Załamałam się O_o

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Załamałam się O_o

Post autor: babette_h » 3 lip 2015, o 21:16

Ja słuham RM. Pozwala się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. No i rzeczywiście działa anty-nasennie. Chyba że się trafi jakaś mantra
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Załamałam się O_o

Post autor: Interlokutorka » 3 lip 2015, o 21:21

babette_h pisze:No i rzeczywiście działa anty-nasennie.
Anty-nasennie? Mówisz, że podnosi ciśnienie?
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Załamałam się O_o

Post autor: babette_h » 3 lip 2015, o 21:30

Bywa.
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Załamałam się O_o

Post autor: NewTedy » 3 lip 2015, o 22:30

Interlokutorka pisze:
ImaSumak pisze: A czy słucha któraś z Was radia Maryja? Ja zawsze bardzo lubiłam jadąc samochodem po północy włączyć sobię tą stację. Zwykle do 2 w nocy są bardzo fajne audycje :)
Czy to nie aby tylko dlatego, że na większości terenu Polski jest to jedyna stacja, którą da się złapać? :?
Jakie było kryterium tej "fajności"?
Oczywiście.
A to hit sprzed lat, słuchałam, słuchałam aż świętą zostałam :)

https://www.youtube.com/watch?v=rMUwwwCTmZY
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Załamałam się O_o

Post autor: adama » 3 lip 2015, o 22:34

Oj Tedy, Tedy, czy Ty aby nie jesteś Absolutnym ;) żartem :cool: ?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Załamałam się O_o

Post autor: ImaSumak » 3 lip 2015, o 22:42

NewTedy jest apsolutnym żartem z nas samych.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Załamałam się O_o

Post autor: ImaSumak » 3 lip 2015, o 22:44

powinno być b, wiem...
Lubię kiedy kobieta...
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Załamałam się O_o

Post autor: NewTedy » 3 lip 2015, o 23:00

adama pisze:Oj Tedy, Tedy, czy Ty aby nie jesteś Absolutnym ;) żartem :cool: ?
Zasłużyłam na to by być świętą.
Byłam i jestem niewinna w sensie duchowym i fizyczny.
Miałam dzieciństwo bardzo uszlachetniające duszę i uczące życiowych mądrości.
Byłam zakochana piękną czystą miłością w kilku kobietach. Każda z nich z tego powodu ze mnie kpiła i każdą Bóg ukarał.
Czy ostatnią moją miłość także, tego jeszcze nie wiem ale z całą pewnością w odpowiednim momencie spotka ją to na co sobie załużyła kpiąc sobie ze mnie.
Niełatwo być świętą, Bóg patrzy Ci na ręce na każdym kroku i co rusz daje o sobie znać zwykle w mało subtelny sposób.
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Załamałam się O_o

Post autor: Interlokutorka » 3 lip 2015, o 23:01

NewTedy pisze: Oczywiście.
A to hit sprzed lat, słuchałam, słuchałam aż świętą zostałam :)

https://www.youtube.com/watch?v=rMUwwwCTmZY
Ale jakie tam linki obok nam NT podrzuca - że ho ho ;-) Posłuchajcie same (adminki nam pewnie ściągną zaraz tego linka): https://www.youtube.com/watch?v=Y8chhTSHIdI A cierpliwość tych, które dosłuchają do końca, będzie nagrodzona - popłakałam się ze śmiechu. :lol:
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Załamałam się O_o

Post autor: ImaSumak » 4 lip 2015, o 09:47

Interlokutorka pisze:
NewTedy pisze: Oczywiście.
A to hit sprzed lat, słuchałam, słuchałam aż świętą zostałam :)

https://www.youtube.com/watch?v=rMUwwwCTmZY
Ale jakie tam linki obok nam NT podrzuca - że ho ho ;-) Posłuchajcie same (adminki nam pewnie ściągną zaraz tego linka): https://www.youtube.com/watch?v=Y8chhTSHIdI A cierpliwość tych, które dosłuchają do końca, będzie nagrodzona - popłakałam się ze śmiechu. :lol:
Sama widzisz, RM rzadzi :) Posluchaj czasem. Najlepsze audycje sa noca, kiedy odkrywaja "prawdy", spiskuja i planuja jak zawladnac swiatem.
Lubię kiedy kobieta...
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Załamałam się O_o

Post autor: NewTedy » 4 lip 2015, o 10:30

Zjeżdżalnia z zapadnią na Florydzie.
U nas ewentualnie osobno. Chociaż zapadni już się chyba nie praktykuje.

https://www.youtube.com/watch?v=-bvn_29_WP8

Porady księdza wyśmienite. Nie bez racji jest teza, że to głównie geje.
Awatar użytkownika
MSigma
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 330
Rejestracja: 9 paź 2013, o 23:27

Re: Załamałam się O_o

Post autor: MSigma » 4 lip 2015, o 20:15

Ale jakie tam linki obok nam NT podrzuca - że ho ho ;-) Posłuchajcie same (adminki nam pewnie ściągną zaraz tego linka): https://www.youtube.com/watch?v=Y8chhTSHIdI A cierpliwość tych, które dosłuchają do końca, będzie nagrodzona - popłakałam się ze śmiechu. :lol:
:shock:
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Załamałam się O_o

Post autor: Interlokutorka » 4 lip 2015, o 21:30

MSigma pisze:
:shock:
Jasne, że to może nie śmieszyć. Więc bardziej na poważnie - jeśli to nagranie oddaje stan wiedzy kleru o kobiecej seksualności, to rozumiem, czemu katolicy nie obrzezywali kobiet (a nie obrzezywali?). Statystyczny kler po prostu nie ma świadomości istnienia tego, co w innych religiach jest traktowane za siedzibę szatana w ciele kobiety i odcinane... Jeśli jest to skutkiem tradycji celibatu, to może ma on swoje zalety - patrząc z perspektywy pokoleń kobiet? ;-)
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
Awatar użytkownika
Wilde_Fish
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 163
Rejestracja: 29 mar 2014, o 14:07
Lokalizacja: Londyn

Re: Załamałam się O_o

Post autor: Wilde_Fish » 4 lip 2015, o 23:53

Tam mi właśnie przypominacie jak czytałam wywiad jakiegoś słynnego polskiego aktora, niestety to parę late temu było więc nie pamiętam kto to był dokładnie (na pewno starszego pokolenia), ale On również powiedział że sobie puszcza Radio Maryja jak kieruje bo od takiego pie*rzenia na pewno nie da się usnąć :wink:
When She took a look into my eyes……Forever is just a fraction of how long I will love You
Doris_Black
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 50
Rejestracja: 8 maja 2014, o 16:57

Re: Załamałam się O_o

Post autor: Doris_Black » 5 lip 2015, o 12:44

ImaSumak pisze:
Doris_Black pisze:A mnie załamała ta strona:

http://stophomopropagandzie.pl/Homoseks ... IFAKTY.php

najbardziej zszokował mnie ten fragment: "Palenie papierosów oraz otyłość są najczęstszymi czynnikami ryzyka chorób serca wśród lesbijek. Lesbijki wykazują wyższe zagrożenie wieloma rodzajami ginekologicznych odmian raka. Badania potwierdzają, że lesbijki mają wyższą masę ciała niż kobiety heteroseksualne. Otyłość związana jest z wyższym zagrożeniem chorobami serca, rakiem i przedwczesną smiercia.
Doris, to musze Ci powiedziec, ze jak na lesbijki, to Ty i Twoja dziewczyna macie dosc nietypowa wage :) Czyzbyscie byly trollami? :)

A tak powaznie, to nie rozumiem po co tracicie czas na czytanie takich rzeczy. Przeciez to pisza ludzie co najmniej niemadrzy.
Z glupota nie da sie dyskutowac.
:) Nietypową powiadasz?
Myślałam, że normalną. BMI mówi że jest ok :) a nawet, że mogę być niższa :)

Czytam takie rzeczy bo jestem ciekawa, co o Nas piszą, ale chyba przestane...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Załamałam się O_o

Post autor: ImaSumak » 5 lip 2015, o 12:54

Doris_Black pisze:
ImaSumak pisze:
Doris_Black pisze:A mnie załamała ta strona:

http://stophomopropagandzie.pl/Homoseks ... IFAKTY.php

najbardziej zszokował mnie ten fragment: "Palenie papierosów oraz otyłość są najczęstszymi czynnikami ryzyka chorób serca wśród lesbijek. Lesbijki wykazują wyższe zagrożenie wieloma rodzajami ginekologicznych odmian raka. Badania potwierdzają, że lesbijki mają wyższą masę ciała niż kobiety heteroseksualne. Otyłość związana jest z wyższym zagrożeniem chorobami serca, rakiem i przedwczesną smiercia.
Doris, to musze Ci powiedziec, ze jak na lesbijki, to Ty i Twoja dziewczyna macie dosc nietypowa wage :) Czyzbyscie byly trollami? :)

A tak powaznie, to nie rozumiem po co tracicie czas na czytanie takich rzeczy. Przeciez to pisza ludzie co najmniej niemadrzy.
Z glupota nie da sie dyskutowac.
:) Nietypową powiadasz?
Myślałam, że normalną. BMI mówi że jest ok :) a nawet, że mogę być niższa :)

Czytam takie rzeczy bo jestem ciekawa, co o Nas piszą, ale chyba przestane...
Jak przyjadę następnym razem, to wybierzemy się w to samo miejsce i jak przystało na prawdziwe damy zamówimy to samo co ostatnio i spróbuję Ci wytłumaczyć, że życie jest piękne (jak Wy same) i nie warto czytać takich głupot, choćby z tego powodu, by się nie pobrudzić. :)
Lubię kiedy kobieta...
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Załamałam się O_o

Post autor: NewTedy » 7 lip 2015, o 10:27

Przyznam się co tak naprawdę mnie załamuje.
Pojęcie udanego życia.
Wielu ludzi uważa, że bez sporej sumki, imprez i ciągłego seksu to nie jest życie.
A tymczasem najpiękniejsze, najbardziej cenne życie to takie, gdy potrafimy słuchać własnego ciała, porozumiewać się z przyrodą i doceniać to, że ona w gruncie rzeczy dobrze nam życzy tylko trzeba wiedzieć jak żyć by nie cierpieć.
Przede wszystkim należy unikać osób zaburzonych psychicznie ( jeśli już tacy są niewiele możemy im pomóc a sobie możemy poważnie zaszkodzić ), tych uzależnionych i tych chorych na choroby zakaźne.
Ja osobiście nie dostrzegam niczego fantastycznego w upijaniu się, włóczeniu się po znajomych i paleniu fajek.
Przeważnie negatywne skutki odczuwa kobiecy organizm właśnie od nadmiaru seksu.
Przeczytałam przed chwilą rozpaczliwego maila na jakimś portalu informacyjnym od 21 latki, chorej na raka macicy.
Przez ostatnie miesiące bardzo starała się z partnerem o dziecko a zamiast niego ma teraz raka. I to właśnie tak wygląda, z byle kim byle gdzie a później mamy świat pełen młodych zombii całych w pretensjach do świata.
Modlitwa tu niewiele może pomóc, trzeba pomyśleć jak żyć godnie a nie wmawiać sobie i innym, że puszczanie się na jest najlepszym co może nas spotkać w życiu.
Dziwię się, że tak niewiele kobiet podziela moje poglądy. Chyba jednak są słabsze psychicznie niż sądziłam.
garoto
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 45
Rejestracja: 15 gru 2014, o 16:34

Re: Załamałam się O_o

Post autor: garoto » 7 lip 2015, o 11:24

ogólnie tak..
tylko z tym sexem..

Sex jest jak jedzenie. Nie chodzi o ilość, ale o jakość.. O świadomość doświadczania..
Niemniej brak sexu jest na ogół po prostu niezdrowy..Naogół, bo ludzie sa różni i niektórzy po prostu nie potrzebują sexu..
A co do chorób, trzeba się zabezpieczać... Ale i tak "święta dziewica" może być zarażona wieloma chorobami...
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: Załamałam się O_o

Post autor: salami » 7 lip 2015, o 11:42

NewTedy pisze: Przeważnie negatywne skutki odczuwa kobiecy organizm właśnie od nadmiaru seksu.
Z braku seksu i nadmiaru czasu -
pani New Tedy wypisuje bzdury na forum i sieje defetyzm.
NewTedy pisze: Przeczytałam przed chwilą rozpaczliwego maila na jakimś portalu informacyjnym od 21 latki, chorej na raka macicy.
Przez ostatnie miesiące bardzo starała się z partnerem o dziecko a zamiast niego ma teraz raka. I to właśnie tak wygląda, z byle kim byle gdzie a później mamy świat pełen młodych zombii całych w pretensjach do świata.
Czekaj, czekaj. Insynuujesz, że młoda dziewczyna która ma 21 lat zachorowała na raka macicy ponieważ przez ostatnie miesiące uprawiała seks (w celu spłodzenia dziecka) i gdyby nie uprawiała to by była zdrowa. Zapewne jest kara boska za prokreację przed ślubem. Jak śmiesz nawiedzona babo publicznie pieprzyć takie farmazony ?
Awatar użytkownika
TuriRuri
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 645
Rejestracja: 17 paź 2014, o 15:54

Re: Załamałam się O_o

Post autor: TuriRuri » 7 lip 2015, o 12:41

NewTedy pisze:Przyznam się co tak naprawdę mnie załamuje.
Pojęcie udanego życia.
Kazdy sobie definiuje udane zycie wedlug wlasnych osobistych odczuc i potrzeb.
NewTedy pisze: Przeważnie negatywne skutki odczuwa kobiecy organizm właśnie od nadmiaru seksu.
Przeczytałam przed chwilą rozpaczliwego maila na jakimś portalu informacyjnym od 21 latki, chorej na raka macicy.
Przez ostatnie miesiące bardzo starała się z partnerem o dziecko a zamiast niego ma teraz raka. I to właśnie tak wygląda, z byle kim byle gdzie a później mamy świat pełen młodych zombii całych w pretensjach do świata.
Modlitwa tu niewiele może pomóc, trzeba pomyśleć jak żyć godnie a nie wmawiać sobie i innym, że puszczanie się na jest najlepszym co może nas spotkać w życiu.
Wobec takich slow trudno przejsc obojetnie :shock: Jakie negatywne skutki wplywajace na organizm kobiety masz na mysli? Co dla Ciebie oznacza nadmiar seksu??? Bo najwyrazniej probujesz usystematyzowac swiat wedlug wlasnych potrzeb seksualnych, badz ich braku :shock: I blagam nie mieszaj raka szyjki macicy z proba poczecia potomka! Przeciez to juz nawet w granicach "Ciemnogrodu" sie nie miesci! :evil: Ja rozumiem, ze kazdy ma jakiegos bzika, ale litosci nie tworz swojego wizerunku na takiej zenadzie! A z szacunku do Boga i modlitwy nalegam zebys nie mieszala Go w tego typu dyskusje, bo wycierajac sobie nim "gembe" nie nadasz sily i madrosci swoim slowom.

NewTedy pisze: Dziwię się, że tak niewiele kobiet podziela moje poglądy. Chyba jednak są słabsze psychicznie niż sądziłam.
Aaaa i jeszcze jedno... Od kiedy to podzielanie czyis pogladow okresla stan psychiczny czlowieka? :shock:

NewTedy wiele potrafie zrozumiec, a czego nie potrafie to przynajmniej sie staram objac swym umyslem (nie wglebiajac sie w jego mozliwosci - jakby Ci przyszlo do glowy podejmowac niepotrzebna polemike), jednak czasami w tym Twoim wariactwie (ktore czasami jest zabawne) zaskakujesz mnie ograniczeniem. Smutne :?
I don't know when exactly that UFO landed & dumped all these stupid people, but they apparently aren't coming back for them.
Awatar użytkownika
Wilde_Fish
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 163
Rejestracja: 29 mar 2014, o 14:07
Lokalizacja: Londyn

Re: Załamałam się O_o

Post autor: Wilde_Fish » 7 lip 2015, o 14:21

No i nie mogło minąć za wiele czasu jak tedious Tedy rozwaliła wątek. A co tam, homofoby to pikuś przy tej pani :evil:
When She took a look into my eyes……Forever is just a fraction of how long I will love You
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Załamałam się O_o

Post autor: takeyoudowntown » 7 lip 2015, o 16:16

NewTedy pisze:Przyznam się co tak naprawdę mnie załamuje.
Pojęcie udanego życia.
Wielu ludzi uważa, że bez sporej sumki, imprez i ciągłego seksu to nie jest życie.
A tymczasem najpiękniejsze, najbardziej cenne życie to takie, gdy potrafimy słuchać własnego ciała, porozumiewać się z przyrodą i doceniać to, że ona w gruncie rzeczy dobrze nam życzy tylko trzeba wiedzieć jak żyć by nie cierpieć.
To jest Twoja definicja szczęścia, każdy ma inną. Tyle potrzeb, ilu ludzi na świecie. Jeden będzie gonić za pieniędzmi, tytułami i karierą, a drugiemu będzie szczęście sprawiać wypisywanie co najmniej kontrowersyjnych opinii i teorii na forum ;)

Przede wszystkim należy unikać osób zaburzonych psychicznie ( jeśli już tacy są niewiele możemy im pomóc a sobie możemy poważnie zaszkodzić )
Odpowiedziałaś sobie na pytanie dlaczego jesteś sama ;)
Ja osobiście nie dostrzegam niczego fantastycznego w upijaniu się, włóczeniu się po znajomych i paleniu fajek.
Są ludzie, którzy to lubią się ogromnie chwalić, że nie są uzależnieni, że nie mają problemów z piciem, paleniem. Najlepsze w ich opowieściach jest to, że nigdy nie mieli kontaktu z tymi rzeczami. Poznaj smak tych złych rzeczy, poznaj ich niebezpieczeństwo, a przy okazji swoje granice i z uśmiechem powiedz, że Ci to nie odpowiada, jesteś ponad tym. Wtedy przyklasnę :)

Przeważnie negatywne skutki odczuwa kobiecy organizm właśnie od nadmiaru seksu.
Jakieś źródło tej rewelacji istnieje, czy wymyśliłaś sobie tę tezę? Znów - różne są potrzeby. Może dla Ciebie 2x na tydzień to już będzie nadmiar, a dla kogoś innego i 14x będzie mało ;)


Przeczytałam przed chwilą rozpaczliwego maila na jakimś portalu informacyjnym od 21 latki, chorej na raka macicy.
Przez ostatnie miesiące bardzo starała się z partnerem o dziecko a zamiast niego ma teraz raka. I to właśnie tak wygląda, z byle kim byle gdzie a później mamy świat pełen młodych zombii całych w pretensjach do świata.
Dobrze rozumiem, że starała się o dziecko ze swym stałym partnerem i teraz wedle Ciebie ma raka i pretensje o niego, a nie powinna, bo się kochała z byle kim? To musi być prowokacja z Twojej strony. Jak udowodnisz, że ten rak to od tego seksu? Może ma to genetyczne, albo przez inne czynniki.
Modlitwa tu niewiele może pomóc, trzeba pomyśleć jak żyć godnie a nie wmawiać sobie i innym, że puszczanie się na jest najlepszym co może nas spotkać w życiu.
Uprawianie seksu ze stałym partnerem jest puszczaniem się? O,o
Dziwię się, że tak niewiele kobiet podziela moje poglądy. Chyba jednak są słabsze psychicznie niż sądziłam.
Ja się tam bardzo cieszę z tego powodu akurat.
Be someone who makes you happy
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Załamałam się O_o

Post autor: NewTedy » 7 lip 2015, o 22:00

salami pisze:
NewTedy pisze: Przeważnie negatywne skutki odczuwa kobiecy organizm właśnie od nadmiaru seksu.
Z braku seksu i nadmiaru czasu -
pani New Tedy wypisuje bzdury na forum i sieje defetyzm.
NewTedy pisze: Przeczytałam przed chwilą rozpaczliwego maila na jakimś portalu informacyjnym od 21 latki, chorej na raka macicy.
Przez ostatnie miesiące bardzo starała się z partnerem o dziecko a zamiast niego ma teraz raka. I to właśnie tak wygląda, z byle kim byle gdzie a później mamy świat pełen młodych zombii całych w pretensjach do świata.
Czekaj, czekaj. Insynuujesz, że młoda dziewczyna która ma 21 lat zachorowała na raka macicy ponieważ przez ostatnie miesiące uprawiała seks (w celu spłodzenia dziecka) i gdyby nie uprawiała to by była zdrowa. Zapewne jest kara boska za prokreację przed ślubem. Jak śmiesz nawiedzona babo publicznie pieprzyć takie farmazony ?
Nie defetyzm tylko dyfteryt :)
Salami to najwyraźniej facet z bąblowcem w mózgu. Przez liczne bakterie, którymi mężczyzna zaraża kobietę powstają u niej stany zapalne. Jeśli kobieta zamiast wkładać sobie tam laktovaginal albo coś w tym stylu nadal rozkłada ochoczo nóżki niestety często kończy się to powstaniem komórek nowotworowych.
Niewiele wiesz o ludziach maniaczko.
Ktoś tam powyżej polecał zabezpieczenie. Niestety z tym nie da się zajść w ciążę.
A kobieta z kobietą z zabezpiczeniem to brzmi co najmniej komicznie.
Ale może jest coś takiego, nie wiem, ja nie używam a pójdę do łóżka z taką, która wylegitymuje mi się brakiem tych różnych ustrojstw.
moon1
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 484
Rejestracja: 13 lis 2014, o 21:53

Re: Załamałam się O_o

Post autor: moon1 » 7 lip 2015, o 22:49

NewTedy pisze:
salami pisze:
NewTedy pisze: Przeważnie negatywne skutki odczuwa kobiecy organizm właśnie od nadmiaru seksu.
Z braku seksu i nadmiaru czasu -
pani New Tedy wypisuje bzdury na forum i sieje defetyzm.
NewTedy pisze:
Nie defetyzm tylko dyfteryt :)
Defetyzm jest dobrze uzyty jako wyrazenie, za to co ma do tego dyfteryt -błonica ? :-)
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Załamałam się O_o

Post autor: babette_h » 7 lip 2015, o 22:53

To pewnie te bakterie od raka...
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
moon1
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 484
Rejestracja: 13 lis 2014, o 21:53

Re: Załamałam się O_o

Post autor: moon1 » 7 lip 2015, o 23:32

to choroba drog oddechowych u dzieci, rzadko u doroslych. :scratch:
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Załamałam się O_o

Post autor: babette_h » 7 lip 2015, o 23:50

21 lat to właściwie dziecko.
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
moon1
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 484
Rejestracja: 13 lis 2014, o 21:53

Re: Załamałam się O_o

Post autor: moon1 » 8 lip 2015, o 00:24

babette_h pisze:21 lat to właściwie dziecko.
:-), tylko droga troche nie ta. Przez gardlo? Chociaz wlasciwie... ;-)
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Załamałam się O_o

Post autor: babette_h » 8 lip 2015, o 07:04

No i dochodzimy do jedynego słusznego wniosku, że winien brak edukacji seksualnej i zdrowotnej.
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Doris_Black
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 50
Rejestracja: 8 maja 2014, o 16:57

Re: Załamałam się O_o

Post autor: Doris_Black » 8 lip 2015, o 08:39

Wiem, że czytanie tych głupich rzeczy tylko wkurza, ale dziś kolega przesłał taki otóż cudowny artykuł:

http://www.fronda.pl/a/jak-ludzie-staja ... 53654.html

Naprawdę nie wiem kto i po co publikuje takie treści. Artykuł sponsorowany przez fanatyków Kościoła?
Nie chce mi się wierzyć, że istnieją takie świadectwa, a może jestem zbyt ograniczona w postrzeganiu zagadnienia homoseksualności i mierze innych swoją miarą.
ODPOWIEDZ