Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DobraEnergia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 4 maja 2016, o 14:56

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: DobraEnergia » 6 lip 2016, o 09:59

confusedgirl pisze:luzniejsze podejscie-chodzenie z rekami w kieszeniach :p, opieranie sie jedna noga o jakies wzniesienia,trzymanie butelki piwa bardziej za szyje a nie obejmujac delikatnie calej butli :D ehehe no sama cos w sobie "dziwnego" szukam :D
Dobrze kombinujesz, ale jak ja "demaskowałam" moją koleżankę, to akurat jej motoryka nie skupiała na mnie aż takiej uwagi, jak sposób wypowiadania się. Okazało się, że moje przeczucia mnie nie myliły, chociaż ona zarzeka się, że lesbijką nie jest, a jej obecna relacja kobieco-kobieca jest pierwsza. Ta dziewczyna mimo kobiecej wrażliwości ma sposób poruszania się bardziej męski, ale testosteronem nie ocieka i bez problemu można się zorientować co do jej płci (mimo płaskopiersia).

Cokolwiek by nie mówić, zawsze pozostaje ten procent niepewności, bo czasami dziewczyny nieświadomie robią coś "typowo lesbijskiego", a potem okazuje się, że nie miały o tym pojęcia i nie ma to nic wspólnego z ich orientacją. Tak było w przypadku tej mojej koleżanki, która nosiła obrączkę na kciuku wyłącznie dla wygody.
Zamień myśli negatywne na te dobre - wprost przeciwne.
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Altena_Q » 6 lip 2016, o 11:32

Nie mylicie przypadkiem orientacji z pewnością siebie? Opisujecie kobiety, które zachowują się po prostu na luzie, a nie jak tzw. panienki z dobrego domu typu "siedź prosto, kawę pij z małej filiżanki odchylając mały paluszek, ładnie się uśmiechaj i nie śmiej sie głośno" ;) Naokoło mnie chyba każda kobieta zachowuje się tak, jak to przypisujecie lesbijkom, a w dużej większości są hetero.
Z tego co z kolei mi mówili czasem nowi znajomi, to poznawali po języku ciała. W obecności przystojnego faceta nie włączy się lesbijce podświadomy flirt, ten błysk zainteresowania w oku, zmiana sposobu patrzenia, tonu głosu, etc. Włączy się za to przy atrakcyjnej kobiecie i to mnie parę razy zdradziło :P

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
DobraEnergia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 4 maja 2016, o 14:56

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: DobraEnergia » 6 lip 2016, o 22:30

Altena_Q pisze:Nie mylicie przypadkiem orientacji z pewnością siebie?
Nie wiem, jak inne, ale ja nie mylę 8) . Nie twierdzę, że męska motoryka jest wyznacznikiem orientacji, ale pewnym dodatkiem do takowej. MOŻE być, ale nie musi. Generalnie jednak tak jak Ty uważam, że raczej ton głosu, sposób wysławiania się i ten przysłowiowy błysk w oku powinien bardziej dawać do myślenia niż sposób chodzenia i inne takie :) .
Zamień myśli negatywne na te dobre - wprost przeciwne.
zombiaczek
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 159
Rejestracja: 7 lip 2014, o 20:04

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: zombiaczek » 7 lip 2016, o 00:33

Ja poznaję głównie po tym że chce się całować, chodzić ze mną na randki oraz kochać.

Takie domniemania są bez sensu. Jest, nie jest, a może jednak jest. Bo chodzi jak kaczka to na pewno kaczyca ;).
Można się sromotnie zawieźć i na chodzie, i na sposobie mówienia, i na uśmiechach nawet :).
zombiaczek
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 159
Rejestracja: 7 lip 2014, o 20:04

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: zombiaczek » 7 lip 2016, o 00:35

zawieść oczywiście buahaha - wozić się też można, nawet kilka lat ;)
kiki88
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 127
Rejestracja: 29 lis 2014, o 17:06

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: kiki88 » 17 lip 2016, o 21:44

a co myślicie o przepuszczaniu w drzwiach? hetero też tak robią?
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: biedronca » 17 lip 2016, o 21:57

Nie, hetero wszystkie pchają się pierwsze. Dantejskie sceny się rozgrywają, jak grupka koleżanek próbuje wyjść razem. Tylko najsilniejsze mają szansę przetrwać. To dlatego hetero noszą długie paznokcie.
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: moja_alchemia » 17 lip 2016, o 21:58

też, jeśli są kulturalne ;)
kiki88
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 127
Rejestracja: 29 lis 2014, o 17:06

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: kiki88 » 17 lip 2016, o 22:01

biedronca pisze:Nie, hetero wszystkie pchają się pierwsze. Dantejskie sceny się rozgrywają, jak grupka koleżanek próbuje wyjść razem. Tylko najsilniejsze mają szansę przetrwać. To dlatego hetero noszą długie paznokcie.
hahah no to mnie oświeciłaś..

bardziej mi chodziło o coś w stylu, że laska stoi bliżej windy/drzwi a jednak puszcza
dangete
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 14 lip 2016, o 22:09

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: dangete » 17 lip 2016, o 22:04

ja polecam zapoznać się z dziedziną zwaną mową ciała 8)
chociaż czasami widzi się więcej niż by się chciało...
“ Można powiedzieć wszechświatowi : To nieuczciwe. A wszechświat odpowie zapewne : Nie ?
A to przepraszam.”
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: onlyforyoureyes » 17 lip 2016, o 22:28

kiki88 pisze:a co myślicie o przepuszczaniu w drzwiach? hetero też tak robią?
w świecie kobiet hetero zasada jest taka w drzwiach przepuszcza się kobietę starszą od siebie (ale wyraźnie starszą, a nie o rok lub dwa :wink: ) oraz wyższą rangą/stanowiskiem (w pracy), choć w tym przypadku może być odwrotnie jeśli to ona zechce przepuścić nas (wtedy należy przejść pierwszą, bo "ona rządzi, bo jest wyżej"). nie wolno też wchodzić do czyjegoś domu przed gospodarzem, chyba że gospodarz przepuszcza nas (dotyczy to np. koleżanek ktore wracając z imprezy idą do domu jednej z nich).
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: pannaeliza » 18 lip 2016, o 18:35

onlyforyoureyes pisze:
kiki88 pisze:a co myślicie o przepuszczaniu w drzwiach? hetero też tak robią?
w świecie kobiet hetero zasada jest taka w drzwiach przepuszcza się kobietę starszą od siebie (ale wyraźnie starszą, a nie o rok lub dwa :wink: ) oraz wyższą rangą/stanowiskiem (w pracy), choć w tym przypadku może być odwrotnie jeśli to ona zechce przepuścić nas (wtedy należy przejść pierwszą, bo "ona rządzi, bo jest wyżej"). nie wolno też wchodzić do czyjegoś domu przed gospodarzem, chyba że gospodarz przepuszcza nas (dotyczy to np. koleżanek ktore wracając z imprezy idą do domu jednej z nich).
No mniej więcej tak to działa ale moje hetero koleżanki przypuszczają mnie i siebie na wzajem również niezależnie od wieku, sytuacji i stanowiska. To chyba bardziej miły gest i przejaw kultury, w pracy wszystkie się na wzajem puszczamy i czasem tak drepczemy przy tych drzwiach bo ja chcę przepuścić je, a one mnie :P
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: ImaSumak » 18 lip 2016, o 19:00

pannaeliza pisze:...wszystkie się na wzajem puszczamy...
Fajna praca :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Wiosennagwiazda » 18 lip 2016, o 19:16

ImaSumak pisze:
pannaeliza pisze:...wszystkie się na wzajem puszczamy...
Fajna praca :)
:slonko: :slonko:
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: pannaeliza » 18 lip 2016, o 20:12

Wiosennagwiazda pisze:
ImaSumak pisze:
pannaeliza pisze:...wszystkie się na wzajem puszczamy...
Fajna praca :)
:slonko: :slonko:
Przejęzyczenie iście freudowskie :czerwononosyrenifer:
Dziękuję za czujność, moje drogie ;)
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: onlyforyoureyes » 19 lip 2016, o 11:35

pannaeliza pisze:To chyba bardziej miły gest i przejaw kultury,
dla mnie NIE. ja nie chcę być przepuszczana w drzwiach przez kobietę (poza formalnymi sytuacjami, które opisałam). Czuję się wtedy niezręcznie, wręcz głupio. Wcale mi się nie podoba jak kobieta przejmuje pewne męskie zachowania. nie podoba mi się to że kobieta mnie przepuszcza. nie podobałoby się też gdyby np. całowała mnie w rękę na powitanie. w sytuacjach nieformalnych wyznaję zasadę że pierwsza przechodzi ta, która jest najbliżej drzwi.
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: pannaeliza » 19 lip 2016, o 21:47

onlyforyoureyes pisze:
pannaeliza pisze:To chyba bardziej miły gest i przejaw kultury,
dla mnie NIE. ja nie chcę być przepuszczana w drzwiach przez kobietę (poza formalnymi sytuacjami, które opisałam). Czuję się wtedy niezręcznie, wręcz głupio.
Dlaczego?
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: onlyforyoureyes » 19 lip 2016, o 22:29

pannaeliza pisze:Dlaczego?
dlatego że nie lubię męskich cech, ani męskich zachowań w kobiecie. a przepuszczanie w drzwiach to jednak domena mężczyzn, którzy w ten sposób okazują szacunek kobiecie. nie lubię gdy kobieta stara się naśladować mężczyzn i ich zachowania.
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: takeyoudowntown » 19 lip 2016, o 23:36

Ciekawie to postrzegasz, Only.
Ja nie widzę otwierania drzwi jako męską cechę, tylko uprzejmość, wyraz szacunku, może dobry dzień przepuszczającej. Każdy człowiek ma coś z przeciwnej płci, czy chcemy czy nie. Jedni więcej, drudzy mniej.
Dominacja lesbijska w łóżku, lub w życiu też jest niby męską cechą, a są kobiety, które jej pożądają, chcą być prowadzone, otoczone opieką.
Tak samo w sytuacji płacenia za rachunek, to miłe i nie oszukujmy się, często nam na rękę, kiedy kobieta zaproponuje zapłatę całości. To niby męskie, a ja myślę, że miłe i kulturalne, może chce coś tym przekazać, że ją stać, że nas bardzo lubi, że jej zależy itp.
Użyczenie parasola, lub kurtki w czasie zimna, deszczu to bardzo życzliwy gest, świadczący o wysokiej empatii, to też jest fajne i przydatne w związku.
Dwoje ludzi musi jakoś na siebie oddziaływać i reagować, w relacjach damsko-męskich te zachowania są nazywane jako damskie i męskie, bo po świecie chodzi większość par hetero, ale w naszym świecie tak nie ma i nie widzę powodu, aby nazywać płciowo konkretne zachowania :)
Nie przesadzajmy z tym podziałem na role, bo można oszaleć czasami ;)
Be someone who makes you happy
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: ola39 » 20 lip 2016, o 04:48

onlyforyoureyes pisze:
pannaeliza pisze:Dlaczego?
dlatego że nie lubię męskich cech, ani męskich zachowań w kobiecie. a przepuszczanie w drzwiach to jednak domena mężczyzn, którzy w ten sposób okazują szacunek kobiecie.
To nie działa wszedzie. W krajach skandynawskich nikt raczej Ciebie nie przepusci. Co gorsza czesto nawet nie przytrzymuja drzwi :)
Wychodzą z założenia ze jest pelne rownouprawnienie i kobieta nie potrzebuje innego traktowania.
Teraz tak myśle ze jak mnie jakas dziewczyna w Szwecji jednak przepusci w drzwiach to na pewno bedzie leska :)

Ola
Btw:
Sciagnelam apke (meetme) na telefon by lapac inne dziewczyny automatycznie gdy beda w pobliżu. Tez nie dziala. :(
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: pannaeliza » 20 lip 2016, o 08:13

onlyforyoureyes pisze:
pannaeliza pisze:Dlaczego?
dlatego że nie lubię męskich cech, ani męskich zachowań w kobiecie. a przepuszczanie w drzwiach to jednak domena mężczyzn, którzy w ten sposób okazują szacunek kobiecie. nie lubię gdy kobieta stara się naśladować mężczyzn i ich zachowania.
Przrpuszczanie kobiety w drzwiach jest tak samo męską cechą, jak noszenie spodni ;)
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: onlyforyoureyes » 20 lip 2016, o 20:50

czasem czuję się jak ułomna gdy inna kobieta próbuje na siłę okazywać mi ten wyimaginowany "szacunek" tudzież "uprzejmość". nie każda kobieta les chce by inna kobieta nosiła jej walizki, przepuszczała w drzwiach, płaciła rachunek w restauracji. nie każda kobieta les odbiera to jako coś pozytywnego. to często budzi konsternację. nie chodzi tu o odgrywanie ról, ale o to że niektóre zachowania nie są tak atrakcyjne i miłe, jak się powszechnie uważa.
Przykład z innej beczki: całowanie się z obcymi tudzież z rodziną czy znajomymi na powitanie. Ja i nie tylko ja tego bardzo nie lubię. Nienawidzę gdy jakiś obcy facet czy ciotka klotka ślini mój policzek. Jakby nie wystarczyło podanie ręki lub powiedzenie dzień dobry :roll: nie lubię też poklepywania po plecach, które ogólnie uchodzi jako coś pozytywnego, znak uznania lub wsparcia. A w moim odczuciu to obrzydliwy zwyczaj i przekroczenie mojej osobistej granicy i nietykalności cielesnej. Jest bardzo dużo takich przykładów, które w powszechnej opinii uchodzą (lub mają uchodzić) za miłe, uprzejme, być wyrazem szacunku, sympatii, ale dla wielu ludzi są zwyczajnie żenujące i nie do zniesienia. a już na pewno z uprzejmością i szacunkiem nic wspólnego nie mają.
confusedgirl
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 368
Rejestracja: 16 lut 2016, o 19:56

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: confusedgirl » 23 lip 2016, o 16:17

Ja zawsze płci pięknej otwierałam drzwi, przepuszczałam pierwsze i twierdze, że to jest zwykła uprzejmość ;)- męska cecha??- nie, dobre wychowanie ;)
Natomiast dzisiaj zastanawiałam sie nad kupnem bluzy ze znaczkiem batmana, a coś gdzieś kiedyś przeczytałam, że to też jest mały znak rozpoznawczy, czy coś źle zrozumiałam? :roll:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: ImaSumak » 23 lip 2016, o 16:27

confusedgirl pisze:Ja zawsze płci pięknej otwierałam drzwi, przepuszczałam pierwsze i twierdze, że to jest zwykła uprzejmość ;)- męska cecha??- nie, dobre wychowanie ;)
Natomiast dzisiaj zastanawiałam sie nad kupnem bluzy ze znaczkiem batmana, a coś gdzieś kiedyś przeczytałam, że to też jest mały znak rozpoznawczy, czy coś źle zrozumiałam? :roll:
Koleżanka mi mówiła, że to chodzi o Batwoman, która to postać jest lesbijką.

Co do przepuszczania: też to robię, ale ofkors nie o uprzejmość tu chodzi tylko egoizm i odczucia estetyczno- wizualne. Lubię patrzeć na kobiece tyłki.
Lubię kiedy kobieta...
confusedgirl
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 368
Rejestracja: 16 lut 2016, o 19:56

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: confusedgirl » 23 lip 2016, o 16:38

ImaSumak pisze: Koleżanka mi mówiła, że to chodzi o Batwoman, która to postać jest lesbijką.

Co do przepuszczania: też to robię, ale ofkors nie o uprzejmość tu chodzi tylko egoizm i odczucia estetyczno- wizualne. Lubię patrzeć na kobiece tyłki.
Czyli źle musialam zrozumieć :)

hmmmm najlepiej pierwsze puszczać na schodach :pilka:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: ImaSumak » 23 lip 2016, o 20:52

confusedgirl pisze:
ImaSumak pisze: Koleżanka mi mówiła, że to chodzi o Batwoman, która to postać jest lesbijką.

Co do przepuszczania: też to robię, ale ofkors nie o uprzejmość tu chodzi tylko egoizm i odczucia estetyczno- wizualne. Lubię patrzeć na kobiece tyłki.
Czyli źle musialam zrozumieć :)

hmmmm najlepiej pierwsze puszczać na schodach :pilka:
Tak, schody to podstawa, tylko najlepiej pod górę (kierunek godny zapamiętania).
Dobrze też profilaktycznie nosić b. ciemne okulary przeciwsłoneczne, żeby nikt nie widział gdzie patrzymy.
Lubię kiedy kobieta...
confusedgirl
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 368
Rejestracja: 16 lut 2016, o 19:56

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: confusedgirl » 23 lip 2016, o 22:36

ImaSumak pisze: Tak, schody to podstawa, tylko najlepiej pod górę (kierunek godny zapamiętania).
Dobrze też profilaktycznie nosić b. ciemne okulary przeciwsłoneczne, żeby nikt nie widział gdzie patrzymy.
Oczywiście! puszczam tylko w kierunku górnym :cool:
I te ciemne okulary przydalyby mi się pół godziny temu. Wróciłam ze spotkania sąsiadeczek.
... bożesz ty, jaki jedna miala.dekolt ! i na dodatek siedziała na przeciwko mnie!.Czego ja nie robiłam, żeby nie patrzeć :roll: . Ze dwa razy nie zapanowałam i myślę, że zauważyla jak zerknełam :P :oops:
mauritius
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 30 maja 2016, o 20:10

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: mauritius » 24 lip 2016, o 15:27

Ja też lubię puszczać w drzwiach, tak zwyczajnie. choć do puszczania w drzwiach mojej kobiety podchodziłam bardzo serio.:)
Ale nie tylko kobiety homo puszczają w drzwiach, mnie moja szefowa uparcie puszcza we wszystkich drzwiach co strasznie mnie denerwuje, bo jest starsza ode mnie no i jest moją szefową, ale co zrobić.

A co do znaków, jak odbieracie obrączki na kciuku? ostatnio poznałam dziewczynę miała takowy, nie mogłam zapytać wprost. Zastanawiam się czy dziewczyny noszą dla ozdoby, nie wiedząc co oznacza, czy raczej można na 100% określić, ze les?

a tak btw, fajnie się was czyta dziewczyny, bez zawiści, niemiłych komentarzy.
puszczanie kobiet przed sobą po schodach i patrzenie na tyłki :twisted:
so ladies...watch out
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: takeyoudowntown » 24 lip 2016, o 15:42

mauritius pisze:A co do znaków, jak odbieracie obrączki na kciuku? ostatnio poznałam dziewczynę miała takowy, nie mogłam zapytać wprost. Zastanawiam się czy dziewczyny noszą dla ozdoby, nie wiedząc co oznacza, czy raczej można na 100% określić, ze les?
Różnie bywa, tak jak z czarnymi obrączkami, które są symbolem osób aseksualnych.
Trzeba pamiętać, że ta symbolika znana jest mniejszości, a cała reszta nie ma o niej pojęcia i używa, bo się podoba. Tak samo większość ludzi pomyśli "fajna ozdoba" a nie od razu "hm, może jest nasza". Niestety, częściej to tylko ozdoba, choć ja raz widziałam cztery obrączki na obu dłoniach, to wtedy jest zastanawiające, lub pewne.
Be someone who makes you happy
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: ImaSumak » 24 lip 2016, o 15:45

confusedgirl pisze:
ImaSumak pisze: Tak, schody to podstawa, tylko najlepiej pod górę (kierunek godny zapamiętania).
Dobrze też profilaktycznie nosić b. ciemne okulary przeciwsłoneczne, żeby nikt nie widział gdzie patrzymy.
Oczywiście! puszczam tylko w kierunku górnym :cool:
I te ciemne okulary przydalyby mi się pół godziny temu. Wróciłam ze spotkania sąsiadeczek.
... bożesz ty, jaki jedna miala.dekolt ! i na dodatek siedziała na przeciwko mnie!.Czego ja nie robiłam, żeby nie patrzeć :roll: . Ze dwa razy nie zapanowałam i myślę, że zauważyla jak zerknełam :P :oops:
Dlatego okulary przeciwsłoneczne muszą być na podstawowym wyposażeniu i to bez dwóch zdań. Tym bardziej, że patrzenie w dekolt jest dużo bardziej ryzykowne, bo zwykle każdy posiada właścicielkę z oczami skierowanymi w naszym kierunku.
mauritius pisze:Ja też lubię puszczać w drzwiach, tak zwyczajnie. choć do puszczania w drzwiach mojej kobiety podchodziłam bardzo serio.:)
Ale nie tylko kobiety homo puszczają w drzwiach, mnie moja szefowa uparcie puszcza we wszystkich drzwiach co strasznie mnie denerwuje, bo jest starsza ode mnie no i jest moją szefową, ale co zrobić.
Po prostu bezczelnie patrzy na Twój tyłek.
mauritius pisze:A co do znaków, jak odbieracie obrączki na kciuku? ostatnio poznałam dziewczynę miała takowy, nie mogłam zapytać wprost. Zastanawiam się czy dziewczyny noszą dla ozdoby, nie wiedząc co oznacza, czy raczej można na 100% określić, ze les?
Dla mnie nie ma to żadnego znaczenia, nie zwracam uwagi na takie rzeczy.
Lubię kiedy kobieta...
ODPOWIEDZ