Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
TonicGin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 16 lis 2017, o 18:48

Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: TonicGin » 5 gru 2017, o 11:43

Ostatnio byłam na filmie 'listy do M3'. Była tam postać kobietki, dj'a radiowego o imieniu Rudolf ( :scratch: ) zagrana przez Danutę Stenkę. W którkich włosach wyglądała naprawdę fajnie :toast: , poprostu kobietka rasowa i bardzo branżowa. Choć oczywiście w życiu osobistym raczej nie jest.
Nie znam się zbytnio na polskim kine , ani nie śledzę tabloidów, dlatego pytam tu na formu , czy są w polsce jakieś fajne branżowe dziewczyny, które wam podchodzą jako takie, lub kótre są Out?
Awatar użytkownika
kokona
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 408
Rejestracja: 14 lis 2012, o 12:50

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: kokona » 5 gru 2017, o 17:05

Chyba niestety nie ma wyoutowanych celebrytek.
She's not the chapter. She's all the story
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: chocoladee » 5 gru 2017, o 20:14

hmm

panie bi
chylinska
kozidrak
kayah
hahaha mandaryna
bartosiewicz

les
magda pokora (ich troje)
przemyk
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: jasandra » 5 gru 2017, o 20:43

Z tą Przemyk to chyba nieprawda. Też mnie kiedyś intrygowała, choć wydaje mi się, że jest wierzącą katoliczką.
Choć piosenka z teledyskiem "Kochana" wcale nie jest tak jednoznacznie o przyjaźni :D.
Na celebrytach nie znam się zupełnie, ale tutaj rozumiem chodzi też o artystów :P.
Awatar użytkownika
kokona
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 408
Rejestracja: 14 lis 2012, o 12:50

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: kokona » 5 gru 2017, o 21:19

jasandra pisze:Z tą Przemyk to chyba nieprawda. Też mnie kiedyś intrygowała, choć wydaje mi się, że jest wierzącą katoliczką.
Choć piosenka z teledyskiem "Kochana" wcale nie jest tak jednoznacznie o przyjaźni :D.
Na celebrytach nie znam się zupełnie, ale tutaj rozumiem chodzi też o artystów :P.
Renata przemyk I anna saraniecka wywiad "wspollokatorki" jeden z pierwszych comming out. Nie wprost ale podobno comming out
She's not the chapter. She's all the story
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: jasandra » 5 gru 2017, o 21:53

Taaak? Bo ja kiedyś czytałam taki wywiad, że ona podobno najpierw postarała się czy adoptowała dziecko, a potem znalazła mężczyznę i teraz tworzę rodzinę. Wiem, bo z wypiekami czekałam na wyczytanie informacji o jakiejś kobiecie, bo takie to wszystko niejasne było... I nieco się zawiodłam...Znalazłam takie coś. https://www.vice.com/pl/article/9bp4v3/ ... ja-kobiety a więc, chyba plotki niepotwierdzone...
Niemniej, w tamtym wywiadzie, który czytałam, cały czas miałam wrażenie, że coś z tą jej heteryckością nie gra i chyba spycha coś głęboko, może w podświadomość...
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: jasandra » 5 gru 2017, o 21:58

http://www.gala.pl/artykul/renata-przem ... -szczescie A, sorry, wyraźnie mówi tu o braku partnera. Można by wnioskować ex silentio. Że w każdym razie takiego "normalnego" życia celebrytki to ona nie ma. Nie wiem, czy to wystarczy do wnioskowania o jej lesbijstwie. Może jednak ta powściągliwość (Czego brakuje, może parntnera? -Może...) wynika z niechęci mówienia o życiu prywatnym, coby jej nie zjedli...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: ImaSumak » 5 gru 2017, o 22:02

Renata i Anka już na studiach w Katowicach były parą. Jeździły uroczym maluchem. Były ze sobą długie lata. Renata oficjalnie nigdy się nie przyznała, choć znajomi od zawsze wiedzieli.

Dodałabym jeszcze Dominikę Kurdziel, Magdę Femme, Katarzynę Adamik, Olgę Chajdas i tyle mi przychodzi w tej chwili do głowy.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: chocoladee » 5 gru 2017, o 22:11

chocoladee pisze:hmm

panie bi
chylinska
kozidrak
kayah
hahaha mandaryna
bartosiewicz

les
magda pokora (ich troje) magda femme inaczej
renata przemyk
te panie to 100 % info.. od nich samych :P

Biedrzynska ma brata geja i jest homofobem (ona) mialam nieprzyjemnosc poznac...
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: chocoladee » 5 gru 2017, o 22:16

chocoladee pisze:
chocoladee pisze:hmm

panie bi
chylinska
kozidrak
kayah
hahaha mandaryna
bartosiewicz

les
magda pokora (ich troje) magda femme inaczej
renata przemyk
te panie to 100 % info.. od nich samych :P

Biedrzynska ma brata geja i jest homofobem (ona) mialam nieprzyjemnosc poznac...
bi
Martyna Wojciechowska :)
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: jasandra » 5 gru 2017, o 22:51

:sing: Super, jednak sprawdza się przeczucie z tą Renatą ;). Cieszy mnie to jakoś.
Szkoda jednak, że nasze artystki się nie outują, z drugiej strony, patrząc co się stało bo aborcyjnym coming oucie Przybysz, to się nie dziwię... Polityczki mogłyby, ale wtedy zawsze można zostać posądzonym o budowanie swojej kariery na orientacji, jak zarzucano przez lata np. Biedroniowi (sama go nie lubiłam, a choć cenię za obecne działania, źle znoszę świergolenia o jego życiu prywatnym w różnych gazetach. Ale rozumiem, że sława ma swoje prawa). W przypadku artystek lepiej chyba pozostać wyoutowanym tylko dla własnych znajomych, co jak rozumiem dzieje się w przypadku wyżej wymienionych pań.
Awatar użytkownika
kokona
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 408
Rejestracja: 14 lis 2012, o 12:50

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: kokona » 5 gru 2017, o 23:07

Ale szkoda tez ze tak naprawde te panie o ktorych piszemy nie sa wyoutowane tylko to tajemnice poliszynela. Tak jak duzo gejow jest wyoutowanych tak w prawie w ogole lesbijek. Kasia Adamik I Olga.
She's not the chapter. She's all the story
Perrin
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 109
Rejestracja: 29 lip 2017, o 20:48

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: Perrin » 5 gru 2017, o 23:09

chocoladee pisze: bi
Martyna Wojciechowska :)
Przecież Martyna wiele razy w wywiadach mówiła, że woli facetów.
TonicGin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 16 lis 2017, o 18:48

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: TonicGin » 5 gru 2017, o 23:12

No własnie Martyna Wojciechowska, zawsze mi podchodziła pod les...
Nie wspominając koleżanki Chylińskiej. Ale podobno z wiekim więcej kobieta odczuwa zainteresowanie własną płcią.
Pewnie takie rzeczy w showbiznesie są dokładnie zmiatane pod dywan...
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: osiol » 5 gru 2017, o 23:20

Perrin pisze:
chocoladee pisze: bi
Martyna Wojciechowska :)
Przecież Martyna wiele razy w wywiadach mówiła, że woli facetów.
Ona nawet wprost mówiła że żałuje że kobiety jej nie pociągają bo myśli że lepiej by jej było z kobietą w związku i że chciałaby mieć żonę. Chociaż jest bardzo pro równościowa i bierze udział w różnych akcjach pro LGBT to z dużą dozą pewności można powiedzieć że nie uskutecznia wędrówek na "naszą" stronę :)
TonicGin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 16 lis 2017, o 18:48

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: TonicGin » 5 gru 2017, o 23:27

osiol pisze:
Perrin pisze:
chocoladee pisze: bi
Martyna Wojciechowska :)
Przecież Martyna wiele razy w wywiadach mówiła, że woli facetów.
Ona nawet wprost mówiła że żałuje że kobiety jej nie pociągają bo myśli że lepiej by jej było z kobietą w związku i że chciałaby mieć żonę. Chociaż jest bardzo pro równościowa i bierze udział w różnych akcjach pro LGBT to z dużą dozą pewności można powiedzieć że nie uskutecznia wędrówek na "naszą" stronę :)
Mówią, że najciemniej jest pod lampą... Kiedyś bardzo butch wyglądająca koleżanka w pracy mówiła mi jaka ona jest hetero, nawet opowiadała o intymnych sytuacjach z facetami.. Well. Po chwili ją wywali za romans z 2 razy młodszą od niej podopieczną. To angielsku to się nazywa deflecting. Nie mówię ,że Martyna jest lub nie jest, ale tak naprawdę słowa to tylko 5% informacji, a pozostałe 95% to to co czytamy z osoby i jej mowy ciała.
jaffa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 25 paź 2015, o 23:21

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: jaffa » 5 gru 2017, o 23:38

dla mnie AMrtyna wojciechowska jest metro sexualna .. ale jest straight.
chyba ze nie wiem o jakis wyznaniach.. nie podazam za wywiadami w polskich gazetach
talktomeldz
Posty: 6
Rejestracja: 16 wrz 2017, o 22:51

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: talktomeldz » 6 gru 2017, o 00:04

Jakiś czas temu w programie 'Demakijaż' Wojciechowska wyznała, że zakochuje się w charakaterze i nie tylko w mężczyznach. Zatem być może plotki o jej biseksualizmie nie są wyssane z palca, choć oczywiście ma prawo nie mowić o swoim prywatnym życiu wprost, szczególnie w kolorowych czasopismach.
Swego czasu spekulowano o biseksualizmie Kasi Stankiewicz, a powodem tego był (nie)dwuznaczny teledysk nakręcony do jednej z jej piosenek. Choć sama zainteresowana, jeśli mnie pamieć nie zawodzi, nigdy tego nie potwierdziła.
Prawdopodobnie w show-biznesie nie brakuje kobiet zarówno bi, jak i homo. Niestety, w PL tak naprawdę żadna z Pań, które widnieją na pierwszych stronach gazet nigdy nie odważyła się złożyć jasnej deklaracji. Przyczyn tego jest na pewno wiele, być może części z nich się to zwyczajnie nie opłaca, bo lepiej sprzedaje sie wersja z przystojnym mężczyzną u boku, a dla innych rzeczywiście ważna jest prywatność i wolą kierować uwagę opinii publicznej wyłącznie na swoją twórczość.
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: chocoladee » 6 gru 2017, o 01:54

ok
Martyna Wojciechowska
to nie bedzie chwalenie sie .. zeby nie bylo..

wiem ze jest BI .. mialam przyjemnosc byc zaproszona na kolacje ... zaaranzowal nam ja Jacek Wojcicki .. ( tez gay ) wiecej nic nie powiem :P
a czy doszla do skutku... nie powiem :P
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: chocoladee » 6 gru 2017, o 02:11

w show bisnes jest tak.. jak jestes w nim mozesz miec kazda zachcianke jaka chcesz... im bardziej blyszczysz tym szybciej dostajesz co chcesz... i tylko od ciebie zalezy czy to naglosnisz czy zostawisz dla siebie...
ogolnie zakazane jablko robaczywka...

juz nie wspomne o politykach .. ile jest ukrytych homo i nie tylko :) lacznie z naszym panem od tych co ukradli ksiezyc lubiacych blondaskow :P
czy tego od 5.10.15 co uwielbial blyszczec i krzyczec... hahaha a skonczyl slubem w tv..
nie wspomne o hahaha czerwonej glowce .. ten dopiero przechodzil odwrotnosciowe etapy od gay to stright :P
i ten z wielbladem hahaha i od krawata.. i oliwierek... pelno jest .. bladasek z wilkow... kazdy mial jakis epozod...
mozna by tak wymieniac i wymieniac zwlaszcza panow...
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
Awatar użytkownika
bruxxa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:07

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: bruxxa » 6 gru 2017, o 02:11

[quote="talktomeldz"]Jakiś czas temu w programie 'Demakijaż' Wojciechowska wyznała, że zakochuje się w charakaterze i nie tylko w mężczyznach.[quote]

To jest 100% zakamuflowany coming out. :) Nawet jak nie jest połączony z deklaracją "nie tylko w mężczyznach".

A że Kozidrak itd., to pierwszy raz czytam takie sensacje-rewelacje, a może pobożne życzenia. :P Przemyk oczywiście jest branżowa - w zamierzchłych czasach płyt cd w środku okładki było jej, jednoznaczne, zdjęcie z jej kobietą.
tsy_tsy
Posty: 1
Rejestracja: 7 lut 2014, o 12:53

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: tsy_tsy » 6 gru 2017, o 08:47

A co z Anitą Werner, dziennikarką telewizyjną ?
Awatar użytkownika
she_wolf
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 26 lis 2012, o 00:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: she_wolf » 6 gru 2017, o 10:23

A według mnie Między Wojciechowską a Werner coś było.. i jakoś ten artykuł mi to potwierdza. Treść artykułu jest przewrotna ale ja bym sprawę zinterpretowała tak że Panie miały się ku sobie.

http://www.pomponik.pl/plotki/news-anit ... Id,1077105

Kozidrak bi?? Nie możliwe, 37 lat była z Pietrasem..
TonicGin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 16 lis 2017, o 18:48

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: TonicGin » 6 gru 2017, o 11:10

chocoladee pisze:ok
Martyna Wojciechowska
to nie bedzie chwalenie sie .. zeby nie bylo..

wiem ze jest BI .. mialam przyjemnosc byc zaproszona na kolacje ... zaaranzowal nam ja Jacek Wojcicki .. ( tez gay ) wiecej nic nie powiem :P
a czy doszla do skutku... nie powiem :P
Czyli Gaygar nigdy nie zawodzi :) Uznajemy że na tą kolacyjkę poszłaś, nie ma innej możliwości 8) , pomijając wygląd martyny, to jest to super ciekawa osoba.
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: jasandra » 6 gru 2017, o 12:15

A to kobieta bi nie może być z jednym facetem :o?
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: wojtek » 6 gru 2017, o 12:31

wielu homoseksualistów , czy ze świecznika czy nie, żyje w związkach małżeńskich z płcią przeciwną. z różnych powodów (wygoda,dzieci, normy społeczne, religijne, bo co ludzie powiedzą, bo tak lepiej dla kariery, etc.). ale ciągnie wilka do lasu. małżeństwo nie zmienia orientacji seksualnej. gdyby ktoś kiedyś mógł tak prawdziwie policzyć homoseksualistów to wyszłoby że jest ich może nawet ze 20% społeczeństwa :D
detykacja
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 123
Rejestracja: 28 sty 2014, o 19:02

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: detykacja » 6 gru 2017, o 12:33

chocoladee pisze:ok
Martyna Wojciechowska
to nie bedzie chwalenie sie .. zeby nie bylo..

wiem ze jest BI .. mialam przyjemnosc byc zaproszona na kolacje ... zaaranzowal nam ja Jacek Wojcicki .. ( tez gay ) wiecej nic nie powiem :P
a czy doszla do skutku... nie powiem :P
Bardzo bez klasy, chocoladee. Bardzo.
TonicGin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 16 lis 2017, o 18:48

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: TonicGin » 6 gru 2017, o 12:38

Ciągnie wilka do lasu lub bez miłości nie da się żyć... wydaje mi się ,że wiele kobiet bi dostaje tą uwagę i miłość jakiej pragną własnie od kobiet. Wszyscy chcemy kochać i być kochani.
Normy społeczne, starsze pokolenia, jest tego sporo. Z czasem większość małżeństw to taki układ przyjazni lub interesu :czytaj: w Anglii bym tego nie zrozumiała, ale w PL jak najbardziej.
egze77
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 71
Rejestracja: 10 paź 2017, o 09:57

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: egze77 » 6 gru 2017, o 19:42

Oj nie chciałabym zostać celebrytką, czytając takie outingi. :shock: Chyba każdy ma prawo do prywatności. A np Renatę Przemyk będę cenić i słuchać, bo to co śpiewa do mnie przemawia i może być nawet kosmitką.
egze77
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 71
Rejestracja: 10 paź 2017, o 09:57

Re: Seksowne a może branżowe celebrytki- znacie jakieś?

Post autor: egze77 » 6 gru 2017, o 19:44

Ze znanych kobiet,które się samodzielnie wyoutowały to mogę dodać Izabelę Filipiak-pisarkę
ODPOWIEDZ