Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pstryk27
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 4 lis 2013, o 09:27

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: pstryk27 » 6 paź 2014, o 15:10

...czasem czuję się jak wróg publiczny. może kiedyś się odważe założyc cokolwiek tęczowego.
Noszę tęczową bransoletkę(nawet jeśli w autobusie siedzą wieczorem same dresy) i ludzie raczej nie kojarzą, poza tym sporo osób hetero nosi podobne elementy.

Olej to niech patrzą i gadają.
destinyu
Posty: 3
Rejestracja: 26 sie 2014, o 11:50

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: destinyu » 20 paź 2014, o 20:18

zeena_zeena pisze:Wy się śmiejecie, ale to na prawdę jest spory problem. Ja jestem bardziej tą "Kobiecą" Kobietą i mam ogromny problem ze znalezieniem Kobiety równie Kobiecej..
wlasnie... ten sam problem :(( nie wiem, co robic, bo samotnosc dobija :D
agniesza31
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2014, o 09:37

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: agniesza31 » 29 paź 2014, o 09:44

no z tą kobiecością wydaje mi się mały problem coraz bardziej. Kobiety i to chyba w walce o swoje równouprawnienie po prostu upodobniły się do mężczyzn i często wyglądają jak oni. Tak mi się wydaje. A przecież jesteśmy lepsze:):) :-P
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: NewTedy » 31 paź 2014, o 21:09

Ja bardzo przyjaźnie spoglądam na kobiety. Jak rozmawiam z taką której nie znam a mi się podoba mam taki szczery uśmiech a czasem nawet się lekko czerwienię. Kobiety często to czują, że jestem les chociaż wyglądam na hetero.
Dawno temu gdy jeździłam autobusami czasem jakaś kobieta w tłoku była do mnie przytulona i miałam wrażenie, że sprawia jej to przyjemność. Czasem kobiety w autobusach uśmiechały się do mnie, kiedyś kobieta w pociągu mnie uwodziła, całe szczęście była ładna. Niełatwo rozpoznać na pierwszy rzut oka, ale zawsze jeśli będziemy zdesperowane można spróbować z kobiety standardowej uczynić naszą kochankę. Trzeba oczywiście mieć w sobie trochę uroku i polegać na intuicji.
Jeśli jest ktoś zainteresowany mogę udzielić korepetycji na ten temat :)
Za zaproszenie do kina na ciekawy film.
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: adama » 31 paź 2014, o 21:42

NewTedy pisze:Ja bardzo przyjaźnie spoglądam na kobiety. Jak rozmawiam z taką której nie znam a mi się podoba mam taki szczery uśmiech a czasem nawet się lekko czerwienię. Kobiety często to czują, że jestem les chociaż wyglądam na hetero.
Dawno temu gdy jeździłam autobusami czasem jakaś kobieta w tłoku była do mnie przytulona i miałam wrażenie, że sprawia jej to przyjemność. Czasem kobiety w autobusach uśmiechały się do mnie, kiedyś kobieta w pociągu mnie uwodziła, całe szczęście była ładna. Niełatwo rozpoznać na pierwszy rzut oka, ale zawsze jeśli będziemy zdesperowane można spróbować z kobiety standardowej uczynić naszą kochankę. Trzeba oczywiście mieć w sobie trochę uroku i polegać na intuicji.
Jeśli jest ktoś zainteresowany mogę udzielić korepetycji na ten temat :)
Za zaproszenie do kina na ciekawy film.
Dłuższe zatrzymywanie wzroku na osobach obcych jest zawsze jest dziwne i intrygujące. Zdarza się normalnie tylko u dzieci i starców.
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: odbicie » 31 paź 2014, o 21:46

NewTedy pisze: Kobiety często to czują, że jestem les chociaż wyglądam na hetero.
Hehe – jak się wygląda na hetero? 8)
kiedyś kobieta w pociągu mnie uwodziła, całe szczęście była ładna.
No! Miała szczęście że była ładna, co byś zrobiła „brzydkiej”? Obraziłabyś się i zażądała przeprosin, że sobie pozwoliła? Może zażądała satysfakcji – ale tak zatrzymywać pociąg w szczerym polu na pojedynek? :roll:
zawsze jeśli będziemy zdesperowane można spróbować z kobiety standardowej uczynić naszą kochankę.
New Tedy – robisz mi wieczór.
:faja:
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: to_jest_nick » 31 paź 2014, o 22:04

Odbicie jesteś cudowna! hehehe :hahaha: Szczególnie to:
odbicie pisze: No! Miała szczęście że była ładna, co byś zrobiła „brzydkiej”? Obraziłabyś się i zażądała przeprosin, że sobie pozwoliła? Może zażądała satysfakcji – ale tak zatrzymywać pociąg w szczerym polu na pojedynek? :roll:
NewTedy pobawisz się z nami? Moderacja pojechała na groby.
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: NewTedy » 31 paź 2014, o 23:06

W co się pobawimy?
W najbardziej upierdliwą czarownicę lesbijskiego halloween?
Myślę, że nie siedzi tam całą noc, chociaż z wami nigdy nic nie wiadomo :)
Adama - nie napisałam nachalnie tylko przyjaźnie. Szkoda, że jesteście takie pozbawione poczucia humoru.
Ja lubię żartować ale tak na poważnie to czuję się dosyć samotna jako singielowa les od 20 lat. Niestety pracuję wciąż w tej samej firmie do szkoły nie chodzę od dawien dawna, na kursy nie mam czasu. Liczyłam na to, że może zaglądają na kk i na to puste jak pustak forum normalne lesbijki zainteresowane zakumplowaniem się poza światem wirtualnym, lecz próżne moje czekanie. Świat zszedł na psy.
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: adama » 31 paź 2014, o 23:24

Nawet przyjazne dłuższe zatrzymanie wzroku na obcej osobie jest próbą nawiązania kontaktu. Tak to trzeba rozumieć.
jarosinska1987
super forma
super forma
Posty: 1221
Rejestracja: 19 maja 2013, o 18:54

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: jarosinska1987 » 31 paź 2014, o 23:26

NewTedy pisze:Za zaproszenie do kina na ciekawy film.
Ja Cię zapraszam na film, jeśli będziesz kiedyś we Wrocławiu. Bo w Katowicach nie bywam.
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: to_jest_nick » 31 paź 2014, o 23:31

NewTedy pisze: Trzeba oczywiście mieć w sobie trochę uroku i polegać na intuicji.
Jeśli jest ktoś zainteresowany mogę udzielić korepetycji na ten temat :)
Za zaproszenie do kina na ciekawy film.

To chyba te korepetycje nie będą warte tego biletu do kina jak mimo umiejętności nikogo nadal nie poznałaś, znaczy nie przyciągnęłaś SPOJRZENIEM :-).
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: NewTedy » 1 lis 2014, o 00:01

to_jest_nick pisze:
NewTedy pisze: Trzeba oczywiście mieć w sobie trochę uroku i polegać na intuicji.
Jeśli jest ktoś zainteresowany mogę udzielić korepetycji na ten temat :)
Za zaproszenie do kina na ciekawy film.

To chyba te korepetycje nie będą warte tego biletu do kina jak mimo umiejętności nikogo nadal nie poznałaś, znaczy nie przyciągnęłaś SPOJRZENIEM :-).
Nie było niestety nikogo od dłużeszego czasu aż tak zajmującego. Mam szczególne upodobania. Muszę czuć więź duchową, zgodność charakterów i przede wszystkim ta osoba musi mnie uwieść całą sobą. Musi mieć odpowiadający mi głos, wygląd i inteligencję. Kobiet spełniających moje fantazje myślowe spotkałam w swoim życiu kilka, stąd wiem że jestem lesbijką.
Niestety od marzenia do związku długa droga. Teraz też rozmyślam przed snem o kilku. Z mojego punku widzenia lepiej jest być wiernym marzeniu bo przecież kiedyś może się spełnić niż pakować się w jakieś przypadkowe sytuacje by być z kimś fizycznie.
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: NewTedy » 1 lis 2014, o 00:09

jarosinska1987 pisze:
NewTedy pisze:Za zaproszenie do kina na ciekawy film.
Ja Cię zapraszam na film, jeśli będziesz kiedyś we Wrocławiu. Bo w Katowicach nie bywam.
Dziękuję :)
Ale czy kiedyś powstanie tak ciekawy film by warto było pojechać aż do Wrocławia żeby go zobaczyć.
To może zaproś mnie do Wrocławia bo tak po prostu z nudów to tam raczej nie pojadę.
Być może gdy jedna z moich ulubionych artystek będzie tam śpiewać to przyjadę.
Ale to może być za kilka lat albo nigdy.
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: to_jest_nick » 1 lis 2014, o 00:25

NewTedy pisze: To może zaproś mnie do Wrocławia
NewTedy pisze:osoba musi mnie uwieść całą sobą. Musi mieć odpowiadający mi głos, wygląd i inteligencję.
NewTedy pisze: Za zaproszenie do kina na ciekawy film.
NewTedy pisze: całe szczęście była ładna.
:zdziwiona:
No nie NewTedy poleciałaś klasycznie, zaproszenie na film i co kto musi no i musi być rzecz jasna ładna. A co Ty musisz? Pewnie nic i tak od 40 lat, spoko niech tak zostanie dla dobra ogółu :-). A jesteś chociaż ładna?
jarosinska1987
super forma
super forma
Posty: 1221
Rejestracja: 19 maja 2013, o 18:54

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: jarosinska1987 » 1 lis 2014, o 10:53

NewTedy pisze:
jarosinska1987 pisze:
NewTedy pisze:Za zaproszenie do kina na ciekawy film.
Ja Cię zapraszam na film, jeśli będziesz kiedyś we Wrocławiu. Bo w Katowicach nie bywam.
Dziękuję :)
Ale czy kiedyś powstanie tak ciekawy film by warto było pojechać aż do Wrocławia żeby go zobaczyć.
To może zaproś mnie do Wrocławia bo tak po prostu z nudów to tam raczej nie pojadę.
Być może gdy jedna z moich ulubionych artystek będzie tam śpiewać to przyjadę.
Ale to może być za kilka lat albo nigdy.
Jeśli będziesz kiedyś w okolicy Wrocławia, to daj znać :)
To ładne miasto, dużo ładniejsze niż Katowice, więc może kiedyś o nie zahaczysz.
negrusia
Posty: 3
Rejestracja: 2 lis 2014, o 17:56

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: negrusia » 2 lis 2014, o 18:07

hej,ja mam tez problem...wpadła mi w oko dziewczynka z LIDLA ponieważ to jej praca a ja jestem klientem,nie bardzo wiem czy stosowne jest zaproszenie na kawke :)...myśle,ze kiedyś nasze spojrzenia się złapały,stąd motyw....jak myślicie?
Awatar użytkownika
ShakalakaxD
Posty: 9
Rejestracja: 30 paź 2014, o 12:19
Lokalizacja: Legnica

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: ShakalakaxD » 1 gru 2014, o 09:58

Podrzucę w filmiki, jeden z nich to piosenka. To, co w nich zawarte czasami może się przydać, choć nie sprawdza się zawsze. Znalazłam przypadkiem i muszę przyznać, że song w moim przypadku sprawdził się w stu procentach. Enjoy. :wink:

https://www.youtube.com/watch?v=wPNqaOwj7ko (piosenka)
https://www.youtube.com/watch?v=aP2T4LVZE24
"Ponoć przyjaźń damsko-męska nie istnieje. A co, jeśli zarówno on, jak i ona nie interesuje się płcią przeciwną?"
Awatar użytkownika
Anrey
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 207
Rejestracja: 18 sty 2012, o 15:54

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Anrey » 17 gru 2014, o 12:44

negrusia pisze:hej,ja mam tez problem...wpadła mi w oko dziewczynka z LIDLA ponieważ to jej praca a ja jestem klientem,nie bardzo wiem czy stosowne jest zaproszenie na kawke :)...myśle,ze kiedyś nasze spojrzenia się złapały,stąd motyw....jak myślicie?
Spróbuj, zaproś. Kto nie ryzykuje, ten nie ma :D Nawet jeśli nie jest bi/les, to skończy się to na koleżeństwie ;)
Sama ostatnio zaprosiłam koleżankę z pracy na winko, bo mam jakieś przeczucie, że jest z branży :D Zgodziła się, zobaczymy, co wyjdzie.
humanity is overrated.
LesnyLudek23
Posty: 9
Rejestracja: 4 sie 2014, o 05:06

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: LesnyLudek23 » 23 gru 2014, o 09:42

Ja miałam kiedyś taką ciekawą sytuację. Wracałam do Opola pociągniem z Krakowa, zbliżała się pora wysiadki więc przeniosłam się bliżej drzwi. W jednym z przedziałów siedziała śliczna brunetka, no ale przepiękna, miała uśmiech który powalał na kolana. Wtedy jeszcze nie byłam z moją obecną ukochaną. Zerknęłam na nią, zauważyłam, że co chwilę mi się przygląda i uśmiecha. No raczej brudna na twarzy nie byłam :D zaczęłyśmy wymianę uśmiechów i spojrzeń, w międzyczasie ja przywaliłam sobie oknem w palec co wywołało jeszcze szerszy uśmiech na jej twarzy. Wspinam się, więc wracając wyglądałam jak typowa alpinistka, może ona też się wspina i odczuła braterstwo gór a ja sobie to tak a nie inaczej interpretowałam...coż, a musiałam wysiąść, potem miałam gigantyczne wyrzuty sumienia, że nie zagadałam...gdy byłam już poza pociagiem pomachałam jej i poszłam w swoją stronę ;)
mrowienie
Posty: 4
Rejestracja: 23 sty 2015, o 21:41

Jak poznac, że kobieta lubi kobiety - biżuteria, sposób jej

Post autor: mrowienie » 24 sty 2015, o 04:15

Witam, Chciałam się dowiedziec, czy są jakieś "tajne znaki" w postaci np. biżuterii, sposobów jej noszenia, etc. po czym można poznac, ze druga kobieta pradopodobnie lubi inne kobiety ? Czy są takie tajemne znaki ? Chodzi mi o takie dyskretne sygnały, gdyż patrząc stereotypowo, niektóre kobiety les można często poznac po sposobie ubierania i chodzenia. Ale są takie, i o te mi chodzi, które są bi i w zasadzie w niczym się nie różnią od hetero, ale czasem mogą chciec dac do zrozumienia, że lubią inne panie ....
azet
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 46
Rejestracja: 22 sty 2014, o 12:15

Re: Jak poznac, że kobieta lubi kobiety - biżuteria, sposób

Post autor: azet » 24 sty 2015, o 09:06

Srebrne obrączki, ale one są słabym sygnałem, bo wiele hetero je nosi, nie wiedząc, że to jakiś nie-ich symbol.
Szukaj też tego topora, labrysa. Ona jest rzadziej spotykany i typowo lesbijski.
Ew. tęczowe bransoletki, ale w niektórych miejscach takie rzeczy uważane są już za krzykliwe i propagujące homoseksualizm, więc ludzie boją się ich używać.
Generalnie nie polecam zgadywania po wyglądzie. Można po zachowaniu wobec kobiet coś zauważyć. Ale to też niepewne, bo przecież kurtuazja i inne.
mrowienie
Posty: 4
Rejestracja: 23 sty 2015, o 21:41

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: mrowienie » 24 sty 2015, o 13:55

a czy to prawda, że les mają raczej krótkie paznokcie i rzadziej je malują od hetero ? Nie chcę przez to powiedzieć oczywiście, że jak kobieta ma krótkie paznokcie to jest automatycznie les ....
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Wiosennagwiazda » 24 sty 2015, o 14:17

mrowienie pisze:a czy to prawda, że les mają raczej krótkie paznokcie i rzadziej je malują od hetero ? Nie chcę przez to powiedzieć oczywiście, że jak kobieta ma krótkie paznokcie to jest automatycznie les ....
Paznokcie?. no coś Ty! noszą na każdym palcu naparstek w kolorze tęczy, wtedy wiadomo, że jest z branży! :podbite oczko:
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: czarodziej-z-oz » 24 sty 2015, o 14:55

oczywiscie, ze nosza krotkie paznokcie, aczkolwiek te ktore uzywaja strapa juz niekoniecznie :oops:

[litosci...]
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Wiosennagwiazda » 24 sty 2015, o 15:03

mrowienie pisze:a czy to prawda, że les mają raczej krótkie paznokcie i rzadziej je malują od hetero ? Nie chcę przez to powiedzieć oczywiście, że jak kobieta ma krótkie paznokcie to jest automatycznie les ....
lektura znaków :wink:
cd.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Jak poznac, że kobieta lubi kobiety - biżuteria, sposób

Post autor: ImaSumak » 24 sty 2015, o 17:42

mrowienie pisze:Chodzi mi o takie dyskretne sygnały, gdyż patrząc stereotypowo, niektóre kobiety les można często poznac po sposobie ubierania i chodzenia. Ale są takie, i o te mi chodzi, które są bi i w zasadzie w niczym się nie różnią od hetero, ale czasem mogą chciec dac do zrozumienia, że lubią inne panie ....
Zapewniam Cię, że po świecie chodzi mnóstwo les, których nie rozpoznałabyś ani po sposobie ubierania ani zahowania. I jak piszesz: "w zasadzie niczym się nie różnia od hetero" :)
Z gejami jest podobnie.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: gimmeeverything » 25 sty 2015, o 14:11

mrowienie pisze: (...) po czym można poznac, ze druga kobieta pradopodobnie lubi inne kobiety ? Czy są takie tajemne znaki ? Chodzi mi o takie dyskretne sygnały, gdyż patrząc stereotypowo, niektóre kobiety les można często poznac po sposobie ubierania i chodzenia. Ale są takie, i o te mi chodzi, które są bi i w zasadzie w niczym się nie różnią od hetero, ale czasem mogą chciec dac do zrozumienia, że lubią inne panie ....
z moich wieloletnich obserwacji wynika, że bi w dni parzyste siadają okrakiem, a w nieparzyste - zakładając nogę na nogę;
niedziela jest dniem masturbacji, więc nie siadają w ogóle.

:czerwononosyrenifer:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: adama » 25 sty 2015, o 16:09

gimmeeverything pisze:
mrowienie pisze: (...) po czym można poznac, ze druga kobieta pradopodobnie lubi inne kobiety ? Czy są takie tajemne znaki ? Chodzi mi o takie dyskretne sygnały, gdyż patrząc stereotypowo, niektóre kobiety les można często poznac po sposobie ubierania i chodzenia. Ale są takie, i o te mi chodzi, które są bi i w zasadzie w niczym się nie różnią od hetero, ale czasem mogą chciec dac do zrozumienia, że lubią inne panie ....
z moich wieloletnich obserwacji wynika, że bi w dni parzyste siadają okrakiem, a w nieparzyste - zakładając nogę na nogę;
niedziela jest dniem masturbacji, więc nie siadają w ogóle.

quote]
Skoro są badania pilotażowe (pilot study) - to czas sięgnąć po dotacje na poważniejszy projekt naukowy :czerwononosyrenifer:
MarinaFerry
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 12 lip 2015, o 18:16

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: MarinaFerry » 8 sty 2016, o 01:03

A mnie ostatnio jedna dziewczyna (nieznajoma) na imprezie u znajomych zapytała czy widziałam film Mulholland Drive.
Wiem, że film jest dość znany, ale wydaje mi się, że to mogło być takie niewinne badanie gruntu, chociaż na złodzieju papcie płoną czy jakoś tak.
Ale mnie to speszyło, jakbym to nie była ja :)

W sumie fajny sposób na wybadanie w rozmowie.
Awatar użytkownika
KatoowickiJazz
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 18:38
Lokalizacja: Kato.

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: KatoowickiJazz » 8 sty 2016, o 23:37

(Nie tak) dawno temu, kiedy byłam młoda i zwiewna jako ta bazia na wietrze, miałam głębokie przekonanie, że to widać.
No, że krok mają inny, że oczy błyszczą zadziornie i absolutnie zawsze mają swoje zdanie i tak dalej.
A potem poznałam kobietę, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że ta Pani lubi Panie, mój radar wył.
Oho, mężatka od 12 lat, gromadka potomstwa. Z rozmów wynikało, że z "Małym" czuła więź wręcz emocjonalną.

Się można przejechać. Zatem podpisuję się pod pytaniem głównym :mrgreen:
Wcale nie jestem niegrzeczna.
Ja tylko wyrywam nóżki tym, którzy próbują powyrywać mi skrzydełka.
ODPOWIEDZ