Dlaczego udajemy kogoś innego?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
patunia26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2016, o 11:30

Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: patunia26 » 23 mar 2017, o 02:35

Czy ktoś udaje kogoś innego tylko po to aby siebie wybielać a tą drugą osobę zgnoić to co robić aby zdemaskować kogoś takiego? Jest na tym forum właśnie ktoś taki Pisze dość ciekawie ale czasem ponoszą Ją wodze fantazji i właśnie wtedy szuka winnych ale nigdy nie patrzy na Siebie. Podaje się za kogos innego i nie bardzo rozumiem dlaczego to robi. Na tym forum oczerniła i wręcz zniesławiła kobietę z którą była przez 7 lat, a potem zdradziła ją z 13 lat młodszą kobietą. Paradoks jest w tym że ta młoda osoba najpierw była z jej kobietą a ona wieszała psy na tej młodej, a potem kochała się przy swojej byłej między czasie zapewniają że nadal kocha Dlatego jest to wszystko porąbane, ale kobieta odchodzi i nadal dostaje od niej esemesy chęci powrotu a potem wszystkiego się wypiera. Wyparła się na forum nawet ośrodka które jest było i dobrze się ma a nawet prosperuje. Dlatego proszę powiedzcie mi JAK TO WŁAŚCIWIE JEST??????????
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: AniaMac » 23 mar 2017, o 03:24

Przestań palić petunie z wkładem Petunio :cool:
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: AniaMac » 23 mar 2017, o 03:26

Po słowie ,,...Paradoks...'' zgubiłam się i tak już zostałam, nie odnaleziona.
patunia26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2016, o 11:30

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: patunia26 » 23 mar 2017, o 09:26

Nie pale a to że pogubiłaś się po ;Paradoksie; to znaczy ze nie czytasz ze zrozumieniem, a szkoda. A tak na marginesie to chodzi o dwie dojrzałe kobiety a w srodku 28 letnia małolata i zdrada. Moze teraz coś pokumasz. A moje pytanie było. Po co udawać i podawać się za kogoś innego aniżeli jest się? Może podejmie ktos ten temat kto jest bardziej kumaty
skatty6
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 7 kwie 2014, o 13:11

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: skatty6 » 23 mar 2017, o 10:17

Również pogubiłam się po paradoksie. Może jak autorka napisze po polsku, to będzie bardziej zrozumiałe.
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: jasandra » 23 mar 2017, o 10:22

Nie liczyłabym na to, bo nie czytamy że zrozumieniem...
Awatar użytkownika
Elle969
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 131
Rejestracja: 16 sie 2014, o 17:11

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: Elle969 » 23 mar 2017, o 11:01

hmm...moze ona nie udaje nikogo innego?jest soba, nawet jak ponosi ja fantazja :D
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: gimmeeverything » 23 mar 2017, o 12:07

weź poleć konkretnym nickiem - osądzimy, spalimy na stosie i będzie pozamiatane.


:czerwononosyrenifer:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: Wiosennagwiazda » 23 mar 2017, o 13:19

Ja np. lubię jak treść napisania jest równoważnikami zdań, wtedy nawet dla niekumatych staje się przystępna.
Przeczytałam twój post i jestem jak wyżej.
IAmNotAlone
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 9 lut 2017, o 10:08

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: IAmNotAlone » 23 mar 2017, o 16:02

Szczerze? Nie ogarniam tej historii :shock: :lol:
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: AniaMac » 23 mar 2017, o 17:32

patunia26 pisze:Nie pale a to że pogubiłaś się po ;Paradoksie; to znaczy ze nie czytasz ze zrozumieniem, a szkoda. A tak na marginesie to chodzi o dwie dojrzałe kobiety a w srodku 28 letnia małolata i zdrada. Moze teraz coś pokumasz. A moje pytanie było. Po co udawać i podawać się za kogoś innego aniżeli jest się? Może podejmie ktos ten temat kto jest bardziej kumaty
Rozbawiło mnie to ,,nie czytasz ze zrozumieniem'', wiesz hieroglifów nie znam to i nie rozumiem. :shock:
mikosz32
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2017, o 21:25

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: mikosz32 » 23 mar 2017, o 17:57

Ale tekst rzeczywiście nie jest napisany zbyt czytelnie, to na marginesie. Ludzie udają innych niż są, bo nie chcą być sobą. Inni wydają się im fajniejsi. A kobieta, o której piszesz, nie zasługuje zapewne na taki elaborat. Jej to nie zmieni, Tobie doda jedynie wściekłego wyrazu twarzy. Ja bym omijała ją z daleka i nie odpisywała na jakiekolwiek zaczepki. Z wiekiem spora część ludzi zaczyna bardziej patrzeć na samych siebie i w ramach ,że życie jest tylko jedno , zaczynają nim po prostu żyć. Na złość, na krzywdę innym i nie tylko. Możemy ją tu spalić na stosie. Mam zapałki, jakby co.
nikimja
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 285
Rejestracja: 13 lis 2013, o 12:54
Lokalizacja: Poznan

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: nikimja » 23 mar 2017, o 18:04

patunia26 pisze:i JAK TO WŁAŚCIWIE JEST??????????
SRAK
Awatar użytkownika
Elle969
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 131
Rejestracja: 16 sie 2014, o 17:11

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: Elle969 » 23 mar 2017, o 18:15

Wiosna przyjjjszłaaa :cool: po co stos :evil:
Tortury lepiej :D

Nie znam, nie wiem, moge tylko teoretyzowac czemu ktos ubarwia, fantazjuje, itp...tylko po co...
Czytam teraz knige, ktora moze mnie bardziej oswieci w takich tematach tez:
COLIN P. SISSON WEWNĘTRZNE PRZEBUDZENIE, moze ktos zna?
Byc moze owa osoba ma takiego Ministra, ktory dba o jej wizerunek i podpowiada co pisac :D
A moze to poczatki demencji? :roll:

Pozdrawiam
Elle
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: Altena_Q » 23 mar 2017, o 19:24

Niestety pisanie pod wplywem silnych negatywnych emocji ma zly wplyw na tresc :) Temat w sumie ciekawy, bo sporo na forum roznorakich mitomanek, ale jesli wszystkie posty zostaly napisane po to, aby wkurzyc jakas forumowa byla, to obawiam sie ze nie przyniosa porzadanego efektu. Dziewczyno, olej, zapomnij o niej i idz z zyciem do przodu :)

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
ankaarendt
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 89
Rejestracja: 9 maja 2016, o 12:35

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: ankaarendt » 23 mar 2017, o 20:11

A ja kojarzę. Któraś z pań miała jakiś ośrodek niby, gdzieś w oddali, coś robiła z tym ośrodkiem, potem pisała że nie nie, że jednak nie ma. Były wstawki o zwierzętach. Coś mi świta.
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: Altena_Q » 23 mar 2017, o 20:44

Ktoś powinien spisywać scenariusz z forumowych dramatów. Byłby polski L Word.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: Lexus-1980 » 23 mar 2017, o 21:11

Altena_Q pisze:Ktoś powinien spisywać scenariusz z forumowych dramatów. Byłby polski L Word.
och to wyszła by Moda na sukces :lol:
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
Awatar użytkownika
buzi_zabci
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 536
Rejestracja: 7 lis 2013, o 19:40

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: buzi_zabci » 23 mar 2017, o 21:56

Patunia. Pat. Patologia. Pa!
Kontrola jest najwyższą formą zaufania.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: gimmeeverything » 23 mar 2017, o 22:13

Elle969 pisze: Wiosna przyjjjszłaaa :cool: po co stos :evil:
Tortury lepiej :D
:twisted: :twisted: :twisted:

jak to "po co"? = żeby się chwilowo ulotniła :D
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
Elle969
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 131
Rejestracja: 16 sie 2014, o 17:11

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: Elle969 » 23 mar 2017, o 23:39

gimmeeverything pisze:
Elle969 pisze: Wiosna przyjjjszłaaa :cool: po co stos :evil:
Tortury lepiej :D
:twisted: :twisted: :twisted:

jak to "po co"? = żeby się chwilowo ulotniła :D
Ja myslalam, ze dla Ciepleka :cool: :evil:
patunia26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2016, o 11:30

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: patunia26 » 24 mar 2017, o 00:12

A więc nie rozumiecie i nie potraficie odpowiedzieć na pytanie po co?
A więc teraz bardziej po waszemu, przepraszam jezeli któraś poczuje sie urazona.
Dlaczego kobieta dobrze co niektórym znana z forum udaje kogoś innego aniżeli jest?
Dlaczego pisząc o Swojej byłej obraża Ją na forum a poza nim pisze esemesy jak bardzo tęskni?
Dlaczego przy swojej byłej pieprzy się z małolatą z która była jej była partnerka?
Dlaczego twierdzi ze nie ma czegoś co stoi i funkcjonuje?
Dlaczego taka aktywna formenka nie potrafi rozmawiać tylko ucieka?
Czy teraz jest bardziej zrozumiale i jaśniej?
Awatar użytkownika
Elle969
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 131
Rejestracja: 16 sie 2014, o 17:11

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: Elle969 » 24 mar 2017, o 00:45

patunia26 pisze:A więc nie rozumiecie i nie potraficie odpowiedzieć na pytanie po co?
A więc teraz bardziej po waszemu, przepraszam jezeli któraś poczuje sie urazona.
Dlaczego kobieta dobrze co niektórym znana z forum udaje kogoś innego aniżeli jest?
Dlaczego pisząc o Swojej byłej obraża Ją na forum a poza nim pisze esemesy jak bardzo tęskni?
Dlaczego przy swojej byłej pieprzy się z małolatą z która była jej była partnerka?
Dlaczego twierdzi ze nie ma czegoś co stoi i funkcjonuje?
Dlaczego taka aktywna formenka nie potrafi rozmawiać tylko ucieka?
Czy teraz jest bardziej zrozumiale i jaśniej?
Moze widzi zupelnie inaczej rzeczywistosc?Moze ucieka bo sie boi?Moze klamie rowniez z powodu strachu ?
Moze jest patalogicznym klamca?Moze chce komus dopiec, zranic?
Moze ma problemy emocjonalne i w ten sposob sie zachowuje?
Nie ma odpowiedzi na takie pytanie, ona je zna, jesli ma w ogole swiadomosc tego co robi.
Przykre jesli tak sie zachowuje, ale powodow moze byc masa...
Jeszcze mi przyszlo do glowy, ze tak wlasnie nauczyla sie funkcjonowac zeby poczuc sie lepiej klamie, siebie idealizuje,
innych poniza...

Pozdrawiam
Elle
patunia26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2016, o 11:30

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: patunia26 » 24 mar 2017, o 10:22

Dziękuje za odpowiedź tylko po co to wszystko? Po co poniżać innych aby idealizować Siebie udawać a przy tym tak bardzo ranić. Tak się składa że poznałam kobietę którą tak bardzo sponiewierała i zniszczyła, a tu na forum uważacie ją za taką błyskotliwą i modrą. Zamydla wszystkim oczy i przy okazji podnosi Swoje ego tylko po co PO CO?
Jeżeli ktoś ma kłopoty ze Sobą to powinien udać się do specjalisty a nie pouczać i doradzać innym Wiem że internet łyknie wszystko tylko gdzie jest Człowieczeństwo gdzie zdrowy rozsądek?
Ta kobieta to już długoletnia formenka i czasem wypowiada się na tematy o których nie ma zielonego pojęcia, np. różnica wiekowa pomiędzy partnerkami Sama twierdziła że to nie ma znaczenia i ze nigdy nie zwiąże się z młodszą od siebie a tu proszę (jest czy tam była tego nie wiem do końca ponieważ za nią a właściwie nimi nie nadążysz ) ma o 13 lat młodszą. I jak to mówią najpierw bronisz się i krytykujesz ze nie a potem proszę. Takich przykładów jest wiele ale najlepsze są te które proponuje się pomoc a prosi o nią swoją byłą ale przypisuje się to sobie. Cały czas zastanawia mnie dlaczego tacy ludzie istnieją na forach i faszerują nas takimi kłamstwami i fikcją i może było by ok gdyby nie to ze niszą tych NORMALNYCH przez duże N.
Awatar użytkownika
Elle969
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 131
Rejestracja: 16 sie 2014, o 17:11

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: Elle969 » 24 mar 2017, o 12:59

patunia26 pisze:Dziękuje za odpowiedź tylko po co to wszystko? Po co poniżać innych aby idealizować Siebie udawać a przy tym tak bardzo ranić. Tak się składa że poznałam kobietę którą tak bardzo sponiewierała i zniszczyła, a tu na forum uważacie ją za taką błyskotliwą i modrą. Zamydla wszystkim oczy i przy okazji podnosi Swoje ego tylko po co PO CO?
Jeżeli ktoś ma kłopoty ze Sobą to powinien udać się do specjalisty a nie pouczać i doradzać innym Wiem że internet łyknie wszystko tylko gdzie jest Człowieczeństwo gdzie zdrowy rozsądek?
Ta kobieta to już długoletnia formenka i czasem wypowiada się na tematy o których nie ma zielonego pojęcia, np. różnica wiekowa pomiędzy partnerkami Sama twierdziła że to nie ma znaczenia i ze nigdy nie zwiąże się z młodszą od siebie a tu proszę (jest czy tam była tego nie wiem do końca ponieważ za nią a właściwie nimi nie nadążysz ) ma o 13 lat młodszą. I jak to mówią najpierw bronisz się i krytykujesz ze nie a potem proszę. Takich przykładów jest wiele ale najlepsze są te które proponuje się pomoc a prosi o nią swoją byłą ale przypisuje się to sobie. Cały czas zastanawia mnie dlaczego tacy ludzie istnieją na forach i faszerują nas takimi kłamstwami i fikcją i może było by ok gdyby nie to ze niszą tych NORMALNYCH przez duże N.
Nie wiem po Ci ta wiedza, ale albo odpusc albo skonfrontuj sie z nia na forum...
Nikt nie moze Ciebie zniszczyc, jesli na to nie pozwolisz...
Wybacz jej i zyj swoim zyciem, bo teraz to troche jest tak jakbys grzebala w ranie paluchem i pytala czemu boli...
Wybaczenie nie jest uczuciem, nie jest mowieniem, ze ktos nas nie skrzywdzil, nie jest usprawiedliwaniem kogos, ale decyzja, ktora ma na celu doprowadzenie do stanu, w ktorym poczynania innych nie manipuluja naszym zyciem obecnym...
Kiedy juz nie bedzie niechcianych emocji, ktore tylko Tobie szkodza na mysl o tym co sie zdarzylo, znaczyc to bedzie, ze proces wybaczenia sie zakonczyl.
Nie ma sensu sie zastanawiac dlaczego i po co, chyba ze chodzi o Twoje zycie, i Twoje wybory, i postepowanie.

Jeszcze jedna sprawa, wielu ludzi pije, potem produkuje sie na roznych forach, ich widzenie rzeczywistosci w takim stanie
jest czesto zupelnie inne niz bez alkoholu...nie mowie, ze tak jest tym razem, ale czesto...

Trzymaj sie i glowa do gory:) wiosna przyszla:)
Pozdrawiam
Elle
patunia26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2016, o 11:30

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: patunia26 » 25 mar 2017, o 00:00

Dziękuję za odpowiedź
Ale to tak bardzo boli kiedy patrzysz na kogoś i widzisz jak bardzo jest krzywdzony. Ta kobieta w tej chwili nie widzi i całkiem odsuneła się od wszystkich, jest taka samotna i cierpi, ale nie pozwala do siebie dojść. Pomagam jej ponieważ pracuje z nią w ośrodku dla niewidomych. Ta kobieta jest plastykiem i teraz jej rysunki są czarne i tylko przez tą kobietę. Czy Ty i Wy wszystkie formenki mogły byście na to patrzeć od tak?
Dlaczego na takie rzeczy jest przyzwolenie na takich forach?
Przepraszam ale kiedy patrzę na tą kobietę to łzy same płyną z oczu i wiem że ona to czuje, ale uśmiecha się ale czasem słysze jak płacze. Czy to jest normalne? NIE
Awatar użytkownika
Elle969
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 131
Rejestracja: 16 sie 2014, o 17:11

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: Elle969 » 25 mar 2017, o 10:41

patunia26 pisze:Dziękuję za odpowiedź
Ale to tak bardzo boli kiedy patrzysz na kogoś i widzisz jak bardzo jest krzywdzony. Ta kobieta w tej chwili nie widzi i całkiem odsuneła się od wszystkich, jest taka samotna i cierpi, ale nie pozwala do siebie dojść. Pomagam jej ponieważ pracuje z nią w ośrodku dla niewidomych. Ta kobieta jest plastykiem i teraz jej rysunki są czarne i tylko przez tą kobietę. Czy Ty i Wy wszystkie formenki mogły byście na to patrzeć od tak?
Dlaczego na takie rzeczy jest przyzwolenie na takich forach?
Przepraszam ale kiedy patrzę na tą kobietę to łzy same płyną z oczu i wiem że ona to czuje, ale uśmiecha się ale czasem słysze jak płacze. Czy to jest normalne? NIE
Czytam to forum mniej wiecej od tygodnia, wiec zupelnie nie wiem o czym piszesz.
Skonfrontuj swoja prawde z prawda owej kobiety bezposrednio pod jej tekstem albo odpusc.
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: moja_alchemia » 25 mar 2017, o 11:33

patunia26 pisze:Czy ktoś udaje kogoś innego tylko po to aby siebie wybielać a tą drugą osobę zgnoić to co robić aby zdemaskować kogoś takiego? Jest na tym forum właśnie ktoś taki Pisze dość ciekawie ale czasem ponoszą Ją wodze fantazji i właśnie wtedy szuka winnych ale nigdy nie patrzy na Siebie. Podaje się za kogos innego i nie bardzo rozumiem dlaczego to robi. Na tym forum oczerniła i wręcz zniesławiła kobietę z którą była przez 7 lat, a potem zdradziła ją z 13 lat młodszą kobietą. Paradoks jest w tym że ta młoda osoba najpierw była z jej kobietą a ona wieszała psy na tej młodej, a potem kochała się przy swojej byłej między czasie zapewniają że nadal kocha Dlatego jest to wszystko porąbane, ale kobieta odchodzi i nadal dostaje od niej esemesy chęci powrotu a potem wszystkiego się wypiera. Wyparła się na forum nawet ośrodka które jest było i dobrze się ma a nawet prosperuje. Dlatego proszę powiedzcie mi JAK TO WŁAŚCIWIE JEST??????????
Patunia26, to jest forum internetowe, dlatego nie wiadomo, kto kryje się za danym nickiem, nie można też zweryfikować prawdziwości tego, co opisuje, dlatego, moim zdaniem, wszelkie dyskusje personalne nie mają tutaj sensu,
patunia26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2016, o 11:30

Re: Dlaczego udajemy kogoś innego?

Post autor: patunia26 » 27 mar 2017, o 23:31

Dobry wieczór
Masz racje moja alchemio to jest internet i nigdy nie wiadomo kto gdzie się kryje. Dziękuje. A jezeli chodzi ella otą prawdę i konfrontacje to niestety ta kobieta nie potrafi tego zrobići cały czas ucieka. Nie ma odwagi
Szkoda że nie potrafisz zrozumieć tego wszystkiego.
Dziękuję za odpowiedzi
ODPOWIEDZ