wrz 2015, o 18:55

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: xamen » 28 wrz 2015, o 10:11

To raczej mit. W każdej grupie można znaleźć spasłe osoby.
Awatar użytkownika
Fockie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 45
Rejestracja: 4 lip 2015, o 00:59

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: Fockie » 5 paź 2015, o 16:01

Osoby mieszkające w USA na ogół uważa się za spasłe :D
: )
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: fleurdumal » 7 paź 2015, o 20:00

tenira pisze:Przyznaję, nie czytałam wszystkich 12 stron tej dyskusji, wybrałam kilka z nich. Weszłam tu z powodu słowa "spasłe" użytego w tytule wątku. Jest mi przykro. Jestem już wystarczająco niemłoda, by nie zastanawiać się nad tzw. ludzką naturą, bo niewiele mnie już dziwi. Tak więc nie zastanawiam się nad brakiem delikatności dla cudzych uczuć czy wręcz okrucieństwem - nie zastanawiam się, bo dawno przyjęłam do wiadomości, że tacy są niektórzy ludzie. Stwierdzam tylko, że mi bardzo przykro. Zawsze to samo: "spasły", "grubas", "żreć", "napychać się" itp.- już mi się nawet cytować nie chce. Piszecie/piszemy o ludziach! Jak kto pisze i mówi, tak też i myśli. Głęboko współczuję. Bo te, które tak piszą, dokonują segregacji i realizują fantazje o upodleniu drugiej osoby. Tylko dlatego, że jest otyła. Tyle agresji w malutkiej próbce własnej egzystencji! - bo taką próbką jest ta dyskusja. To co musi się dziać w realu...
Ludzie chorzy na otyłość mają czasem jeden tylko problem doprowadzający ich do depresji: myśli i słowa niektórych z Was i takich jak Wy. Gratuluję. Oczywiście tylko tym forumowiczkom, których to dotyczy, bo tak pisały jak pisały.
Moim zdaniem ludzie, którym sprawia przyjemność obrażanie innych, ubliżanie im, czy poniżanie - ot tak, bez powodu - (bo sorry, ale tak naprawdę "spasłość" amerykańskich "lesb" to, jak wspomniałam wieki temu trochę dziwny temat zainteresowań u osoby mieszkającej w Polsce, chyba, że zajmuje się jakimiś badaniami nt dietetyki, psychologii, psychosocjologii, diabeł wie, jakimi. I jak słyszę "spasła lesba", "babochłop", jak widzę np. w internecie memy, obrażające chłopaków w rurkach, czy "silne i niezależne kobiety" (z memów sądząc bardzo zjadliwa nazwa osoby, nazywanej potocznie "stara panną z kotem"), jak widzę całe to bezinteresowne i NIEUPRAWNIONE wydziwianie nad cudzym wyglądem czy zwyczajami - widzę biedna, sfrustrowaną, zapchloną kompleksami i borykającą się z wieczną frustracją, pryszczatą duszyczkę. I ja takim nie współczuję. Budzą we mnie - nazwijmy to szczerze - zwykłą litość z odrobiną pogardy. Oznacza to bowiem, że zbyt słabi, by wziąć się za siebie szukają dowartościowania najtańszym kosztem - w uwłaczaniu innym.
Człowieka prowadzącego pełne, satysfakcjonujące życie temat "dlaczego lesby są otyłe", albo czy chłopak, aby włożyć rurki musi "obciąć sobie jajka" nie fascynuje na tyle, by go rozpatrywać. Nie mówiąc o obrażaniu kogos z uwagi na wygląd, styl, cokolwiek.
http://centaurus.org.pl/
Cold_world
Posty: 3
Rejestracja: 15 paź 2015, o 14:51

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: Cold_world » 19 paź 2015, o 21:04

W sumie prawda. ;)
Nie kazda,ale większość osiada na dupie i zwiększa swoją ' erotyczną powierzchnie użytkową' bo tak jest łatwiej. Wymagać od innych,u siebie niekoniecznie xD drugim tematem który jest dla mnie ciekawy,dlaczego niektore lesby kreują sie na facetów? :D jako baba wolałabym być z kobietą,która przypomina kobietę. Takie tak moje skromne zdanie xD
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Dlaczego lesby są spasłe?

Post autor: takeyoudowntown » 19 paź 2015, o 21:22

Cold_world pisze:dlaczego niektore lesby kreują sie na facetów? :D jako baba wolałabym być z kobietą,która przypomina kobietę. Takie tak moje skromne zdanie xD
Niektóre mają od urodzenia dwa pierwiastki, męski i żeński po równo, a niektóre mają więcej męskiego, mniej żeńskiego, a są też takie, u których ten żeński przeważa. Do takich osób, które nie mają na to wpływu też coś masz, czy nie lubisz tylko te specjalnie stylizujące i zachowujące się jak typowy facet, często jest to w złym smaku? To ciekawe zjawisko i należałoby mieć na uwadze, że nie wszystko zależy od naszej woli. Niektóre z nas urodziły się androgyniczne, lub po prostu bardziej męskie, niż kobiece.
Be someone who makes you happy
ODPOWIEDZ