Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Altena_Q » 19 paź 2016, o 20:41

dobranocka14 pisze:Czyli nie pytać a upić.
:D Ale jak wytrzeźwieje, to ucieknie.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: dobranocka14 » 19 paź 2016, o 20:46

Altena_Q pisze:
dobranocka14 pisze:Czyli nie pytać a upić.
:D Ale jak wytrzeźwieje, to ucieknie.
A tego to nikt nie wie :)
Awatar użytkownika
Natjana
Posty: 4
Rejestracja: 9 mar 2018, o 14:54

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Natjana » 9 mar 2018, o 15:01

To widać w zachowaniu i spojrzeniu kobiety jak z nią rozmawiasz :) Może nie mam jakiegoś radaru, ale jak kobieta gustuje też w kobietach to w większości przypadków można poznać po sposobie zachowania. Jeszcze nigdy nie pomyliłam się w tą stronę, że myślałam, że jakaś kobieta też woli kobiety a było na odwrót :D
Chcesz dowiedzieć się dlaczego depilacja laserowa w Gdańsku jest skuteczna? Wejdź na stronę
Wenika
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 16 gru 2017, o 00:46

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Wenika » 13 mar 2018, o 16:03

moja_alchemia pisze:Hmm, 6 stron dyskusji, a odpowiedź jest taka prosta - żeby dowiedzieć się czy kobieta gustuje w kobietach, trzeba ją o to zapytać :pilka:
To dobre :lol: tylko mało tych śmiałych kobiet :mrgreen:
myslicielka
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2018, o 22:18

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: myslicielka » 16 mar 2018, o 20:45

mam juz swoje latka (40+) i o tym ze pociagaja mnie kobiety dowiedzialam sie pare miesiecy temu .... chcesz wiedziec czy kobieta gustuje w kobietach ? podejdz, porozmawiaj poflirtuj ..... mysle ze kazda kobietka na poziomie hetero czy homo da Ci do zrozumienia czy jest zainteresowana czy nie ... wierze ze warto zaryzykowac, zycie jest tylko jedno i nie ma sensu marnowac czasu na gdybanie i zastanawianie sie nad tym co ktos mysli, lepiej zapytac wprost i miec to z glowy! :-)
Ps. przepraszam za brak polskich literek :-)
Awatar użytkownika
margarita10
Posty: 7
Rejestracja: 25 paź 2017, o 22:44

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: margarita10 » 23 kwie 2018, o 09:20

Też mam taki problem :D Zapytanie wprost też niczego w 100% nie wyjaśnia niestety. Niby twierdzi, że absolutnie, że nigdy nic, że nie... A później wychodzi, że gdzieś tam kiedyś coś tam było. Pomyłka, zło, ale było. Twierdzi, że "woli" mężczyzn uparcie. Dlatego, że do kobiet ma uraz. Ale te jej głębokie spojrzenia w oczy...
:roll:
uschnięte uczucia na smyczy
wyprowadzam na spacer
Wenika
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 16 gru 2017, o 00:46

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Wenika » 23 kwie 2018, o 12:06

margarita10 pisze:Też mam taki problem :D Zapytanie wprost też niczego w 100% nie wyjaśnia niestety. Niby twierdzi, że absolutnie, że nigdy nic, że nie... A później wychodzi, że gdzieś tam kiedyś coś tam było. Pomyłka, zło, ale było. Twierdzi, że "woli" mężczyzn uparcie. Dlatego, że do kobiet ma uraz. Ale te jej głębokie spojrzenia w oczy...
:roll:
Na pewno wpadłaś jej w oko :mrgreen:
mela9721
Posty: 6
Rejestracja: 26 gru 2017, o 13:34

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: mela9721 » 27 kwie 2018, o 19:34

Warto ogółem nosić pierścionek na kciuku. To cichy sygnał dla innych lgbt. Co prawda hetero czasem też tak noszą ale jeśli widzimy kogoś z pierścionkiem na kciuku to jest to tylko potwierdzenie dla naszego gejradaru, że dana osoba jest np. homo ;)
Vanessa94
Posty: 2
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:07

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Vanessa94 » 6 maja 2018, o 19:49

Witajcie jestem tu nowa.
Szukam kobiety dla siebie i niewiem jak tu to dokładnie prosperuje tzn. Czy profile które tu są to zawsze są prowadzone przez kobiety czy dużo tu oszustów?
dashner02
Posty: 4
Rejestracja: 28 lis 2016, o 14:30

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: dashner02 » 11 maja 2018, o 13:33

Większość ogłoszeń pod względem tematyki się powtarza, aczkolwiek nicki inne - to kobiety które do bólu szukają „MIŁOŚCI”. Nie trafiłam tu jeszcze na faceta :o

Trzeba szukać „perełek”.
Black_Sylvvia
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2018, o 18:56

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Black_Sylvvia » 30 paź 2018, o 19:41

Myślicie, że głębokie spojrzenie w oczy zawsze świadczy o tym? Może można je pomylić z po prostu ponadprzeciętną szczerością rozmówczyni lub ciekawości, z drugiej strony co by było gdyby - nawej jeśli w pewnym sensie wyczuje co się dzieje?
Również mam w pracy taką osobę, ale samo spojrzenie jak koleżanka wyżej wspomniała dłuższe jak 4 sek - niedawało by mi pewności. Ale może się jeszcze okaże co innego, dopiero zaczęłam z nią pracę ;) Jedyne co mi bardziej na to wskazuje to ukradkowe spojrzenia na imprezie firmowej - ale to również może być ciekawość.
concussion
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 22 sie 2014, o 19:40

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: concussion » 30 paź 2018, o 22:34

To nie jest niestety takie proste. Należy raczej szukać wszelkich "odchyleń" w zachowaniu danej osoby od jej codziennej normy.

__________________________________
Piękne i mądre - jesteście moją największą słabością.
starr
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2018, o 14:37

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: starr » 1 lis 2018, o 19:46

Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach?- zadać jej to pytanie.
jasien
Posty: 4
Rejestracja: 6 lis 2018, o 19:40

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: jasien » 6 lis 2018, o 19:56

i będizesz wiedzieć? a jak ci powie że nie gustuje ?:D
letsdoit
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 184
Rejestracja: 11 mar 2018, o 17:18

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: letsdoit » 6 lis 2018, o 20:57

jasien pisze:
6 lis 2018, o 19:56
i będizesz wiedzieć? a jak ci powie że nie gustuje ?:D
Zaprzeczenie to łagodna wersja kosza.
W sumie lepiej brzmi niż "tak jestem - ale nie jestem Tobą zainteresowana "

Poza tym patrzcie w oczy.
Oczy wzrok i gesty prawdę powiedzą , pod warunkiem że zainteresowanie jest obustronne.

a wzrok hetero kobiety może trwać i 10 sekund ale zawsze będzie bez tego "czegoś" :)
moos1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 5 maja 2015, o 00:05

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: moos1 » 6 lis 2018, o 22:14

Wiosennagwiazda pisze:
5 wrz 2014, o 15:41
Akumu pisze:
mrsdamned pisze:Proste pytanie jak w temacie.
Po czym mam rozpoznać czy kobieta jest lesbijka?
Nie chodzi mi o męski typ bo to prosta sprawa.
Natomiast te kobiece....bo takie mi się podobają-jest jakiś sposób na rozpoznanie?
Pytam bo kilka razy boleśnie się nadziałam.
najlepszy jest chyba taki hmm.. nieoczywisty flirt. od uśmiechów i spojrzeń zaczynając, zwiększając intensywność jeśli reakcja jest odpowiednia. aczkolwiek trafiają się heteroseksualne kokietki, nawet nie tak rzadko - i ja niestety nie potrafię tego wyczuć.

ale sposób na moją niekompetencję w tej materii mam prosty - nie chodzę na podryw. taki ze mnie spryciarz :cool:

Hahahaha :):) tez jest to jakis sposob/ nie podejmujesz ryzyka, nie poniesiesz strat a i korzysci gdzies bokiem przejda ;)
Gwiazdeczko Ty to tylko korzyści,a przygoda? To dopiero zabawa 😁
Monaliza95
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 10 sty 2021, o 04:16

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Monaliza95 » 4 sty 2022, o 17:19

Cześć:)
Dziewczyny chciałabym się Was poradzić bo nie wiem czy ja już oszalałam do reszty czy coś źle interpretuje :roll:
Pracuję z pewną kobietą już półtora roku, na początku jak przyszłam do tej pracy to ona zachowywała się w stosunku do mnie całkowicie normalnie, nic nie wzbudzało moich podejrzeń. Po jakichś 3 miesiącach się zaczęło..." przypadkowe dotykanie", smyranie, gładzenie po policzku, kładzenie ręki na udzie, zbliżanie twarzy w trakcie rozmowy do tego stopnia,że czasami już robiło się niezręcznie, długie patrzenie w oczy, czasami przylapywalam ją na tym,że mi się przygląda, wsadzanie ręki pod bluzkę żeby się " ogrzać" itd itd. Totalnie nie wiedziałam co o tym myśleć bo ona jest w związku z facetem, planuje z nim dziecko. Ja przyznam szczerze,że zauroczyłam się w niej nawet nie wiem kiedy...kobiety zawsze mi się podobały i przeżywałam kilka razy dość silną fascynacje,czułam pożądanie, ale nigdy nie było to tak intensywne jak w tym przypadku. W każdym razie ja zaczęłam również się uaktywniać w tym " flircie" również zaczęłam ją zaczepiać, dotykać, spoglądać...ona to zauważyła i ewidentnie jej się to podobało bo czasami otwarcie mówiła,że to było przyjemne. Ten nasz flirt trwał kilka ładnych miesięcy, ja wreszcie zdobyłam się na odwagę i napisałam jej,że w weekend będę w jej okolicach więc może miałaby ochotę na kawę...napisała mi,że wieczorem wpadają znajomi więc może innym razem,ale sama już nie wróciła do tego tematu. I teraz moje pytanie jest takie...po co ona to wszystko zainicjowała jeżeli nie ma zamiaru nic z tym zrobić? Po co rozbudzać w kimś jakieś emocje jeżeli finalnie ona chyba powstrzymuje się przed tym żeby mieć ze mną kontakt po pracy. No bo moim zdaniem jej zachowanie wskazywało na to,że też jej się podobam. Czy ja coś źle zrozumiałam Waszym zdaniem?
Onalama
Posty: 9
Rejestracja: 30 gru 2021, o 21:47

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Onalama » 4 sty 2022, o 17:54

Tez mam taką koleżankę.. ewidentnie jest ciekawa kobiecej strony miłości, ale jest w związku i to ja powstrzymuje, ja zresztą też. Może w Twoim wypadku jest podobnie?
Monaliza95
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 10 sty 2021, o 04:16

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Monaliza95 » 4 sty 2022, o 19:04

Przypuszczam,że w moim przypadku jest tak samo, dodatkowo pracujemy razem więc może obawia się tego,że gdyby coś się między nami wydarzyło to potem atmosfera w pracy też może być inna. Najgorsze jest to,że ja mam świadomość tego,że ona by chciała, ona ma świadomość,że ja bym chciała...ale nic nie możemy z tym zrobić. Ja już nie raz obiecywałam sobie,że nie będę tego podsycać, nie będę dotykać itd. I za każdym razem mimo wszystko ulegam bo ona ma w sobie " coś" czemu ja chyba nie potrafię się oprzeć. Jak już flirtowałyśmy dosyć intensywnie i w pewnych momentach robiło się już niezręcznie to wtedy ona się wycofywała na kilka dni i udawała,że mnie nie widzi albo wręcz unika. Ja znam tę zagrywkę bo też ją stosowałam jak chciałam ją sobie wybić z głowy. Uczucie pożądania jest super,ale jednak jak nie ma możliwości żeby to zrealizować to jest to mega męczące i frustrujące :| I pomimo,że się przed tym broniłam już kilka razy to muszę przyznać sama przed sobą,że ta kobieta mnie cholernie pociąga i nie wiem jak sobie z tym uczuciem poradzić.
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: goreka » 5 sty 2022, o 11:53

To nic nie znaczy. Mam kilka koleżanek tego typu. Otwarte, ciągle flirtujące ze mną dokładnie tak jak opisujesz. Na szczęście żadna mnie nie zauroczyła do tego stopnia, żebym myślała o niej dłużej. Dazalo mi się miec ochotę pójść z jedna z nich do łóżka. Tak raz, jeden. Ale tylko tyle. Pożądanie w nas będzie się budziło, bo bodźce są silne.
Choć taki flirt jest przyjemny i mordka się cieszy niczego bym się nie spodziewała po tej dziewczynie. Przecież ma chlopaka i planuje mieć dziecko. Nie wkręcaj się, albo idź na całość i poderwij ją :) tylko że w pracy to tak słabo trochę
Monaliza95
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 10 sty 2021, o 04:16

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Monaliza95 » 5 sty 2022, o 16:22

Pewnie masz rację. Ja już się w to wkręciłam chyba przez to,że ten flirt dosyć długo trwał i coś z tą dziewczyną " kliknęło". Mam 28 lat,a wychodzi na to,że chyba nie potrafię zapanować nad emocjami...czuję się jak jakaś nastolatka. Od pewnego czasu staram się nie pokazywać tego,że mnie to tak trzyma w dalszym ciągu,ale chyba głowy się nie oszuka...ja udaje,że wszystko ok,a wystarczy,że ona usiądzie obok i jakoś mnie dotknie,a ja mam palpitacje. Ja zdaję sobie sprawę z tego,że między nami się pewnie nic nie wydarzy tylko nie umiem się teraz jakoś z niej wyleczyć. A jeżeli chodzi o pójście na całość i poderwanie...odwzajemniałam jej spojrzenia i dotyk, zaproponowałam spotkanie poza pracą. Już chyba nic więcej nie mogę zrobić bo też nie chce wyjść na jakąś psycholkę która będzie ją zadręczać. Macie jakieś sprawdzone sposoby na to żeby przestać czuć do kogoś pożądanie? :D
jvsta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 19 sty 2011, o 03:56

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: jvsta » 6 sty 2022, o 00:59

Monaliza95 pisze:
5 sty 2022, o 16:22
Macie jakieś sprawdzone sposoby na to żeby przestać czuć do kogoś pożądanie? :D
Przepraszam za dosadną radę - wyobraź sobie jak jej chłopak ją puka. Penisem. Bleh co?... I gdy tak Cię dotyka - przywołaj wizję. Raczej Ci panna obrzydnie.
taknietaknie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 26 sty 2020, o 00:04

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: taknietaknie » 12 lut 2022, o 21:04

mrsdamned pisze:
4 wrz 2014, o 12:27
Proste pytanie jak w temacie.
Po czym mam rozpoznać czy kobieta jest lesbijka?
Nie chodzi mi o męski typ bo to prosta sprawa.
Natomiast te kobiece....bo takie mi się podobają-jest jakiś sposób na rozpoznanie?
Pytam bo kilka razy boleśnie się nadziałam.
Ja kiedyś myślałam, że potrafię rozpoznać. Ale teraz już wiem, że nie :cool: Poznałam tyle kobiet, które wyglądały na 100% lesbijki, a okazały się 100% hetero :?
pilin
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 235
Rejestracja: 28 lut 2022, o 20:55

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: pilin » 26 mar 2022, o 13:12

taknietaknie pisze:
12 lut 2022, o 21:04
mrsdamned pisze:
4 wrz 2014, o 12:27
Proste pytanie jak w temacie.
Po czym mam rozpoznać czy kobieta jest lesbijka?
Nie chodzi mi o męski typ bo to prosta sprawa.
Natomiast te kobiece....bo takie mi się podobają-jest jakiś sposób na rozpoznanie?
Pytam bo kilka razy boleśnie się nadziałam.
Ja kiedyś myślałam, że potrafię rozpoznać. Ale teraz już wiem, że nie :cool: Poznałam tyle kobiet, które wyglądały na 100% lesbijki, a okazały się 100% hetero :?
Co to znaczy wyglądały 100% na lesbijki?? :o :))
Tulu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2021, o 21:29
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Tulu » 19 kwie 2022, o 23:10

Ostatnio zaczęłam się nad tym zastanawiać. Nie tylko w kontekście rozpoznawania, ale też bycia rozpoznaną. I wiecie co, podobnie jak czytając ten wątek, moje rozważania nie przywiodły mnie do żadnego sensownego wniosku XD
Tak więc pozostaje tylko wybrać się na paradę z czerwonym napisem na jasnej koszulce pt. : SZUKAM DZIEWCZYNY. JESTEM ZDESPEROWANA. PS. NAPRAWDĘ WOLĘ LASKI, NIE DAJ SIĘ ZWIEŚĆ MOIM DŁUGIM BLOND WŁOSOM :(
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: ola39 » 20 kwie 2022, o 11:17

To kiedy będziesz na tej paradzie ? :)

Ja zrobię sobie szarfę, tak by ją moc zdjąć gdy tłumy potencjalnych partnerek mnie będą oblegać...

Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Kiza1978
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 11 paź 2016, o 19:32

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Kiza1978 » 20 kwie 2022, o 14:47

Zdradze Wam sekret jak rozpoznac ze kobieta gustuje w innych kobietach
No wiec....Ma pod lewą piersią wytatuowany napis I`m lesbian :x
pilin
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 235
Rejestracja: 28 lut 2022, o 20:55

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: pilin » 20 kwie 2022, o 19:50

Kiza1978 pisze:
20 kwie 2022, o 14:47
Zdradze Wam sekret jak rozpoznac ze kobieta gustuje w innych kobietach
No wiec....Ma pod lewą piersią wytatuowany napis I`m lesbian :x
Myślałam, że w okolicach łona... :roll:
:lol: :lol: :lol:
Kiza1978
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 11 paź 2016, o 19:32

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: Kiza1978 » 20 kwie 2022, o 20:54

pilin pisze:
20 kwie 2022, o 19:50
Kiza1978 pisze:
20 kwie 2022, o 14:47
Zdradze Wam sekret jak rozpoznac ze kobieta gustuje w innych kobietach
No wiec....Ma pod lewą piersią wytatuowany napis I`m lesbian :x
Myślałam, że w okolicach łona... :roll:
:lol: :lol: :lol:

Tak serio zbyt latwo byloby gdyby tak wszystko naswietlone bylo zeby ktos pokzal,trzeba troszke gimnastyki slownej jak i fizycznej by odgadnac tej damy orient.Dlatego zycie nigdy nam nie znudzi sie.Jest jakis sens w odgadywaniu Kobiet.
pilin
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 235
Rejestracja: 28 lut 2022, o 20:55

Re: Jak poznać czy kobieta gustuje w kobietach

Post autor: pilin » 20 kwie 2022, o 21:36

Kiza1978 pisze:
20 kwie 2022, o 20:54
pilin pisze:
20 kwie 2022, o 19:50
Kiza1978 pisze:
20 kwie 2022, o 14:47
Zdradze Wam sekret jak rozpoznac ze kobieta gustuje w innych kobietach
No wiec....Ma pod lewą piersią wytatuowany napis I`m lesbian :x
Myślałam, że w okolicach łona... :roll:
:lol: :lol: :lol:

Tak serio zbyt latwo byloby gdyby tak wszystko naswietlone bylo zeby ktos pokzal,trzeba troszke gimnastyki slownej jak i fizycznej by odgadnac tej damy orient.Dlatego zycie nigdy nam nie znudzi sie.Jest jakis sens w odgadywaniu Kobiet.
Nie znam owej damy.
A tak serio, są sytuacje, w których zupełnie jest to zbędne i raczej przy tym zostanę :) :roll:
ODPOWIEDZ