bi podszywające się za gejów

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

bi podszywające się za gejów

Post autor: coala » 11 lip 2014, o 14:09

ciekawa jestem i adresuję temat do bi przede wszystkim (takich, które uważają się za lesbijki też może być :wink: ) czy mają zwyczaj podrywania facetów na stronach gejowskich (czy tam jakiś innych, gdzie gejów można spotkać)- facetów tego typu, że właściwie bi, ale uchodzących za gejów)?
ewentualnie do osób, które się z tym zetknęły, słyszały?
czy jest to zjawisko typowo męskie?
wiadomo, tutaj na forum osobniki męskie zdarza się, że pisują i ok jak ujawnione, problem w tym, że dochodzą też ukryte i podszywające się za lesbijki. tą droga szukają. no i pierwszy raz zdarzyło mi się, że natrafiłam na bi faceta.
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: salami » 11 lip 2014, o 15:50

coala pisze: osobniki męskie .
Określenie jak z Seksmisji.
Siostro.
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: to_jest_nick » 11 lip 2014, o 16:13

coala pisze:no i pierwszy raz zdarzyło mi się, że natrafiłam na bi faceta.
Ojej Coalo, jak to natrafiłaś, to szukałaś faceta? Bo inaczej to on natrafiłby na Ciebie, np. zagadał, zobaczywszy Twój profil ;-).
Dziwny temat ale skoro natrafiłaś to powiedz coś więcej.
el_comendante
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 16 maja 2014, o 22:58

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: el_comendante » 11 lip 2014, o 18:29

ewentualnie do osób, które się z tym zetknęły, słyszały?


A tak, zetknęłam się.
Jako smarkula jeszcze,w Katowickiej dyskotece "Villa", jeśli dobrze pamiętam nazwę.
Cudownie mi się gadało z jednym gejem, już układałam sobie w głowie jak tu subtelnie nadmienić mu o "Moim Geju", wspaniałym facecie, wtedy wolnym.
Wymiana numerów, podsunięcie numeru M.G- myślę sobie- "Buhahahaaaaaaa tu Cię mam ptaszku!", zaczynam opowieści o M.G, czaruję, marketing taki, że dziw iż chłopak się nie "oświadczał" w ciemno.
Generalnie się produkuję.
Wyszłam z uczuciem krojącego się sukcesu.
Następnego dnia sms z zaproszeniem na klasyczną randkę. Miło, szkoda tylko, że zaproszenie tyczyło się mnie.
I tak odkryłam, że faceci bi naprawdę istnieją :lol: :podbite oczko:
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: Interlokutorka » 11 lip 2014, o 21:41

Ciekawe, jak często to faceci bi, a jak często zwykli faceci hetero zainteresowani seksem z lesbijkami, które wydają im się bardziej atrakcyjne od babek hetero jako jednorazowe partnerki seksualne... raczej byłabym ostrożna z takimi facetami i jeszcze bardziej ostrożna z szukaniem analogii geje - lesbijki.

W mijającym tygodniu lokalne radio uraczyło słuchaczy kilkoma homo-tematami. Można było się dowiedzieć, że w Wielkiej Brytanii 80% sformalizowanych związków lesbijskich ma potomstwo. Ciekawe, jak z tym u gejów - czy jest jakaś analogia? I drugi njuz: radio podało, że geje są dziewiętnastokrotnie bardziej narażeni na zakażenie wirusem HIV od heteryków, co więcej, w niektórych krajach, przykładów nie podano, zaczęto nakłaniać gejów do prewencyjnego łykania leków antyretrowirusowych. Ciekawe, jak te rzeczy wyglądają u lesbijek i czy są tu jakieś proste analogie.
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: to_jest_nick » 11 lip 2014, o 22:06

coala pisze: problem w tym, że dochodzą też ukryte i podszywające się za lesbijki. tą droga szukają.
Na takiego trafiłaś Coalo, na faceta udającego lesbijkę tak? Czy szukałaś geja (albo heteryka) i okazało się, że jest bi? ;-)
Awatar użytkownika
ephedra_viridis
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 131
Rejestracja: 11 lip 2014, o 21:40

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: ephedra_viridis » 11 lip 2014, o 22:12

Na takiego trafiłaś Coalo, na faceta udającego lesbijkę tak? Czy szukałaś geja (albo heteryka) i okazało się, że jest bi?
transgenderyzm w esencji :D
^^$o.o!O Inicjowana Kapłanka Iluminowanej Loży O!o.o$^^
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: coala » 11 lip 2014, o 23:31

el_comendante pisze:ewentualnie do osób, które się z tym zetknęły, słyszały?

A tak, zetknęłam się.
Jako smarkula jeszcze,w Katowickiej dyskotece "Villa", jeśli dobrze pamiętam nazwę.
Cudownie mi się gadało z jednym gejem, już układałam sobie w głowie jak tu subtelnie nadmienić mu o "Moim Geju", wspaniałym facecie, wtedy wolnym.
Wymiana numerów, podsunięcie numeru M.G- myślę sobie- "Buhahahaaaaaaa tu Cię mam ptaszku!", zaczynam opowieści o M.G, czaruję, marketing taki, że dziw iż chłopak się nie "oświadczał" w ciemno.
Generalnie się produkuję.
Wyszłam z uczuciem krojącego się sukcesu.
Następnego dnia sms z zaproszeniem na klasyczną randkę. Miło, szkoda tylko, że zaproszenie tyczyło się mnie.
I tak odkryłam, że faceci bi naprawdę istnieją :lol: :podbite oczko:
ciekawe, ale nie na temat :P
Interlokutorka pisze:Ciekawe, jak często to faceci bi, a jak często zwykli faceci hetero zainteresowani seksem z lesbijkami, które wydają im się bardziej atrakcyjne od babek hetero jako jednorazowe partnerki seksualne... raczej byłabym ostrożna z takimi facetami i jeszcze bardziej ostrożna z szukaniem analogii geje - lesbijki
ale jakiej analogii? pytanie było, czy zetknęłyście się z przypadkami ( słyszałyście) podszywania się dziewczyny (kobiety) bi za geja, aby go poderwać. za trudne :scratch:

a upierdliwe hejterki sio :mrgreen:
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: Altena_Q » 11 lip 2014, o 23:41

Ja chyba nie zrozumiałam tematu - jakiś facet twierdził, że jest bi i dlatego przychodzi na forum kk aby zarywać lesbijki?
Jeśli tak, to przynajmniej dobrze, że od razu powiedział, że jest facetem. Póki co fora les są zwykle obiektem polowań panów hetero XD Przecież tu w ogłoszeniach co drugie to facet, kilka nicków na forum też należą do mężczyzn. Idiotów nie brakuje.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: coala » 11 lip 2014, o 23:47

Altena_Q pisze:Ja chyba nie zrozumiałam tematu - jakiś facet twierdził, że jest bi i dlatego przychodzi na forum kk aby zarywać lesbijki?
kompletnie nie zrozumiałaś. temat: bi podszywające się za gejów.
Jeśli tak, to przynajmniej dobrze, że od razu powiedział, że jest facetem. Póki co fora les są zwykle obiektem polowań panów hetero XD Przecież tu w ogłoszeniach co drugie to facet, kilka nicków na forum też należą do mężczyzn. Idiotów nie brakuje.
z tym się zgodzę, facetów tu sporo podszywających się za lesbijki.
niestety, sama się zorientowałam, jak padło pytanie, czy nie chciałabym wrócić do facetów :?
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: coala » 12 lip 2014, o 00:03

Altena_Q pisze:kilka nicków na forum też należą do mężczyzn. Idiotów nie brakuje.
z tym się nie da nic zrobić, bo w końcu sporo tu bi, więc mają pole do popisu i mogą sobie polować na takie. ten nick, z którym się zetknęłam się tu nie pojawi, ale coś widzę, że wrócił w innym wcieleniu :wink:

wracając do tematu wyjaśniam raz jeszcze: zaciekawiło mnie, czy dziewczyny bi na przykład też robią sobie taką zabawę i kursują na stronach internetowych gejowskich - jako geje. czy jest to zjawisko wyłącznie męskie?
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: Interlokutorka » 12 lip 2014, o 00:50

coala pisze:wracając do tematu wyjaśniam raz jeszcze: zaciekawiło mnie, czy dziewczyny bi na przykład też robią sobie taką zabawę i kursują na stronach internetowych gejowskich - jako geje. czy jest to zjawisko wyłącznie męskie?
No to jest właśnie ta analogia Coalo: skoro faceci podszywają się za lesbijki żeby "wyrywać" kobiety, to Ty jak rozumiem pytasz, czy kobiety postępują analogicznie: podszywają się za gejów, by "wyrwać" facetów. Otóż uważam, że pytanie jest źle postawione - dlatego pisałam o tym, że byłabym ostrożna z takimi analogiami. Faceci podszywający się za lesbijki nie są wcale bi, to zwykli, obleśni faceci hetero szukający seksu. To dość powszechne zjawisko, nie mające tak powszechnego odpowiednika wśród kobiet. Proste.
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: coala » 12 lip 2014, o 01:10

Interlokutorka pisze:
coala pisze:wracając do tematu wyjaśniam raz jeszcze: zaciekawiło mnie, czy dziewczyny bi na przykład też robią sobie taką zabawę i kursują na stronach internetowych gejowskich - jako geje. czy jest to zjawisko wyłącznie męskie?
to Ty jak rozumiem
jeszcze jakieś wątpliwości, co do tematu :roll: chyba już prościej nie można :wink:
pytasz, czy kobiety postępują analogicznie: podszywają się za gejów, by "wyrwać" facetów. Otóż uważam, że pytanie jest źle postawione - dlatego pisałam o tym, że byłabym ostrożna z takimi analogiami. Faceci podszywający się za lesbijki nie są wcale bi, to zwykli, obleśni faceci hetero szukający seksu.
bo ja wiem, czy tacy obleśni? sądząc z ich wpisów tu na forum, to bardziej obleśne są co niektóre foremki (chyba, że to własnie foremkowie :lol: )
To dość powszechne zjawisko, nie mające tak powszechnego odpowiednika wśród kobiet. Proste.
przypuszczam, ale czy to się w ogóle zdarza wśród kobiet, jak myślisz?
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Awatar użytkownika
Creatura
Posty: 7
Rejestracja: 12 lip 2014, o 09:27

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: Creatura » 12 lip 2014, o 09:36

coala pisze:ciekawa jestem i adresuję temat do bi przede wszystkim (takich, które uważają się za lesbijki też może być :wink: ) czy mają zwyczaj podrywania facetów na stronach gejowskich (czy tam jakiś innych, gdzie gejów można spotkać)- facetów tego typu, że właściwie bi, ale uchodzących za gejów)?
ewentualnie do osób, które się z tym zetknęły, słyszały?
czy jest to zjawisko typowo męskie?
wiadomo, tutaj na forum osobniki męskie zdarza się, że pisują i ok jak ujawnione, problem w tym, że dochodzą też ukryte i podszywające się za lesbijki. tą droga szukają. no i pierwszy raz zdarzyło mi się, że natrafiłam na bi faceta.
zupełnie bezsensu

po co bi ma sie podszywac pod faceta i dlaczego raz piszesz ze sie nie podszywaja faceci geje pod bi kobieta a raz sie podszywaja

wogole cie nie rozumiem o co ci chodzi?????
Awatar użytkownika
bonz
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 9 lut 2013, o 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: bonz » 12 lip 2014, o 10:03

Altena_Q pisze:kilka nicków na forum też należą do mężczyzn.

Wymień te nicki, proszę. Jestem ciekawa kogo postrzegasz jako mężczyznę tu na forum.
Lecz miłość i tak znów nas rozdzieli (IC,1980)
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: moja_alchemia » 12 lip 2014, o 10:04

coala pisze: ale jakiej analogii? pytanie było, czy zetknęłyście się z przypadkami ( słyszałyście) podszywania się dziewczyny (kobiety) bi za geja, aby go poderwać. za trudne :scratch:
geje, z definicji wolą facetów, więc po co kobieta (jakiejkolwiek orientacji) miałaby udawać geja (wirtualnie czy nie), w jakim celu??? przecież nawet jeśli uda jej się zyskać zainteresowanie wirtualne, to gdy prawda wyjdzie na jaw, nic z tego pdrywu nie będzie, poza poczuciem zawodu (w najlepszym wypadku),

to jest nielogiczne i niezrozumiałe
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: coala » 12 lip 2014, o 11:51

Creatura pisze:
coala pisze:ciekawa jestem i adresuję temat do bi przede wszystkim (takich, które uważają się za lesbijki też może być :wink: ) czy mają zwyczaj podrywania facetów na stronach gejowskich (czy tam jakiś innych, gdzie gejów można spotkać)- facetów tego typu, że właściwie bi, ale uchodzących za gejów)?
ewentualnie do osób, które się z tym zetknęły, słyszały?
czy jest to zjawisko typowo męskie?
wiadomo, tutaj na forum osobniki męskie zdarza się, że pisują i ok jak ujawnione, problem w tym, że dochodzą też ukryte i podszywające się za lesbijki. tą droga szukają. no i pierwszy raz zdarzyło mi się, że natrafiłam na bi faceta.
zupełnie bezsensu
a co jest konkretnie bez sensu, potrafisz sprecyzować?
po co bi ma sie podszywac pod faceta
moje pytanie było takie, czy słyszałyście o takim fakcie, a po co? no, chyba po to samo, co facet podający się za lesbijkę na portalu nieheteroseksualnym? prawie każda lesbijka się z tym zetknęła, ewentualnie słyszała o tym. jeżeli podważasz coś takiego, to podejrzewam, że jesteś facetem.
i dlaczego raz piszesz ze sie nie podszywaja faceci geje pod bi kobieta a raz sie podszywaja
a w którym miejscu coś takiego niby piszę, he :P
wogole cie nie rozumiem o co ci chodzi?????
no, to wzajemnię :pilka:
moja_alchemia pisze:
coala pisze: ale jakiej analogii? pytanie było, czy zetknęłyście się z przypadkami ( słyszałyście) podszywania się dziewczyny (kobiety) bi za geja, aby go poderwać. za trudne :scratch:
geje, z definicji wolą facetów, więc po co kobieta (jakiejkolwiek orientacji) miałaby udawać geja (wirtualnie czy nie), w jakim celu??? przecież nawet jeśli uda jej się zyskać zainteresowanie wirtualne, to gdy prawda wyjdzie na jaw, nic z tego pdrywu nie będzie, poza poczuciem zawodu (w najlepszym wypadku),
a po co faceci podszywający się za lesbijki próbują wkręcać kobiety? chyba z tego samego powodu? liczą, że nawrócą na hetero, że a może wróci do mężczyzn, a jak bi, to mają nawet szanse na to :wink: a jak się nie uda, to przypuszczam, że pozostaje im ubaw, że udało im się wkręcić dziewczynę.
wobec tego tak sobie myślę, że i z bi może też tak być, że kręci ich podrywanie gejów i tego rodzaju misja nawracania.
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: moja_alchemia » 12 lip 2014, o 12:06

coala pisze:
moja_alchemia pisze:
coala pisze: ale jakiej analogii? pytanie było, czy zetknęłyście się z przypadkami ( słyszałyście) podszywania się dziewczyny (kobiety) bi za geja, aby go poderwać. za trudne :scratch:
geje, z definicji wolą facetów, więc po co kobieta (jakiejkolwiek orientacji) miałaby udawać geja (wirtualnie czy nie), w jakim celu??? przecież nawet jeśli uda jej się zyskać zainteresowanie wirtualne, to gdy prawda wyjdzie na jaw, nic z tego pdrywu nie będzie, poza poczuciem zawodu (w najlepszym wypadku),
a po co faceci podszywający się za lesbijki próbują wkręcać kobiety? chyba z tego samego powodu? liczą, że nawrócą na hetero, że a może wróci do mężczyzn, a jak bi, to mają nawet szanse na to :wink: a jak się nie uda, to przypuszczam, że pozostaje im ubaw, że udało im się wkręcić dziewczynę.
wobec tego tak sobie myślę, że i z bi może też tak być, że kręci ich podrywanie gejów i tego rodzaju misja nawracania.
szczerze mówiąc, nie ogarniam,
nadal nie widzę sensu w szukaniu przez kogoś partnera (partnerki) do czegokolwiek, udając kogoś innego,
gdy sprawa wyjdzie na jaw, osoba udająca straci wiarygodność, jak zatem widziałaby możliwość bycia w relacji z kimś, kto jej nie wierzy, albo jak można sądzić, że ktoś, wiedząc, że ma do czynienia z oszustką, zdecyduje się na bliską relację z nią,
według mnie to jest nonsensowne
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: coala » 12 lip 2014, o 12:16

moja_alchemia pisze:nadal nie widzę sensu w
psychiatra pewnie miałby tu coś do powiedzenia - na temat tego sensu :wink:
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: moja_alchemia » 12 lip 2014, o 12:24

coala pisze:
moja_alchemia pisze:nadal nie widzę sensu w
psychiatra pewnie miałby tu coś do powiedzenia - na temat tego sensu :wink:
wycięłaś mały fragment mojej wypowiedzi, o co chodzi?
Awatar użytkownika
Creatura
Posty: 7
Rejestracja: 12 lip 2014, o 09:27

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: Creatura » 12 lip 2014, o 12:27

coala chyba ty jestes facet w dodatku wyjontkowo nieuprzejmym. jest takich bardzo dużo i z wieloma sie zetnołam i nie chcialabym miec wiecej do czynienia. To wstyd co wypisujesz!!!!

a bez sensu jest twoje pytanie jak pytasz to może napisz po co sie pytasz i poc siedziesz na forach dla gejów hahahaha!!!
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: coala » 12 lip 2014, o 12:36

Creatura pisze:coala chyba ty jestes facet w dodatku wyjontkowo nieuprzejmym. jest takich bardzo dużo i z wieloma sie zetnołam i nie chcialabym miec wiecej do czynienia. To wstyd co wypisujesz!!!!
a co konkretnie? kwestionujesz rozumiem fakt, że faceci podają się za lesbijki, tak?
a bez sensu jest twoje pytanie jak pytasz to może napisz po co sie pytasz i poc siedziesz na forach dla gejów hahahaha!!!
aha, to mamy kolejne wcielenie faceta na forum
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: coala » 12 lip 2014, o 12:39

moja_alchemia pisze:
coala pisze:
moja_alchemia pisze:nadal nie widzę sensu w
psychiatra pewnie miałby tu coś do powiedzenia - na temat tego sensu :wink:
wycięłaś mały fragment mojej wypowiedzi, o co chodzi?
napisałaś, że to bez sensu, to szukanie partnerki przez faceta podszywającego się za kobietę, więc Ci odpisałam, że sens odnalazłyby psychiatra, który specjalizuje się w tego rodzaju zaburzeniach :lol:
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: moja_alchemia » 12 lip 2014, o 12:48

coala pisze:napisałaś, że to bez sensu, to szukanie partnerki przez faceta podszywającego się za kobietę, więc Ci odpisałam, że sens odnalazłyby psychiatra, który specjalizuje się w tego rodzaju zaburzeniach :lol:
napisałam ogólnie, nie tylko o facetach
moja_alchemia pisze: nadal nie widzę sensu w szukaniu przez kogoś partnera (partnerki) do czegokolwiek, udając kogoś innego,
gdy sprawa wyjdzie na jaw, osoba udająca straci wiarygodność, jak zatem widziałaby możliwość bycia w relacji z kimś, kto jej nie wierzy, albo jak można sądzić, że ktoś, wiedząc, że ma do czynienia z oszustką, zdecyduje się na bliską relację z nią,
według mnie to jest nonsensowne
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: coala » 12 lip 2014, o 13:04

moja_alchemia pisze:
coala pisze:napisałaś, że to bez sensu, to szukanie partnerki przez faceta podszywającego się za kobietę, więc Ci odpisałam, że sens odnalazłyby psychiatra, który specjalizuje się w tego rodzaju zaburzeniach :lol:
napisałam ogólnie, nie tylko o facetach
moja_alchemia pisze: nadal nie widzę sensu w szukaniu przez kogoś partnera (partnerki) do czegokolwiek, udając kogoś innego,
gdy sprawa wyjdzie na jaw, osoba udająca straci wiarygodność, jak zatem widziałaby możliwość bycia w relacji z kimś, kto jej nie wierzy, albo jak można sądzić, że ktoś, wiedząc, że ma do czynienia z oszustką, zdecyduje się na bliską relację z nią,
według mnie to jest nonsensowne
ok., psychiatra wskazany w obu przypadkach
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Awatar użytkownika
bonz
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 9 lut 2013, o 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: bonz » 12 lip 2014, o 13:12

coala pisze:aha, to mamy kolejne wcielenie faceta na forum

Chyba 97% użytkowniczek tego forum to faceci jednak.
:cry:
Lecz miłość i tak znów nas rozdzieli (IC,1980)
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: coala » 12 lip 2014, o 13:14

bonz pisze:
coala pisze:aha, to mamy kolejne wcielenie faceta na forum

Chyba 97% użytkowniczek tego forum to faceci jednak.
:cry:
co do ciebie to miałabym podejrzenie :wink: skoro się pojawiasz na zasadzie: uderz w stół...?
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: Japonka » 12 lip 2014, o 13:15

bonz pisze:
coala pisze:aha, to mamy kolejne wcielenie faceta na forum
Chyba 97% użytkowniczek tego forum to faceci jednak.
:cry:
Pisz o sobie. :evil:
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
bonz
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 9 lut 2013, o 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: bonz » 12 lip 2014, o 13:30

Japonka pisze:
bonz pisze:
coala pisze:aha, to mamy kolejne wcielenie faceta na forum
Chyba 97% użytkowniczek tego forum to faceci jednak.
:cry:
Pisz o sobie. :evil:

No dobra, 95%.
Ja nie należę do tej grupy. Etap długiego, pełnego pasji trollingu przeszedł mi wraz z gimnazjalnym wiekiem, a wtedy to działałam i innym forum, nie tu. Jak się z mojego konta umawiam z dziewczynami, to one potem w rzeczywistości widzą dziewczynę, a nie wielkiego znudzonego chłopa, o dziwo.

Pozory mylą.
Lecz miłość i tak znów nas rozdzieli (IC,1980)
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: bi podszywające się za gejów

Post autor: coala » 12 lip 2014, o 14:17

póki co, to sam wyjeżdżasz z agresją na mnie, bo podszywanie się za kogoś może uznać za normę/zabawę jedynie ktoś zaburzony :P
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
ODPOWIEDZ