Walentynki

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
cukierki
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 8 lis 2017, o 23:53

Walentynki

Post autor: cukierki » 14 sty 2018, o 14:25

Cześć!

Walentynki już majaczą na horyzoncie, a stoję przed dylematem i proszę Was o pomoc.

To będą pierwsze walentynki, które spędzam z moją dziewczyną. Chciałabym, żeby było wyjątkowo i miło. No wyjątkowo miło. Ja jestem typem romantyczki, więc normalnie pewnie wyskoczyłabym z wielkim bukietem róż, gigantycznym miśkiem albo innymi kiczowatymi cudami. Mnie by to wzięło, niestety :lol:

Ale moja Luba nie lubi dostawać kwiatów czy pluszaków, ogólnie jest lesbijka typu "butch" (nie lubię tych wszytskich okresleń, ale myslę że to pomoże mi lepiej nakreślić sprawę) no i nie chcę jej przytłoczyć jakimiś cudami czy postawić w niezręcznej sytuacji. Znam ją już trochę i jakies pomysły krążą po mojej głowie, ale jestem ciekawa Waszego zdania.

Miałyście może podobny orzech do zgryzienia? ;)

Pozdrawiam ciepło w ten chłodny dzień!
Missunderstood
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 479
Rejestracja: 15 sie 2017, o 23:48

Re: Walentynki

Post autor: Missunderstood » 14 sty 2018, o 15:09

Walentynki to święto komercyjne i nie rusza nawet takiej romantyczki jak ja. Każda para ma swoje święta, a robienie jednego dnia dla wszystkich to jak dla mnie potworny kicz i wielkie nieporozumienie... Zdecydowanie jestem zwolenniczką prezentów i gestów nawet bez okazji niż dlatego, że ktoś uznał, że dzisiaj wszystkie pary się kochają najmocniej.
Nie wiem jak odnieść się do kwestii "butch", bo to zależy co masz na myśli. Znam takie, które za kwiatka by się obraziły, ale dla mnie to dziwne. Moja partnerka nie lubi kobiecych pierdół, ale chętnie otrzymuje kosmetyki a i za kwiatka nie strzela fochów, raczej odbiera to jako coś miłego. Z nas dwóch to ja jestem romantyczką, która leci na kwiatki i biżuterię, ale spotykamy się w połowie :wink:
Jeśli chodzi o same pomysły dotyczące obchodzenia różnych ważnych okazji to myślę, że jakiś drobny gest typu przygotowanie ulubionego dania i upominek, który ją ucieszy. Ją, a nie Ciebie, więc celuję raczej w grę komputerową, fajną smycz do kluczy albo bluzę bez napisu "kocham moją Myszką" na froncie :lol:
Awatar użytkownika
kokona
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 408
Rejestracja: 14 lis 2012, o 12:50

Re: Walentynki

Post autor: kokona » 14 sty 2018, o 15:27

Jestem w podobnej sytuacji :-P
Na moja dziewczyne zawsze dziala... jedzenie :lol: wiec robie kolacje, to co Ona lubi najbardziej do jedzenia. Albo idziemy do naszej ulubionej restauracji.tez nie lubi dostawac kwiatow miskow etc. Ale od 6 lat kupujemy sobie jakies prezenty. Teraz myslalam co kupowalam w poprzednich latach I wychodzi ze zawsze kupuje perfumy :lol:
Mysleze dobrym prezentrm jest fajna kolacja z tym do jedzenia co lubi najbardziej. Nie odkrylam Ameryki ale w naszym przypadku dziala I zawsze jest milo.
A musze podkreslic ze oby dwie nie lubimy walentynek I zarzekamy sie ze nie bedziemy ich celebrowac, ale jednak to ze jestem ckliwa wygrywa I jednak celebrujemy. W tym roku mam urlop w okolicach walentynek wiec jedziemy na kilka dnigdzies odpoczac.
She's not the chapter. She's all the story
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Walentynki

Post autor: ImaSumak » 14 sty 2018, o 15:40

W tym dniu jest również święto Tryfuna Pijanicy.
Bardzo polecam.
Lubię kiedy kobieta...
cukierki
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 8 lis 2017, o 23:53

Re: Walentynki

Post autor: cukierki » 14 sty 2018, o 16:55

Missunderstood pisze:Walentynki to święto komercyjne i nie rusza nawet takiej romantyczki jak ja. Każda para ma swoje święta, a robienie jednego dnia dla wszystkich to jak dla mnie potworny kicz i wielkie nieporozumienie... Zdecydowanie jestem zwolenniczką prezentów i gestów nawet bez okazji niż dlatego, że ktoś uznał, że dzisiaj wszystkie pary się kochają najmocniej.
Nie wiem jak odnieść się do kwestii "butch", bo to zależy co masz na myśli. Znam takie, które za kwiatka by się obraziły, ale dla mnie to dziwne. Moja partnerka nie lubi kobiecych pierdół, ale chętnie otrzymuje kosmetyki a i za kwiatka nie strzela fochów, raczej odbiera to jako coś miłego. Z nas dwóch to ja jestem romantyczką, która leci na kwiatki i biżuterię, ale spotykamy się w połowie :wink:
Jeśli chodzi o same pomysły dotyczące obchodzenia różnych ważnych okazji to myślę, że jakiś drobny gest typu przygotowanie ulubionego dania i upominek, który ją ucieszy. Ją, a nie Ciebie, więc celuję raczej w grę komputerową, fajną smycz do kluczy albo bluzę bez napisu "kocham moją Myszką" na froncie :lol:

No pewnie, miłość powinno okazywać się codziennie i nie tylko poprzez prezenty :cool:
Święto komercyjne, ale miłe ;) I nie wyobrażam sobie tego dnia chociażby nie zaakcentować z ukochaną osobą.

Ona ma taki sportowy, luźny styl i nie lubi takich typowo babskich rzeczy, że tak powiem xd
Kosmetyki też ma jakieś swoje specjalne :lol: I zgadzam się z tym co napisałaś, to musi być coś co jej się spodoba, dlatego się głowie :lol:
cukierki
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 8 lis 2017, o 23:53

Re: Walentynki

Post autor: cukierki » 14 sty 2018, o 17:07

kokona pisze:Jestem w podobnej sytuacji :-P
Na moja dziewczyne zawsze dziala... jedzenie :lol: wiec robie kolacje, to co Ona lubi najbardziej do jedzenia. Albo idziemy do naszej ulubionej restauracji.tez nie lubi dostawac kwiatow miskow etc. Ale od 6 lat kupujemy sobie jakies prezenty. Teraz myslalam co kupowalam w poprzednich latach I wychodzi ze zawsze kupuje perfumy :lol:
Mysleze dobrym prezentrm jest fajna kolacja z tym do jedzenia co lubi najbardziej. Nie odkrylam Ameryki ale w naszym przypadku dziala I zawsze jest milo.
A musze podkreslic ze oby dwie nie lubimy walentynek I zarzekamy sie ze nie bedziemy ich celebrowac, ale jednak to ze jestem ckliwa wygrywa I jednak celebrujemy. W tym roku mam urlop w okolicach walentynek wiec jedziemy na kilka dnigdzies odpoczac.
Ja własnie chciałam wyczarować jakąś romantyczną kolacje, ale ona już mi wczesniej napomknęła, że to planuje, więc niestety odpada.
Perfumy to w sumie fajny pomysł, ale boje się, że nie trafię, a ona później będzie zmuszona go uzywać xd Uważam, że takie rzeczy lepiej samemu sobie kupować.
Ale jakiś prezent musi być. Wyjazd byłby fajny, ale nie wyciągnę jej z pracy. Ale podsunęłaś mi pewną myśl...
Awatar użytkownika
kokona
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 408
Rejestracja: 14 lis 2012, o 12:50

Re: Walentynki

Post autor: kokona » 14 sty 2018, o 17:33

cukierki pisze:Ale podsunęłaś mi pewną myśl...
Jaką, jaką? :cool:
A co fo perfum, jestescie juz rok to chyba wiesz jakie lubi zapachy :shock: 8)
She's not the chapter. She's all the story
cukierki
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 8 lis 2017, o 23:53

Re: Walentynki

Post autor: cukierki » 14 sty 2018, o 20:23

kokona pisze:
cukierki pisze:Ale podsunęłaś mi pewną myśl...
Jaką, jaką? :cool:
A co fo perfum, jestescie juz rok to chyba wiesz jakie lubi zapachy :shock: 8)
Problem w tym, że ona bardzo często zmienia... W dodatku ma kilka i już nie nadążam xd
Myslałam, o jakiejs bizuterii, bo to zostaje na długo i romantyczny gest i elegancki prezent :cool: ale z tym też problem, bo ona nie lubi takich świecidełek. Ale wpadło mi do głowy, żeby ją zabrać na jakiś dzień spa albo coś takiego. Zaraz przeszukam czeluście internetu :mrgreen:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Walentynki

Post autor: ImaSumak » 14 sty 2018, o 20:48

cukierki pisze:
kokona pisze:
cukierki pisze:Ale podsunęłaś mi pewną myśl...
Jaką, jaką? :cool:
A co fo perfum, jestescie juz rok to chyba wiesz jakie lubi zapachy :shock: 8)
Problem w tym, że ona bardzo często zmienia... W dodatku ma kilka i już nie nadążam xd
Myslałam, o jakiejs bizuterii, bo to zostaje na długo i romantyczny gest i elegancki prezent :cool: ale z tym też problem, bo ona nie lubi takich świecidełek. Ale wpadło mi do głowy, żeby ją zabrać na jakiś dzień spa albo coś takiego. Zaraz przeszukam czeluście internetu :mrgreen:
Wiesz co, to może trak taśmowy albo lewarek do ciężarówki? (Jeśli wolisz skromniejszy prezent).
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
kokona
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 408
Rejestracja: 14 lis 2012, o 12:50

Re: Walentynki

Post autor: kokona » 14 sty 2018, o 21:38

ImaSumak pisze:
cukierki pisze:
kokona pisze: Jaką, jaką? :cool:
A co fo perfum, jestescie juz rok to chyba wiesz jakie lubi zapachy :shock: 8)
Problem w tym, że ona bardzo często zmienia... W dodatku ma kilka i już nie nadążam xd
Myslałam, o jakiejs bizuterii, bo to zostaje na długo i romantyczny gest i elegancki prezent :cool: ale z tym też problem, bo ona nie lubi takich świecidełek. Ale wpadło mi do głowy, żeby ją zabrać na jakiś dzień spa albo coś takiego. Zaraz przeszukam czeluście internetu :mrgreen:
Wiesz co, to może trak taśmowy albo lewarek do ciężarówki? (Jeśli wolisz skromniejszy prezent).
Ima po co ta zlosliwosc. Dziewczyna nie lubi takich rzeczy I tyle. Po co byc zlosliwa od razu
She's not the chapter. She's all the story
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Walentynki

Post autor: ImaSumak » 14 sty 2018, o 21:57

kokona pisze:
ImaSumak pisze:
cukierki pisze:
Problem w tym, że ona bardzo często zmienia... W dodatku ma kilka i już nie nadążam xd
Myslałam, o jakiejs bizuterii, bo to zostaje na długo i romantyczny gest i elegancki prezent :cool: ale z tym też problem, bo ona nie lubi takich świecidełek. Ale wpadło mi do głowy, żeby ją zabrać na jakiś dzień spa albo coś takiego. Zaraz przeszukam czeluście internetu :mrgreen:
Wiesz co, to może trak taśmowy albo lewarek do ciężarówki? (Jeśli wolisz skromniejszy prezent).
Ima po co ta zlosliwosc. Dziewczyna nie lubi takich rzeczy I tyle. Po co byc zlosliwa od razu
Dlaczego złośliwość?
Lubię kiedy kobieta...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Walentynki

Post autor: dobranocka14 » 14 sty 2018, o 22:22

A szwajcarski scyzoryk?
Czyt to dobry pomysł na walentynkowy :prezent:?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Walentynki

Post autor: ImaSumak » 14 sty 2018, o 22:35

dobranocka14 pisze:A szwajcarski scyzoryk?
Czyt to dobry pomysł na walentynkowy :prezent:?
A oryginalna finka z Finlandii?
Lubię kiedy kobieta...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Walentynki

Post autor: dobranocka14 » 14 sty 2018, o 22:42

ImaSumak pisze:
dobranocka14 pisze:A szwajcarski scyzoryk?
Czyt to dobry pomysł na walentynkowy :prezent:?
A oryginalna finka z Finlandii?
A kultowy Opinel?
cosiedzieje20
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 13 lip 2017, o 16:01

Re: Walentynki

Post autor: cosiedzieje20 » 15 sty 2018, o 01:59

cukierki pisze: Myslałam, o jakiejs bizuterii, bo to zostaje na długo i romantyczny gest i elegancki prezent :cool: ale z tym też problem, bo ona nie lubi takich świecidełek.
A może zegarek? Niby biżuteria ale da się do sportowego stylu dopasować.
Awatar użytkownika
boflorka
Posty: 2
Rejestracja: 9 sty 2018, o 10:17
Lokalizacja: Tomaszów

Re: Walentynki

Post autor: boflorka » 15 sty 2018, o 08:52

cosiedzieje20 pisze:
cukierki pisze: Myslałam, o jakiejs bizuterii, bo to zostaje na długo i romantyczny gest i elegancki prezent :cool: ale z tym też problem, bo ona nie lubi takich świecidełek.
A może zegarek? Niby biżuteria ale da się do sportowego stylu dopasować.
To już prędzej takie zegarki G-Shocka - one mają styl sportowy.
cosiedzieje20
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 13 lip 2017, o 16:01

Re: Walentynki

Post autor: cosiedzieje20 » 15 sty 2018, o 11:09

boflorka pisze: To już prędzej takie zegarki G-Shocka - one mają styl sportowy.
No tak tak, są różne takie fajne ani zbyt sportowe ani eleganckie, takie po środku.
cukierki
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 8 lis 2017, o 23:53

Re: Walentynki

Post autor: cukierki » 15 sty 2018, o 12:40

cosiedzieje20 pisze:
cukierki pisze: Myslałam, o jakiejs bizuterii, bo to zostaje na długo i romantyczny gest i elegancki prezent :cool: ale z tym też problem, bo ona nie lubi takich świecidełek.
A może zegarek? Niby biżuteria ale da się do sportowego stylu dopasować.
Zegarek juz kiedys dostała ode mnie :cool:
Ale mysle, ze biżuteria z serii tych bardziej sportowych, neutralnych albo mniej świecących to w sumie tez dobry pomysł...
cukierki
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 8 lis 2017, o 23:53

Re: Walentynki

Post autor: cukierki » 15 sty 2018, o 12:52

ImaSumak pisze:
cukierki pisze:
kokona pisze: Jaką, jaką? :cool:
A co fo perfum, jestescie juz rok to chyba wiesz jakie lubi zapachy :shock: 8)
Problem w tym, że ona bardzo często zmienia... W dodatku ma kilka i już nie nadążam xd
Myslałam, o jakiejs bizuterii, bo to zostaje na długo i romantyczny gest i elegancki prezent :cool: ale z tym też problem, bo ona nie lubi takich świecidełek. Ale wpadło mi do głowy, żeby ją zabrać na jakiś dzień spa albo coś takiego. Zaraz przeszukam czeluście internetu :mrgreen:
Wiesz co, to może trak taśmowy albo lewarek do ciężarówki? (Jeśli wolisz skromniejszy prezent).
A wiesz, jakby się tym interesowała to czemu nie. Ale to, ze nie lubi typowych babskich rzeczy to jeszcze nie znaczy, zeby traktować ją jak faceta.
Żeby byc 100procentową kobietą nie potrzeba tej całej stereotypowej, typowo babskiej otoczki :cool:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Walentynki

Post autor: ImaSumak » 15 sty 2018, o 12:56

cukierki pisze:
ImaSumak pisze:
cukierki pisze:
Problem w tym, że ona bardzo często zmienia... W dodatku ma kilka i już nie nadążam xd
Myslałam, o jakiejs bizuterii, bo to zostaje na długo i romantyczny gest i elegancki prezent :cool: ale z tym też problem, bo ona nie lubi takich świecidełek. Ale wpadło mi do głowy, żeby ją zabrać na jakiś dzień spa albo coś takiego. Zaraz przeszukam czeluście internetu :mrgreen:
Wiesz co, to może trak taśmowy albo lewarek do ciężarówki? (Jeśli wolisz skromniejszy prezent).
A wiesz, jakby się tym interesowała to czemu nie. Ale to, ze nie lubi typowych babskich rzeczy to jeszcze nie znaczy, zeby traktować ją jak faceta.
Żeby byc 100procentową kobietą nie potrzeba tej całej stereotypowej, typowo babskiej otoczki :cool:
A co złego jest w traku taśmowym, poza wysoką ceną??? Nie lepiej kupić komuś coś interesujacego, a nie biżuterię, której nie lubi?
Lubię kiedy kobieta...
cukierki
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 8 lis 2017, o 23:53

Re: Walentynki

Post autor: cukierki » 15 sty 2018, o 13:00

ImaSumak pisze:
cukierki pisze:
ImaSumak pisze: Wiesz co, to może trak taśmowy albo lewarek do ciężarówki? (Jeśli wolisz skromniejszy prezent).
A wiesz, jakby się tym interesowała to czemu nie. Ale to, ze nie lubi typowych babskich rzeczy to jeszcze nie znaczy, zeby traktować ją jak faceta.
Żeby byc 100procentową kobietą nie potrzeba tej całej stereotypowej, typowo babskiej otoczki :cool:
A co złego jest w traku taśmowym, poza wysoką ceną??? Nie lepiej kupić komuś coś interesujacego, a nie biżuterię, której nie lubi?
Nie twierdzę, ze to złe jak ktos lubi takie klimaty, ale z tego co mi wiadomo moja Luba do tego grona nie nalezy. Ale ostatnio zakupiła gramofon, więc moze cos w tym kierunku.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Walentynki

Post autor: ImaSumak » 15 sty 2018, o 13:02

cukierki pisze:
ImaSumak pisze:
cukierki pisze:
A wiesz, jakby się tym interesowała to czemu nie. Ale to, ze nie lubi typowych babskich rzeczy to jeszcze nie znaczy, zeby traktować ją jak faceta.
Żeby byc 100procentową kobietą nie potrzeba tej całej stereotypowej, typowo babskiej otoczki :cool:
A co złego jest w traku taśmowym, poza wysoką ceną??? Nie lepiej kupić komuś coś interesujacego, a nie biżuterię, której nie lubi?
Nie twierdzę, ze to złe jak ktos lubi takie klimaty, ale z tego co mi wiadomo moja Luba do tego grona nie nalezy. Ale ostatnio zakupiła gramofon, więc moze cos w tym kierunku.
No to kup jej dobre słuchawki bezprzewodowe.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Walentynki

Post autor: ImaSumak » 15 sty 2018, o 13:03

No chyba że to też zbyt mało kobiece dla Twej męskiej kobiety.
Lubię kiedy kobieta...
cukierki
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 8 lis 2017, o 23:53

Re: Walentynki

Post autor: cukierki » 15 sty 2018, o 13:04

ImaSumak pisze:
cukierki pisze:
ImaSumak pisze: A co złego jest w traku taśmowym, poza wysoką ceną??? Nie lepiej kupić komuś coś interesujacego, a nie biżuterię, której nie lubi?
Nie twierdzę, ze to złe jak ktos lubi takie klimaty, ale z tego co mi wiadomo moja Luba do tego grona nie nalezy. Ale ostatnio zakupiła gramofon, więc moze cos w tym kierunku.
No to kup jej dobre słuchawki bezprzewodowe.
Ostatnio już kupiła. Może owinę się papierem prezentowym i powiem, ze to najfajniejszy prezent jaki mogła dostac :slonko:
cukierki
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 8 lis 2017, o 23:53

Re: Walentynki

Post autor: cukierki » 15 sty 2018, o 13:15

ImaSumak pisze:No chyba że to też zbyt mało kobiece dla Twej męskiej kobiety.
No własnie nie musi byc wcale kobiece :lol:

Nie wiem czego się czepiasz, Twoim zdaniem kobieta oznacza długie włosy, sukienki i kosmetyki, czy co?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Walentynki

Post autor: ImaSumak » 15 sty 2018, o 13:40

cukierki pisze:
ImaSumak pisze:No chyba że to też zbyt mało kobiece dla Twej męskiej kobiety.
No własnie nie musi byc wcale kobiece :lol:

Nie wiem czego się czepiasz, Twoim zdaniem kobieta oznacza długie włosy, sukienki i kosmetyki, czy co?
Nie, ja się wygłupiam i sobie żartuję. (Choć myślę, że kosmetyki, choćby w formie drobiny mydła, jeszcze nikomu nie zaszkodziły, bez względu na płeć czy preferencje.)
Mam ten komfort, że znam swoją dziewczynę i wiem jakie jej prezenty, w zwiazku z tym, kupować. A najfajniejsze jest to, że faktycznie trafiam i ona jest bardzo zadowolona.
No ale oczywiście możemy się tu nadąć i potraktować sprawę niczym walkę o lekarstwo na raka.

Wracając więc do tematu:
To skoro jest taka kobieta, to może jakiś kryształ w formie wazonu na kwiaty albo patery na owoce?
Lubię kiedy kobieta...
cukierki
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 8 lis 2017, o 23:53

Re: Walentynki

Post autor: cukierki » 15 sty 2018, o 13:50

ImaSumak pisze:
cukierki pisze:
ImaSumak pisze:No chyba że to też zbyt mało kobiece dla Twej męskiej kobiety.
No własnie nie musi byc wcale kobiece :lol:

Nie wiem czego się czepiasz, Twoim zdaniem kobieta oznacza długie włosy, sukienki i kosmetyki, czy co?
Nie, ja się wygłupiam i sobie żartuję. (Choć myślę, że kosmetyki, choćby w formie drobiny mydła, jeszcze nikomu nie zaszkodziły, bez względu na płeć czy preferencje.)
Mam ten komfort, że znam swoją dziewczynę i wiem jakie jej prezenty, w zwiazku z tym, kupować. A najfajniejsze jest to, że faktycznie trafiam i ona jest bardzo zadowolona.
No ale oczywiście możemy się tu nadąć i potraktować sprawę niczym walkę o lekarstwo na raka.

Wracając więc do tematu:
To skoro jest taka kobieta, to może jakiś kryształ w formie wazonu na kwiaty albo patery na owoce?
Widzę, że żartujesz, ale drażnią mnie takie teksty.
Wazony i patery moze i tak, ale kojarzą mi się z prezentem dobrym dla kobiet 40+
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Walentynki

Post autor: dobranocka14 » 15 sty 2018, o 14:16

Może jakieś ręcznie malowane dwa kieliszki do wina, z fajnym dla was motywem albo 2 filiżanki też jakoś podkreślające indywidualność albo kubki do herbaty.
Nie takie seryjne a niepowtarzalne, znalezione w galerii.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Walentynki

Post autor: ImaSumak » 15 sty 2018, o 14:20

cukierki pisze:
ImaSumak pisze:
cukierki pisze:
No własnie nie musi byc wcale kobiece :lol:

Nie wiem czego się czepiasz, Twoim zdaniem kobieta oznacza długie włosy, sukienki i kosmetyki, czy co?
Nie, ja się wygłupiam i sobie żartuję. (Choć myślę, że kosmetyki, choćby w formie drobiny mydła, jeszcze nikomu nie zaszkodziły, bez względu na płeć czy preferencje.)
Mam ten komfort, że znam swoją dziewczynę i wiem jakie jej prezenty, w zwiazku z tym, kupować. A najfajniejsze jest to, że faktycznie trafiam i ona jest bardzo zadowolona.
No ale oczywiście możemy się tu nadąć i potraktować sprawę niczym walkę o lekarstwo na raka.

Wracając więc do tematu:
To skoro jest taka kobieta, to może jakiś kryształ w formie wazonu na kwiaty albo patery na owoce?
Widzę, że żartujesz, ale drażnią mnie takie teksty.
Wazony i patery moze i tak, ale kojarzą mi się z prezentem dobrym dla kobiet 40+
Aha, czyli Ona kobieca i lat 20+.
Stawiam na wrotki.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Walentynki

Post autor: gimmeeverything » 15 sty 2018, o 14:50

cukierki pisze: Wazony i patery moze i tak, ale kojarzą mi się z prezentem dobrym dla kobiet 40+
w rzeczy samej :slonko: - moi znajomi wręcz uwielbiają z takimi prezentami wylatywać na moich glanach za drzwi :)

a propos: worki treningowe zawsze na propsie <3


:czerwononosyrenifer:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
ODPOWIEDZ