Proste teksty o homoseksualności.

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
chwileczka
Posty: 1
Rejestracja: 9 mar 2013, o 14:18

Proste teksty o homoseksualności.

Post autor: chwileczka » 20 maja 2018, o 22:36

Hej,
od kilku dobrych lat jestem bierną użytkowniczką forum. Widzę różne prośby o pomoc i bardzo często ta pomoc i wsparcie jest tutaj udzielane. Otóż - poszukuję bardzo prostych tekstów o homoseksualności. Postanowiłam wyoutować się rodzicom, a to dość prości ludzie nieobeznani z internetem. Pewnie będą mieli masę wątpliwości. Dlatego chciałabym im dać taki pakiet startowy, wszystko co powinni wiedzieć o życiu, sytuacji lesbijek/gejów. Zależy mi na tym, żeby te artykuły były przystępne dla kogoś kogo nie interesuje co to LGBT, queer, czy gender - choć mam nadzieję, że i na to przyjdzie czas, nie chciałabym też żeby odstraszył ich zbyt akademicki styl. Możecie polecić jakieś strony, blogi, fragmenty tekstów?
Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc ;)
anabel65
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 156
Rejestracja: 9 gru 2012, o 17:14

Re: Proste teksty o homoseksualności.

Post autor: anabel65 » 21 maja 2018, o 22:26

A może po prostu zwykła książka z daną tematyką? Np. Ewa Schilling "Głupiec". Możesz im polecić, miło się czyta. Dostępne jakiś czas temu na allegro, teraz nie wiem.
paulinaana
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 16 lip 2015, o 23:09

Re: Proste teksty o homoseksualności.

Post autor: paulinaana » 24 maja 2018, o 22:53

Hej, jakiś czas temu kampania przeciw homofobi wydała takie książki. Ja swoim rodzicom dałam (cudów nie zdziałała :( ). Napisz do nich email, zazwyczaj są bardzo pomocni!
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: Proste teksty o homoseksualności.

Post autor: Gaik » 24 maja 2018, o 23:27

Miłość nie wyklucza wydało małe książeczki. Chyba można u nich zamówić taki pakiet.
Tu masz odpowiedzi na częste pytania - https://mnw.org.pl/tematy/jak-rozmawiac/
ODPOWIEDZ