jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: justsomebody10 » 12 lut 2016, o 20:43

AniaMac pisze: A zamiast słowa liga można było użyć łagodniejszego określenia, określenia adekwatniejszego!
Kiedyś założyłam tu wątek o „ligach” :D I teraz widzę, że pojęcie jest używane, chociaż wcześniej dziewczyny się zapierały, że takich określeń nie używają.
Mówisz o inwestowaniu uczuć, nie szkoda mi 2 lat, nie będzie mi szkoda i 5 jeśli ONA jest zainteresowana głębszą, dłuższą znajomością. Mam dosyć kilku miesięcznych miłostek. To nie moja BAJKA. Chciałabym poczuć PASJĘ, pożądanie, namiętność, czułość, bliskość, zrozumienie, zaufanie, poczucie bezpieczeństwa, wsparcie. (akurat taka kolejność, nie czepiajcie SIĘ!)
Chyba niezupełnie o to mi chodziło. Raczej skoncentrowałam się na sytuacji, kiedy odczuwa się ową pasję, pożądanie i wpadło się jak śliwka w kompot, a druga osoba nie czuje tego samego i nie jest Tobą zainteresowana. Uczucia są fajne, dopóki nie jest się pewnym, ale kiedy już ma się taką pewność, że nic z tego, i zostaje się ze swym nieodwzajemnionym uczuciem, z emocjami, które nie pozwolą na zauważenie kogokolwiek innego obok siebie, to jest bardzo nieciekawie. A zwłaszcza jeśli się wie, ze tamta w tej chwili odczuwa podobną pasję i pożądanie, ale do kogoś zupełnie innego, i może swoje pragnienia swobodnie realizować. Męczę się z tym od kilku lat i gdybym miała do wyboru nie czuć tych negatywnych emocji (ani tych pozytywnych, kiedy miałam jeszcze nadzieję) i nie poznać tej osoby, to bez wątpienia skorzystałabym z takiej opcji. To miałam na myśli.
Pewnie, gdyby rezultat miał się okazać pozytywny, to warto poczekać. A u Ciebie, czy są jakiekolwiek wskazówki na to, że ona jest osobą wolną, nie zaangażowaną uczuciowo w kogokolwiek, lubiącą kobiety?
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: AniaMac » 12 lut 2016, o 21:09

Są na to szanse ale nie ma pewności. Co do tego czy lubi kobiety? Nie wiem. Ale się dowiem dyplomatycznie. Troszeczkę cierpliwości.
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: onlyforyoureyes » 12 lut 2016, o 22:37

ANIAmac a co ci mówi intuicja?
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: AniaMac » 12 lut 2016, o 22:56

Intuicja mówi mi, że ona nie jest 100% hetero. Miałam wiele wykładowczyń i żadna przez 3lata na moich oczach nie zmierzyła mnie od stóp do głów, ani też nie zapraszała na konsultacje, nie dzieliła tablicy na pół żeby mi coś wyjaśnić, nie wychodziła w trakcie zajęć po książkę żeby potem położyć ją na mojej ławce, nie komentowała tego co piszę w zeszycie,nie pytała z wyrzutem kiedy przyjdę na konsultacje, ani czemu nie było mnie wczoraj na zajęciach, ani podczas czytania listy obecności nie pomijała mojego nazwiska mówiąc że jestem, nie zawieszała wzroku na mnie na korytarzu i nie uśmiechała się, nie proponowała dopasowania się z moim planem zajęć, nie patrzyła prosto w oczy tak intensywnie, że byłam wręcz zmuszona opuścić swój wzrok, nikt nigdy tak mnie nie opieprzył jednocześnie mówiąc,że stać mnie na więcej, nikomu nie zależało w ten sposób.
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: onlyforyoureyes » 12 lut 2016, o 23:05

AniaMac pisze:Intuicja mówi mi, że ona nie jest 100% hetero.
to jest intuicja
AniaMac pisze:Miałam wiele wykładowczyń i żadna przez 3lata na moich oczach nie zmierzyła mnie od stóp do głów, ani też nie zapraszała na konsultacje, nie dzieliła tablicy na pół żeby mi coś wyjaśnić, nie wychodziła w trakcie zajęć po książkę żeby potem położyć ją na mojej ławce, nie komentowała tego co piszę w zeszycie,nie pytała z wyrzutem kiedy przyjdę na konsultacje, ani czemu nie było mnie wczoraj na zajęciach, ani podczas czytania listy obecności nie pomijała mojego nazwiska mówiąc że jestem, nie zawieszała wzroku na mnie na korytarzu i nie uśmiechała się, nie proponowała dopasowania się z moim planem zajęć, nie patrzyła prosto w oczy tak intensywnie, że byłam wręcz zmuszona opuścić swój wzrok, nikt nigdy tak mnie nie opieprzył jednocześnie mówiąc,że stać mnie na więcej, nikomu nie zależało w ten sposób.
a to są argumenty logiczne.
kieruj się intuicją. nie myśl za wiele. nie analizuj. nie kalkuluj. jest coś poza tym wszystkim co widoczne gołym okiem, i tym się kieruj. pewne rzeczy sie czuje (przeczuwa).
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: AniaMac » 12 lut 2016, o 23:18

ONLY! czy wiesz, że Cię uwielbiam i za 5lat musimy się spotkać! 5lat, bo nie dorastam Ci do pięt. Więc daj mi chwilę, żebym podrosła, choć mówią że po 20stce się już nie rośnie :(, ja wciąż mam nadzieję.
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: justsomebody10 » 12 lut 2016, o 23:23

Mam nadzieję, że to tym razem prawdziwa historia, bo bywały tu już takie opowieści, zwłaszcza o nauczycielkach i studentkach, które okazały się być bardzo naciągane :wink: Najpierw długie stopniowanie napięcia, opisy, w jaki sposób studentka jest wyróżniana, później następowała chemia, którą widzieli nawet inni studenci, a wszyscy wykładowcy zgodnie oceniali, że studentka jest niezwykle „hot”. Itp., itd. Potem happy end, a potem kolejne zawikłania :D
Chociaż ostatnio na topie były les-imprezy w willi i fisting na strychu (tejże willi) :D
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: onlyforyoureyes » 12 lut 2016, o 23:27

w takim razie do spisania za 5 lat :wink:
justsomebody10 pisze: Chociaż ostatnio na topie były les-imprezy w willi i fisting na strychu (tejże willi) :D
i tej historii chciałam posłuchać ale autorka przestała pisać :?
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: justsomebody10 » 12 lut 2016, o 23:34

Może doszła do wniosku, że wyimaginowane opowiastki mogą stać na drodze poznawaniu kobiet w realu przez ogłoszenia :D Chyba że ogłosi się pod innym nickiem.
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: onlyforyoureyes » 12 lut 2016, o 23:35

zwykłe czepialstwo :P twórczość lesbijską trza wspierać :wink:
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: AniaMac » 12 lut 2016, o 23:38

:shock: Ekhm być może po trosze we mnie ekshibicjonistka emocjonalna, ale nie posunęłabym się do tego by na forum opisywać pikantne szczególiki z MOJEGO ewentualnego szczęśliwego życia. Niee, jak już otworzą się przede mną bramy nieba to będę już tylko kibicować innym, doradzać, wspierać ciepłym słowem.
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: justsomebody10 » 12 lut 2016, o 23:39

onlyforyoureyes pisze:zwykłe czepialstwo :P twórczość lesbijską trza wspierać :wink:
Oj, autorka była bardzo pewna swojego talentu pisarskiego, więc pewnie na jakimś innym portalu albo na blogu wypłynie :D
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: onlyforyoureyes » 12 lut 2016, o 23:44

AniaMac pisze:jak już otworzą się przede mną bramy nieba to będę już tylko kibicować innym, doradzać, wspierać ciepłym słowem.
nie gadaj :P ja będę czekać na pikantne szczegóły :D
justsomebody10 pisze: autorka była bardzo pewna swojego talentu pisarskiego, więc pewnie na jakimś innym portalu albo na blogu wypłynie :D
tylko gdzie ja ją znajdę w sieci ? :scratch: a tak btw, to naprawdę żadna z was nigdy nie uczestniczyła w lesbijskiej domówce na której "się działo" ? :twisted:
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: justsomebody10 » 12 lut 2016, o 23:48

Moja droga, jesteś na KK. Tu niemal normą jest pisanie o sekretach z całego życia swych partnerek, bez ich wiedzy. Niech no one będą wymyślone, to jeszcze żadna strata, ale niektóre, niestety, są prawdziwe. Zresztą na innych portalach podobne zwyczaje panują. Jeden gostek na swoim blogu cytował dokładne maile i sms-y od kobiety, która go kochała (choć z patologiczną nutką), doprawiane jego soczystymi komentarzami i różnymi mniej lub bardziej pikantnymi opisami. Na tymże blogu nie ukrywał się, zamieszczał linka do innych stron, na których były jego zdjęcia, pełne imię i nazwisko, prawie że adres….
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: onlyforyoureyes » 12 lut 2016, o 23:53

just - Big Data czy jak to się tam nazywa, wie o nas wszystko :D zostawiamy w sieci tyle śladów że masakra. jest tylko jedno ale w tym wszystkim... "ale kogo to wszystko obchodzi"? :D już widzę jak gdzieś tam siedzi jakiś wielki brat i analizuje miliardy różnych śladów w siedzi zostawianych przez miliardy ludzi :wink: ale jakby już mu to przyszło do głowy to niech się potem taki jegomość jeszcze zastanowi co było w tym wszystkim prawdą a co nie :mrgreen:
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: justsomebody10 » 12 lut 2016, o 23:53

onlyforyoureyes pisze:a tak btw, to naprawdę żadna z was nigdy nie uczestniczyła w lesbijskiej domówce na której "się działo" ? :twisted:
Eee, przecież wiadomo, że nie o to chodzi, a jedynie o pewną specyficzną oprawę, niezgodność argumentów, sposób pisania, plątanie się w wyjaśnieniach i późniejsza agresja autorki. Nikt się tu jakoś specjalnie nie obrusza na seks imprezowy, w jakiejkolwiek konfiguracji :D
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: AniaMac » 13 lut 2016, o 00:58

onlyforyoureyes pisze: a tak btw, to naprawdę żadna z was nigdy nie uczestniczyła w lesbijskiej domówce na której "się działo" ? :twisted:
Nie. Większość moich znajomych to heterycy. Nikt mnie nie zaprasza na lesbijskie imprezy na których się dzieje, właściwie to nawet wiem dlaczego. Kiedy byłam jeszcze młoda i naiwna, na urodzinach koleżanki właśnie ,,się działo'' a ja głupia zamiast popatrzeć, wziąć udział, to nie szczędziłam ostrych słów solenizantce, wręcz oplułam ją pogardą za jej zachowanie, kobiety tam traktowały się jak przedmioty, uważając to za codzienność, przecież po paru drinkach z alkoholem wszystko wolno. Pamiętam mocno mnie to wtedy zniesmaczyło i przeraziło lesbijskim światem.
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: onlyforyoureyes » 13 lut 2016, o 09:12

AniaMac pisze: Nie. Większość moich znajomych to heterycy. Nikt mnie nie zaprasza na lesbijskie imprezy na których się dzieje, właściwie to nawet wiem dlaczego. Kiedy byłam jeszcze młoda i naiwna, na urodzinach koleżanki właśnie ,,się działo'' a ja głupia zamiast popatrzeć, wziąć udział, to nie szczędziłam ostrych słów solenizantce, wręcz oplułam ją pogardą za jej zachowanie, kobiety tam traktowały się jak przedmioty, uważając to za codzienność, przecież po paru drinkach z alkoholem wszystko wolno. Pamiętam mocno mnie to wtedy zniesmaczyło i przeraziło lesbijskim światem.
ale zapewniam cię że lesbijski świat jest milion razy bardziej "porządniejszy" niż świat heteryków. nie oszukujmy, to mężczyźni zwykle są skrajnie rozwiąźli. kobiety jednak dużo dużo mniej. a już rekordy bije świat gejów, w którym nie ma w ogóle kobiet. tam to się dopiero "dzieje" :roll: o rozwiązłości lesbijek pisze się dużo ale to są w 99% stereotypy. ja tej rozwiązłości nie widzę. ani w klubach ani poza nimi. a na imprezach na które chodzę (chodziłam) były zwykłe pary więc jak się między sobą pomiziały nawet przy ludziach to żadna to rozwiązłość, zwłaszcza że mogą to robić bez obaw o reakcję otoczenia tylko we własnych domach lub między "swymi".
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: AniaMac » 13 lut 2016, o 11:28

Nie czytałam o rozwiązłości kobiet. Spotkałam się z nią. Nie było to nic wielkiego. Lizanie się z kilkoma kobietami na raz, lizanie się lesbijek z ,,przyjacielami'' przecież ( jak zapytałam dlaczego?! usłyszałam, alkohol), ogólne macanie, jawne podrywanie kobiety w związku przez inna kobietę w związku, w dodatku za przyzwoleniem partnerki (mówię tu o próbach obmacywania i całowania), zdradzanie swojej kobiety całując się z inną i udawanie, że wszystko jest w porządku, proponowanie ,,czegoś więcej" kobiecie Twojej koleżanki dobrej, kiedy Ty wychodzisz z mieszkania zdenerwowana do siebie po małej sprzeczce, wyrażasz potrzebę napicia się, rozmowy bo masz problem, i jedyne co to chce Ci się płakać a spotykasz się z obmacywaniem i próbami całowania. Wiem, że jestem przewrażliwiona na punkcie dotyku. Granic nietykalności osobistej. Ale nie potrafię jakkolwiek usprawiedliwić takiego zachowania.Uważam że całowanie się jest zarezerwowane dla par w związkach, dla zakochanych, nie dla zwykłych koleżanek.
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: takeyoudowntown » 13 lut 2016, o 13:12

Ania, na niezłą tam patologię lesbijską trafiłaś. Zresztą nieważna orientacja. Ci ludzie mieli spaczone pojęcie związku i szukali zabawy. Lepiej od takich się trzymać z daleka, nie ma czego szukać u ludzi lubiących taką rozrywkę. Latawice bez wartości, nie szanujące siebie i partnerki, nigdy nie będą miały mojego szacunku.
Be someone who makes you happy
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: AniaMac » 13 lut 2016, o 14:24

takeyoudowntown pisze: Latawice bez wartości, nie szanujące siebie i partnerki, nigdy nie będą miały mojego szacunku.
Zgadzam się! Wyjątkowo się zgadzam w 100% ;)
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: justsomebody10 » 13 lut 2016, o 20:26

Ja nawet na latawice się nie natknęłam (bezpośrednio). Chyba życie mi gdzieś uciekło….
Nie_Idealna
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2016, o 00:56

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: Nie_Idealna » 19 lut 2016, o 14:19

Szczerze powiem, że mi się tylko i wyłącznie podobają kobiece kobiety. Na te męskie nie zwracam uwagi ze względu, że mnie nie pociągają. Lubie jak kobieta wygląda seksownie jest pomalowana, nie musi być chuda. Ważne żeby była sobą :)
garoto
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 45
Rejestracja: 15 gru 2014, o 16:34

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: garoto » 20 lut 2016, o 10:48

Ale, że wszystkim? ;)
Mi osobiście podobały i podobają się rożne kobiety.
:)
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: pannaeliza » 20 lut 2016, o 13:28

justsomebody10 pisze:Ja nawet na latawice się nie natknęłam (bezpośrednio). Chyba życie mi gdzieś uciekło….
To nadrabiaj, nadrabiaj ! Niekoniecznie z latawicami ;)
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: justsomebody10 » 21 lut 2016, o 01:36

pannaeliza pisze: To nadrabiaj, nadrabiaj ! Niekoniecznie z latawicami ;)
Nie mam jak. Już to chyba za mną. Teraz pozostaje chyba tylko próba akceptacji rzeczywistości takiej, jaka jest. Ale ciężko to idzie.
Awatar użytkownika
Martemisia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 35
Rejestracja: 23 lut 2016, o 22:11

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: Martemisia » 24 lut 2016, o 12:46

Ja właśnie lubię jak kobieta ma delikatną, dziewczęcą buzię... a tak poza tym to mięście, tatuaże, może być nawet łysa ;) Ale włosy też są mile widziane. Wulgarna i nieco (choć bardzo cierpiałam z powodu tego pociągu). Poza tym jest buntowniczką, indywidualistką, ma swój własny świat... taką bardziej artystyczną duszę. Przydałyby się podobne zainteresowania do moich ;) Okultyzm i satanizm mile widziany. I muzyka tekno.
Ale lubię też, gdy taka dziewczyna ma też kobiecie cechy (takie jak np. delikatność i wrazliwość skrywane pod maską "twardej i silnej"). Natomiast przesadne dbanie o ładny wygląd jest według mnie bardzo nieatrakcyjne... Lubię jak dziewczyna jest zbuntowana i wyluzowana. Jak szokuje społeczeństwo i walczy z normami społecznymi.

Ruby Rose jest w sumie takim moim ideałem piękna :

i Martemisia (ogólnie to mam Tulpę-swoją dziewczynę i napisałam do firmy pluszakowej, by mi uszyli lalkę, która tak wygląda)
Załączniki
12241347_764055920383847_401541262238487552_n.jpg
12241347_764055920383847_401541262238487552_n.jpg (27.57 KiB) Przejrzano 4194 razy
HappyB
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 7 maja 2016, o 03:05

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: HappyB » 7 maja 2016, o 03:20

Mnie najbardziej podobają się takie kobiety, które są pewne siebie i silne. Wygadane i z poczuciem humoru, bardzo kręci mnie też spora wiedza i umiejętność merytorycznego dyskutowania. Jeśli chodzi o wygląd, to mam sporą słabość do tak zwanych "męskich" typów. Sama jestem bardzo kobieca i lubię czuć się kobieco, być może to dlatego. :)

To mój pierwszy post tutaj, więc przy okazji przywitam się :)
Rous
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 7 maja 2016, o 01:29

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: Rous » 7 maja 2016, o 05:29

Jak podoba Ci się Ruby Rose to znajdź 5 różnic między nimi:

Ruby Rose:
Obrazek

Eufrat:
Obrazek
Shane1357
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2017, o 14:34

Re: jakie kobiety podobają się lesbijkom?

Post autor: Shane1357 » 8 cze 2017, o 16:13

Escrimeuse pisze:Osobiscie podoba mi sie kobieta, ktora ma swoj styl i jest go pewna - niewazne czy kobiecy czy bardziej meski. Wazne zeby byla soba. Lubie dlugie wlosy, wysportowana sylwetke, fajnie gdyby byla wysoka :oops: . Jednak ponad wszystko cenie intelekt, nie wyobrazam sobie zycia u boku osoby, ktora niczym sie nie interesuje, nie ma zdania na zaden temat i tak wlasciwie nie wie po co zyje i czego chce. Bardzo osobista preferencja - milo byloby, gdyby lubiala nosic bizuterie: pierscionki, wisiorki i takie tam pierdolki, bylabym przeszczesliwa :lol:
hehe.. ja mam swój styl, mam włosy troche za ramiona, czy wysportowana jestem to nie wiem, ale ostatnio jakiś chłopak próbował mnie poderwać bo mam podobno ładny brzuszek xD jaasne, mam 2 bransoletki, rzemyk, pierścionek, wisiorek xDD
lekko podobna jestem do tego opisu dziewczyny
ODPOWIEDZ