Przeciw homofobii

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bershka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 65
Rejestracja: 18 sie 2013, o 23:24

Przeciw homofobii

Post autor: Bershka » 21 sie 2013, o 22:44

Zapraszam wszystkich do obejrzenia i polubienia reklamy przeciwko homofobii. Niech w naszym kraju w końcu będzie przewaga głosów przeciw!

http://www.youtube.com/watch?v=0kTWQApGqxQ
Awatar użytkownika
magia_w
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 109
Rejestracja: 14 wrz 2010, o 23:14

Re: Przeciw homofobii

Post autor: magia_w » 21 sie 2013, o 23:12

Reklama jak trailer?? Zabójczo dobry pomysł.
Przykuwa uwagę.
Oglądnęłam i powiem tyle, że wrażenie wow...
Gdyby nie to że to tylko reklama, poszłabym na taki film do kina :)

Ehh... tylko co niektóre komentarze pod samym filmem... H8 do potęgi :(
Obrazek
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Przeciw homofobii

Post autor: ulrikam » 21 sie 2013, o 23:18

zaraz zaraz ...to ten kontrakt nie wypalił ..bo on kontrahentom dupy nie nadstawił ....ale idiota...przecież fajne chłopaki były...jewropejskie a nawet światowe
:D

takie reklamy was zabiją ..narodowców i kiboli już nie trza :D
Awatar użytkownika
Escrimeuse
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2013, o 22:58

Re: Przeciw homofobii

Post autor: Escrimeuse » 22 sie 2013, o 10:29

Zalozenia i intencje mieli jak najlepsze, ale jakos tak nie do konca im wyszlo :-?

Nie o homofobii i nie z Polski, ale jakos tak milo sie patrzy i proste w odbiorze dla wszystkich:
http://www.youtube.com/watch?v=_p6FLflRYYE
If you want breakfast in bed, sleep in the kitchen.
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Przeciw homofobii

Post autor: ulrikam » 22 sie 2013, o 17:27

i dokładnie o to chodzi :)
śliczna, pozytywna rzecz która wywołuje uśmiech i dobre emocje ..nie straszy śmiertelnymi skutkami uprzedzeń tylko motywuje do szeroko pojętej tolerancji , zachowań prospołecznych i współdziałania ...
ja już przy kampanii "niech nas zobaczą " nie pojmowałam jak można robić tak chamską i w konsekwencji szkodliwą rzecz ..co za "niech" i tryb rozkazujący? i "oni ? nas zobaczą"" i w sumie ..co tam było do zobaczenia ? dość ponure, nijakie typy w parach jednopłciowych
można było "zobaczcie nas " albo jeszcze lepiej "poznajmy się " :) i pokazać się nie tylko jako para jednopłciowa ale i jako indywidualni , sympatyczni ludzie ...no z ulubionym psem, kotem, ksziążkami, rowerem, mamą ,babcią , z paczką przyjaciół ..
i było by pozytywnie
a tak..masakra
wracając do naszej reklamy czy też antyreklamy ..ja już widzę jak fronda interpretuje bohatera jako bojownika i męczennika za wartości- czystość i uczciwość w biznesie ..wierność w związku...dobre wychowanie dzieci..ochrona przed patologiami i zboczeniami
i będzie miała rację !

no niestety ..znowu ktoś dał dupy z duże pieniądze :mrgreen:
Awatar użytkownika
Alisson
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 228
Rejestracja: 4 mar 2010, o 16:25

Re: Przeciw homofobii

Post autor: Alisson » 22 sie 2013, o 18:21

Ale szajs.
Rozumiem, że patos zawsze w cenie, ale to aż trąci śmiesznością.
Wait, they don't love you like I love you.
saudade8
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 326
Rejestracja: 27 lut 2012, o 19:39

Re: Przeciw homofobii

Post autor: saudade8 » 22 sie 2013, o 18:42

po obejrzeniu filmiku uważam homofobię za nieźle ugruntowaną i współczuję głównemu bohaterowi
chyba że nie zrozumiałam?
kto tworzy takie dzieła ;)?
rzeczywiście dobrymi chęciami piekło wybrukowane, a może to sabotaż?:)
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Przeciw homofobii

Post autor: ulrikam » 22 sie 2013, o 22:27

no ja jestem w lekkim szoku..bo na to wygląda ..przecież problemem tego gościa nie jest homofobia tylko psychoza..on ma urojenia ..nawet montaż tego klipu na to wskazuje ..i co ? czy to znaczy że każdy kto ma problem z akceptacją homoseksualizmu jest psychotykiem , który na pewno spaprze każdy interes więc trzeba go z roboty zawczasu zwolnić ..spaprze każdy związek więc trzeba się z nim rozwieźć .. nie wychowa dobrze dziecka więc odebrać prawa rodzicielskie ..i w ogóle jest niebezpieczny dla całego społeczeństwa więc należy go prewencyjnie zamknąć w psychuszce ????????

sorry ..ale ja się z takiej kampanii wypisuję
Awatar użytkownika
Bershka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 65
Rejestracja: 18 sie 2013, o 23:24

Re: Przeciw homofobii

Post autor: Bershka » 23 sie 2013, o 09:17

Wdłg mnie homofobia jest zagrożeniem. Wyobraź sobie, że jego dziecko byłoby homoseksualne a ojciec w przyszłości mógłby przyczynić się do jego samopoczucia co w konsekwencjach mogłoby być tragiczne. :| Jak widać na filmiku mąż rzucał się z łapami do swej żony, takie osoby powinny się leczyć
Awatar użytkownika
Escrimeuse
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2013, o 22:58

Re: Przeciw homofobii

Post autor: Escrimeuse » 23 sie 2013, o 10:26

Bershka pisze:Wdłg mnie homofobia jest zagrożeniem. Wyobraź sobie, że jego dziecko byłoby homoseksualne a ojciec w przyszłości mógłby przyczynić się do jego samopoczucia co w konsekwencjach mogłoby być tragiczne. :| Jak widać na filmiku mąż rzucał się z łapami do swej żony, takie osoby powinny się leczyć
Bershka, ale tutaj nikt nie napisal, ze homofobia nie jest zagrozeniem! Nam chodzi o to, ze forma spotu jest nietrafiona, zbyt ciezka, niejasna. Nie przemawia do ogolu. Pokazuje skrajny przypadek, totalnego swira! i wyobraz sobie ;), ze raczej nikt dobrowolnie nie przyzna sie do bycia wariatem okladajacym zone i watpie, ze zobaczenie spotu spowoduje w takiej osobie jakis przelom swiatopogladu.
Poza tym, homofobia to nie tylko skrajne przypadki z przemoca w tle... to sol wsypana do kawy przez wspolpracownikow, przebita opona, czy popychanie na korytarzu, itd itd

Dla Ciebie Bershka, zebys zobaczyla o jakie roznice w spotach nam chodzi:
http://www.youtube.com/watch?v=-O3aqqQvOuE
If you want breakfast in bed, sleep in the kitchen.
wilkolak
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 58
Rejestracja: 3 sie 2013, o 23:27

Re: Przeciw homofobii

Post autor: wilkolak » 23 sie 2013, o 10:53

Niektórzy ludzie nigdy nie będą w stanie zaakceptować ludzi o odmiennych preferencjach seksualnych , smutne ale prawdziwe , trzeba to przyjąć do wiadomości.
I nie pomogą tutaj żadne filmiki oraz kampanie.
U części ludzi budzimy po prostu wstręt i obrzydzenie.
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Przeciw homofobii

Post autor: ulrikam » 26 sie 2013, o 23:41

mnie w tym wszystkim zastanawia dlaczego nazywa się to kampania przeciwko homofobii
homofobia to nieszczęśliwe określenie, bo homo to przede wszystkim człowiek a więc i hetero ,później taki sam, jednakowy, podobny a na końcu homoseksualista - a więc homofobia to fobia na takich samych ludzi ?
Bauman zresztą też używał określenia heterofobia na fobię wobec innych, obcych odmiennych, niejednorodnych - zgodnie ze słownikiem języka polskiego
bez sensu..ale mniejsza
a teraz kampania
jest to 1. «ciąg działań wojennych na jakimś terytorium objętych wspólnym planem»
2. «szereg zorganizowanych działań nastawionych na osiągnięcie celu»
skojarzenia z wojną są nieuniknione

czy nie prościej było by nazwać to kampanią na rzecz tolerancji ..nie przeciwko ale za, nie wojna ale zorganizowane działania..
to jest takie proste
intensja
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 1 lip 2013, o 20:10

Re: Przeciw homofobii

Post autor: intensja » 27 sie 2013, o 17:30

A ja wierzę, że doczekam się: Kampanii na rzecz akceptacji.
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Przeciw homofobii

Post autor: ulrikam » 27 sie 2013, o 19:06

brakuje odpowiedniego słowa ..bo ani tolerancji ani akceptacji ..bo to za szeroko ..nie da się akceptować i tolerować wszystkiego w szerokim kontekście homoseksualizmu ...
jest to zresztą perfidnie wykorzystywane..nie podoba ci się skrajny promiskuizm wielu gejów -jesteś homofob..stare sztuczki na które odpowiednią reakcją jest "a jestem- jak ty gejem, tak ja homofobem"
ponieważ homoseksualizm nie jest chorobą i zboczeniem tylko zwykłą cechą jak kolor włosów to trzeba z tej mitycznej homofobii zrobić chorobę i przestępstwo, żeby zapewnić homo pozycję świętych krów
bo przecież nie ma określenia na fobię w stosunku np do rudych a przecież jest częsta - rudy fałszywy ..
albo grubych - gruby leniwy, brudny i śmierdzi
no czy jest jakieś określenie na fobię w stosunku do otyłych albo rudych ?!

taaa homosie zawsze szprytne były ..tak wytresowały ludzi, że na pytanie "kto jest dyskryminowany i prześladowany " odpowiedzą - homoseksualiści...i czują się wrażliwi , nowocześni , tolerancyjni
a to że 1 miliard ludzi na świecie głoduje ,12 milionów dzieci umiera rocznie z głodu a 1,5 miliarda nie ma dostępu do czystej wody - detal wobec zbrodniczej homofobii :mrgreen:
Awatar użytkownika
Escrimeuse
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2013, o 22:58

Re: Przeciw homofobii

Post autor: Escrimeuse » 27 sie 2013, o 20:09

ulrikam pisze:brakuje odpowiedniego słowa ..bo ani tolerancji ani akceptacji ..bo to za szeroko ..nie da się akceptować i tolerować wszystkiego w szerokim kontekście homoseksualizmu ...
jest to zresztą perfidnie wykorzystywane..nie podoba ci się skrajny promiskuizm wielu gejów -jesteś homofob..stare sztuczki na które odpowiednią reakcją jest "a jestem- jak ty gejem, tak ja homofobem"
ponieważ homoseksualizm nie jest chorobą i zboczeniem tylko zwykłą cechą jak kolor włosów to trzeba z tej mitycznej homofobii zrobić chorobę i przestępstwo, żeby zapewnić homo pozycję świętych krów
bo przecież nie ma określenia na fobię w stosunku np do rudych a przecież jest częsta - rudy fałszywy ..
albo grubych - gruby leniwy, brudny i śmierdzi
no czy jest jakieś określenie na fobię w stosunku do otyłych albo rudych ?!

taaa homosie zawsze szprytne były ..tak wytresowały ludzi, że na pytanie "kto jest dyskryminowany i prześladowany " odpowiedzą - homoseksualiści...i czują się wrażliwi , nowocześni , tolerancyjni
a to że 1 miliard ludzi na świecie głoduje ,12 milionów dzieci umiera rocznie z głodu a 1,5 miliarda nie ma dostępu do czystej wody - detal wobec zbrodniczej homofobii :mrgreen:
Ulrikam to, ze ktos chce wyplynac na swojej orientacji seksualnej, to juz inna para kaloszy. Jesli nie ma sie nic innego do zaoferowania ludzkosci oprocz zycia swojej d***...
Wierz mi, nie kazdemu sie to podoba :?
Dyskryminacja, ze wzgledu na orientacje seksulana, powinna byc pietnowana tak samo, jak dyskryminacja ze wzgledu na kolor wlosow, skory czy tusze. Nie ma roznicy. Wszystkie te przypadki sa rowne sobie.
Homofobia to mocne slowo.
If you want breakfast in bed, sleep in the kitchen.
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Przeciw homofobii

Post autor: ulrikam » 27 sie 2013, o 20:11

jednak tolerancja i nic mniej i nic więcej i nietolerancja a żadna bzdurna homofobia

czyli kampania na rzecz tolerancji lub kampania ..przeciwko nietolerancji

reszta to grube nadużycie
intensja
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 1 lip 2013, o 20:10

Re: Przeciw homofobii

Post autor: intensja » 27 sie 2013, o 20:37

ulrikam pisze:brakuje odpowiedniego słowa ..bo ani tolerancji ani akceptacji ..bo to za szeroko ..nie da się akceptować i tolerować wszystkiego w szerokim kontekście homoseksualizmu ...
jest to zresztą perfidnie wykorzystywane..nie podoba ci się skrajny promiskuizm wielu gejów -jesteś homofob..stare sztuczki na które odpowiednią reakcją jest "a jestem- jak ty gejem, tak ja homofobem"
ponieważ homoseksualizm nie jest chorobą i zboczeniem tylko zwykłą cechą jak kolor włosów to trzeba z tej mitycznej homofobii zrobić chorobę i przestępstwo, żeby zapewnić homo pozycję świętych krów
bo przecież nie ma określenia na fobię w stosunku np do rudych a przecież jest częsta - rudy fałszywy ..
albo grubych - gruby leniwy, brudny i śmierdzi
no czy jest jakieś określenie na fobię w stosunku do otyłych albo rudych ?!

taaa homosie zawsze szprytne były ..tak wytresowały ludzi, że na pytanie "kto jest dyskryminowany i prześladowany " odpowiedzą - homoseksualiści...i czują się wrażliwi , nowocześni , tolerancyjni
a to że 1 miliard ludzi na świecie głoduje ,12 milionów dzieci umiera rocznie z głodu a 1,5 miliarda nie ma dostępu do czystej wody - detal wobec zbrodniczej homofobii :mrgreen:
Ja bym nie wprowadzała aż takiej dychotomii. Przede wszystkim nie żyjemy w epoce Sumeru ani nawet starożytnego Rzymu, gdzie państwo nie ingerowało zbytnio w sferę seksualną człowieka i realizowanie potrzeb seksualnych było jak najbardziej naturalne, rownież tych, ktore pozniej wraz z nastaniem chrzescijaństwa zaczęły być uznawane za niedopuszczlne. Kościół sprowadził seks do funkcji prokreacyjnej pozbawiając go radości. W zamian , wraz z ideą grzechu, obdarzył go winą i lękiem.
To, moin zdaniem, spowodowało niezdrowe , wręcz obsesyjne zainteresowanie seksem, wtym, zyciem seksualnym innych.
Wracając do homofobii. Nie spotkałam się z agresją w obec innych z powodu ich otyłości lub koloru włosów. Niestety wobec gejów lub lesbijek z powodu ich orientacji lub tylko podejrzenia o nią, niestety tak. I to jest ta istotna róznica.
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Przeciw homofobii

Post autor: ulrikam » 27 sie 2013, o 20:54

powiedz to wszystkim dziewczynom z nadwagą...a one powiedzą ci co znosiły ..i to z humorem przez całe lata szkół..to się chyba dopiero na studiach kończy..albo i nie bo i tu dopadnie je pytanie " dlaczego jesteś spasła ?"
wróć na ziemię
kościół czy też kościoły , religie generalnie we wszystkim mają swój udział-tak w dobrym, jak i złym , a za katolicki to ja w ogóle nie przyjmuję odpowiedzialności ale zauważ że kościół potępia sam akt, praktykę homoseksualną a nie homoseksualistę jako człowieka, dając mu szansę nawrócenia , odpuszczenia i życia w niebie..no powiedzmy czasowo czyśćcu...nawet w ostatniej minucie życia ...nie jest tak źle :wink:

ta homofobia jakoś dziwnie kojarzy mi się z kontrrewolucją, kułactwem i schizofrenią bezobjawową

no weź obejrzyj filmik na yt "Czekista" ..no tak to wyglądało
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przeciw homofobii

Post autor: Japonka » 27 sie 2013, o 21:48

ulrikam pisze:mnie w tym wszystkim zastanawia dlaczego nazywa się to kampania przeciwko homofobii
homofobia to nieszczęśliwe określenie, bo homo to przede wszystkim człowiek a więc i hetero ,później taki sam, jednakowy, podobny a na końcu homoseksualista - a więc homofobia to fobia na takich samych ludzi ?[...]
czy nie prościej było by nazwać to kampanią na rzecz tolerancji ..nie przeciwko ale za, nie wojna ale zorganizowane działania..
to jest takie proste
Świetna myśl. Nie marnuj dobrych chęci. Proponuję, abyś zamiast pisać o tym na forum wysłała list o tej treści do wszystkich organizacji LGTB w Polsce.
Pozdrawiam Piękne Panie
intensja
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 1 lip 2013, o 20:10

Re: Przeciw homofobii

Post autor: intensja » 27 sie 2013, o 22:02

W ogole fobia, jakakolwiek fobia kojarzy się żle i u osob podejrzanych o takową może wywoływać agresję. W tym sensie kampania na rzecz .... byłaby o wiele lepiej odbierana, i co za tym idzie, bardziej skuteczna.
Co do osob otyłych. Pewnie, że dzieci z nadwagą są narażone na zaczepki i niewybredne uwagi ze strony rówiesników. Otyłość , w przeciwieńtwie do orientacji w tym wieku po prostu widać.
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Przeciw homofobii

Post autor: ulrikam » 28 sie 2013, o 15:54

tow Japonka odsyła mnie do Komitetu Centralnego :D
ja już to przerabiałam :D
i obraziłabym chyba tęczowy komitet centralny takim wnioskiem, bo nie wierzę żeby coś takiego nikomu nie przyszło do głowy ..po prostu miała być retoryka walki, wojny ..i jest
a to forum to świetne ..takie skromne miejsce dla moich skromnych przemyśleń
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Przeciw homofobii

Post autor: ulrikam » 29 sie 2013, o 22:32

akurat podejrzenie fobii u jej posiadacza rzadko wywołuje agresję..fobie i to najbardziej dziwaczne są powszechne i czasem stają się cechą indywidualną ..męczącą , utrudniającą życie ale takim indywidualnym dziwactwem ..indywidualisty :) ..ludzie bardzo chętnie opowiadają o swoich fobiach ..rozumiejąc ,że to fobie
Terlikowski dobrze zagrał tym "tak, jestem homofobem " :D

ale to aktywiści dostarczyli mu ..inspiracji :D

bo gdyby była "kampania na rzecz tolerancji "..to co by powiedział ? ..nie nie jestem tolerancyjny ..nie wypada chrześcijaninowi

po prostu denna kampania i ktoś powinien być z niej rozliczony
intensja
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 1 lip 2013, o 20:10

Re: Przeciw homofobii

Post autor: intensja » 29 sie 2013, o 23:18

Dokładnie o to właśnie mi hodziło.
Wytrącić z rąk argumenty. Nie walką, zarzutami, podejrzeniami ale pokazaniem, jacy jesteśmy. W tym sensie może nadstawienie drugiego policzka ma sens,lub tak. jak postawa Ghandiego. Chodzi o uważność, o to , żeby przesłanie było jasne, skierowane na cel, który chce się osiągnąć. Tylko tyle i aż tyle.
Awatar użytkownika
Escrimeuse
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2013, o 22:58

Re: Przeciw homofobii

Post autor: Escrimeuse » 30 sie 2013, o 09:45

intensja pisze:(...) , żeby przesłanie było jasne, skierowane na cel, który chce się osiągnąć. Tylko tyle i aż tyle.
Intensja to o czym piszesz brzmi jak utopia. Ci co tworza tego typu kampanie maja gdzies osiagniecie celu.
Ktos po prostu mial swoja prywatna wizje i ja zrealizowal, bo dostal kase. Poza tym kampania na rzecz tolerancji, ktora trafilaby do kazdego z osobna musialaby byc prosta i ... zwyczajna, a wtedy ow wielki tworca moglby byc posadzony o brak ambicji i wizji artystycznych. I stad mamy takie kwiatki.
Na magrinesie, pokazalam spot znajomym z roznych krajow. O dziwo 80% odebrala homofoba jako geja, ktory jest sfrustrowany swoim udawanym zyciem i nie wie jak powiedziec zonie, ze chce rozwodu, co powoduje u niego ogromna agresje.
Jedym slowem cel tworcy osiagniety, ogrom interpretacji powala :)
If you want breakfast in bed, sleep in the kitchen.
intensja
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 1 lip 2013, o 20:10

Re: Przeciw homofobii

Post autor: intensja » 30 sie 2013, o 10:29

Nie przeczę, jestem idealistką.
Jednak, uwazam, że zmiana mentalności jest możliwa. W każdym z nas z osobna, co pózniej może odnieść skutek globalny.
Po pierwsze, trzeba zauważyć, że coś jast nie tak, po drugie, że można inaczej i da się to zrobić.
Niestety potrzeba do tego do tej zmiany odpowiednich ludzi. To, z czym ja zdderzam się codziennie w mojej pracy na rzecz innych, to niekompetencjia. Ręce opadają, ale ciągle wierzę w zmianę na lepsze.
Awatar użytkownika
Escrimeuse
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2013, o 22:58

Re: Przeciw homofobii

Post autor: Escrimeuse » 30 sie 2013, o 11:41

intensja pisze:Nie przeczę, jestem idealistką.
Jednak, uwazam, że zmiana mentalności jest możliwa. W każdym z nas z osobna, co pózniej może odnieść skutek globalny.
Po pierwsze, trzeba zauważyć, że coś jast nie tak, po drugie, że można inaczej i da się to zrobić.
Niestety potrzeba do tego do tej zmiany odpowiednich ludzi. To, z czym ja zdderzam się codziennie w mojej pracy na rzecz innych, to niekompetencjia. Ręce opadają, ale ciągle wierzę w zmianę na lepsze.
Intensja nie ma nic zlego w byciu idealista! I masz racje zmiana mentalnosci jest mozliwa. Brak tolerancji bierze sie z niewiedzy.
Problem w tym, ze osoby podobnie myslace do Ciebie, nie beda mialy nigdy szansy na wykazanie sie. Jestescie wyjatkowo niebezpieczni dla "zdrowego" i (jak to ostatnio glosno calemu swiatu powiedziala Isinbajewa) "NORMALNEGO" spoleczenstwa.
If you want breakfast in bed, sleep in the kitchen.
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Przeciw homofobii

Post autor: ulrikam » 30 sie 2013, o 16:55

w tym co Intensja pisze nie ma nic z utopii..i takie osoby mogą mieć wiele do powiedzenia na ten temat ..co sama udowodniłaś pokazując swój śliczny, mądry, pozytywny i skuteczny filmik ...
to o czym mówisz, to stwierdzenie że Kampania Przeciwko ...to taki lewy biznes, na który mogą dobrze zarobić odpowiedni ludzie, robiąc rzeczy nie tylko nieprzydatne, ale nawet szkodliwe ...a tzw środowisko słowa nie piśnie na ten temat ..
albo i piśnie ..dokładnie to, co wyborcza mu podpowie .....wbrew własnym odczuciom i rozumieniu ...
no sorry skąd ja to znam? :D
Awatar użytkownika
Escrimeuse
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2013, o 22:58

Re: Przeciw homofobii

Post autor: Escrimeuse » 30 sie 2013, o 18:34

ulrikam pisze:w tym co Intensja pisze nie ma nic z utopii..i takie osoby mogą mieć wiele do powiedzenia na ten temat ..co sama udowodniłaś pokazując swój śliczny, mądry, pozytywny i skuteczny filmik ...
to o czym mówisz, to stwierdzenie że Kampania Przeciwko ...to taki lewy biznes, na który mogą dobrze zarobić odpowiedni ludzie, robiąc rzeczy nie tylko nieprzydatne, ale nawet szkodliwe ...a tzw środowisko słowa nie piśnie na ten temat ..
albo i piśnie ..dokładnie to, co wyborcza mu podpowie .....wbrew własnym odczuciom i rozumieniu ...
no sorry skąd ja to znam? :D
Ulrikam, to utopia na gruncie polskim (jak zauwazylas podkreslilam, ze filmik niepolski). Inni na swiecie jakos sobie radza i sa blisko osiagniecia celu.
If you want breakfast in bed, sleep in the kitchen.
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Przeciw homofobii

Post autor: ulrikam » 30 sie 2013, o 18:59

tutaj zawsze tak było..
bezdyskusyjnie pozytywne idee były zawłaszczane przez nieodpowiednich ludzi i organizacje..wg kryterium "bo mieli bliżej do koryta"..oni je paprali, choćby z tego powodu że sam problem tak naprawdę mieli w d..e ., wychodziło coś monstrualnego, co było paradoksalnie wodą na młyn przeciwników..słusznie padło tu słowo sabotaż :(
błędne koło
ale czy nie można było by zrobić coś w rodzaju " burzy mózgów" wśród ludzi "w temacie "..zrobienie scenariusza krótkiego spotu
o tolerancji to przecież nie wielka filozofia..dzieciaki takie rzeczy robią w szkołach
ODPOWIEDZ