Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
plomienna27
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 28
Rejestracja: 25 kwie 2022, o 14:01

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: plomienna27 » 5 maja 2022, o 08:46

Ja zawsze trzymałam sie zasady obrączki na lewej dłoni jako znaku rozpoznwczego, najczęsciej sie sprawdza.
Wodniaxer
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 12 sty 2022, o 23:58

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Wodniaxer » 16 maja 2022, o 17:50

Miałam dwukrotnie takie sytuacje, po prostu czułam, że patrzą na mnie jak mężczyźni.
Awatar użytkownika
Fajnadupa
Posty: 7
Rejestracja: 27 maja 2022, o 07:00

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Fajnadupa » 27 maja 2022, o 21:12

To tak na serio? A co z pociągiem seksualnym? Jeśli się go odczuwa do kobiet i widzi takie reakcje zwrotne tzn ze kobieta gustuje w kobietach. Chyba że się od tego odcina i jest zablokowana. To też można poznać, ale nie bardzo już pakować się w taką sytuację bo oznacza to najpewniej dramat.
Profilowa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 15 lut 2018, o 00:09

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Profilowa » 4 cze 2022, o 19:12

A co powiecie o "dogryzaniu"( moim zdaniem to już podchodzi momentami pod flirt) sobie w pracy, a gdy trochę nam się drogi rozchodzą(zmiana stanowisk). To po czasie gdy wpadamy na siebie otwarcie mówimy, że tęskno nam za tym.
?
pilin
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 235
Rejestracja: 28 lut 2022, o 20:55

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: pilin » 4 cze 2022, o 19:20

Profilowa pisze:
4 cze 2022, o 19:12
A co powiecie o "dogryzaniu"( moim zdaniem to już podchodzi momentami pod flirt) sobie w pracy, a gdy trochę nam się drogi rozchodzą(zmiana stanowisk). To po czasie gdy wpadamy na siebie otwarcie mówimy, że tęskno nam za tym.
?
U mnie dyskwalifikacja. Doświadczenie.
Profilowa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 15 lut 2018, o 00:09

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Profilowa » 5 cze 2022, o 20:12

U mnie również. Tylko podałam taki o przykład. Często można wyczytać podobne takie historie :)
Vasara
Posty: 4
Rejestracja: 6 sty 2023, o 23:27

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Vasara » 7 sty 2023, o 00:02

Drogie Panie, a co sądzicie o sytuacji, kiedy widujemy się dość rzadko, bo mieszkamy w różnych miastach, ale za każdym razem mówi mi, że pięknie wyglądam (nawet po zarwanej nocy gdzie sama nie mam już żadnych złudzeń jak wyglądam naprawdę 🤣), ponoć jestem ciepłą osobą 😅, często długo mi patrzy w oczy, mówi że mam ładne paznokcie (zawsze wtedy dotyka mojej ręki), a ostatnio na pożegnanie złapała mnie za szyję i krótko bo krótko, ale pocałowała w usta. Dodam, że ma za sobą kilka związków hetero, ja zresztą też, i bynajmniej nie wyglądam jak z przysłowiowej okładki, obiektywnie oceniając to ona raczej może łapać spojrzenia przechodniów. Znamy się jeszcze z czasów studenckich, ale poza tymi sporadycznymi spotkaniami raczej się nie komunikujemy ze sobą. Kiedyś zaprosiłam ją do siebie, na zasadzie jak potrzebujesz wakacji to wpadnij (ma stresująca pracę i chciałam jej pomóc się trochę odstresować), tak po koleżeńsku, bez żadnych podtekstów, ale nie skorzystała i po ostatniej akcji z pocałunkiem też się do mnie więcej nie odezwała, pomimo że nawet chciałam się z nią wtedy umówić na spotkanie, bo mnie tym mega zaskoczyła i wolałam sprawę wyjaśnić, a nie udawać, że się nic nie wydarzyło. Zupełnie nie wiem jak to zinterpretować i jak się zachować 🤯 Podzielicie się swoimi przemyśleniami?
RightChoice
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 30 lis 2017, o 18:40

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: RightChoice » 7 sty 2023, o 00:33

Trzeba było nie stać jak widły w gnoju, jak Cię całowała! :P Trzeba kuć żelazo, póki gorące! Obawiam się, że Twój pociąg mógł odjechać bezpowrotnie. Jak Ci wcześniej rzucała sugestie jakieś i nic z tym nie robiłaś, to po ostatnim nieodwzajemnionym całusie, spłoszyłaś ją na amen. Życie jest brutalne!
AlicjaLiddell
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 8 lut 2004, o 00:00

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: AlicjaLiddell » 7 sty 2023, o 12:39

plomienna27 pisze:
5 maja 2022, o 08:46
Ja zawsze trzymałam sie zasady obrączki na lewej dłoni jako znaku rozpoznwczego, najczęsciej sie sprawdza.
ja mam srebrną, malutką obrączkę po babci... ciekawe czy mnie to dyskwalifikuje ;P
Vasara
Posty: 4
Rejestracja: 6 sty 2023, o 23:27

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Vasara » 7 sty 2023, o 15:01

RightChoice pisze:
7 sty 2023, o 00:33
Trzeba było nie stać jak widły w gnoju, jak Cię całowała! :P Trzeba kuć żelazo, póki gorące! Obawiam się, że Twój pociąg mógł odjechać bezpowrotnie. Jak Ci wcześniej rzucała sugestie jakieś i nic z tym nie robiłaś, to po ostatnim nieodwzajemnionym całusie, spłoszyłaś ją na amen. Życie jest brutalne!
Jak niby miałam zrobić cokolwiek jak mnie wzięła z zaskoczenia i natychmiast wsiadła do taksówki 🙈 dlaczego w takim razie nie chciała się ze mną zobaczyć następnego dnia? Anyway, zgadzam się, life is brutal i dzięki za komentarz :)
Zuzu_3436
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 12 lis 2022, o 20:16

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Zuzu_3436 » 8 sty 2023, o 09:06

Myślę, że to może być jakaś gra, stąd zainteresowanie przeplatane niedostępnością albo sama nie do końca wie, czego chce?
RightChoice
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 30 lis 2017, o 18:40

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: RightChoice » 8 sty 2023, o 11:24

Niby to wszystko takie proste, a jednak skomplikowane. Myślę, że podoba jej się taka gra, siebie podsyca, Ciebie podsyca i może nie chodzi jej wcale o nic więcej. A jeśli chodzi o coś więcej, to raczej ona nie będzie miała odwagi pociągnąć tego dalej. Też może bać się tego, co czuje i dlatego nie podejmuje spotkań do wyjaśnienia zajścia. Z 20 lat temu sama przerabiałam takie mezalianse :D i jedyne co z nich zostało, to zastanawianie się co by było gdybym wtedy... Te wspomnienia po dziś dzień budzą we mnie ciepłe, miłe uczucia i chyba warto chociażby dlatego takich chwil w życiu doznać, by mieć co mile na starość wspominać :D
Vasara
Posty: 4
Rejestracja: 6 sty 2023, o 23:27

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Vasara » 9 sty 2023, o 09:40

Dzięki, Dziewczyny, za Wasze opinie ❤️ mam tak głupio zbudowany mózg, że wolę mieć wszystko jasno i prosto i wtedy wiem jak się zachować, no ale najwyraźniej nie zawsze tak się da 😁
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Wiosennagwiazda » 9 sty 2023, o 15:17

Vasara pisze:
9 sty 2023, o 09:40
Dzięki, Dziewczyny, za Wasze opinie ❤️ mam tak głupio zbudowany mózg, że wolę mieć wszystko jasno i prosto i wtedy wiem jak się zachować, no ale najwyraźniej nie zawsze tak się da 😁
No wtedy to tylko zakladka w ogloszeniach, szukam do zwiazku i tyle.
Vasara
Posty: 4
Rejestracja: 6 sty 2023, o 23:27

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Vasara » 11 sty 2023, o 18:11

Wiosennagwiazda pisze:
9 sty 2023, o 15:17
Vasara pisze:
9 sty 2023, o 09:40
Dzięki, Dziewczyny, za Wasze opinie ❤️ mam tak głupio zbudowany mózg, że wolę mieć wszystko jasno i prosto i wtedy wiem jak się zachować, no ale najwyraźniej nie zawsze tak się da 😁
No wtedy to tylko zakladka w ogloszeniach, szukam do zwiazku i tyle.
🤣🤣🤣👍
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 585
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Clorocs » 14 sty 2023, o 15:04

Jesli nie jestes zainteresowana jej osoba, a jedynie ciekawa jej orientacji, to nie zawracaj sobie glowy. Jesli bedzie Toba zainteresowana, bedziesz wiedziala. Zadna etykietka nie bedzie potrzebna.
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 585
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Clorocs » 18 sty 2023, o 17:50

Na studiach wszystkie sa lesbijkami, do czadu, az przestana nimi byc :cool:
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 585
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Clorocs » 20 sty 2023, o 22:03

Za czasow mojej mlodosci, kobiety, ktore czuly sie bezpiecznie w moim towarzystwie, szukaly bliskosci fizycznej lub wyrazaly wprost swoje oczekiwania dotyczace znajomosci, niejednokrotnie wprawiajac mnie w oslupienie. :shock: Zdziwilabys sie ile ,,hetero,, okazywalo sie byc ,,niehetero,,. Takze ostroznie z podzialami :cool:
ODPOWIEDZ