Sposoby wyznawania miłości

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Kleopatrax
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2016, o 12:38

Sposoby wyznawania miłości

Post autor: Kleopatrax » 6 kwie 2018, o 01:52

W jaki sposób wyznaliście uczucia swojej wybrance, w jakich okolicznościach ? Czy byliście pewni że odwzajemni wasze uczucia ? Czy wiedzieliście że jest les/bi ?
Może ktoś mnie przekona i wkoncu odważe się to zrobić
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Sposoby wyznawania miłości

Post autor: wojtek » 6 kwie 2018, o 09:43

Kleopatrax pisze: Może ktoś mnie przekona i wkoncu odważe się to zrobić
jeśli powodem do tego że wyznasz komuś miłość ma być to, że ktoś z forum cię do tego przekona, to odpuść sobie takie wyznanie. nie jest wiele warte. ani dla ciebie, ani dla drugiej strony.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Sposoby wyznawania miłości

Post autor: ImaSumak » 6 kwie 2018, o 14:11

Kleopatrax pisze:W jaki sposób wyznaliście uczucia swojej wybrance, w jakich okolicznościach ? Czy byliście pewni że odwzajemni wasze uczucia ? Czy wiedzieliście że jest les/bi ?
Może ktoś mnie przekona i wkoncu odważe się to zrobić
W stosunku do kobiet stosuje sie formę: wyznałyście, byłyście, wiedziałyście itd..
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Sposoby wyznawania miłości

Post autor: Alpha » 7 kwie 2018, o 01:25

ImaSumak pisze:
Kleopatrax pisze:W jaki sposób wyznaliście uczucia swojej wybrance, w jakich okolicznościach ? Czy byliście pewni że odwzajemni wasze uczucia ? Czy wiedzieliście że jest les/bi ?
Może ktoś mnie przekona i wkoncu odważe się to zrobić
W stosunku do kobiet stosuje sie formę: wyznałyście, byłyście, wiedziałyście itd..
Dzięki Ima :pilka: bo mnie zęby rozbolały od czytania tej niepoprawej formy :cool: :twisted:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Sposoby wyznawania miłości

Post autor: neutrall » 7 kwie 2018, o 13:32

Kleopatrax pisze:W jaki sposób wyznaliście uczucia swojej wybrance, w jakich okolicznościach ?
W rozmowie, czynach, gestach, spojrzeniu. Same słowa ''Kocham Cię'' coraz bardziej ulegają dewaluacji.
Czy byliście pewni że odwzajemni wasze uczucia ? Czy wiedzieliście że jest les/bi ?
Może ktoś mnie przekona i w koncu odważe się to zrobić
Jeśli po pewnym czasie tego nie zauważy, i sama nie będzie okazywać poważniejszego zainteresowania, to marnujesz czas. Pewne rzeczy powinny wyjść same z siebie, przy dłuższej znajomości.

To taka opcja dla cierpliwych.
''Wolność to stan umysłu''
Kleopatrax
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2016, o 12:38

Re: Sposoby wyznawania miłości

Post autor: Kleopatrax » 7 kwie 2018, o 15:35

neutrall pisze:
Kleopatrax pisze:W jaki sposób wyznaliście uczucia swojej wybrance, w jakich okolicznościach ?
W rozmowie, czynach, gestach, spojrzeniu. Same słowa ''Kocham Cię'' coraz bardziej ulegają dewaluacji.
Czy byliście pewni że odwzajemni wasze uczucia ? Czy wiedzieliście że jest les/bi ?
Może ktoś mnie przekona i w koncu odważe się to zrobić
Jeśli po pewnym czasie tego nie zauważy, i sama nie będzie okazywać poważniejszego zainteresowania, to marnujesz czas. Pewne rzeczy powinny wyjść same z siebie, przy dłuższej znajomości.

To taka opcja dla cierpliwych.
I ona i ja należymy do osób nieśmiałych jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Chce spróbować bo to już trwa za długo tylko nie wiem w jaki sposób się do tego zabrać.
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Sposoby wyznawania miłości

Post autor: neutrall » 7 kwie 2018, o 20:07

Kleopatrax pisze: I ona i ja należymy do osób nieśmiałych jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Chce spróbować bo to już trwa za długo tylko nie wiem w jaki sposób się do tego zabrać.
W przypadku nieśmiałości obydwóch stron, sprawa jest bardziej skomplikowana, ktoś musi w końcu przejąć inicjatywę. Inaczej nic z tego nie wyjdzie.
Ale masz w ogóle jakieś podstawy, aby sądzić że jest tobą zainteresowana na poważnie? Pewne rzeczy można dostrzec, i ocenić czy jest sens cokolwiek wyznawać, i porywać się na jakieś płomienne wyznania.
Czasem jakieś wzniosłe słowa, są niepotrzebne. Jeśli jest dobry kontakt zrozumienie i dobrze czujecie się w swoim towarzystwie, to w końcu taka relacja samoistnie (może) przekształcić się w związek.
''Wolność to stan umysłu''
Kleopatrax
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2016, o 12:38

Re: Sposoby wyznawania miłości

Post autor: Kleopatrax » 8 kwie 2018, o 01:37

neutrall pisze:
Kleopatrax pisze: I ona i ja należymy do osób nieśmiałych jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Chce spróbować bo to już trwa za długo tylko nie wiem w jaki sposób się do tego zabrać.
W przypadku nieśmiałości obydwóch stron, sprawa jest bardziej skomplikowana, ktoś musi w końcu przejąć inicjatywę. Inaczej nic z tego nie wyjdzie.
Ale masz w ogóle jakieś podstawy, aby sądzić że jest tobą zainteresowana na poważnie? Pewne rzeczy można dostrzec, i ocenić czy jest sens cokolwiek wyznawać, i porywać się na jakieś płomienne wyznania.
Czasem jakieś wzniosłe słowa, są niepotrzebne. Jeśli jest dobry kontakt zrozumienie i dobrze czujecie się w swoim towarzystwie, to w końcu taka relacja samoistnie (może) przekształcić się w związek.
Ona jest bardziej skryta niż ja więc myślę że okazywanie uczuć z jej strony może być jeszcze trudniejsze. Dlatego chciałbym z nią o tym porozmawiać bo ja już się z tym męczę bardzo długo. Ona czasami niby daje mi jakieś znaki zauważyłam że często lubi mnie trzymać za ręce, przytulać. Często mi mówi że może ona jest homo tylko nie wiem czy żartuje czy mówi prawdę, ona wie jakiej jestem orientacji. Często mówię że ja kocham ona mówi że mnie też kocha więc jeszcze większy mętlik mi robi.
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Sposoby wyznawania miłości

Post autor: malina_grey » 8 kwie 2018, o 10:06

Kleopatrax pisze:
neutrall pisze:
Kleopatrax pisze: I ona i ja należymy do osób nieśmiałych jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Chce spróbować bo to już trwa za długo tylko nie wiem w jaki sposób się do tego zabrać.
W przypadku nieśmiałości obydwóch stron, sprawa jest bardziej skomplikowana, ktoś musi w końcu przejąć inicjatywę. Inaczej nic z tego nie wyjdzie.
Ale masz w ogóle jakieś podstawy, aby sądzić że jest tobą zainteresowana na poważnie? Pewne rzeczy można dostrzec, i ocenić czy jest sens cokolwiek wyznawać, i porywać się na jakieś płomienne wyznania.
Czasem jakieś wzniosłe słowa, są niepotrzebne. Jeśli jest dobry kontakt zrozumienie i dobrze czujecie się w swoim towarzystwie, to w końcu taka relacja samoistnie (może) przekształcić się w związek.
Ona jest bardziej skryta niż ja więc myślę że okazywanie uczuć z jej strony może być jeszcze trudniejsze. Dlatego chciałbym z nią o tym porozmawiać bo ja już się z tym męczę bardzo długo. Ona czasami niby daje mi jakieś znaki zauważyłam że często lubi mnie trzymać za ręce, przytulać. Często mi mówi że może ona jest homo tylko nie wiem czy żartuje czy mówi prawdę, ona wie jakiej jestem orientacji. Często mówię że ja kocham ona mówi że mnie też kocha więc jeszcze większy mętlik mi robi.
To za bardzo nie wiem, w czym problem. Ona mówi, ze Cię kocha, Ty jej to mówisz. Przytulacie się, trzymacie się za ręce. To według Ciebie co to jest ? Gdzie tu ta nieśmiałość ?
Kleopatrax
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2016, o 12:38

Re: Sposoby wyznawania miłości

Post autor: Kleopatrax » 8 kwie 2018, o 10:23

malina_grey pisze:
Kleopatrax pisze:
neutrall pisze: W przypadku nieśmiałości obydwóch stron, sprawa jest bardziej skomplikowana, ktoś musi w końcu przejąć inicjatywę. Inaczej nic z tego nie wyjdzie.
Ale masz w ogóle jakieś podstawy, aby sądzić że jest tobą zainteresowana na poważnie? Pewne rzeczy można dostrzec, i ocenić czy jest sens cokolwiek wyznawać, i porywać się na jakieś płomienne wyznania.
Czasem jakieś wzniosłe słowa, są niepotrzebne. Jeśli jest dobry kontakt zrozumienie i dobrze czujecie się w swoim towarzystwie, to w końcu taka relacja samoistnie (może) przekształcić się w związek.
Ona jest bardziej skryta niż ja więc myślę że okazywanie uczuć z jej strony może być jeszcze trudniejsze. Dlatego chciałbym z nią o tym porozmawiać bo ja już się z tym męczę bardzo długo. Ona czasami niby daje mi jakieś znaki zauważyłam że często lubi mnie trzymać za ręce, przytulać. Często mi mówi że może ona jest homo tylko nie wiem czy żartuje czy mówi prawdę, ona wie jakiej jestem orientacji. Często mówię że ja kocham ona mówi że mnie też kocha więc jeszcze większy mętlik mi robi.
To za bardzo nie wiem, w czym problem. Ona mówi, ze Cię kocha, Ty jej to mówisz. Przytulacie się, trzymacie się za ręce. To według Ciebie co to jest ? Gdzie tu ta nieśmiałość ?
W tym rzecz że kiedy to mówi się śmieje tak jakby żartowała. Owszem przytulamy się ale nie wiem czy to nie jest na poziomie tylko przyjaźni.
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Sposoby wyznawania miłości

Post autor: moja_alchemia » 8 kwie 2018, o 10:30

Kleopatrax pisze:
malina_grey pisze:
Kleopatrax pisze: Ona jest bardziej skryta niż ja więc myślę że okazywanie uczuć z jej strony może być jeszcze trudniejsze. Dlatego chciałbym z nią o tym porozmawiać bo ja już się z tym męczę bardzo długo. Ona czasami niby daje mi jakieś znaki zauważyłam że często lubi mnie trzymać za ręce, przytulać. Często mi mówi że może ona jest homo tylko nie wiem czy żartuje czy mówi prawdę, ona wie jakiej jestem orientacji. Często mówię że ja kocham ona mówi że mnie też kocha więc jeszcze większy mętlik mi robi.
To za bardzo nie wiem, w czym problem. Ona mówi, ze Cię kocha, Ty jej to mówisz. Przytulacie się, trzymacie się za ręce. To według Ciebie co to jest ? Gdzie tu ta nieśmiałość ?
W tym rzecz że kiedy to mówi się śmieje tak jakby żartowała. Owszem przytulamy się ale nie wiem czy to nie jest na poziomie tylko przyjaźni.
a ile Wy macie lat? to wygląda na takie przyjacielskie "zabawy" nastolatek,
skoro wyznałyście już sobie miłość, to czego teraz oczekujesz?
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Sposoby wyznawania miłości

Post autor: malina_grey » 8 kwie 2018, o 14:22

Kleopatrax pisze:
malina_grey pisze:
Kleopatrax pisze: Ona jest bardziej skryta niż ja więc myślę że okazywanie uczuć z jej strony może być jeszcze trudniejsze. Dlatego chciałbym z nią o tym porozmawiać bo ja już się z tym męczę bardzo długo. Ona czasami niby daje mi jakieś znaki zauważyłam że często lubi mnie trzymać za ręce, przytulać. Często mi mówi że może ona jest homo tylko nie wiem czy żartuje czy mówi prawdę, ona wie jakiej jestem orientacji. Często mówię że ja kocham ona mówi że mnie też kocha więc jeszcze większy mętlik mi robi.
To za bardzo nie wiem, w czym problem. Ona mówi, ze Cię kocha, Ty jej to mówisz. Przytulacie się, trzymacie się za ręce. To według Ciebie co to jest ? Gdzie tu ta nieśmiałość ?
W tym rzecz że kiedy to mówi się śmieje tak jakby żartowała. Owszem przytulamy się ale nie wiem czy to nie jest na poziomie tylko przyjaźni.
To daj namiar na takie przyjaciólki :cool:
Kleopatrax
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2016, o 12:38

Re: Sposoby wyznawania miłości

Post autor: Kleopatrax » 9 kwie 2018, o 00:25

malina_grey pisze:
Kleopatrax pisze:
malina_grey pisze: To za bardzo nie wiem, w czym problem. Ona mówi, ze Cię kocha, Ty jej to mówisz. Przytulacie się, trzymacie się za ręce. To według Ciebie co to jest ? Gdzie tu ta nieśmiałość ?
W tym rzecz że kiedy to mówi się śmieje tak jakby żartowała. Owszem przytulamy się ale nie wiem czy to nie jest na poziomie tylko przyjaźni.
To daj namiar na takie przyjaciólki :cool:
W dzisiejszych czasach dziewczyny witają się buziakiem w usta a na imprezach się całują. Nie uważam że to było wyznanie miłości to raczej było kocham cię jako przyjaciółkę.
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Sposoby wyznawania miłości

Post autor: jasandra » 9 kwie 2018, o 00:25

Ja nie mam takich koleżanek :cool: . Może już nie ten wiek.
Kleopatrax
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2016, o 12:38

Re: Sposoby wyznawania miłości

Post autor: Kleopatrax » 9 kwie 2018, o 00:30

Mam 20 lat myślę że tu wiem niema nic do rzeczy. Takie mamy czasy i nic tego nie zmieni.
Kleopatrax
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2016, o 12:38

Re: Sposoby wyznawania miłości

Post autor: Kleopatrax » 9 kwie 2018, o 00:32

Wiek* przepraszam za błędy ale to przez ten automatyczny słownik w tel.
Sad_Rabbit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 468
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:08

Re: Sposoby wyznawania miłości

Post autor: Sad_Rabbit » 9 kwie 2018, o 01:13

Bylam w dwoch powaznych zwiazkach z kobietami..... Mojej pierwszej dziewczynie wyslalam list- wiersz, ktory dla niej napisalam, a pozniej w srodku nocy poszlam wrzycic go do jej skrzynki....

Drugim razem lezalysmy razem na lozku, pamietam jej blyszczace oczy.... I powiedzialam jej, ze ma dwie najjasniejsze gwiazdy w oczach, a ona mi odpowiedziala, ze bylszcza tak tylko wtedy gdy patrzy na mnie. To byl bardzo slodki moment i taki nasz sposob na wyznanie sobie uczuc....
You look like Marilyn Monroe and it makes me wanna run...... for president.
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Sposoby wyznawania miłości

Post autor: malina_grey » 9 kwie 2018, o 08:44

jasandra pisze:Ja nie mam takich koleżanek :cool: . Może już nie ten wiek.
No wlaśnie ja teź. Ale moźe czas to zmienić :cool:
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Sposoby wyznawania miłości

Post autor: wojtek » 9 kwie 2018, o 09:41

Kleopatrax pisze:Mam 20 lat myślę że tu wiem niema nic do rzeczy. Takie mamy czasy i nic tego nie zmieni.
nie gadaj o czasach, bo to normą nie jest co piszesz. ja też takich przyjaciółek nie mam. jak miałam 16 lat to miałam. mam 40 i od 20 lat już żadna z tych koleżanek które kiedyś chciały się tak witać już by dziś tego nie zrobiła. liczy się wiek, a nie czasy. ludzie z wiekiem dojrzewają, zakładają rodziny, poważnieją, i całują mężów a nie koleżanki. 20 lat to już ostatni dzwonek na takie szczeniackie zachowanie, jak całowanie i kochanie koleżanek, które są tylko koleżankami.
Awatar użytkownika
kwadracik
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 404
Rejestracja: 23 maja 2016, o 20:21
Lokalizacja: Zagłębie Miedziowe

Re: Sposoby wyznawania miłości

Post autor: kwadracik » 13 kwie 2018, o 20:37

Drugim razem lezalysmy razem na lozku, pamietam jej blyszczace oczy.... I powiedzialam jej, ze ma dwie najjasniejsze gwiazdy w oczach, a ona mi odpowiedziala, ze bylszcza tak tylko wtedy gdy patrzy na mnie. To byl bardzo slodki moment i taki nasz sposob na wyznanie sobie uczuc....[/quote]

Piękne!!!
Wiśta wio,łatwo powiedzieć ... :faja: :scratch:
magdita85
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 37
Rejestracja: 20 sie 2014, o 19:15

Re: Sposoby wyznawania miłości

Post autor: magdita85 » 14 kwie 2018, o 13:39

:wink: :)
ODPOWIEDZ