Gdzie można poznać kobietę

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Aniamila
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 26 paź 2014, o 17:04

Gdzie można poznać kobietę

Post autor: Aniamila » 30 lip 2015, o 16:14

Podawajcie wszystkie przykłady w jaki sposób można poznać kobietę.
Awatar użytkownika
JaSzczurzyca
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 83
Rejestracja: 11 lut 2014, o 21:11
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: JaSzczurzyca » 30 lip 2015, o 17:51

Aniamila pisze:Podawajcie wszystkie przykłady w jaki sposób można poznać kobietę.
Odpowiem Ci nieco przewrotnie: szkoda, że "musimy" chodzić do branżowych miejsc żeby wiedzieć, że jesteśmy homo.

Ja z chęcią nosiłabym na głowie zamiast irokeza czapkę kucharza a na niej napis: "Jestem les" i kiedy zobaczyłabym ją, kiedy coś by we mnie podskoczyło jak kot gdy na podłogę przypadkiem upada miotła ona by wiedziała że jestem les. Jeżeli i ona by była i spodobałabym się jej w pierwszej chwili mogłaby dać mi swój numer telefonu przed tym zanim wysiądzie z autobusu albo po prostu mogłaby się przysiąść i porozmawiałybyśmy.

A tak nie wiem: "Jest? Nie jest? Nasze psy się lubią ale czy ona ma chłopaka? A może dziewczynę? A może odnalazłyśmy się, ale musimy poczekać jeszcze rok zanim zobaczymy się w jakimś lokalu i zaśmiejemy, że przecież się już poznałyśmy wtedy, na tej ścieżce, albo w tramwaju, albo..."

Chciałabym nie musieć nigdzie chodzić żeby wiedzieć, żeby móc się zapoznać...
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: Gaik » 1 sie 2015, o 21:18

A mi się nawet podoba ta konspiracja. Myślę, że niejedna para ma miłe, romantyczne wspomnienia z pierwszych razów, kiedy, to nic nie było oczywiste w temacie orientacji a zatem i intencji osoby, do której zaczynamy czuć pożądanie. Są kobiety, które mają za sobą jeszcze przypadkowe muśnięcia dłoni w obawie przed zdemaskowaniem przez rodziców, znajomych a z perspektywy czasu, to urocze. W naszej kulturze, to właśnie miłość pełna przeszkód jest tą idealną. Choćby Romeo i Julia. Lesbijki to takie współczesne pary rozdzielane przez wrogą koniunkturę kulturową :wink:

Można kogoś poznać w klubie, na czacie, przez ogłoszenia, albo pisząc mniej rzewne wpisy na blogu kk. Zawsze znajdzie się jakaś wariatka, co rezonuje podobnie. Niestety nie ma takich zbyt wiele na jedno życie, zatem zazwyczaj między pierwszą a kolejną trzeba chwilę odczekać.
Awatar użytkownika
JaSzczurzyca
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 83
Rejestracja: 11 lut 2014, o 21:11
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: JaSzczurzyca » 2 sie 2015, o 20:41

Gaik pisze:A mi się nawet podoba ta konspiracja. Myślę, że niejedna para ma miłe, romantyczne wspomnienia z pierwszych razów, kiedy, to nic nie było oczywiste w temacie orientacji a zatem i intencji osoby, do której zaczynamy czuć pożądanie. Są kobiety, które mają za sobą jeszcze przypadkowe muśnięcia dłoni w obawie przed zdemaskowaniem przez rodziców, znajomych a z perspektywy czasu, to urocze.


Tak...
A czym rocznik starszy tym wspomnień więcej.
Gaik pisze:Można kogoś poznać w klubie, na czacie, przez ogłoszenia, albo pisząc mniej rzewne wpisy na blogu kk. Zawsze znajdzie się jakaś wariatka, co rezonuje podobnie.
Yhyhy... Oby. :cisza:

Gaik pisze:Niestety nie ma takich zbyt wiele na jedno życie, zatem zazwyczaj między pierwszą a kolejną trzeba chwilę odczekać.
Dlaczego "między pierwszą a kolejną" a nie "tą jedyną"?

Są kobiety szukające wyłącznie przygód, takie, które nie chcą się wiązać na stałe, ale są też i takie - jak ja - dla których spełnieniem jest stały związek.
Tak mnie to nieco dotknęło, podejście do tematu. "Między pierwszą a kolejną" - jak pomiędzy jednym nabytkiem kebabu a kolejnym.
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: pannaeliza » 4 sie 2015, o 08:41

A tak nie wiem: "Jest? Nie jest? Nasze psy się lubią ale czy ona ma chłopaka? A może dziewczynę? A może odnalazłyśmy się, ale musimy poczekać jeszcze rok zanim zobaczymy się w jakimś lokalu i zaśmiejemy, że przecież się już poznałyśmy wtedy, na tej ścieżce, albo w tramwaju, albo..."
O, to to! I szczerze tego nie lubię. Konspiracja trochę mi się podobała jak byłam dziewczynką po maturze ale potem miałam w nosie Konspiracje, drażniło mnie to.

Gdzie poznać kobietę, dziewczynę? Są portale, relatywnie mało. Na portalach zaczynałam moje dzikie harce, milo mi się je wspomina :) w sumie poznałam tam sporo wartościowych osób i obecna partnerkę.portale są ok ale nie każdy lubi taki sposób zawierania znajomości.

Są homokluby, zależy skąd jesteś. We Wrocławiu są dwa, w porywach trzy i chodzą do nich te same buzie, które widać w miniaturce na portalu. No ale jest to już inna forma poznawania się. Jak to tez nie pasuje to już trzeba być odważnym i ze tak powiem, wyrywać na mieście. Jest to obkupione gonitwa myśli "wysmieje mnie, to że ma krótkie włosy To nie musi nic znaczyć, ale tak na mnie patrzy, nie no... Na pewno lubi dziewczyny.a co jeśli nie? No dobra, najwyżej mnie wysmieje.albo grzecznie odmówi. A może lubi dziewczyny a nie lubi mnie? No dobra, zaryzykuję..."

Cóż, coś za coś.
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: takeyoudowntown » 4 sie 2015, o 10:23

Jaki to jest socjalnie ciekawy temat to "podrywanie", czy rozmowy z nieznajomymi na ulicy.
Ogólnie to jesteśmy państwem dosyć zamkniętym na takie rzeczy. My z gruntu nie ufamy. I tu jest problem. Kiedy ktoś podchodzi, mamy w głowie negatywne skojarzenia, miast nie mieć żadnych, albo pozytywnych.
Są filmy gdzie tzw. Pick-up artists, czyli artyści podrywu podchodzą do dziewczyn. W Polsce to wygląda inaczej niż w Ameryce. Dziewczyny się spinają, denerwują, są w szoku, co mnie nie dziwi, bo jest to nowość w naszej kulturze. Przyzwyczajeni jesteśmy do poznawania ludzi w znanym nam kręgu socjalnym, np. studia, szkoła, praca, znajomi, znajomi znajomych, natomiast obcy dla nas to z gruntu niegodny zaufania, często zły.

A w kwestiach podrywu homoseksualnego jest jeszcze gorzej, bo Polska nadal jest zamknięta na takie sprawy i czasami zwykłe zagajenie tematu o lgbt może skończyć się końcem relacji (znam takie przypadki, bo dziewczyny boją się skojarzeń ich osoby ze słowem "lesbijka"). Mniejszym problemem jest tutaj właściwa orientacja też dziewczyny z ulicy, bo wiele hetero marzy o seksie z kobietą, albo wiele hetero wcale tymi hetero nie jest, tylko są nieujawnione i wygodnie żyją w heteronormie.
Zresztą podobno prawdziwe artystki les-podrywu mawiają "Jest hetero, bo jeszcze nie poznała mnie!".
Więc uważam, że ta nieznajomość orientacji jest małą przeszkodą i zwykłą wymówką, tak samo jak iluzje w głowie w stylu "wyśmieje mnie, odrzuci, itp", które często okazują się nieprawdziwe.
Najlepszym sposobem przełamywania strachu przed kobietami jest podchodzenie do nich i przebywanie z nimi, z obcymi kobietami. Zagadywanie nawet do pani ekspedientki o cokolwiek, luźne żarty na przystanku, czekając na autobus, aby się oswoić z taką sytuacją.

Ludzie sami w głowach stwarzają sobie ograniczenia, a zupełnie niepotrzebnie. Ja jestem fanką rozmów z nieznanymi ludźmi, wychodzenia ze strefy komfortu i poznawania ludzi realnie, a nie w necie. Gonitwa myśli? Im więcej myślisz, tym więcej powodów na "nie" wymyślisz i problemów. Nie myśl, działaj. Polecam.

Internetowe poznawanie nie za bardzo lubię, bo niestety, ale zostałam wiele razy oszukana, tam można być kim się chce. Drugie to to, że net rozleniwia, fajnie się siedzi, ale wyjść do kogoś nowego? Już nie bardzo, choć ofc nie we wszystkich przypadkach. Trzecie to to, że nie ma gwarancji i socjalnych zachowań, można nie odpisać, można obrazić, można napisać, że się przyjdzie, a nie przyjść itp. W realu ludzie są bardziej "do życia" niż w necie. No i czas, zanim się poznacie, czasami mija długo, nie ma zawsze chęci i czasu na odpisanie dłuższe, opisanie siebie (to też jest słabe), a w realu już masz na tacy wszystko. Poza tym też trafiałam w necie na płytkie kobiety, które dziękowały mi po jednym spotkaniu, albo np. był miesiąc, albo więcej pisania, spotkanie i już drugiego nie było, ale to pokazało mi, że kobiety, z którymi się spotykałam chciało tylko zabić czas tym spotkaniem, albo zależało im głównie na seksie.
Be someone who makes you happy
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: Japonka » 4 sie 2015, o 23:15

Na porodówce - tam są same kobiety :D
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: Wiosennagwiazda » 5 sie 2015, o 12:21

Aniamila pisze:Podawajcie wszystkie przykłady w jaki sposób można poznać kobietę.
to zależy do czego? do jakiej relacji?
Japonka pisze:Na porodówce - tam są same kobiety :D
to Ci dopiero okoliczności :podbite oczko:
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: babette_h » 5 sie 2015, o 12:24

Wiosennagwiazda pisze:
Aniamila pisze:Podawajcie wszystkie przykłady w jaki sposób można poznać kobietę.
to zależy do czego? do jakiej relacji?
Myślisz, że to ważne?
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: Wiosennagwiazda » 5 sie 2015, o 12:27

babette_h pisze:
Wiosennagwiazda pisze:
Aniamila pisze:Podawajcie wszystkie przykłady w jaki sposób można poznać kobietę.
to zależy do czego? do jakiej relacji?
Myślisz, że to ważne?
nie, ale zapytałam z przyzwoitości :>
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: babette_h » 5 sie 2015, o 12:29

Aaa, to dlatego nie zrozumiałam.
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: Wiosennagwiazda » 5 sie 2015, o 12:34

babette_h pisze:Aaa, to dlatego nie zrozumiałam.
to znak, że temat się wyczerpał i czas go zamknąć :twisted: :wink:
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: babette_h » 5 sie 2015, o 12:35

Kurrrr...tyna!
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: NewTedy » 5 sie 2015, o 13:20

Trzeba kobietę uwieść i wtedy będzie homo :)
Piękne kobiety lubią pieniądze i sypiają z tymi kto je ma bez względu na płeć.
Są też ładne o pięknej duszy i te też wolą kobiety chociaż czasem z braku śmiałości i wiary w normalny dom z kobietą ulegają facetowi. Bardzo często takie kobiety tracą zainteresowanie facetem po urodzeniu dziecka lub dwójki bo macierzyństwo było ich celem a facet to tylko półśrodek :)
Sporo znam przypadków gdy ładna kobieta jest bardzo samotna w małżeństwie.
Często takie odpowiadają na moje ogłoszenia.
Brzydkie nas nie interesują więc możemy pozwolić im być hetero ;)
Jeśli przy uwodzeniu czasem się nie powiedzie, trudno. Życie nie jest łatwe dzięki porażkom będziemy bardziej zahartowane.
Gdybym miała czekać aż na kk pojawi się kobieta moich marzeń to niestety po 20 latach musiałabym strzelić sobie w łeb.
Jest tutaj ktoś kto po prostu uwiódł kobietę nie wiedząc nic o jej preferencjach ?
Pochwalcie się :)
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: babette_h » 5 sie 2015, o 13:24

NewTedy pisze:Gdybym miała czekać aż na kk pojawi się kobieta moich marzeń to niestety po 20 latach musiałabym strzelić sobie w łeb.
To wynika z problemu rozpoznania natężenia urody?
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
TuriRuri
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 645
Rejestracja: 17 paź 2014, o 15:54

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: TuriRuri » 5 sie 2015, o 13:29

JaSzczurzyca pisze: Dlaczego "między pierwszą a kolejną" a nie "tą jedyną"?

Są kobiety szukające wyłącznie przygód, takie, które nie chcą się wiązać na stałe, ale są też i takie - jak ja - dla których spełnieniem jest stały związek.
Tak mnie to nieco dotknęło, podejście do tematu. "Między pierwszą a kolejną" - jak pomiędzy jednym nabytkiem kebabu a kolejnym.
Bo nawet "ta jedyna" nie moze Ci obiecac, ze bedzie z Toba zawsze, do konca zycia (i Ciebie rowniez sie to tyczy). Owszem takie jest zalozenie w "wiazaniu sie na stale", ale zycie jest przewrotne i wbrew pozorom nieprzywidywalne. Okreslenie "miedzy pierwsza a kolejna" jest drzwiami do nieznanej Naszej przyszlosci. Moze kiedys przejdziesz przez te drzwi, a moze nie. Kto wie? Dlatego byc z kims przez cale zycie, a gwarantowac i obiecywac, ze sie bedzie to dwie rozne sprawy. Nie sadzisz? :wink:
I don't know when exactly that UFO landed & dumped all these stupid people, but they apparently aren't coming back for them.
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: Wiosennagwiazda » 5 sie 2015, o 13:32

TuriRuri pisze: Bo nawet "ta jedyna" nie moze Ci obiecac, ze bedzie z Toba zawsze, do konca zycia (i Ciebie rowniez sie to tyczy). Owszem takie jest zalozenie w "wiazaniu sie na stale", ale zycie jest przewrotne i wbrew pozorom nieprzywidywalne. Okreslenie "miedzy pierwsza a kolejna" jest drzwiami do nieznanej Naszej przyszlosci. Moze kiedys przejdziesz przez te drzwi, a moze nie. Kto wie? Dlatego byc z kims przez cale zycie, a gwarantowac i obiecywac, ze sie bedzie to dwie rozne sprawy. Nie sadzisz? :wink:
Turi Ruri! i zaburzyłaś tę harmonię. Miało być wzniośle, tak- na zawsze... :serducho:
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: takeyoudowntown » 5 sie 2015, o 13:48

NewTedy pisze:Gdybym miała czekać aż na kk pojawi się kobieta moich marzeń to niestety po 20 latach musiałabym strzelić sobie w łeb.
Kobieta twoich marzeń ma do siebie, że istnieje tylko w twojej głowie, a ty ją gładko i namiętnie w niej pielęgnujesz, co jest naturalnym procesem po wielu porażkach i zawodach... Albo po prostu chcesz za bardzo, a kończy się to tak, że chce ciebie tylko wyobrażenie z twojej głowy.
Jest tutaj ktoś kto po prostu uwiódł kobietę nie wiedząc nic o jej preferencjach ?
Pochwalcie się :)
Cóż, kiedyś uwiodłam dziewczynę nawet nie wiedząc, że ją uwodzę...
Preferencje są dla mnie mało istotne.
Be someone who makes you happy
Awatar użytkownika
TuriRuri
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 645
Rejestracja: 17 paź 2014, o 15:54

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: TuriRuri » 5 sie 2015, o 17:58

Wiosennagwiazda pisze:
TuriRuri pisze: Bo nawet "ta jedyna" nie moze Ci obiecac, ze bedzie z Toba zawsze, do konca zycia (i Ciebie rowniez sie to tyczy). Owszem takie jest zalozenie w "wiazaniu sie na stale", ale zycie jest przewrotne i wbrew pozorom nieprzywidywalne. Okreslenie "miedzy pierwsza a kolejna" jest drzwiami do nieznanej Naszej przyszlosci. Moze kiedys przejdziesz przez te drzwi, a moze nie. Kto wie? Dlatego byc z kims przez cale zycie, a gwarantowac i obiecywac, ze sie bedzie to dwie rozne sprawy. Nie sadzisz? :wink:
Turi Ruri! i zaburzyłaś tę harmonię. Miało być wzniośle, tak- na zawsze... :serducho:
Opppssss :roll: :wink:
I don't know when exactly that UFO landed & dumped all these stupid people, but they apparently aren't coming back for them.
Awatar użytkownika
szczur
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 361
Rejestracja: 21 cze 2009, o 02:00
Lokalizacja: Za horyzontem nie widać!

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: szczur » 5 sie 2015, o 18:49

Aniamila pisze:Podawajcie wszystkie przykłady w jaki sposób można poznać kobietę.
Kobiete mozna poznac wszedzie i w kazdy sposob, pod warunkiem ze nie jest sie niesmiala,zakompleksiona i wstydliwa.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: ImaSumak » 5 sie 2015, o 18:53

NewTedy pisze:Jest tutaj ktoś kto po prostu uwiódł kobietę nie wiedząc nic o jej preferencjach ?
Pochwalcie się :)
Pochwalic sie nie moge, bo u mnie bylo na odwrot: nie wiedzialam ze uwiodlam, ale wiedzialam, ze hetero, wiec nudy.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: Wiosennagwiazda » 5 sie 2015, o 19:03

ImaSumak pisze:
NewTedy pisze:Jest tutaj ktoś kto po prostu uwiódł kobietę nie wiedząc nic o jej preferencjach ?
Pochwalcie się :)
Pochwalic sie nie moge, bo u mnie bylo na odwrot: nie wiedzialam ze uwiodlam, ale wiedzialam, ze hetero, wiec nudy.
przecież one są ponoć do nawrócenia, albo przywrócenia na jedyną właściwą drogę
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: pannaeliza » 5 sie 2015, o 19:25

Jest tutaj ktoś kto po prostu uwiódł kobietę nie wiedząc nic o jej preferencjach ?
Pochwalcie się :)
Jaaaaa.
Serio, ale nie wiem czy to się liczy bo trochę wyglądała :)
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
martyna5392
Posty: 1
Rejestracja: 7 lis 2013, o 09:59

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: martyna5392 » 5 sie 2015, o 19:36

Jestem po raz pierwszy na forum. Mam pewne przemyślenia, z którymi chciałabym się podzielić na temat, gdzie poznać kobietę Otóż, w przypadku, gdy kobieta hetero lub mężczyzna hetero zostają sami z powodu np. śmierci długoletniej partnerki lub partnera, to po kilku latach żałoby znajdują kolejnego, bo życie bez miłości i w samotności jest nic warte. Pomimo, że wiek tych ludzi jest nieraz grubo powyżej 50 -ki, nie stanowi to przeszkody i znajdują partnerów. Dlaczego jest inaczej w naszym środowisku, a wiek generalnie ma tak decydujące znaczenie? W ogłoszeniach poszukiwane są tylko "dojrzałe i zrównoważone emocjonalnie"kobiety, a obok wymagany wiek 40-45. Zgadzam się, że w tym wieku tak już powinno być. I nie mam nic przeciwko młodym i dojrzałym kobietom. Ale dojrzałość to też 50+ i wzwyż. Proszę mi powiedzieć, gdzie fajna, jeszcze ładna, a przy tym wykształcona kobieta, może poznać drugą kobietę w zbliżonym wieku, i z podobnymi przymiotami, a przy tym mającą 50+, a może i więcej? Jestem właśnie w takiej życiowej sytuacji, że chciałabym poznać kobietę i tak, jak kiedyś z moją zmarłą partnerką, żyć jeszcze długie lata w fajnym związku. GDZIE POZNAĆ TAKĄ KOBIETĘ?!
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: NewTedy » 5 sie 2015, o 19:59

martyna5392 pisze:Jestem po raz pierwszy na forum. Mam pewne przemyślenia, z którymi chciałabym się podzielić na temat, gdzie poznać kobietę Otóż, w przypadku, gdy kobieta hetero lub mężczyzna hetero zostają sami z powodu np. śmierci długoletniej partnerki lub partnera, to po kilku latach żałoby znajdują kolejnego, bo życie bez miłości i w samotności jest nic warte. Pomimo, że wiek tych ludzi jest nieraz grubo powyżej 50 -ki, nie stanowi to przeszkody i znajdują partnerów. Dlaczego jest inaczej w naszym środowisku, a wiek generalnie ma tak decydujące znaczenie? W ogłoszeniach poszukiwane są tylko "dojrzałe i zrównoważone emocjonalnie"kobiety, a obok wymagany wiek 40-45. Zgadzam się, że w tym wieku tak już powinno być. I nie mam nic przeciwko młodym i dojrzałym kobietom. Ale dojrzałość to też 50+ i wzwyż. Proszę mi powiedzieć, gdzie fajna, jeszcze ładna, a przy tym wykształcona kobieta, może poznać drugą kobietę w zbliżonym wieku, i z podobnymi przymiotami, a przy tym mającą 50+, a może i więcej? Jestem właśnie w takiej życiowej sytuacji, że chciałabym poznać kobietę i tak, jak kiedyś z moją zmarłą partnerką, żyć jeszcze długie lata w fajnym związku. GDZIE POZNAĆ TAKĄ KOBIETĘ?!
Jeśli to musi być kobieta w okolicy 60-tki to najłatwiej poznać taką w domu seniora. Tam też mają rozrywki. Ostatnio pewien aktor napisał w imieniu jednej 60 letniej pensjonariuszki do Kopacz prośbę o zapomogę dla 60 latki, która jest pensjonariuszką domu aktora i właśnie powiła bliźniaki poczęte w sposób naturalny. Artyści- maniacy seksualni i cudotwórcy.
Jak przejść koło nich obojętnie :)
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: NewTedy » 5 sie 2015, o 20:07

babette_h pisze:
NewTedy pisze:Gdybym miała czekać aż na kk pojawi się kobieta moich marzeń to niestety po 20 latach musiałabym strzelić sobie w łeb.
To wynika z problemu rozpoznania natężenia urody?
Na kk nie bywają pomysłowe, przebojowe, bezkonfliktowe, sympatyczne, przejmujące inicjatywę wspaniałe kochanki stanu wolnego.
Nikt taki nie napisał do mnie przez ostatnie 3 lata. Jeśli ktoś się za taką kobietę tutaj uważa chętnie poznam :)
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: Wiosennagwiazda » 5 sie 2015, o 20:12

martyna5392 pisze:Jestem po raz pierwszy na forum. Mam pewne przemyślenia, z którymi chciałabym się podzielić na temat, gdzie poznać kobietę Otóż, w przypadku, gdy kobieta hetero lub mężczyzna hetero zostają sami z powodu np. śmierci długoletniej partnerki lub partnera, to po kilku latach żałoby znajdują kolejnego, bo życie bez miłości i w samotności jest nic warte. Pomimo, że wiek tych ludzi jest nieraz grubo powyżej 50 -ki, nie stanowi to przeszkody i znajdują partnerów. Dlaczego jest inaczej w naszym środowisku, a wiek generalnie ma tak decydujące znaczenie? W ogłoszeniach poszukiwane są tylko "dojrzałe i zrównoważone emocjonalnie"kobiety, a obok wymagany wiek 40-45. Zgadzam się, że w tym wieku tak już powinno być. I nie mam nic przeciwko młodym i dojrzałym kobietom. Ale dojrzałość to też 50+ i wzwyż. Proszę mi powiedzieć, gdzie fajna, jeszcze ładna, a przy tym wykształcona kobieta, może poznać drugą kobietę w zbliżonym wieku, i z podobnymi przymiotami, a przy tym mającą 50+, a może i więcej? Jestem właśnie w takiej życiowej sytuacji, że chciałabym poznać kobietę i tak, jak kiedyś z moją zmarłą partnerką, żyć jeszcze długie lata w fajnym związku. GDZIE POZNAĆ TAKĄ KOBIETĘ?!
Martyno, jesteś pierwszy raz na forum, więc warto rozejrzeć się w wątkach :D W temacie 50+ to np:
Kobiety pięćdziesięcioletnie+
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: adama » 5 sie 2015, o 20:55

babette_h pisze:Kurrrr...tyna!
i..... koniec przedstawienia. A to przecież ciekawe jak poznaje się kobiety do różnych relacji :shock:
Awatar użytkownika
JaSzczurzyca
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 83
Rejestracja: 11 lut 2014, o 21:11
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: JaSzczurzyca » 5 sie 2015, o 20:57

TuriRuri pisze:
JaSzczurzyca pisze: Dlaczego "między pierwszą a kolejną" a nie "tą jedyną"?

Są kobiety szukające wyłącznie przygód, takie, które nie chcą się wiązać na stałe, ale są też i takie - jak ja - dla których spełnieniem jest stały związek.
Tak mnie to nieco dotknęło, podejście do tematu. "Między pierwszą a kolejną" - jak pomiędzy jednym nabytkiem kebabu a kolejnym.
Bo nawet "ta jedyna" nie moze Ci obiecac, ze bedzie z Toba zawsze, do konca zycia (i Ciebie rowniez sie to tyczy). Owszem takie jest zalozenie w "wiazaniu sie na stale", ale zycie jest przewrotne i wbrew pozorom nieprzywidywalne. Okreslenie "miedzy pierwsza a kolejna" jest drzwiami do nieznanej Naszej przyszlosci. Moze kiedys przejdziesz przez te drzwi, a moze nie. Kto wie? Dlatego byc z kims przez cale zycie, a gwarantowac i obiecywac, ze sie bedzie to dwie rozne sprawy. Nie sadzisz? :wink:
Oczywiście, że "ta jedyna" nie może mi mi obiecać, że będzie ze mną na stałe i oczywiście, że mnie też to dotyczy.

Ale założenie z góry "między pierwszą a kolejną" to jak myślenie o kolejnym związku podczas, gdy jest się w tym, w którym się jest.


NewTedy pisze:Trzeba kobietę uwieść i wtedy będzie homo :)
Rozumiem, że to żart. :wink:
No dobra, a nawet jeśli nie: jak długo będzie "homo"?

Ale czytając tę wypowiedź mam wrażenie, ba, pewność, że sobie jaja robisz. ;)


pannaeliza pisze: Są homokluby, zależy skąd jesteś. We Wrocławiu są dwa, w porywach trzy i chodzą do nich te same buzie, które widać w miniaturce na portalu. No ale jest to już inna forma poznawania się. Jak to tez nie pasuje to już trzeba być odważnym i ze tak powiem, wyrywać na mieście. Jest to obkupione gonitwa myśli "wysmieje mnie, to że ma krótkie włosy To nie musi nic znaczyć, ale tak na mnie patrzy, nie no... Na pewno lubi dziewczyny.a co jeśli nie? No dobra, najwyżej mnie wysmieje.albo grzecznie odmówi. A może lubi dziewczyny a nie lubi mnie? No dobra, zaryzykuję..."

Cóż, coś za coś.

Wielkie miasto - dwa, trzy kluby na krzyż.
Paranoja, nie?
Jasne, że można, jak to ujęłaś, "wyrywać" (pffgrr) na mieście.
Ale mamy różne charaktery, jedne z nas są bardziej otwarte, inne nie potrafią podejść do tematu od tej strony, obawiają się: wyśmiania, pokazywania palcem: "Patrzcie, a ona..."
Mogą popaść w depresję jeśli już się przełamią i spróbują trzeci, czwarty raz. "Żadna nie chce być ze mną. Jestem do kitu."
Niemiła perspektywa.

Japonka pisze:Na porodówce - tam są same kobiety :D
O!, idealne rozwiązanie! ;)
Żarty żartami, ale... jak tu udawać kobietę w ciąży? ;>

A już zupełnie na serio.
Jeśli by nas zamknęli w sali 20 m kwadratowych, bez mężczyzn, bez "rozpraszaczy" (jak tramwaje, sklepy, autobusy, internet, tiwi etc.) zaczęłybyśmy ze sobą rozmawiać i niejedna kobieta znalazłaby swoją partnerkę...
Awatar użytkownika
JaSzczurzyca
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 83
Rejestracja: 11 lut 2014, o 21:11
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gdzie można poznać kobietę

Post autor: JaSzczurzyca » 5 sie 2015, o 20:59

adama pisze:
babette_h pisze:Kurrrr...tyna!
i..... koniec przedstawienia. A to przecież ciekawe jak poznaje się kobiety do różnych relacji :shock:
Uprasza się o niekoniecznie tematu i założenie pokrowców na buty.
ODPOWIEDZ