Czy jesteś homofobką?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
abs_ik
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 660
Rejestracja: 11 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: abs_ik » 16 wrz 2005, o 14:54

agik pisze:Ile mi wyszło? Chyba 1 punkt. No więc też mam wielkie serce i otwarty umysł wg tego testu a wiem, że nie mam, zwłaszcza "otwartego umysłu" na pewne sprawy. Np. "dark roomy" budzą we mnie niechęć, ale nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem, że to "ostatni stopień zezwierzęcenia". Nie przepadam za kobietami "butch" i raczej jestem smutnego zdania o nietrwałości związków homo, ale i tu nie mogłam się zgodzić z ostrością sformułowań w tekście. Wiem, że nie jestem wcieleniem toleracji, a tak mi wyszło. :wink:
Tyle że właśnie o tą ostrość chodziło. Bo nie idzie o to, by się zachwycać darkroomami czy głosić wszem i wobec, jacy to jesteśmy wspaniali, wierni, stali. Bo przecież nie jesteśmy. Chodzi o to, by się godzić na inność i dać jej miejsce w swoim świecie. I nie bać się, że ktoś "bardziej inny" niż my zepsuje nam opinię - bo przecież o nas też ktoś mógłby coś takiego powiedzieć.
Tylko tyle i aż tyle.
Oczywiście są granice tolerancji i zgody na inność - tyle że nie powinno się ich wyznaczać na sobie.
agik
super forma
super forma
Posty: 2688
Rejestracja: 28 cze 2004, o 00:00

Post autor: agik » 16 wrz 2005, o 14:59

Hmmmmmm.... dalej nie uważam się za wcielenie tolerancji.
To po prostu nie mój język i nawet jak mi się coś bardzo nie podoba, nie używam tak uwłaczających sformułowań. Ale nie wiem, czy to mnie czyni osobą tolerancyjną :?
Z drugiej strony, nie podoba mi się bardzo dużo (dużo za dużo), ale uważam, że każdemu trzeba dać żyć (po swojemu).
Może więc jest różnica między krytycyzmem a nietolerancją, po prostu. :wink:
Awatar użytkownika
abs_ik
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 660
Rejestracja: 11 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: abs_ik » 16 wrz 2005, o 15:00

agik pisze: Może więc jest różnica między krytycyzmem a nietolerancją, po prostu.
Ładnie to ujęłaś.
Awatar użytkownika
Virgin_ia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2004, o 00:00
Lokalizacja: z środka...

Post autor: Virgin_ia » 16 wrz 2005, o 15:00

Wiesz, nie każdemu/ej katolikowi/czce podobają się działania Młodzieży Wszechpolskiej, więc nie każdemu/ej homoseksualiście/stce muszą się podobać przedstawiciele/lki środowiska homoseksualnego i ich poczynania. Nie mam nic do drag queens, ale nie chcę, żeby oni właśnie nas reprezentowali. Przeciętni Polacy nie rozumieją różnicy i zamiast ludzi, którzy się normalnie kochają (tzn. dażą uczuciem), chcą żyć w odpowiedzialnych związkach, być razem i tworzyć coś pięknego, widzą pomalowanych, półnagich facetów, którzy kojarzą im się z siedliskami rozpusty i dewiacji. (że już nie wspomnę o parodiowaniu obrzędów religijnych itd.) I jak można w ten sposób przekonywać do siebie kogokolwiek?
Awatar użytkownika
ulek76
super forma
super forma
Posty: 1643
Rejestracja: 9 mar 2005, o 00:00

Post autor: ulek76 » 16 wrz 2005, o 15:03

Virgin_ia pisze:
Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa!

Drogie Panie według tego testu stoi, że jestem na dobrej drodze, ale niestety nie widzę w wielu człowieka. Może z wiekiem samo przyjdzie.
Dziwny test.
no faktycznie - maxima ta twoja culpa :cool: - rękę podniosłaś na homika swego, darkroomy Ci się nie podobają :wink: - wstyd to i hańba :wink:
Cóż tak wyszło. Obrazek :oops:
Cieszę się, że nie będę na marszach w braci i siostry kamieniami rzucać. Obrazek Jeszce kilka dziwnych pytań i kto wie... kto wie...? Obrazek
Wino kobiety i śpię!
Awatar użytkownika
Virgin_ia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2004, o 00:00
Lokalizacja: z środka...

Post autor: Virgin_ia » 16 wrz 2005, o 15:04

ulek76 pisze:Cóż tak wyszło. Obrazek :oops:
Cieszę się, że nie będę na marszach w braci i siostry kamieniami rzucać. Obrazek Jeszce kilka dziwnych pytań i kto wie... kto wie...? Obrazek
no, może jednak wyjdziesz na ludzi. Jest, w każdym razie, jakaś nadzieja :D
Awatar użytkownika
Virgin_ia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2004, o 00:00
Lokalizacja: z środka...

Post autor: Virgin_ia » 16 wrz 2005, o 15:06

agik pisze:Może więc jest różnica między krytycyzmem a nietolerancją, po prostu. :wink:
:salut: :salut: :salut:
:ok:
Awatar użytkownika
abs_ik
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 660
Rejestracja: 11 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: abs_ik » 16 wrz 2005, o 15:07

Virgin_ia pisze: I jak można w ten sposób przekonywać do siebie kogokolwiek?
Zgadzam się, że jest to problematyczna kwestia - dlatego też złagodziłam swoją poprzednią wypowiedź o Tobie. Ale uważam też, że społeczeństwo musi sobie zdawać sprawę z naszej różnorodności, bo w przeciwnym wypadku nigdy nas w pełni nie zaakeptuje. Widać to na przykładzie USA, gdzie dopiero jak geje i lesbijki przestali udawać miłych, grzecznych i układnych (bo przecież nie wszyscy tacy byli), wkurzyli się i zaczęli po prostu domagać swojego, to coś uzyskali. Podobnie było z tegoroczną Paradą Równości - tym razem mieliśmy w głębokim poważaniu zakazy i po prostu wyszliśmy na ulice.
Zresztą gołym okiem widać, że nasze parady są inne niż zachodnie, więc skupianie się w polskim kontekście na kwestii drag queens nie jest zbytnio uprawnione. Bo te kilka, które były na paradzie 2 lata temu, chyba nikogo nie zgorszyło :? .
Awatar użytkownika
Virgin_ia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2004, o 00:00
Lokalizacja: z środka...

Post autor: Virgin_ia » 16 wrz 2005, o 15:14

abs_ik pisze: Ale uważam też, że społeczeństwo musi sobie zdawać sprawę z naszej różnorodności, bo w przeciwnym wypadku nigdy nas w pełni nie zaakeptuje
Zgadza się - niech sobie społeczeństwo zdaje sprawę, że każdy homos. jest inny, czego innego chce, itd. Ale jako środowisko występujemy wspólnie i wspólnie walczymy o coś dla siebie. W związku z tym, to w jaki sposób ktoś nas reprezentuje wpływa na odbiór ludzi. Jest przecież wiele osób wahających się, które nie wiedzą, co o nas myśleć i są otwarte. I w tym przypadku wizerunek jest kartą przetargową i trzeba bardzo ostrożnie go kreować.
Awatar użytkownika
abs_ik
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 660
Rejestracja: 11 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: abs_ik » 16 wrz 2005, o 15:23

Racja. Tyle że przy garstce działaczy trudno jest mówić o jakimkolwiek wyborze, jeżeli chodzi o wizerunek. Bo kreują go najodważniejsi, a niekoniecznie najlepiej przygotowani. Choc i tak jest w tym względzie coraz lepiej.
Tak sobie czytam to forum - ile mądrych głów się marnuje, zamiast zacząć na rzecz tego wizerunku działać (oczywiście wiem, że wiele z nas działa lokalnie, w gronie przyjaciół, znajomych, i to też jest bardzo ważne).
Awatar użytkownika
Sims
super forma
super forma
Posty: 2522
Rejestracja: 2 lis 2004, o 00:00

Post autor: Sims » 16 wrz 2005, o 15:38

W filmie "Moja siostra Rusty" grupa gejów-republikanów nie chciała aby drag queens brała udział w paradzie. Rusty powiedział im,ze wie iz oni wstydza sie drag queens i uważaja,że są od nich lepsi ale on tylko czeka aż ten młody republikanin padnie na kolana w swoim drogim garniturku i "zrobi laskę" facetowi i wtedy nie beda już sie niczym od siebie różnić.
Ludzie nie są lepsi lub gorsi , tylko dlatego ,że jedni lubia się przebierac w damskie ciuszki i malować.
Awatar użytkownika
abs_ik
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 660
Rejestracja: 11 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: abs_ik » 16 wrz 2005, o 15:40

A skoro już w temacie homofobii jesteśmy, pozwolę sobie dodać kilka pytań.

Osoby homoseksualne nie powinny wychowywać dzieci.

Dwóch mężczyzn lub dwie kobiety to nie to samo co prawdziwa rodzina.

Niechęć gejów i lesbijek do ugrupowań politycznych otwarcie deklarujących homofobię jest wyrazem postrzegania świata jedynie przez pryzmat swojej seksualności.

Geje i lesbijki mają tendencję do patrzenia na świat przez pryzmat swojej orientacji.

Co Panie na to?
ForceRecon
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 83
Rejestracja: 30 lip 2004, o 00:00
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: ForceRecon » 16 wrz 2005, o 16:23

WOW!! ¦wietny wynik! Nie jesteś homofobem (homofobką). Tolerujesz wiele, to dobrze. Drzemie w Tobie życiowa mądrość. Nie osiadaj na laurach! Otwórz teraz umysły innym ludziom!
http://forcerecon.fotolog.pl/
Awatar użytkownika
Virgin_ia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2004, o 00:00
Lokalizacja: z środka...

Post autor: Virgin_ia » 16 wrz 2005, o 16:29

Sims pisze:Ludzie nie są lepsi lub gorsi , tylko dlatego ,że jedni lubia się przebierac w damskie ciuszki i malować.
Przeciez nikt nie mówi, że drag queen są gorsi
Awatar użytkownika
Virgin_ia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2004, o 00:00
Lokalizacja: z środka...

Post autor: Virgin_ia » 16 wrz 2005, o 16:39

abs_ik pisze:Osoby homoseksualne nie powinny wychowywać dzieci.
Nieodpowiedzialne rodziny heteroseksualne mogą wychowywać dzieci i nikt nich nie rozlicza z planów rozrodczych czy adopcyjnych (ze względu na orientację). Jeśli tylko orientacja jest przeszkodą, to można mężczyznom zabronić posiadania córek, a kobietom posiadania synów, bo przecież ich orientacja stwarza zagrożenie potencjalnego wykorzystania seksualnego. Rodzina nie wpływa na orientację dziecka, bo homos. rodzą się w heteryckich rodzinach. Walczyć trzeba nie z homo.s którzy pragną adoptować dzieci, ale ze społecznymi stereotypami i tyranią większości,.
Dwóch mężczyzn lub dwie kobiety to nie to samo co prawdziwa rodzina.
A która to jest prawdziwa, a która nieprawdziwa :wink: Czy samotna matka to już nieprawdziwa rodzina?, albo taka, gdzie ojca marynarza, nigdy nie ma w domu i dzieci wychowuje matka na spółę z nianią i babcią? :wink:
Niechęć gejów i lesbijek do ugrupowań politycznych otwarcie deklarujących homofobię jest wyrazem postrzegania świata jedynie przez pryzmat swojej seksualności.
Nie, to raczej reakcja na postrzeganie świata jedynie przez pryzmat orientacji seksualnej i jej miejsca w tradycyjnym modelu społeczeństwa przez owe ugrypowania.
Geje i lesbijki mają tendencję do patrzenia na świat przez pryzmat swojej .orientacji seksualnej
I będą mieć tą tendencję, dopóki nie będą mieli szansy, by poczuć się normalnie w społeczeństwie.
Co Panie na to?
Jak na lato :D
KaFor
super forma
super forma
Posty: 1616
Rejestracja: 14 wrz 2005, o 00:00

Post autor: KaFor » 16 wrz 2005, o 18:36

Trudno to nazwać ankietą z naukowego punktu widzenia :), ale jako zbiór społecznych stereotypów na temat osób homoseksualnych pozyteczne.

:)
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2005, o 18:50 przez KaFor, łącznie zmieniany 1 raz.
agik
super forma
super forma
Posty: 2688
Rejestracja: 28 cze 2004, o 00:00

Post autor: agik » 16 wrz 2005, o 18:37

abs_ik pisze:Osoby homoseksualne nie powinny wychowywać dzieci.
Rodziny i rodzice dzielą się na dobrych i złych, tylko.
abs_ik pisze:Dwóch mężczyzn lub dwie kobiety to nie to samo co prawdziwa rodzina.
No to to samo co para bezdzietna. A jak mają dzieci - to rodzina. Zresztą nie wiem, jak to definiują socjologowie, czy bezcietna para to rodzina, czy nie. Mnie się rodzina kojarzy z dziećmi.
abs_ik pisze:Niechęć gejów i lesbijek do ugrupowań politycznych otwarcie deklarujących homofobię jest wyrazem postrzegania świata jedynie przez pryzmat swojej seksualności.
Nie, nie jest. Jeśli jakieś ugrupowanie w swoim programie deklaruje jawną niechęć wobec mojej grupy mniejszościowej, to nieżyczenie sobie, żeby to ugrupowanie doszło do władzy, wydaje mi się przejawem zdrowego rozsądku.
abs_ik pisze:Geje i lesbijki mają tendencję do patrzenia na świat przez pryzmat swojej orientacji.
No coż, pewnie mają. Ale to wynika głównie z sytuacji życia w getcie.
Awatar użytkownika
Kachus
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 140
Rejestracja: 6 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk/Poznań

Post autor: Kachus » 16 wrz 2005, o 19:21

abs_ik pisze:A skoro już w temacie homofobii jesteśmy, pozwolę sobie dodać kilka pytań.

Osoby homoseksualne nie powinny wychowywać dzieci.
Osoby homoseksualne wychowują dzieci. Czy tego ktoś chce czy jest temu przeciwny. Vide wiele Pań na tym forum.
abs_ik pisze: Dwóch mężczyzn lub dwie kobiety to nie to samo co prawdziwa rodzina.
Co to jest "rodzina" Jest jakaś definicja?
abs_ik pisze: Niechęć gejów i lesbijek do ugrupowań politycznych otwarcie deklarujących homofobię jest wyrazem postrzegania świata jedynie przez pryzmat swojej seksualności.
Wedle mnie bzdura. Niechęć osób przeciwnych aborcji do ugrupowań otwarcie mówiących o prawach, nawet ograniczonych, do aborcji jest wyrazem postrzegania świata jedynie przez pryzmat swoich poglądów?
abs_ik pisze: Geje i lesbijki mają tendencję do patrzenia na świat przez pryzmat swojej orientacji.
Naturalne. Jak nie będę musiała czegoś udowadniać czy kogos przekonywać to ta tendencja naturalnie zaniknie :)
Awatar użytkownika
Tekilla
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 437
Rejestracja: 31 maja 2005, o 00:00
Lokalizacja: Katowice.

Post autor: Tekilla » 16 wrz 2005, o 19:32

a ja mam 0 ptów;D
lećmy dziś aż do gwiazd, nic już nie zatrzyma [b]Nas.[/b]
Awatar użytkownika
Frida2
super forma
super forma
Posty: 1276
Rejestracja: 18 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: ze swojego nikąd...

Post autor: Frida2 » 16 wrz 2005, o 20:22

abs_ik pisze:A skoro już w temacie homofobii jesteśmy, pozwolę sobie dodać kilka pytań.
Osoby homoseksualne nie powinny wychowywać dzieci.

W takim razie nie powinny wychowywać dzieci wszystkie osoby tej samej płci ( np. mama plus babcia).
Dwóch mężczyzn lub dwie kobiety to nie to samo co prawdziwa rodzina.
To związek. Nie można go nazwać rodziną, bo brakuje dziecka.
Niechęć gejów i lesbijek do ugrupowań politycznych otwarcie deklarujących homofobię jest wyrazem postrzegania świata jedynie przez pryzmat swojej seksualności.
Kiedy w naszym kraju będzie bardziej tolerancyjnie, to zmieni się, sadzę też nasze nastawienie do ugupowań politycznych
Geje i lesbijki mają tendencję do patrzenia na świat przez pryzmat swojej orientacji.
Na razie tak. Bo nasze sprawy są dla nas bardzo ważne. Taki stan utrzyma się dopóki nie będzie można otwarcie wyznać swojej orientacji. ( oczywiście sprawy bardzo uprościłam) :)
Awatar użytkownika
Mistle
super forma
super forma
Posty: 1150
Rejestracja: 2 lut 2005, o 00:00
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Mistle » 16 wrz 2005, o 20:52

Uff, tylko 1 punkt :)
abs_ik pisze:Osoby homoseksualne nie powinny wychowywać dzieci.
Nie widze problemu w tym zeby homo wychowywali dzieci. Zreszta to chyba oczywiste, ze lepiej homo rodzina, niz rodzina patologiczna. Mysle, ze problem moglby byc jesli chodzi o same dzieci-w naszym homofobicznym spoleczenstwie od samego poczatku moglyby byc przeszladowane, etc.
abs_ik pisze:Dwóch mężczyzn lub dwie kobiety to nie to samo co prawdziwa rodzina.
Dlaczego nie? Czy rodziy bezdzietne, lub te po rozwodzie tez nie zasluguja na miano rodziny?
abs-ik pisze:Niechęć gejów i lesbijek do ugrupowań politycznych otwarcie deklarujących homofobię jest wyrazem postrzegania świata jedynie przez pryzmat swojej seksualności.
Wg mnie nie jest to patrzenie przez pryzmat wlasnej seksualnosci, lecz logiczne podejscie. To chyba logiczne, ze nie bede popierala partii, ktora jest przeciwko mojej egzystencji. To tak samo jakby czlowiek czarnoskory popieral partie o pogladach rasistowskich.
abs_ik pisze:Geje i lesbijki mają tendencję do patrzenia na świat przez pryzmat swojej orientacji.
Możliwe, ale trudno sie dziwic, jesli przewaznie sa postrzegani przez innych wlasnie przez pryzmat wlasnej orientacji...
[url=http://www.last.fm/user/Kaamis/?chartstyle=sittinman][img]http://imagegen.last.fm/sittinman/recenttracks/4/Kaamis.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
Leica
super forma
super forma
Posty: 2176
Rejestracja: 29 gru 2004, o 00:00
Lokalizacja: Właśnie stąd

Post autor: Leica » 16 wrz 2005, o 21:12

Dzięki wykładowi Abs_ik z innego wątku wiem i bez tego testu, że jestem homofobką do n-tej potęgi 8).
[i]"Don't worry about what people think. They don't do it too often."[/i]
Awatar użytkownika
witch85
super forma
super forma
Posty: 4193
Rejestracja: 24 mar 2005, o 00:00

Post autor: witch85 » 16 wrz 2005, o 22:19

Ja nie umiem tego testu rozwiązać, serce co innego mówi niż głowa... może i jestem homofobem... trudno...
Awatar użytkownika
Malgorzata
super forma
super forma
Posty: 2849
Rejestracja: 5 sty 2005, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław-Baile Atha Cliath

Post autor: Malgorzata » 16 wrz 2005, o 23:54

witch85 pisze:Ja nie umiem tego testu rozwiązać, serce co innego mówi niż głowa... może i jestem homofobem... trudno...

Nie masz sie czym przejmowac witch - tak beznadziejnego testu nie widzialam :cool: :cool: :cool: :cool:
Nawet mi sie nie chcialo odpowiadac na te pytania :roll: :roll: - zaledwie kilka bylo sensownych.
I owszem - jestem homofobka, jezeli widze ludzi homoseksualnych zachowujacych sie w obsceniczny sposob.
Takie jest moje zdanie :evil:
Racjonalne myślenie to iluzja..
Awatar użytkownika
Sims
super forma
super forma
Posty: 2522
Rejestracja: 2 lis 2004, o 00:00

Post autor: Sims » 17 wrz 2005, o 10:29

Virgin_ia pisze:
Sims pisze:Ludzie nie są lepsi lub gorsi , tylko dlatego ,że jedni lubia się przebierac w damskie ciuszki i malować.
Przeciez nikt nie mówi, że drag queen są gorsi
Nie, ale wiele osób mówi ,że nie powinni pokazywać sie na paradach.
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 17 wrz 2005, o 11:54

ulek76 pisze:Drogie Panie według tego testu stoi, że jestem na dobrej drodze, ale niestety nie widzę w wielu człowieka. :? Może z wiekiem samo przyjdzie. :wink:
Ulek, daj pyska, toz mi tak samo wyszlo :lol: :cool:
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
mia_ma
Posty: 9
Rejestracja: 16 wrz 2005, o 00:00

Post autor: mia_ma » 17 wrz 2005, o 12:05

eeee..no więc powiem tak za homofobkę się bynajmniej nie uważam...
ale i tego całego testu nie robiłam bo -uno-się nie chciało-duo-nie było potrzeby-tre-one się wszystkie bezwstydnie powielają...nu
Awatar użytkownika
Virgin_ia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2004, o 00:00
Lokalizacja: z środka...

Post autor: Virgin_ia » 17 wrz 2005, o 15:42

Sims pisze:
Virgin_ia pisze:
Sims pisze:Ludzie nie są lepsi lub gorsi , tylko dlatego ,że jedni lubia się przebierac w damskie ciuszki i malować.
Przeciez nikt nie mówi, że drag queen są gorsi
Nie, ale wiele osób mówi ,że nie powinni pokazywać sie na paradach.
Dobra, niech się pokazują. Ja nic do nich nie mam, zresztą kultura drag queens funkcjonuje już jako normalna, równoprawna z "tradycyjnymi" forma działań parateatralnych i jako taka jest np. recenzowana w profesjonalnych magazynach teatralnych.

Wydaje mi sie jednak, że o ile drag queens urozmaicają (czasem!) parady i wzbogacają je o element swojej kultury, to jednak nie wpływa to pozytywnie na wizerunek homoseksualistów w naszym kraju. Ludzie dopiero teraz oswajają się z instnieniem homoseksualistów w społeczeństwie i posługują się wciąż stereotypami (gej - dewiant, chory, transwestyta, pedofil), a parady z udziałem drag queen zamiast te stereotypy negować, wzmacniają je.
Awatar użytkownika
rudra
super forma
super forma
Posty: 1570
Rejestracja: 9 sty 2005, o 00:00

Post autor: rudra » 17 wrz 2005, o 22:19

9-13 punktów: Nie jest dobrze. Mimo, że jesteś osobą homoseksualną, poglądami mało się różnisz od standardowego oszołoma prawicowego.

i z tym się zgadzam..

Czy z innymi homikami nie łączy cię nic więcej, niż wspólny seks? Pokochaj innych, a świat stanie się piękniejszy!

ale tu, muszę zaprzeczyć, moi znajomi powiedzą "he he".. seeeeks.. "he he"...

któżesz to wymyślił?? :shock:
Maaatko Boooska!!!

:D
Działaj i realizuj świat drzemiący w tobie, co czynisz potężnie daj odczuć innym, a stworzysz wokół siebie jakby żar miłości. [RR]
Awatar użytkownika
szaron
super forma
super forma
Posty: 1149
Rejestracja: 12 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: sztolyca

Post autor: szaron » 19 wrz 2005, o 11:06

1 pkt
I 2 komentarze:
1. To nie jest test, raczej quiz, jak było u góry, do tego z przymrużeniem obu oczu.
2. Co najmniej połowa pytań nie dotyczy homofobii.
ODPOWIEDZ