Kluby branżowe we Wrocławiu, a Sylwester.

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
anabel65
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 156
Rejestracja: 9 gru 2012, o 17:14

Kluby branżowe we Wrocławiu, a Sylwester.

Post autor: anabel65 » 5 gru 2017, o 09:11

Hej, dziewczynki!
Wybieram się na Sylwestra do Wrocławia i zastanawiam się czy i ewentualnie gdzie są jakieś fajne kluby branżowe :) Część z tych, które podane są na KK wyczytałam, iż już dawno zamknięte :( Coś fajnego, bez muzyki disco polo z przyjazną atmosferą? :pilka: :sing:
Post zapewne powinien trafić do regionalnych, ale tutaj może znajdę większy odzew... :)
Lilian_
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 26 lis 2017, o 22:17

Re: Kluby branżowe we Wrocławiu, a Sylwester.

Post autor: Lilian_ » 6 gru 2017, o 11:06

Ubiegłego sylwka spędziłam w Coffe Planet i mogę polecić z czystym sumieniem. Przytulna,kameralna knajpka,można i posiedzieć i potańczyć ;) jedynym minusem jest to,że lokal jest dość mały jak na tego typu imprezy,ale atmosfera i klimat wszystko rekompensuje 8)
anabel65
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 156
Rejestracja: 9 gru 2012, o 17:14

Re: Kluby branżowe we Wrocławiu, a Sylwester.

Post autor: anabel65 » 8 gru 2017, o 12:45

Lilian_ pisze:Ubiegłego sylwka spędziłam w Coffe Planet i mogę polecić z czystym sumieniem. Przytulna,kameralna knajpka,można i posiedzieć i potańczyć ;) jedynym minusem jest to,że lokal jest dość mały jak na tego typu imprezy,ale atmosfera i klimat wszystko rekompensuje 8)
Ooo, dziękuję Ci bardzo, dobra kobieto! :) W tym roku wymagane jakieś rezerwacje, bilety? Orientujesz się? :)
Lilian_
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 26 lis 2017, o 22:17

Re: Kluby branżowe we Wrocławiu, a Sylwester.

Post autor: Lilian_ » 9 gru 2017, o 00:25

Na facebooku jest utworzone wydarzenie przez ten klub,tam wszystko jest opisane ;)

https://www.facebook.com/events/371985879896594/

lub po prostu wpisz w wyszukiwarke facebook'a "coffe planet" ;)
ODPOWIEDZ