Ginekolog

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Essi
Posty: 6
Rejestracja: 13 kwie 2015, o 19:38
Lokalizacja: zach-pom

Ginekolog

Post autor: Essi » 28 sty 2017, o 15:34

Mam pewien dość błahy problem, więc mam nadzieję że się wam uda mi pomóc :wink:
W tym tygodniu mam wizytę u ginekologa, moja pani doktor wie że jestem lesbijką.
Jest bardzo specyficzną kobietą, co mi nie przeszkadza bo ma skutecznie leczyć, a nie musi być miła. Potrafi się czepić złej terminologii, potrafi się zirytować bez większego powodu. Dlatego nie wiem jak mam jej przedstawić mój problem tak, żeby się nie przyczepiła do czegoś albo nie zadawała krępujących pytań. Chodzi o to, że nie wiem czym mam zastąpić słowo "penetracja" tak żeby się nie przyczepiła, albo nie zaczęła pytać co przez to rozumiem przy zbliżeniu z kobietą :?

Za zbędne podśmiechujki dziękuje :wink:
Gdy chcesz opisać prawdę, elegancję pozostaw krawcom.
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Ginekolog

Post autor: moja_alchemia » 28 sty 2017, o 17:09

"penetracja" jest dość ścisłym określeniem, możesz doprecyzować czym, jeśli to ważne,
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Ginekolog

Post autor: gimmeeverything » 28 sty 2017, o 17:32

odpowiedź znajdziesz we własnym podpisie = po prostu krótko i rzeczowo opisz, jak owa penetracja w Twoim/Waszym przypadku wygląda (palce/wibrator/strap-on/inne); poza tym nie masz obowiązku starannego dobierania terminologii (by nie zirytować lekarki :shock: ) - raczej ona ma obowiązek poprosić Cię o doprecyzowanie w razie konieczności.
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
reader
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 17 maja 2013, o 21:40

Re: Ginekolog

Post autor: reader » 28 sty 2017, o 17:50

Essi pisze:. Chodzi o to, że nie wiem czym mam zastąpić słowo "penetracja" tak żeby się nie przyczepiła, albo nie zaczęła pytać co przez to rozumiem przy zbliżeniu z kobietą :?

Za zbędne podśmiechujki dziękuje :wink:
A dlaczego ma nie pytać? Palec, wibrator lub fisting mogą powodować inne podrażnienia pochwy i twoja lekarka byłaby d*pą nie lekarką, gdyby nie dopytała.
ODPOWIEDZ