sex z facetem po alkoholu

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Minflames
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 75
Rejestracja: 27 wrz 2012, o 11:42

sex z facetem po alkoholu

Post autor: Minflames » 6 paź 2016, o 21:58

Hej dziewczyny :)

na codzień jestem lesbijką :P lesbijką po przejściach, licznych zawodach miłosnych, platonicznych miłościach... od zawsze zakochiwałam sie w kobietach, nauczycielkach, koleżankach itp. byłam 2 lata w związku z kobietą, którą, jak czuję, kocham wciąż... ona jest egoistką, nie wiem czy kiedykolwiek mnie na prawdę kochała, mimo że mówi że kocha, nie zachowuje się jakby mnie kochała.. ciągle rani i opuszcza... rozstałysmy się niedawno. W nowej pracy zauroczyłam sie nową koleżanką, totalnie nie mój typ kobiety, bo blondynka, ale kiedy jest blisko, kiedy zbliża się do mnie, pochyla nad biurkiem, odpływam.W głowie mam obrazy których lepiej nie opisywać, robimy takie rzeczy, że wohoo :P ile bym dała by ją chociaż raz pacałować, ona jednak jest w związku z facetem od 4 lat, także żadnych perspektyw nawet na pocałunek :P niestety :(
ale nie o tym... otóż kilka dni temy spiłam się na imprezie i zapragnąłam sexu z moim dobrym kolegą, a że on jest kobieciaż to poszliśmy do łożkai to ja sie na niego rzuciłam. On wie, że jestem lesbjką, nawet mieszkał ze mna i moją kobietą. Przyznam, że zaskoczyło mnie to pragnienie.
Czy któraś z Was doświadczyła czegoś podobnego? Jestem zdezorientowana :roll:
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: sex z facetem po alkoholu

Post autor: tygrysica3 » 6 paź 2016, o 22:30

Minflames pisze: na codzień jestem lesbijką :P (...) Jestem zdezorientowana :roll:
...a czemuż to? = skoro lesbijką, jesteś tylko na co dzień - to pewnie to było od święta... :czerwononosyrenifer:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: sex z facetem po alkoholu

Post autor: gimmeeverything » 7 paź 2016, o 01:38

Minflames pisze: na codzień jestem lesbijką :P (...) kilka dni temy spiłam się na imprezie i zapragnąłam sexu z moim dobrym kolegą, a że on jest kobieciaż to poszliśmy do łożkai to ja sie na niego rzuciłam. (...) Przyznam, że zaskoczyło mnie to pragnienie. (...) Jestem zdezorientowana :roll:
niepotrzebnie :) znam co najmniej kilka przyzwoitych za dnia hetero, które nie widziały problemu w swoich nocnych eksperymentach :D wrzuć na luz - nie odbiegasz od normy :)
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
owczarnia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 118
Rejestracja: 27 lut 2014, o 21:53

Re: sex z facetem po alkoholu

Post autor: owczarnia » 7 paź 2016, o 10:07

...i to nawet nie oznacza, że są bi. Mało to kobiet hetero, które po alkoholu przespały się z facetem, który w ogóle im się nie podobał. To, moim zdaniem, dokładnie taka sama kategoria "czynu" ;)
Awatar użytkownika
MSigma
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 330
Rejestracja: 9 paź 2013, o 23:27

Re: sex z facetem po alkoholu

Post autor: MSigma » 8 paź 2016, o 00:34

tygrysica3 pisze:
Minflames pisze: na codzień jestem lesbijką :P (...) Jestem zdezorientowana :roll:
...a czemuż to? = skoro lesbijką, jesteś tylko na co dzień - to pewnie to było od święta... :czerwononosyrenifer:
:hahaha:
Ingwer
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 15 sie 2016, o 19:14

Re: sex z facetem po alkoholu

Post autor: Ingwer » 8 paź 2016, o 11:26

Po co próbujesz się sufladkować??

Ja jestem osobą niepalącą, ale czy to oznacza, że nie mogę zapalić?? Szczególnie, że czasem mam ochotę? ;)
Z jednej strony rozumiem, że ludzie próbują zrozumieć sami siebie, ale z drugiej strony - po co przyklejać sobie łatki?
Wolisz kobiety? - OK! Zdarzył Ci się seks z mężczyzną - OK! Twoje życie, Twój wybór, bylebyś Ty czuła się z tym dobrze i zaakceptowała samą siebie.
Awatar użytkownika
fetus
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 253
Rejestracja: 8 lip 2013, o 23:06

Re: sex z facetem po alkoholu

Post autor: fetus » 8 paź 2016, o 13:39

Cóż, kolega posłuzył jako klin po rozstaniu.
Pewnie na zasadzie "jak się nie ma co się lubi" plus procenty.

Nie przejmowałabym się etykietkami, tylko raczej tym, czy kolega nie uznał tej wspólnej nocy za jakąs deklarację i czy nie trzeba mu czegoś wyjaśnić. I tym, jak znaleźc lepsze, zdrowsze, mniej ryzykowne (bo przypadkowy seks to jednak jest ryzyko, choroby weneryczne to nie mit) sposoby ogarniania się po rozstaniu i zakochaniu bez wzajemności.

Może sport :P?
Minflames pisze:Hej dziewczyny :)

na codzień jestem lesbijką :P lesbijką po przejściach, licznych zawodach miłosnych, platonicznych miłościach... od zawsze zakochiwałam sie w kobietach, nauczycielkach, koleżankach itp. byłam 2 lata w związku z kobietą, którą, jak czuję, kocham wciąż... ona jest egoistką, nie wiem czy kiedykolwiek mnie na prawdę kochała, mimo że mówi że kocha, nie zachowuje się jakby mnie kochała.. ciągle rani i opuszcza... rozstałysmy się niedawno. W nowej pracy zauroczyłam sie nową koleżanką, totalnie nie mój typ kobiety, bo blondynka, ale kiedy jest blisko, kiedy zbliża się do mnie, pochyla nad biurkiem, odpływam.W głowie mam obrazy których lepiej nie opisywać, robimy takie rzeczy, że wohoo :P ile bym dała by ją chociaż raz pacałować, ona jednak jest w związku z facetem od 4 lat, także żadnych perspektyw nawet na pocałunek :P niestety :(
ale nie o tym... otóż kilka dni temy spiłam się na imprezie i zapragnąłam sexu z moim dobrym kolegą, a że on jest kobieciaż to poszliśmy do łożkai to ja sie na niego rzuciłam. On wie, że jestem lesbjką, nawet mieszkał ze mna i moją kobietą. Przyznam, że zaskoczyło mnie to pragnienie.
Czy któraś z Was doświadczyła czegoś podobnego? Jestem zdezorientowana :roll:
Awatar użytkownika
buzi_zabci
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 536
Rejestracja: 7 lis 2013, o 19:40

Re: sex z facetem po alkoholu

Post autor: buzi_zabci » 9 paź 2016, o 19:09

Natomiast ja na codzień jestem kobietą.
Kontrola jest najwyższą formą zaufania.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: sex z facetem po alkoholu

Post autor: ImaSumak » 9 paź 2016, o 20:18

buzi_zabci pisze:Natomiast ja na codzień jestem kobietą.
:D
Nie chciałabym być wścibska, ale przy tym lesbijką sypiającą z facetami czy też hetero sypiającą z kobietami? A może bi sypiającą z nikim (nie mogąc się zdecydować po alkoholu) czy może ze wszystkimi?

Ja po zastanowieniu stwierdzam, że również na co dzień jestem kobietą, sypiającą tylko z kobietami, a po alkoholu z nikim.

Droga Autorko,
Sądzę że faktycznie na co dzień jesteś homo, a na noc hetero. To się chyba nazywa bi.
Lubię kiedy kobieta...
ODPOWIEDZ