Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: dobranocka14 » 6 gru 2017, o 19:53

egze77 pisze:Oj nie chciałabym zostać celebrytką, czytając takie outingi. :shock:
Ale one (te outingi) takie pudelkowe bardziej jak serio.
Z Chocoladee jako "naczelną" serwisu.
egze77
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 71
Rejestracja: 10 paź 2017, o 09:57

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: egze77 » 6 gru 2017, o 19:56

To spuszczam ciśnienie:)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: ImaSumak » 6 gru 2017, o 20:06

egze77 pisze:Ze znanych kobiet,które się samodzielnie wyoutowały to mogę dodać Izabelę Filipiak-pisarkę
Nieżyjąca już niestety Anna Laszuk.

Być może zmyślam, ale czy obecnie w radio Tok FM nie pracuje jakaś ujawniona lesbijka? Coś mi się obiło o uszy, ale nie pamiętam nazwiska.
miniekpyniek
Posty: 6
Rejestracja: 25 sie 2013, o 20:52

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: miniekpyniek » 7 gru 2017, o 11:04

Jak dla mnie Karolina Korwin-Piotrowska :o
talktomeldz
Posty: 6
Rejestracja: 16 wrz 2017, o 22:51

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: talktomeldz » 7 gru 2017, o 11:15

Być może zmyślam, ale czy obecnie w radio Tok FM nie pracuje jakaś ujawniona lesbijka? Coś mi się obiło o uszy, ale nie pamiętam nazwiska.[/quote]

Rzeczywiście, w Tok FM pracuje jedna wyoutowana lesbijka, Pani nazywa sie Agata Kowalska i mówiła o tym w wywiadzie dla Repliki. Swoją drogą bardzo polecam audycje tej dziennikarki. :)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: ImaSumak » 7 gru 2017, o 11:53

miniekpyniek pisze:Jak dla mnie Karolina Korwin-Piotrowska :o
Rozumiem, że jak chocoladee z Wojciechowską, Ty umówiłaś się z Piotrowską na randkę, a ta wyznała Ci prawdę. :D
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: ImaSumak » 7 gru 2017, o 11:55

talktomeldz pisze:
ImaSumak pisze:Być może zmyślam, ale czy obecnie w radio Tok FM nie pracuje jakaś ujawniona lesbijka? Coś mi się obiło o uszy, ale nie pamiętam nazwiska.
Rzeczywiście, w Tok FM pracuje jedna wyoutowana lesbijka, Pani nazywa sie Agata Kowalska i mówiła o tym w wywiadzie dla Repliki. Swoją drogą bardzo polecam audycje tej dziennikarki. :)
Dzięki za przypomnienie nazwiska! Posłucham jej.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: chocoladee » 7 gru 2017, o 12:42

hahaha
tak jak sie spodziewalam :) zawsze ktosie sie znajda... by byc uszczypliwym.. :P dziecinada.. :roll:

wyjasnie jedno: kolacje sa roznego rodzaju... hahaha
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
miniekpyniek
Posty: 6
Rejestracja: 25 sie 2013, o 20:52

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: miniekpyniek » 7 gru 2017, o 13:17

Jestem w szczesliwym zwiazku i inne Panie mnie nie interesuja :wink: . Co do Karoliny KP to tylko przypuszczenia... Coming outy polskich kobiet nie wydarzaja sie zbyt czesto :roll:
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: dobranocka14 » 7 gru 2017, o 14:58

ImaSumak pisze:
miniekpyniek pisze:Jak dla mnie Karolina Korwin-Piotrowska :o
Rozumiem, że jak chocoladee z Wojciechowską, Ty umówiłaś się z Piotrowską na randkę, a ta wyznała Ci prawdę. :D
No chocladee ma info z pierwszej ręki jeszcze od wymienionych we wcześniejszych postach pań. Widać zwierzają się jej.
Awatar użytkownika
kokona
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 408
Rejestracja: 14 lis 2012, o 12:50

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: kokona » 7 gru 2017, o 16:15

miniekpyniek pisze:Jestem w szczesliwym zwiazku i inne Panie mnie nie interesuja :wink: . Co do Karoliny KP to tylko przypuszczenia... Coming outy polskich kobiet nie wydarzaja sie zbyt czesto :roll:
Karolina Korwin Piotrowska napewno nie. Z tego co wiem to ma partnera
She's not the chapter. She's all the story
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: jasandra » 7 gru 2017, o 16:19

Hej, laski! Pomijam, że temat zamienia się w outowanie (faktycznie lub rzekome), ale wytłumaczcie mi, jak krowie na rowie: czy kobieta nie może mieć całe życie tylko partnerów/jednego partnera, a być bi? Czy w co drugim wątku nie próbuje się udowadniać, że choćby już niezrealizowane fantazje o facetach czynią z kobiety bi? Czy w przypadku fantazji o kobietach miałoby być inaczej??
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: neutrall » 7 gru 2017, o 16:40

ImaSumak pisze:
talktomeldz pisze:
ImaSumak pisze:Być może zmyślam, ale czy obecnie w radio Tok FM nie pracuje jakaś ujawniona lesbijka? Coś mi się obiło o uszy, ale nie pamiętam nazwiska.
Rzeczywiście, w Tok FM pracuje jedna wyoutowana lesbijka, Pani nazywa sie Agata Kowalska i mówiła o tym w wywiadzie dla Repliki. Swoją drogą bardzo polecam audycje tej dziennikarki. :)
Dzięki za przypomnienie nazwiska! Posłucham jej.
Tak abstrahując od tego czy jest lesbijką czy nie, to moim zdaniem jest po prostu dobrą dziennikarką. Jeśli jest audycja nt. jakiejś ustawy, czy innej sprawy to rozbiera wszystko na czynniki pierwsze i przedstawia daną sprawę, lub jakąś ustawę w prosty i zrozumiały sposób dla (przeciętnego) słuchacza. I ogólnie jest dociekliwa, zadaje mnóstwo pytań. I za każdym razem jest dobrze przygotowana, do danego tematu. Nie znam się za bardzo na sztuce dziennikarskiej, bo w tym nie siedzę zawodowo. Ale tak porównując z innymi słyszanymi dziennikarzami czy reporterami, to moim zdaniem Kowalska prezentuje całkiem dobry poziom dziennikarstwa.
Dla wyrobienia własnej oceny, link do podcastów http://audycje.tokfm.pl/prowadzacy/Agata-Kowalska/20
''Wolność to stan umysłu''
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: ImaSumak » 7 gru 2017, o 16:50

jasandra pisze:Hej, laski! Pomijam, że temat zamienia się w outowanie (faktycznie lub rzekome), ale wytłumaczcie mi, jak krowie na rowie: czy kobieta nie może mieć całe życie tylko partnerów/jednego partnera, a być bi?
Oczywiście, że może. Może też mieć dzieci. To żaden argument w dyskusji.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: takeyoudowntown » 7 gru 2017, o 19:58

chocoladee pisze:hmm

panie bi
chylinska
kozidrak
kayah
hahaha mandaryna
bartosiewicz

les
magda pokora (ich troje)
przemyk
A jakieś potwierdzenie dla takiej listy?
Chylińska zapytana niegdyś w wywiadzie, czy lubi kobiety odparła, że w dzieciństwie bawiła się z koleżanką w takie rzeczy, ale to była tylko zabawa i nie chciałaby mieć kobiety na poważnie.

A Magda Femme? Czy słowa jej byłego męża mogą tutaj być dowodem? Owszem, nazwał ją lesbijką, ale było to w dużej nienawiści.
chocoladee pisze: juz nie wspomne o politykach .. ile jest ukrytych homo i nie tylko :) lacznie z naszym panem od tych co ukradli ksiezyc lubiacych blondaskow :P
:?
czy tego od 5.10.15 co uwielbial blyszczec i krzyczec... hahaha a skonczyl slubem w tv..
nie wspomne o hahaha czerwonej glowce .. ten dopiero przechodzil odwrotnosciowe etapy od gay to stright :P
i ten z wielbladem hahaha i od krawata.. i oliwierek... pelno jest .. bladasek z wilkow... kazdy mial jakis epozod...
mozna by tak wymieniac i wymieniac zwlaszcza panow...
Tragedia. Tyle pomówień i to na tak szanowanym forum lesbijskim. Naprawdę nie masz taktu, ani klasy. Rozumiem tajemnice poliszynela, albo gdy ktoś w wywiadzie mówi o sobie takie rzeczy, ale tłumaczenie się kolacjami z celebrytami jest bardzo słabe. Tym bardziej, że oni na pewno nie życzyliby sobie, aby osoby obecne na takich spotkaniach sprzedawały takie informacje na forum.

Co do Wiśniewskiego to zgoda. Sam przyznał wiele lat temu, że spotykał się z facetami i kochał ich, miał związki, nie wypiera się tego. Jest biseksualny.

Może ktoś założy kiedyś homopudelka. Widzę że niektórzy mieliby używanie.
Be someone who makes you happy
meitar
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 212
Rejestracja: 14 sty 2012, o 13:18

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: meitar » 7 gru 2017, o 20:22

Kasia Adamik i Olga Chajdas- jak na "celebrytki" to fajne, wyluzowane laski. Wyglądają na takie, co można z nimi spokojnie iść na piwo pogadać o filmach.
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: chocoladee » 8 gru 2017, o 01:21

takeyoudowntown pisze:
chocoladee pisze:hmm

panie bi
chylinska
kozidrak
kayah
hahaha mandaryna
bartosiewicz

les
magda pokora (ich troje)
przemyk
A jakieś potwierdzenie dla takiej listy?
Chylińska zapytana niegdyś w wywiadzie, czy lubi kobiety odparła, że w dzieciństwie bawiła się z koleżanką w takie rzeczy, ale to była tylko zabawa i nie chciałaby mieć kobiety na poważnie.

A Magda Femme? Czy słowa jej byłego męża mogą tutaj być dowodem? Owszem, nazwał ją lesbijką, ale było to w dużej nienawiści.
chocoladee pisze: juz nie wspomne o politykach .. ile jest ukrytych homo i nie tylko :) lacznie z naszym panem od tych co ukradli ksiezyc lubiacych blondaskow :P
:?
czy tego od 5.10.15 co uwielbial blyszczec i krzyczec... hahaha a skonczyl slubem w tv..
nie wspomne o hahaha czerwonej glowce .. ten dopiero przechodzil odwrotnosciowe etapy od gay to stright :P
i ten z wielbladem hahaha i od krawata.. i oliwierek... pelno jest .. bladasek z wilkow... kazdy mial jakis epozod...
mozna by tak wymieniac i wymieniac zwlaszcza panow...
Tragedia. Tyle pomówień i to na tak szanowanym forum lesbijskim. Naprawdę nie masz taktu, ani klasy. Rozumiem tajemnice poliszynela, albo gdy ktoś w wywiadzie mówi o sobie takie rzeczy, ale tłumaczenie się kolacjami z celebrytami jest bardzo słabe. Tym bardziej, że oni na pewno nie życzyliby sobie, aby osoby obecne na takich spotkaniach sprzedawały takie informacje na forum.

Co do Wiśniewskiego to zgoda. Sam przyznał wiele lat temu, że spotykał się z facetami i kochał ich, miał związki, nie wypiera się tego. Jest biseksualny.

Może ktoś założy kiedyś homopudelka. Widzę że niektórzy mieliby używanie.

nie zamierzam sie tlumaczyc z moich znajomosci i mojego zycia...
przekazalam co wiem... jak sie coponiektorym nie podoba .. nie moja sprawa.. hahaha
bravo hejt :sing:
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: ImaSumak » 8 gru 2017, o 01:31

chocoladee pisze:
takeyoudowntown pisze:
chocoladee pisze:hmm

panie bi
chylinska
kozidrak
kayah
hahaha mandaryna
bartosiewicz

les
magda pokora (ich troje)
przemyk
A jakieś potwierdzenie dla takiej listy?
Chylińska zapytana niegdyś w wywiadzie, czy lubi kobiety odparła, że w dzieciństwie bawiła się z koleżanką w takie rzeczy, ale to była tylko zabawa i nie chciałaby mieć kobiety na poważnie.

A Magda Femme? Czy słowa jej byłego męża mogą tutaj być dowodem? Owszem, nazwał ją lesbijką, ale było to w dużej nienawiści.
chocoladee pisze: juz nie wspomne o politykach .. ile jest ukrytych homo i nie tylko :) lacznie z naszym panem od tych co ukradli ksiezyc lubiacych blondaskow :P
:?
czy tego od 5.10.15 co uwielbial blyszczec i krzyczec... hahaha a skonczyl slubem w tv..
nie wspomne o hahaha czerwonej glowce .. ten dopiero przechodzil odwrotnosciowe etapy od gay to stright :P
i ten z wielbladem hahaha i od krawata.. i oliwierek... pelno jest .. bladasek z wilkow... kazdy mial jakis epozod...
mozna by tak wymieniac i wymieniac zwlaszcza panow...
Tragedia. Tyle pomówień i to na tak szanowanym forum lesbijskim. Naprawdę nie masz taktu, ani klasy. Rozumiem tajemnice poliszynela, albo gdy ktoś w wywiadzie mówi o sobie takie rzeczy, ale tłumaczenie się kolacjami z celebrytami jest bardzo słabe. Tym bardziej, że oni na pewno nie życzyliby sobie, aby osoby obecne na takich spotkaniach sprzedawały takie informacje na forum.

Co do Wiśniewskiego to zgoda. Sam przyznał wiele lat temu, że spotykał się z facetami i kochał ich, miał związki, nie wypiera się tego. Jest biseksualny.

Może ktoś założy kiedyś homopudelka. Widzę że niektórzy mieliby używanie.

nie zamierzam sie tlumaczyc z moich znajomosci i mojego zycia...
przekazalam co wiem... jak sie coponiektorym nie podoba .. nie moja sprawa.. hahaha
bravo hejt :sing:
Czy rozumiesz słowo "hejt" i co ono faktycznie znaczy?
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: chocoladee » 8 gru 2017, o 01:42

ImaSumak pisze:
chocoladee pisze:
takeyoudowntown pisze:
A jakieś potwierdzenie dla takiej listy?
Chylińska zapytana niegdyś w wywiadzie, czy lubi kobiety odparła, że w dzieciństwie bawiła się z koleżanką w takie rzeczy, ale to była tylko zabawa i nie chciałaby mieć kobiety na poważnie.

A Magda Femme? Czy słowa jej byłego męża mogą tutaj być dowodem? Owszem, nazwał ją lesbijką, ale było to w dużej nienawiści.


:?



Tragedia. Tyle pomówień i to na tak szanowanym forum lesbijskim. Naprawdę nie masz taktu, ani klasy. Rozumiem tajemnice poliszynela, albo gdy ktoś w wywiadzie mówi o sobie takie rzeczy, ale tłumaczenie się kolacjami z celebrytami jest bardzo słabe. Tym bardziej, że oni na pewno nie życzyliby sobie, aby osoby obecne na takich spotkaniach sprzedawały takie informacje na forum.

Co do Wiśniewskiego to zgoda. Sam przyznał wiele lat temu, że spotykał się z facetami i kochał ich, miał związki, nie wypiera się tego. Jest biseksualny.

Może ktoś założy kiedyś homopudelka. Widzę że niektórzy mieliby używanie.

nie zamierzam sie tlumaczyc z moich znajomosci i mojego zycia...
przekazalam co wiem... jak sie coponiektorym nie podoba .. nie moja sprawa.. hahaha
bravo hejt :sing:
Czy rozumiesz słowo "hejt" i co ono faktycznie znaczy?
dla kazdego co innego.. kazda osoba odbiera te slowo inaczej... to tyle..
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: justsomebody10 » 8 gru 2017, o 06:29

Każdy może sobie różne słowa inaczej odbierać, ale to nie zmienia ich znaczenia. Jeśli ktoś wyjawia czyjeś tajemnice publicznie, i to prawdopodobnie bez zgody osób, których się to tyczy, to jest to po prostu nietaktowne (lekko określając). A nazwanie takiego zachowania niedyskretnym i nietaktownym nie ma nic wspólnego z hejtem. Za chwilę hejtem będzie się określać np. fakt, ze ktoś, kto ma sajgon w mieszkaniu, zostanie nazwanym nieporządnym lub bałaganiarzem. :shock:
miniekpyniek
Posty: 6
Rejestracja: 25 sie 2013, o 20:52

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: miniekpyniek » 8 gru 2017, o 10:57

kokona pisze:
miniekpyniek pisze:Jestem w szczesliwym zwiazku i inne Panie mnie nie interesuja :wink: . Co do Karoliny KP to tylko przypuszczenia... Coming outy polskich kobiet nie wydarzaja sie zbyt czesto :roll:
Karolina Korwin Piotrowska napewno nie. Z tego co wiem to ma partnera

A to sorry za pomówienie...
brunozamoyski
Posty: 7
Rejestracja: 7 mar 2015, o 13:17

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: brunozamoyski » 8 gru 2017, o 16:51

Doda jest otwarcie biseksualna.
brunozamoyski
Posty: 7
Rejestracja: 7 mar 2015, o 13:17

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: brunozamoyski » 8 gru 2017, o 17:01

chocoladee pisze: nie wspomne o hahaha czerwonej glowce .. ten dopiero przechodzil odwrotnosciowe etapy od gay to stright :P
i ten z wielbladem hahaha i od krawata.. i oliwierek... pelno jest .. bladasek z wilkow... kazdy mial jakis epozod...
mozna by tak wymieniac i wymieniac zwlaszcza panow...
Od krawata? O kim mówisz?
Pasuje dopisać Piaska.
Mateusz Damięcki też jest podobno niewyoutowanym gejem.

Brakuje w PL wyoutowanych kobiet i to bardzo...
wiki-morti
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2017, o 13:53

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: wiki-morti » 10 gru 2017, o 16:15

oj durne baby, plotkatry - RP ma od dłuższego czasu faceta i mówi o tym otwarcie w mediach, czasem bywa z nia na koncertach..... niestety :wink: :wink:
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: takeyoudowntown » 10 gru 2017, o 17:01

Co do Dody, to czyni wyznanie w tym niedawnym wywiadzie, w momencie 3:10
https://www.youtube.com/watch?v=L0Aa5WqFbLs
Be someone who makes you happy
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: justsomebody10 » 10 gru 2017, o 17:20

Równie dobrze może to robić w celu podsycenia jakichkolwiek kontrowersji, żeby tylko o niej mówiono.
Awatar użytkownika
pstryk27
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 4 lis 2013, o 09:27

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: pstryk27 » 15 gru 2017, o 22:07

Widocznie orientacja homoseksualna to powód do wstydu, skoro szanowane osoby publiczne o tym nie mówią. A ja się naczytałam Repliki :x
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: neutrall » 15 lis 2020, o 22:00

jasandra pisze:
5 gru 2017, o 20:43
Z tą Przemyk to chyba nieprawda. Też mnie kiedyś intrygowała, choć wydaje mi się, że jest wierzącą katoliczką.
Choć piosenka z teledyskiem "Kochana" wcale nie jest tak jednoznacznie o przyjaźni :D
Sama treść tekstu, tyczy się na pewno jakiejś relacji między kobietami, jednak nie ma jednoznacznej odpowiedzi między kim. Tutaj moooże chodzić o różne konfiguracje np. Dwóch przyjaciółek albo partnerek a równie dobrze to może być relacja, między siostrami, lub nawet relacje dorosłej córki z matką. Bo tu nie ma żadnego podtekstu seksualnego, jest tylko opis emocji i odczuć. Tutaj jest szerokie pole indywidualnej interpretacji.
''Wolność to stan umysłu''
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: davergne » 16 lis 2020, o 00:42

Na zachodzie o dziwo tez sie nie chca "outowac". Moj ulubiony przypadek to Charlize Theron. Lesbijka na 100% ale nie chce sie do tego przyznac.
Filmy les na www.violka.pl
basick
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2020, o 20:13

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: basick » 17 lis 2020, o 00:30

davergne pisze:
16 lis 2020, o 00:42
Na zachodzie o dziwo tez sie nie chca "outowac". Moj ulubiony przypadek to Charlize Theron. Lesbijka na 100% ale nie chce sie do tego przyznac.
Eeee czy ja wiem. Ma córkę transgender wiec pewnie juz powiedziałaby, że jest bi, albo queer, gdyby serio nie byla hetero.
Jeszcze o Taylor Swift są teorie.
ODPOWIEDZ