Czy Wy też tak macie?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
Karolina093
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 9 paź 2014, o 14:51

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: Karolina093 » 8 cze 2015, o 19:38

dalidaa pisze:A ja patrzę i się zastanawiam... 093 to Twój rok urodzenia?
Hmm... Ciekawe historie, jak na tak młodą osóbkę.
Najpierw laska ze skłonnościami do BDSM, potem kolejna z "nietypowymi" zachciankami, przelotni znajomi proponujący trójkąty, masy lesbijek spotykane gdzieś po drodze...
Kurde, jakie ja mam nudne życie... :shock:
tak to mój rocznik :-P
wiesz ,ja nie uważam żeby moje życie było zbytnio ciekawe,takie sytuacje zdarzają się sporadycznie a tak to nuda i rutyna. :P niestety...
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: dalidaa » 8 cze 2015, o 19:47

I tak dzieje się u Ciebie więcej niż kiedykolwiek u mnie :P
Masz czas na poznawanie znajomych - nic na siłę :cool: Sami/same się znajdą :slonko:
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
Karolina093
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 9 paź 2014, o 14:51

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: Karolina093 » 8 cze 2015, o 19:56

dalidaa pisze:I tak dzieje się u Ciebie więcej niż kiedykolwiek u mnie :P
Masz czas na poznawanie znajomych - nic na siłę :cool: Sami/same się znajdą :slonko:
oby :) zastanawiałam się z moją nad poszukaniem znajomości na jakiś czatach dla lesbijek. Chciałyśmy popisać,powymieniać się zdjęciami i spotkać ale nie wiem czy to nie jest zbyt ryzykowne ponieważ różnie bywa z tymi znajomościami przez internet. Wielu facetów może się podszywać pod kobiety ale w zasadzie można to zweryfikować po rozmowie telefonicznej więc może zaryzykujemy 8)
Awatar użytkownika
xnxx
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 106
Rejestracja: 13 lut 2014, o 17:55

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: xnxx » 8 cze 2015, o 20:08

Zdobadzcie sie na odwage i dajcie ogloszenie na necie lub w gazecie (?). Pewinie wiele jest takich par jak wasza (znudzonych) ale kazda boi sie zrobic ten pierwszy krok..
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: justsomebody10 » 8 cze 2015, o 20:27

dalidaa pisze:I tak dzieje się u Ciebie więcej niż kiedykolwiek u mnie :P
Masz czas na poznawanie znajomych - nic na siłę :cool: Sami/same się znajdą :slonko:
Oj tam, oj tam. Z tego, co pisałaś, to nie zauważyłam, żeby nic się u Ciebie nie działo :D
Awatar użytkownika
Karolina093
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 9 paź 2014, o 14:51

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: Karolina093 » 8 cze 2015, o 20:28

xnxx pisze:Zdobadzcie sie na odwage i dajcie ogloszenie na necie lub w gazecie (?). Pewinie wiele jest takich par jak wasza (znudzonych) ale kazda boi sie zrobic ten pierwszy krok..
masz rację,warto zaryzykować a jak się okażę że zaczną wydzwaniać napaleni na lesbijki faceci to zawsze można zmienić numer :)
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: dalidaa » 8 cze 2015, o 20:35

justsomebody10 pisze:
dalidaa pisze:I tak dzieje się u Ciebie więcej niż kiedykolwiek u mnie :P
Masz czas na poznawanie znajomych - nic na siłę :cool: Sami/same się znajdą :slonko:
Oj tam, oj tam. Z tego, co pisałaś, to nie zauważyłam, żeby nic się u Ciebie nie działo :D
Akurat we wspomnianej przez Karolinę093 sferze (sado-maso, trójkąty etc) to u mnie posuchaaaa :oops:
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
xnxx
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 106
Rejestracja: 13 lut 2014, o 17:55

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: xnxx » 8 cze 2015, o 20:41

Karolina093 pisze:
xnxx pisze:Zdobadzcie sie na odwage i dajcie ogloszenie na necie lub w gazecie (?). Pewinie wiele jest takich par jak wasza (znudzonych) ale kazda boi sie zrobic ten pierwszy krok..
masz rację,warto zaryzykować a jak się okażę że zaczną wydzwaniać napaleni na lesbijki faceci to zawsze można zmienić numer :)
Wystarczy jak kupisz sobie jakis mega stary tel (bo tani) i nowa karte sim zeby nie podawac swojego nr telefonu. A kontakt tel tak odrazu to dobry sposob na zaoszczedzenie sobie czasu na pisaniu z niewiadomo kim- bo po drugiej stronie monitora (co juz wiadomo) moze byc kazdy :/
Powodzenia
Awatar użytkownika
xnxx
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 106
Rejestracja: 13 lut 2014, o 17:55

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: xnxx » 8 cze 2015, o 20:44

Urzywania swojego tel lub maila odradzam. Wystarczy w google wpisac i wyskakuja wszystkie "powiazania". Kup nowa karte.
Awatar użytkownika
Karolina093
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 9 paź 2014, o 14:51

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: Karolina093 » 8 cze 2015, o 20:47

dalidaa pisze:
justsomebody10 pisze:
dalidaa pisze:I tak dzieje się u Ciebie więcej niż kiedykolwiek u mnie :P
Masz czas na poznawanie znajomych - nic na siłę :cool: Sami/same się znajdą :slonko:
Oj tam, oj tam. Z tego, co pisałaś, to nie zauważyłam, żeby nic się u Ciebie nie działo :D
Akurat we wspomnianej przez Karolinę093 sferze (sado-maso, trójkąty etc) to u mnie posuchaaaa :oops:
jeżeli chodzi o trójkąty to ja bym na takie coś nie poszła ponieważ kocham swoją dziewczynę i nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny Ją dotykał i moja kobieta ma takie samo podejście co do mnie. To była tylko propozycja pewnej laski. A jeżeli chodzi o kwestię bdsm to może to być faktycznie ciekawe przeżycie jeżeli się lubi takie klimaty. Mi takie coś jak najbardziej pasuje ale nie uważam żeby moje życie dzięki temu było jakieś ciekawe. Ciekawiej jest dzięki temu w łóżku ale w życiu codziennym wieje u mnie nudą tak jak zapewne u wielu ludzi.
Jeżeli uważasz że takie praktyki ubarwiły by Tobie życie to spróbuj a może akurat w tym zasmakujesz xd
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: justsomebody10 » 8 cze 2015, o 20:50

Karolina093 pisze:[
Jeżeli uważasz że takie praktyki ubarwiły by Tobie życie to spróbuj a może akurat w tym zasmakujesz xd
Dalidaa, nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale Twoja G. nie jest przypadkiem religijna? Może by ją biczowanie podjarało? :oops:
Awatar użytkownika
Karolina093
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 9 paź 2014, o 14:51

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: Karolina093 » 8 cze 2015, o 20:50

xnxx pisze:Urzywania swojego tel lub maila odradzam. Wystarczy w google wpisac i wyskakuja wszystkie "powiazania". Kup nowa karte.
akurat mam w domu stary tel którego już nie używam więc może się przydać :)
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: justsomebody10 » 8 cze 2015, o 20:52

A w trakcie czytałabyś jej Mertona :D
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: dalidaa » 8 cze 2015, o 20:59

justsomebody10 pisze:
Karolina093 pisze:[
Jeżeli uważasz że takie praktyki ubarwiły by Tobie życie to spróbuj a może akurat w tym zasmakujesz xd
Dalidaa, nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale Twoja G. nie jest przypadkiem religijna? Może by ją biczowanie podjarało? :oops:
justsomebody10 pisze:A w trakcie czytałabyś jej Mertona :D
Skubana dobrą masz pamięć :cool:

Wiesz, dla mojej G. 69 to niemal zboczenie i szczyt wyuzdania :P
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: to_jest_nick » 8 cze 2015, o 21:00

dalidaa pisze:
Akurat we wspomnianej przez Karolinę093 sferze (sado-maso, trójkąty etc) to u mnie posuchaaaa :oops:
Przegoniłaś sąsiada to nie licz teraz na trójkąty hehehe ;-)
justsomebody10 pisze:
Dalidaa, nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale Twoja G. nie jest przypadkiem religijna? Może by ją biczowanie podjarało? :oops:
Och Just coś za błyskotliwe żarty, podoba mi się:-) Zawsze to jakaś zmiana u Ciebie. :slonko:
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: dalidaa » 8 cze 2015, o 21:01

to_jest_nick pisze:
dalidaa pisze:
Akurat we wspomnianej przez Karolinę093 sferze (sado-maso, trójkąty etc) to u mnie posuchaaaa :oops:
Przegoniłaś sąsiada to nie licz teraz na trójkąty hehehe ;-)
Uwielbiam Twoje poczucie humoru! :roza:
Cóż, może trafię na kolejnego sąsiada lub, co lepsze, sąsiadkę :twisted:
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: to_jest_nick » 8 cze 2015, o 21:09

dalidaa pisze:co lepsze, sąsiadkę :twisted:
Tylko i wyłącznie! :*
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: justsomebody10 » 8 cze 2015, o 21:18

dalidaa pisze:
Skubana dobrą masz pamięć :cool:

Wiesz, dla mojej G. 69 to niemal zboczenie i szczyt wyuzdania :P
Hmm, czyli nie załapię się na trzecią w roli lektora? Bo samo bdsm mogłoby się znudzić, ale z katolickim dodatkiem, to już by była chociaż maleńka perwersja :twisted:
Mogę też czytać inne rzeczy, w zależności od upodobania :D
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: justsomebody10 » 8 cze 2015, o 21:19

to_jest_nick pisze:Zawsze to jakaś zmiana u Ciebie. :slonko:
U mnie bez zmian, ale już mi wstyd być cały czas forumową marudą.
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: dalidaa » 8 cze 2015, o 21:19

justsomebody10 pisze:
dalidaa pisze:
Skubana dobrą masz pamięć :cool:

Wiesz, dla mojej G. 69 to niemal zboczenie i szczyt wyuzdania :P
Hmm, czyli nie załapię się na trzecią w roli lektora? Bo samo bdsm mogłoby się znudzić, ale z katolickim dodatkiem, to już by była chociaż maleńka perwersja :twisted:
Mogę też czytać inne rzeczy, w zależności od upodobania :D
Hmm... jakby G. zmieniła zdanie, to się zgłoszę :twisted: może z roli lektora przeszłabyś do gry czynnej :twisted:
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: justsomebody10 » 8 cze 2015, o 21:24

dalidaa pisze: może z roli lektora przeszłabyś do gry czynnej :twisted:
Marzenia :cry: Ja to się nawet na "dwójkę" nie załapuję, a co dopiero na figurę o większej liczbie kątów :cry: :cry:
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: to_jest_nick » 8 cze 2015, o 21:26

justsomebody10 pisze: Marzenia :cry: Ja to się nawet na "dwójkę" nie załapuję, a co dopiero na figurę o większej liczbie kątów :cry: :cry:
A było już tak fajnie, nie zaczynaj smęcić. Musisz się w końcu jakoś zareklamować, bo co by to było gdybyś czytając Mertona lub coś innego zaczęła nagle płakać lub narzekać? No? Popsujesz wtedy zabawę, więc ani dwójka, ani trójka ale izolatka już tylko wtedy. ;-)
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: tygrysica3 » 8 cze 2015, o 22:10

dalidaa pisze: Akurat we wspomnianej przez Karolinę093 sferze (sado-maso, trójkąty etc) to u mnie posuchaaaa :oops:
...Dali, zawsze możesz wyjść z inicjatywą i zorganizować trójkąt :D ...co najwyżej, dwie osoby nie przyjdą, ale i tak zapewne będziesz miała fajnie :cool: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
cropca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 247
Rejestracja: 29 maja 2012, o 21:37

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: cropca » 8 cze 2015, o 22:14

Gaik pisze:Nie masz pecha, masz duże szczęście bo przynajmniej kobiety heteroseksualne mieszczą się w twoich kryteriach ,,dbania o siebie". Ja mam nieco gorzej bo ani pod względem higienicznym, ani estetycznym nie dba o siebie 90% nie tylko kobiet, ale w ogóle ludzi.Dostają od losu, genów coś co ma duży potencjał piękna i powolnego degradowania i nie robią z tym nic. Od 20- roku życia, gdy pierwsza świeżość odchodzi w niepamięć, jest z nimi już tylko gorzej i gorzej. Wszystkie zabiegi ograniczają się do przyozdabiania. I potem idzie taka piękna dama w szpilkach na przykurczonych ścięgnach. Idzie pokracznie.Nie jest w stanie biegać, podskoczyć, beznadziejnie u niej z koordynacją.Z braku sprawności wynika po prostu brak gracji ale i pewności siebie.Do tego z czasem nie tylko biust ma tendencję do opadania. I jeszcze te permanentne wahania wagi, blada cera. A jak już się zabierają za sport, to najczęściej nie wiedzą, że spocone ciało najpierw trzeba wykąpać, bo inaczej ten pot wciera się w te wszystkie niesportowe ciuchy, w których transportuje się go do domu w którym, to woda w kranie jest zapewne jakaś lepsza, niż w byle jakiej szatni sportowej.I jeszcze zamiast po prostu zregenerować tą skórę przez dokrwienie, malują sobie na niej chemikaliami.
Widzę, że nie jestem osamotniona w moich obserwacjach. Ten fenomem z wyższością wody domowej nad wodą w siłowni ma chyba zasięg globalny.
Do własnego samochodu bym po treningu bez prysznica nie weszła, o publicznym środku transportu nie wspomnę. Jestem alergikiem w najbardziej hardcorowej tego odsłonie, ale nawet jak na dość niesprzyjające warunki udaje mi się korzystać z publicznego prysznica bez żadnych dramatów. Mam osobną kosmetyczkę, a w niej własne żele, szampony, odżywki i peeling do twarzy. Mam też kosmetyk do nacierania skóry i osobny hipoalergiczny do twarzy. Jak ktoś chce, to można.

Większość dziewczyn, które znam maja bardzo wysokie standardy. Ale ja na ogół się z fajnymi babeczkami trzymam ;-).
Także myjcie się dziewczynki, bo jak to mówią - nie znacie dnia ani godziny ;-)
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: Wiosennagwiazda » 8 cze 2015, o 22:16

tygrysica3 pisze:
dalidaa pisze: Akurat we wspomnianej przez Karolinę093 sferze (sado-maso, trójkąty etc) to u mnie posuchaaaa :oops:
...Dali, zawsze możesz wyjść z inicjatywą i zorganizować trójkąt :D ...co najwyżej, dwie osoby nie przyjdą, ale i tak zapewne będziesz miała fajnie :cool: :wink:

hahahah forumowe swingers-party? :wink:
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: babette_h » 8 cze 2015, o 22:18

Wiosennagwiazda pisze:hahahah forumowe swingers-party? :wink:
Myślisz, że dadzą radę ustalić jakiś termin przed przejściem do cafe 40?
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: dalidaa » 8 cze 2015, o 22:19

Wiosennagwiazda pisze:
tygrysica3 pisze:
dalidaa pisze: Akurat we wspomnianej przez Karolinę093 sferze (sado-maso, trójkąty etc) to u mnie posuchaaaa :oops:
...Dali, zawsze możesz wyjść z inicjatywą i zorganizować trójkąt :D ...co najwyżej, dwie osoby nie przyjdą, ale i tak zapewne będziesz miała fajnie :cool: :wink:

hahahah forumowe swingers-party? :wink:
Raz się żyje w końcu :cool: :czerwononosyrenifer:
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: to_jest_nick » 8 cze 2015, o 22:26

Wiosennagwiazda pisze:
tygrysica3 pisze:
dalidaa pisze: Akurat we wspomnianej przez Karolinę093 sferze (sado-maso, trójkąty etc) to u mnie posuchaaaa :oops:
...Dali, zawsze możesz wyjść z inicjatywą i zorganizować trójkąt :D ...co najwyżej, dwie osoby nie przyjdą, ale i tak zapewne będziesz miała fajnie :cool: :wink:

hahahah forumowe swingers-party? :wink:

Chyba w pojedynkę. :cool:
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: dalidaa » 8 cze 2015, o 22:27

to_jest_nick pisze:
Wiosennagwiazda pisze:
tygrysica3 pisze:
...Dali, zawsze możesz wyjść z inicjatywą i zorganizować trójkąt :D ...co najwyżej, dwie osoby nie przyjdą, ale i tak zapewne będziesz miała fajnie :cool: :wink:

hahahah forumowe swingers-party? :wink:

Chyba w pojedynkę. :cool:
Jak kto lubi, ja bym nie narzekała :P
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Czy Wy też tak macie?

Post autor: Wiosennagwiazda » 8 cze 2015, o 22:28

babette_h pisze:
Wiosennagwiazda pisze:hahahah forumowe swingers-party? :wink:
Myślisz, że dadzą radę ustalić jakiś termin przed przejściem do cafe 40?
:rotfl: też o tym przez chwilę pomyślałam :D
może właśnie, to byłaby zachęcająca opcja dla 40-stek :podbite oczko: :wink: żeby ruszyć z ustaleniami.
ODPOWIEDZ