Jaki kraj?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaki kraj?

Post autor: pannaeliza » 7 lip 2016, o 21:43

Nowa Zelandia albo Kanada.
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
wiki506
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 12 maja 2015, o 19:06

Re: Jaki kraj?

Post autor: wiki506 » 12 lip 2016, o 18:47

Dania i Islandia <3 Generalnie Skandynawia, nie wliczając Szwecji, która została zaatakowana przez uchodźców :D no i jeszcze może Kanada lub Alaska :D Wszędzie dobrze ale tam gdzie zimno najlepiej haha :D
HappyB
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 7 maja 2016, o 03:05

Re: Jaki kraj?

Post autor: HappyB » 6 sie 2016, o 06:04

Fockie pisze:Wielka Brytania, Londyn
Stany Zjednoczone, Hawaje, Los Angeles
Londyn? Ojojoj, ale to miasto to tragedia :( Nie wiem, co wszyscy widzą w tym Londynie. Jest niebezpieczne i agresywne, trudno si ę tam odnaleźć, jeśli się stamtąd po prostu nie jest... IMHO o wiele lepiej sprawdzają się inne major cities, Glasgow jest super, Liverpool, Manchester - bardzo mi się podobało. W Londynie trochę strach wyjść samemu wieczorem na ulicę. Ale co kto lubi.
Kasia795
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 37
Rejestracja: 24 cze 2016, o 12:53

Re: Jaki kraj?

Post autor: Kasia795 » 1 wrz 2016, o 14:47

Ciężko powiedzieć... ja akurat lubię Polskę, mieszkam w Zakopanym. Zresztą wszystkich zapraszam w góry! :) . Gdybym jednak tu nie mieszkała, zdecydowanie coś zupełnie innego, żeby sobie porównać. Może być Grecja albo Włochy.
Ostatnio zmieniony 1 wrz 2016, o 15:29 przez Wiosennagwiazda, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: reklama-blog
jucha_22
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 1 lip 2006, o 00:00

Re: Jaki kraj?

Post autor: jucha_22 » 1 wrz 2016, o 17:45

HappyB pisze:
Fockie pisze:Wielka Brytania, Londyn
Stany Zjednoczone, Hawaje, Los Angeles
Londyn? Ojojoj, ale to miasto to tragedia :( Nie wiem, co wszyscy widzą w tym Londynie. Jest niebezpieczne i agresywne, trudno si ę tam odnaleźć, jeśli się stamtąd po prostu nie jest... IMHO o wiele lepiej sprawdzają się inne major cities, Glasgow jest super, Liverpool, Manchester - bardzo mi się podobało. W Londynie trochę strach wyjść samemu wieczorem na ulicę. Ale co kto lubi.
Trochę przesadzasz jesli chodzi o Londyn. Ja mieszkam juz ponad 13 lat i nie wyobrażam sobie innego miejsca na świecie. Zdarza sie tez wracać do domu późnym wieczorem. Kiedyś zdarzało sie nad ranem. Kocham te miasto ale lubie tez od niego odpocząć czasami bo szybko meczy.
Awatar użytkownika
Fockie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 45
Rejestracja: 4 lip 2015, o 00:59

Re: Jaki kraj?

Post autor: Fockie » 2 wrz 2016, o 22:47

HappyB pisze:
Fockie pisze:Wielka Brytania, Londyn
Stany Zjednoczone, Hawaje, Los Angeles
Londyn? Ojojoj, ale to miasto to tragedia :( Nie wiem, co wszyscy widzą w tym Londynie. Jest niebezpieczne i agresywne, trudno si ę tam odnaleźć, jeśli się stamtąd po prostu nie jest... IMHO o wiele lepiej sprawdzają się inne major cities, Glasgow jest super, Liverpool, Manchester - bardzo mi się podobało. W Londynie trochę strach wyjść samemu wieczorem na ulicę. Ale co kto lubi.
Londyn dlatego, bo kiedy miałam 7 lat pojechałam tam z mamcią na miesiąc i zakochałam się w tym mieście. Czułam, że to moje miejsce, że tam jestem szczęśliwa
: )
Ingwer
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 15 sie 2016, o 19:14

Re: Jaki kraj?

Post autor: Ingwer » 3 wrz 2016, o 09:48

Jeszcze rok temu odpowiedziałabym, że Niemcy, ale teraz to może lepiej Austria, a najlepiej - przeczekam fale imigracyjną zanim się gdziekolwiek ruszę ;)
emu
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 106
Rejestracja: 16 lut 2016, o 13:22

Re: Jaki kraj?

Post autor: emu » 3 wrz 2016, o 19:07

Kanada.
mauritius
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 30 maja 2016, o 20:10

Re: Jaki kraj?

Post autor: mauritius » 3 wrz 2016, o 20:12

do beztroskiego życia Seszele.
do beztroskiego życia z pracą Australia
so ladies...watch out
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Jaki kraj?

Post autor: NewTedy » 4 wrz 2016, o 19:48

Grecja, Szwajcaria, USA, Chorwacja i każdy w którym byłaby moja miłosc :)
Taylor
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 598
Rejestracja: 13 kwie 2013, o 22:20

Re: Jaki kraj?

Post autor: Taylor » 4 wrz 2016, o 20:19

tessaract pisze:Myślę, że dobrze by mi się żyło w jakiejs wiosce w Amazoniskim lesie deszczowym. Tubylcy to zazwyczaj mili ludzie, ja jestem miła, jakoś byśmy się dogadali, :D a wszelką florę i faunę uwielbiam. W wolnych chwilach miedzy lezeniem na hamaku a kapiela w wodospadzie moglabym zajac sie walka o ochrone lasow tropikalnych.
Tylko uważaj bo tubylcy czasem dogadują się dopiero po rzuceniu włócznią. :wink: Zbyt wyidealizowany obraz, a dżungla amazońska niesie wiele niebezpieczeństw, tam są drzewa po dotknięciu których możesz stracić nawet palce... wejść do wody też obawa, ze względu na bliskie spotkanie z węgorzem elektrycznym, piranią lub pewną sprytną rybką która bardzo upodobała sobie wkręcanie się w, hm... genitalia, i tam urządzanie sobie wyżerki. Także eh, to pięknie wygląda na barwnych zdjęciach ale niesie ze sobą wiele niebezpiecznych sytuacji, trzeba wiedzieć jak przetrwać w takim miejscu, fauna i flora stanowi tam niebezpieczeństwo. Nie miałabyś nawet czasu na leżenie w tym hamaku, tubylcy chyba nie spędzają swoich dni na kultywowaniu błogiego lenistwa ale ich życie jest raczej trudne, to walka o przetrwanie w niezbyt przyjaznym środowisku, trudnym klimacie, wśrod dzikich zwierząt, a także trujących i groźnych roślin.

Poza tym, po jakimś czasie chciałabyś wracać do cywilizacji.
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Jaki kraj?

Post autor: Altena_Q » 4 wrz 2016, o 23:11

Ingwer pisze:Jeszcze rok temu odpowiedziałabym, że Niemcy, ale teraz to może lepiej Austria, a najlepiej - przeczekam fale imigracyjną zanim się gdziekolwiek ruszę ;)
Hmmm, 4,5 roku w Niemczech, mam uchodźców o jakieś kilkanaście metrów od domu i jakoś mi nie przeszkadzają. No ale nie ma jak polska ksenofobia :D Austriacy są z kolei mniej chętni nie tylko na muzułmanów, ale również na polskie uprzedzone lesbijki ;)

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
abecaduo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:55

Re: Jaki kraj?

Post autor: abecaduo » 5 wrz 2016, o 06:42

Kanada. Nigdy nie byłam, ale słyszałam, że tam są najmilsi ludzie na świecie ; ).
A mi marzy się ucieczka na trochę z tego kraju, ostatnio mocniej i mocniej.
Ingwer
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 15 sie 2016, o 19:14

Re: Jaki kraj?

Post autor: Ingwer » 5 wrz 2016, o 08:43

Altena_Q pisze: Hmmm, 4,5 roku w Niemczech, mam uchodźców o jakieś kilkanaście metrów od domu i jakoś mi nie przeszkadzają. No ale nie ma jak polska ksenofobia :D Austriacy są z kolei mniej chętni nie tylko na muzułmanów, ale również na polskie uprzedzone lesbijki ;)
Nie chodzi o moje "polskie ksenofobiczne uprzedzenia". Mam mieszane uczucia na temat imigrantów, jeśli o to chodzi. Ale mam też wujka w Niemczech i co prawda nikt go jeszcze nie zaatakował, nie obrabował, ani nie został postrzelony, ale mówił, że są pewne napięcia w społeczeństwie Niemieckim. Ponadto w siłę rosną nacjonalistyczne odłamy polityczne i ja się wcale nie zdziwię, jak coś w końcu pęknie.
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Jaki kraj?

Post autor: takeyoudowntown » 5 wrz 2016, o 09:43

W każdym społeczeństwie znajdą się uprzedzeni ludzie, którzy znają całą nację, bo jacyś radykałowie źle się zachowali, albo ci ludzie są po prostu idiotami, jak ci którzy ostatnio zabili Polaka w Anglii, innych pobili, albo zniszczyli im ogródek, bo nie chcą "polskich śmieci" u siebie.
Ja też nie chcę widzieć już dosłownie angielskich śmieci na ulicach po imprezie w nocy, kiedy idę rano do pracy w Polsce. A to, plus krzyki i chamskie zachowania z rana zdarza się tutaj Anglikom często. Ale czy wszyscy oni tacy są? Jasne że nie.
Be someone who makes you happy
musicmatters
Posty: 3
Rejestracja: 9 wrz 2016, o 22:10

Re: Jaki kraj?

Post autor: musicmatters » 9 wrz 2016, o 22:21

Kanada, Kaliornia; Australia.
HappyB
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 7 maja 2016, o 03:05

Re: Jaki kraj?

Post autor: HappyB » 21 wrz 2016, o 00:24

jucha_22 pisze:
HappyB pisze:
Fockie pisze:Wielka Brytania, Londyn
Stany Zjednoczone, Hawaje, Los Angeles
Londyn? Ojojoj, ale to miasto to tragedia :( Nie wiem, co wszyscy widzą w tym Londynie. Jest niebezpieczne i agresywne, trudno si ę tam odnaleźć, jeśli się stamtąd po prostu nie jest... IMHO o wiele lepiej sprawdzają się inne major cities, Glasgow jest super, Liverpool, Manchester - bardzo mi się podobało. W Londynie trochę strach wyjść samemu wieczorem na ulicę. Ale co kto lubi.
Trochę przesadzasz jesli chodzi o Londyn. Ja mieszkam juz ponad 13 lat i nie wyobrażam sobie innego miejsca na świecie. Zdarza sie tez wracać do domu późnym wieczorem. Kiedyś zdarzało sie nad ranem. Kocham te miasto ale lubie tez od niego odpocząć czasami bo szybko meczy.
Wybacz za szczerość, ale być może nie wyobrażasz sobie innego miasta właśnie dlatego, że mieszkasz tam 13 lat i zapewne świetnie je znasz i wiesz, gdzie dokładnie należy uważać i jak się zachowywać ;)
jucha_22
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 1 lip 2006, o 00:00

Re: Jaki kraj?

Post autor: jucha_22 » 21 wrz 2016, o 16:14

HappyB pisze:
jucha_22 pisze:
HappyB pisze: Londyn? Ojojoj, ale to miasto to tragedia :( Nie wiem, co wszyscy widzą w tym Londynie. Jest niebezpieczne i agresywne, trudno si ę tam odnaleźć, jeśli się stamtąd po prostu nie jest... IMHO o wiele lepiej sprawdzają się inne major cities, Glasgow jest super, Liverpool, Manchester - bardzo mi się podobało. W Londynie trochę strach wyjść samemu wieczorem na ulicę. Ale co kto lubi.
Trochę przesadzasz jesli chodzi o Londyn. Ja mieszkam juz ponad 13 lat i nie wyobrażam sobie innego miejsca na świecie. Zdarza sie tez wracać do domu późnym wieczorem. Kiedyś zdarzało sie nad ranem. Kocham te miasto ale lubie tez od niego odpocząć czasami bo szybko meczy.
Wybacz za szczerość, ale być może nie wyobrażasz sobie innego miasta właśnie dlatego, że mieszkasz tam 13 lat i zapewne świetnie je znasz i wiesz, gdzie dokładnie należy uważać i jak się zachowywać ;)
Zachowuje sie normalnie wszędzie :) uważać nalezy wszędzie !
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Jaki kraj?

Post autor: gimmeeverything » 21 wrz 2016, o 16:15

Kanada :zakochana:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
pony_club
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 18 sty 2014, o 13:53

Re: Jaki kraj?

Post autor: pony_club » 21 wrz 2016, o 21:14

Myślę, że mogę mieszkać gdziekolwiek na zachód od Odry i będzie mi dobrze. Chociaż Australia i Nowa Zelandia brzmią bajecznie...
dilasa
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 19:57

Re: Jaki kraj?

Post autor: dilasa » 21 wrz 2016, o 21:52

USA, Włochy , Hiszpania, Japonia :)
Awatar użytkownika
lady_arya
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 10 wrz 2016, o 20:00

Re: Jaki kraj?

Post autor: lady_arya » 22 wrz 2016, o 07:26

Indie mi się marzą.
ODPOWIEDZ