Nieromantyczny związek

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
leah133
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 10 sie 2016, o 16:22

Nieromantyczny związek

Post autor: leah133 » 16 kwie 2017, o 18:35

Cześć! Otóż jestem ze swoją kobietą od ponad 5 lat i chwile uniesienia, skowronków i motylków w brzuchu mamy dawno za sobą. Choć nie ukrywam, że gdy na mnie patrzy w TEN sposób lub gdy mnie całuje, wciąż to czuję. Ale nie o tym jest ten post. Moja dziewczyna jest całkowicie nieromantyczna... A ja czasem mam ochotę sprawić jej jakiś miły prezent, zabrać w jakieś fajne miejsce. Tyle, że jej owszem, może się podobać, ale nie ma tej iskry. Chcę bardzo podsycić ogień w naszym związku, bo wiadomo, jak jest po paru latach bycia razem. I w tym problem, bo nie wiem co mogę zrobić. Może podsuniecie mi jakieś ciekawe propozycje... Bardzo na Was liczę. Siedzę i głowię się, że może jej coś kupić, gdzieś ją zabrać. Żeby w momencie, kiedy będzie z tego powodu szczęśliwa mogła spojrzeć na mnie i poczuć, jak bardzo mnie kocha. Może któraś z Was też ma podobny problem? Na mojej dziewczynie kwiaty nie robią takiego wrażenia. Nawet wyszeptane kocham cię o zachodzie słońca w fajny miejscu też nie. Zupełnie nie wiem, jak się zachować, żeby rozpalić ogień...
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Nieromantyczny związek

Post autor: wojtek » 16 kwie 2017, o 19:06

a co na niej robi (robiło) wrażenie?
ty ją znasz lepiej niż my, więc ci my ci możemy doradzić nie znając jej?
acbc
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 729
Rejestracja: 11 sty 2013, o 19:10

Re: Nieromantyczny związek

Post autor: acbc » 16 kwie 2017, o 19:11

Hymm rozumiem, że chcesz podsycic uczucia między Wami? 5 lat to długo więc zakładam, że klilku rzeczy już probowalas ale najwyżej się powtórzę. Może jakiś wypad do SPA, na termy, spacer, wypad w jej ulubione miejsce, a może zróbcie sobie wycieczki do miejsc w których iskrzylo między Wami. Wiesz na zasadzie obudzenia wspomnień. Albo proste kocham cie zostawione w formie lisciku na poscieli i mała obietnica czegoś fajnego na wieczór ;-). Domyślam się, że nie jest łatwo być z osobą pozbawiona romantyzmu bo chyba każdy lubi być w jakiś sposób adorowanym :-)
Awatar użytkownika
Alka_i_Anka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 13 kwie 2013, o 22:57

Re: Nieromantyczny związek

Post autor: Alka_i_Anka » 18 kwie 2017, o 10:35

Troszkę to enigmatycznie brzmi... "Nieromantyczna" w sensie, że nie sentymentalna? Zatem co ją "kręci"? Seks? Nagość? Czy też np. taniec w klubie, gdzie DJ gra, a kolorowe światła migają? A może ruch, aktywność, otwarta przestrzeń? (z moją niegdysiejszą partnerką miałam fajne przeżycia - także seksualne - podczas letnich wakacji w Bieszczadach) Szybka jazda autem, czy w ogóle "ostra jazda"? ;) Na pewno po pięciu latach związku wiesz już, na co Twoja Ukochana reaguje. Pozostaje to zorganizować. Powodzenia! :)
Alka
Alka pisze tak Anka pisze tak
Miłość, wierność i uczciwość małżeńska.
aszczerbik
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 16 lut 2017, o 15:31

Re: Nieromantyczny związek

Post autor: aszczerbik » 19 kwie 2017, o 16:37

Powspominajcie jak to było na początku, co się wtedy działo, przypomnijcie sobie jakieś sytuacje romantyczne albo namiętne. Takie wspominki robią fajny nastrój.
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Nieromantyczny związek

Post autor: Alpha » 19 kwie 2017, o 17:53

Użyj tych czarów, które zadziałały na początku i skutkowały randką 8)
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Nieromantyczny związek

Post autor: Wiosennagwiazda » 19 kwie 2017, o 21:58

Alpha pisze:Użyj tych czarów, które zadziałały na początku i skutkowały randką 8)
:ok: i to najbardziej celne.
Pewnie nie łatwo będzie na nowo "zagrać" ale możesz osiągnąć sukces! I najlepiej jakbyś zaczęła z jakimś marginesem wcześniej, żeby stopniowo wprowadzić w odpowiedni nastrój.
czarnykot113
Posty: 7
Rejestracja: 1 sty 2017, o 12:16

Re: Nieromantyczny związek

Post autor: czarnykot113 » 23 kwie 2017, o 21:09

Brak romantyzmu ponieważ wpadłyscie w rutynę czy po prostu zawsze taka była?

Jeśli ona nie chce to nawet zaklaskanie uszami Ci nie pomoże. Z drugiej strony może po prostu za duża inicjatywę przejmujesz w tym związku (trudno stwierdzić noe widząc tego) może jej trzeba chwilę oddechu dać i wtedy ją zaskoczyć?
https://zmijabloguje.blogspot.com
michalina12
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 09:13

Re: Nieromantyczny związek

Post autor: michalina12 » 8 maja 2017, o 09:54

Kolacja, świece, miła muzyka. To zawsze dobry komplet..tak naprawdę to może być tylko dodatek to niespodzianki głównej, czyli kąpieli z bąbelkami. Nie musi byś w szampanie od razu, ale może chociaż w przyjemnym olejku takim aromatycznym.. :D :wink: a potem to co Wam przyjdzie do głowy..będzie miło. <3 <3
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Nieromantyczny związek

Post autor: Altena_Q » 8 maja 2017, o 20:33

A co pan "michał" robi na lesbijskim forum?

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
ODPOWIEDZ