Zdrada z facetem i ciąża

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: dalidaa » 28 mar 2016, o 13:02

ImaSumak pisze:Dalido napisałaś, że na aborcję było za późno. (Nota bene fajnie, że rodzina zmusiła ją do zostawienia dziecka. Taka pamiątka na całe życie). Zgwałcona kobieta nie będzie chciała dziecka, które jest wynikiem gwałtu. Oczywiście też mogę dać Ci kilkadziesiąt tysięcy przypadków z wojny w byłej Jugosławii, gdzie Serbowie gwałcili i przetrzymywali muzułmanki, by te nie mogły usunąć ciąż i rodziły serbskie dzieci, a potem musiały je wychowywać. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba określano te kobiety mianem bezdomnych we własnym ciele.
Gdyby pamiętała gwałt, gdyby było zrobione jej to gdy była świadoma co się z nią działo, podejrzewam, że rodzice nie naciskaliby nie chcąc, by wracała do bólu i traumy. To nie ten typ ludzi.
Ale ona NIC NIE PAMIĘTAŁA. Ciąża była szokiem, dziecko jeszcze większym.
Dali jej szansę na zaakceptowanie sytuacji. Dzięki temu ona ma dziecko, które pokochała, a dziecko nie wychowywało się w domu dziecka (czarne dziecko w bidulu w PL, mogłoby zrujnować takiego malucha na zawsze).

Przetrzymywanie kogoś do rodzenia dziecka w czasie wojny to jakby zupełnie inna kwestia Ima. To skur*****stwo większej klasy i na większą skalę popełniane w innym celu.
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
SmokGummifaden
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:01

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: SmokGummifaden » 28 mar 2016, o 13:06

W ogóle trudno tak dyskutować teoretycznie, bo komuś to można doradzać czy pisać jakby się zrobiło, ale... teoretycznie. Myślę, że osoba dotknięta ta sytuacją ma największy problem. Mogę spróbować odpowiedzieć co bym zrobiła, zatem nawet gdybym chciała wybaczyć zdradę bo bym kochała, mogłabym mieć najlepsze intencje ku temu to mogłabym tego nie udźwignąć. Chodzi o brak zaufania potem, nadmierną kontrolę, podejrzenia cokolwiek, brak poczucia bezpieczeństwa to sądzę, ze by wzięło górę i "zżarło". Więc mimo chęci wydaje mi się, że nie udałoby mi się. To o samej zdradzie. Co do dziecka to nie dla mnie więc pewnie byłby to argument przeciw. Wyrzucić bym nie wyrzuciła, pomogłabym jej stanąć jakoś na nogi i wtedy ewentualnie byśmy się rozstały. Skąd wiem, że tak bym mogła zrobić, bo zostawiłam już dziewczynę, którą kochałam, bo nie dało się z nią wytrzymać z pewnych względów, więc nie sądzę aby pomimo wszystko mnie trzymała miłość.
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: onlyforyoureyes » 28 mar 2016, o 13:15

to nie jest kwestia tego czy wybaczymy, czy nie wybaczymy. czy żyjemy razem dalej, czy nie żyjemy. bo przecież jak miłość,to już od razu do grobowej deski, która musi / powinna znieść wszystko. a ja bym zdradę porównała do gwałtu na miłości. i czy któraś z nas chciałaby dalej nosić w sobie taką zgwałconą miłość? żyć pod jednym dachem z kimś, kto dokonał gwałtu na naszej miłości?

miłość nie rani, a więc i nie zdradza. kiedy jesteśmy z kimś w związku to (słusznie) oczekujemy że ten ktoś nie będzie nas ranił. bo rany zadają nam inni, w pracy, w szkole, sąsiedzi, rodzina, politycy, dranie, złodzieje, gwałciciele, mordercy, etc. ale osoba pod naszym dachem, z którą jesteśmy w związku, to człowiek który NIE MA PRAWA nas ranić. nie po to z nim jesteśmy, żeby nas ranił. więc jeśli zaczyna to robić, to należy odejść od niego. bo związek to nie jest kara, to nie ma być powód do bólu, ale właśnie "dom", który ma dać poczucie bezpieczeństwa. jeśli nie daje, to nie spełnia swojej roli.

i pamiętajcie jedno - PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIE RANI! jeśli ktoś was zranił, to nie była to żadna miłość.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: biedronca » 28 mar 2016, o 13:20

Alfa_Omega pisze:No i super, w moim światopoglądzie to się nie mieści. Może? Może. :D
W Twoim światopoglądzie nie mieści się co dokładnie? Odczucia innych ludzi? Decyzja o urodzeniu albo nieurodzeniu dziecka to nie decyzja światopoglądowa. W każdym razie nie powinna taką być.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: ImaSumak » 28 mar 2016, o 13:34

Dalido nie będę dyskutować na temat wartościowania gwałtu, bo dla mnie gwałt to gwałt, bez względu na to, czy ofiara go pamięta i w jakich okolicznościach się odbył.
W moim przypadku jestem pewna, że żaden psycholog nie wmówiłby mi niepokalanego poczęcia.
Inną sprawą jest, że sprawca powinien być ukarany.
A jeszcze inną sprawą jest sama kwestia dziecka. Ja nie potrafiłabym kochać go prawdziwie. Byłoby więc ze mną nieszczęśliwe.

Co do tematu Take: jest dla mnie zbyt abstrakcyjny, więc trudno mi o nim dyskutować.

Only: miłość potrafi bardzo zranić. Tak to już jest. Dla mnie najistotniejszymi kwestiami są zaufanie i szacunek. Kiedy tego nie ma, wtedy trudno mówić o jakimkolwiek związku. No i z pewnością jest jeszcze kwestia przebaczenia, ale tu już to bardzo indywidualna sprawa, ile kto jest wstanie udźwignąć.
Lubię kiedy kobieta...
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: onlyforyoureyes » 28 mar 2016, o 13:40

ImaSumak pisze: Only: miłość potrafi bardzo zranić. Tak to już jest .
absolutnie się nie zgadzam. miłość nigdy nie rani. nigdy. jeśli coś / ktoś was rani, to znaczy że to coś, lub ten ktoś, na bank miłością nie jest. a to co "tak już jest", to nazywanie byle czego miłością. byle jakiej panny - miłością swego życia. byle jakiego związku - miłością do grobowej deski. problemem ludzi jest to, że pojęcia nie mają czym jest miłość, a w związku z tym takie BYLE GÓWNO nazywają miłością. jeszcze raz powtórzę PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE RANI. jeśli rani, to to nie jest miłość.
SmokGummifaden
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:01

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: SmokGummifaden » 28 mar 2016, o 13:48

Omenico uspokój się, nie bądź dzieckiem no jejku.
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: Alfa_Omega » 28 mar 2016, o 14:30

biedronca pisze:Decyzja o urodzeniu albo nieurodzeniu dziecka to nie decyzja światopoglądowa. W każdym razie nie powinna taką być.
Decyzja o urodzeniu dziecka jest i powinna być decyzją światopoglądową i przede wszystkim gruntownie i ze wszystkich stron przemyślaną. Zanim się zajdzie w ciążę powinno się przynajmniej w teorii być przygotowaną na wszystkie możliwe sytuacje. Od samotnego wychowywania i utrzymywania przez kolejnych -dzieścia a może i -dziesiąt lat (dobrze wychowane dziecko to wyrok 25 lat, źle - dożywocie), po ciężkie upośledzenie. Jeżeli kobieta jest psychicznie, emocjonalnie, materialnie etc. przygotowana na wszystkie możliwe scenariusze, wtedy w pełni odpowiedzialnie decyduje się na potomstwo.
I w moim utopijnym świecie tak powinno być. "Bóg dał dziecko da i na dziecko" jest dla mnie skrajną głupotą i totalną nieodpowiedzialnością.
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: biedronca » 28 mar 2016, o 15:03

Ty chyba nie bardzo rozumiesz, co to znaczy "decyzja światopoglądowa". Jeśli uważasz, że np. nie powinno się rodzić dzieci gwalcicieli i z tego powodu usuwasz ciążę - to jest decyzja światopoglądowa i to jest chore. Jeżeli usuwasz, bo wiesz, że Twoja sytuacja materialna nie pozwoli utrzymać dziecka, to nie jest decyzja światopoglądowa, tylko decyzja rozpaczliwa i światopogląd nie ma tu nic do rzeczy (no chyba że uznasz, że to, czy dzieci należy karmić, leczyć i kupować buty jest kwestią światopoglądu).
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: Alfa_Omega » 28 mar 2016, o 15:11

Cieszę się, że nie jestem tak "zdrowa" ja ty biedronco. Naprawdę. :D
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: takeyoudowntown » 28 mar 2016, o 15:27

Only, oczywiście że miłość rani. W każdym wydaniu, partnerskim, matczynym, dziecięcym, hetero, homo. Życie jest zbyt skomplikowane, aby bezboleśnie przez nie przejść, nawet zamykając się w domu miłości. Ludzie mają spaprane charaktery, szybko się denerwują, palną coś głupiego bez pomyślunku i już masz ranę. Kwestia tylko jak się do tego podchodzi, mści się, albo rozstaje od razu, czy wybacza i idzie dalej, bo wie się, że życie nie jest łatwe, związki i bycie z kimś również.
Jak już wymyślą roboty do kochania, to może wtedy miłość nie będzie ranić, bo tak je pod siebie zaprogramujemy.
Nie rani jedynie chyba psia miłość, tak mi teraz przychodzi do głowy...
Be someone who makes you happy
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: onlyforyoureyes » 28 mar 2016, o 15:33

takeyoudowntown pisze:Only, oczywiście że miłość rani. W każdym wydaniu, partnerskim, matczynym, dziecięcym, hetero, homo.
ranią ludzie, a nie miłość. ranią dlatego, że z miłością niewiele mają wspólnego. naprawdę... miłość nie rani. i nieważne jak bardzo skomplikowane jest życie.
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: babette_h » 28 mar 2016, o 15:42

takeyoudowntown pisze: I po tych igraszkach z facetem, wasza ukochana zachodzi w ciążę. Cóż, nie da się tego ukrywać, trzeba kiedyś powiedzieć, dowiadujecie się.
Moje pytanie brzmi - jaka jest wasza reakcja? Co z ciążą? Czy potrafiłybyście wychowywać to dziecko z nią, czy jednak poszłybyście w stronę końca całej relacji i niech radzi sobie sama?
Temat dość abstrakcyjny, ale chyba nie potrafiłabym być z tak ciężką idiotką.
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: onlyforyoureyes » 28 mar 2016, o 15:56

takeyoudowntown pisze: Kwestia tylko jak się do tego podchodzi, mści się, albo rozstaje od razu, czy wybacza i idzie dalej
często mówisz o "wybaczaniu" i "pójściu dalej". to ja mam pytanie - dokąd właściwie chcesz iść z taką osobą? gdzie jest to mityczne już prawie "dalej"? gdzie chcesz iść z osobą która cię zraniła? dokąd? gdzie jest cel? w po co chcesz z nią iść? czy na pewno tę drogę do "dalej" chcesz przebyć z kimś kto cię zranił? czy jak już dojdziesz to mitycznej krainy "dalej", to chcesz w niej przebywać z kimś kto cię zranił?

bo ja nie chcę.
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: takeyoudowntown » 28 mar 2016, o 16:15

Only, a jaką siłę mają te racjonalne i mądre argumenty wobec wielkiego długoletniego uczucia, wobec świadomości, że to najlepsza kobieta jaką znasz, tylko jej się noga powinęła, pierwszy i ostatni raz. Kto nigdy nie zrobił błędu, a potem nie kajał się i przepraszał, niech rzuci kamieniem.
Be someone who makes you happy
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: adama » 28 mar 2016, o 16:24

takeyoudowntown pisze:Only, a jaką siłę mają te racjonalne i mądre argumenty wobec wielkiego długoletniego uczucia, wobec świadomości, że to najlepsza kobieta jaką znasz, tylko jej się noga powinęła, pierwszy i ostatni raz. Kto nigdy nie zrobił błędu, a potem nie kajał się i przepraszał, niech rzuci kamieniem.
Dlaczego Ty ciągle o tej podwiniętej nodze. Będzie miała dziecko :D , pewnie rodzina jej pomoże, może i ojciec dziecka. Dlaczego widzisz to jako straszną tragedię dla niej. Jeżeli ją kochasz to jej pomagaj, jeżeli Cie za za bardzo zraniła - odejdź, znajdzie sobie inną.
SmokGummifaden
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:01

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: SmokGummifaden » 28 mar 2016, o 17:37

A mnie trochę dziwią takie tematy, bo wątpię aby komuś się chciało dywagować hipotetycznie, co aż takie nudy na forum, że trzeba coś wymyślić? Nagle wymyślę temat o kosmitkach wśród lesbijek, niebezpiecznych kosmitkach, kosmitkach stalkerkach i kosmitkach psychopatkach, oczywiście - lesbijkach.Take dotyczy Cię to, czy tak samo "nie dotyczy" jak temat Only o religii? ;-) Druga rzecz to po co się pyta, bo co, samemu ciężko podjąć decyzję? Myślę, że jest różnica o pytanie czy "jej spojrzenie coś znaczy", albo co "miała na myśli mówiąc, że chętnie by poszła na kawę" albo "popatrzyła zza okularów tak dziwnie co to oznacza"? hehehe Tutaj nikt Ci nie doradzi bo nikt nie będzie żył z tą kobieta ale Ty sama ewentualnie. Nawet jak wypowie się jakaś osoba, co miała taką samą sytuację to też Ci nic nie pomoże, bo może i postąpiła ona inaczej ale nie jest Tobą więc nie wiadomo czy Ty będziesz mogla zrobić tak jak ona.
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: onlyforyoureyes » 28 mar 2016, o 17:39

takeyoudowntown pisze:Only, a jaką siłę mają te racjonalne i mądre argumenty wobec wielkiego długoletniego uczucia,
jednostronnego uczucia. u mnie właśnie ten argument (uczucie tylko moje, jednostronne) by miał ogromną siłę.
takeyoudowntown pisze: wobec świadomości, że to najlepsza kobieta jaką znasz,
jeśli najlepsza kobieta jaką znam by mnie zdradziła, to zastanowiłabym się nad tym w jakim środowisku ja się obracam? zerwała wszystkie dotychczasowe kontakty, i zaczęła poznawać czym prędzej nowych znajomych.
takeyoudowntown pisze:tylko jej się noga powinęła, pierwszy i ostatni raz.
jaką masz pewność że "ostatni raz"?
takeyoudowntown pisze: Kto nigdy nie zrobił błędu, a potem nie kajał się i przepraszał, niech rzuci kamieniem.
właśnie rzucam kamieniem.
abecaduo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 484
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:55

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: abecaduo » 28 mar 2016, o 17:41

Ot, temat do dyskusji, jak każdy inny.

W końcu to FORUM :) (forum lesbianum :d)
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: takeyoudowntown » 28 mar 2016, o 17:45

Ja nawet nie mam kobiety, a co dopiero o jakichś zdradach w moim życiu mówić ;)
Założyłam ten temat, bo zastanawiam się nad wieloma rzeczami związanymi z kobietami i życiem, i po prostu chciałam postać myślenie na ten temat innych osób tutaj. Dla mnie temat jest trudny i ciekawy, bo to nie jest zwykła zdrada, tylko w pakiecie ze zmianą życia, czyli z dzieckiem.

Only, Ty tak prosto patrzysz na wszystko i jeszcze błędów nie popełniasz, no zazdroszczę :)
Be someone who makes you happy
SmokGummifaden
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:01

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: SmokGummifaden » 28 mar 2016, o 17:49

Tylko nie ma to jak pokłócić się w temacie teoretycznym, a to o światopogląd, zdrowie, a miłość raniąca i łaskawą, gwałty itp hehehe. Nikt nie zakłada takich tematów od czapy także musi to kogoś dotyczyć, tylko po co mu rady typu: "co bym zrobiła, teoretycznie gdybym była, ale że nie jestem to i tak co bym zrobiła jakbym nie była, a mogłabym być w takiej sytuacji."

No i hipotetyczny temat trojaczki i kot, jak to pogodzić? Jakieś rady? Nie mam trojaczków z kotem, ale chętnie wysłucham rad:-). :mrgreen:
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: Alfa_Omega » 28 mar 2016, o 18:13

Trojaczki do przytułku, sierściucha do chińskiej knajpy i po kłopocie :lol:
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: dobranocka14 » 28 mar 2016, o 19:36

takeyoudowntown pisze: jaką siłę mają te racjonalne i mądre argumenty wobec wielkiego długoletniego uczucia, wobec świadomości, że to najlepsza kobieta jaką znasz, tylko jej się noga powinęła, pierwszy i ostatni raz.
Co do pytania o ostatni raz - to już ktoś odpowiedział.
A co do reszty, to ja zastanowiłabym się kim ja dla niej jestem. Bo nie wiem, czy wystarczyłoby mi, że ona jest dla mnie najlepszą kobietą jaką do tego momentu poznałam.
SmokGummifaden
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:01

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: SmokGummifaden » 28 mar 2016, o 19:55

Alfa_Omega pisze:Trojaczki do przytułku, sierściucha do chińskiej knajpy i po kłopocie :lol:
Ciekawy światopogląd i zdrowe podejście. :mrgreen:
A tak myślałam o wariancie z koniem zamiast kota, ale wiem, wiem do rzeźni na kabanosy, a trojaczki do...

Bardzo dziękuje za rade, zawsze to jakiś punkt zaczepienia. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: Alfa_Omega » 28 mar 2016, o 20:09

a nie, konik do porządnej zadbanej stajni najlepiej naturalsowej :D
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: onlyforyoureyes » 28 mar 2016, o 20:10

takeyoudowntown pisze:Only, Ty tak prosto patrzysz na wszystko i jeszcze błędów nie popełniasz, no zazdroszczę :)
a może właśnie dlatego ich nie popełniam, bo na wszystko patrzę prosto?
i wiesz? masz czego zazdrościć. akurat jestem dumna z tego, że nigdy nie byłam w sytuacji że musiałabym kogokolwiek za cokolwiek przepraszać. a już tym bardziej nie musiałam nigdy przepraszać osoby którą kochałam. wystarczy nie robić świństw. to nie jest takie trudne. a i nie wymaga potem dorabiania ideologii do własnej parszywości. bądź pretensji do strony zranionej że nie wybaczyła / nie zapomniała / nie chce już "dalej iść razem".
SmokGummifaden
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:01

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: SmokGummifaden » 28 mar 2016, o 20:11

Alfa_Omega pisze:a nie, konik do porządnej zadbanej stajni najlepiej naturalsowej :D
Tak myślałam. :*
abecaduo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 484
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:55

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: abecaduo » 28 mar 2016, o 21:10

onlyforyoureyes pisze:
takeyoudowntown pisze:Only, Ty tak prosto patrzysz na wszystko i jeszcze błędów nie popełniasz, no zazdroszczę :)
a może właśnie dlatego ich nie popełniam, bo na wszystko patrzę prosto?
i wiesz? masz czego zazdrościć. akurat jestem dumna z tego, że nigdy nie byłam w sytuacji że musiałabym kogokolwiek za cokolwiek przepraszać. a już tym bardziej nie musiałam nigdy przepraszać osoby którą kochałam. wystarczy nie robić świństw. to nie jest takie trudne. a i nie wymaga potem dorabiania ideologii do własnej parszywości. bądź pretensji do strony zranionej że nie wybaczyła / nie zapomniała / nie chce już "dalej iść razem".
O, to chciałabym Cię poznać.
Szczerze :)

A co do kotów - oddać w zaufane ręce. Trochę bałabym się toksoplazmozy.
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: babette_h » 28 mar 2016, o 21:46

abecaduo pisze:
A co do kotów - oddać w zaufane ręce. Trochę bałabym się toksoplazmozy.
To poczytaj o niej. Zdecydowana większość zakażeń nie bierze się z kontaktu z kotami. W zasadzie trzeba by było zjeść sezonowaną przez 24 godziny kocią kupę
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
abecaduo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 484
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:55

Re: Zdrada z facetem i ciąża

Post autor: abecaduo » 28 mar 2016, o 22:53

Myślę, że nie trzeba jeść kupy. Zawsze może to być skażona woda.
Koty jakoś chodzą wszędzie : )
ODPOWIEDZ