Duchowy bliźniak

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: ola39 » 22 mar 2019, o 19:36

DotykChwili pisze:
22 mar 2019, o 14:47
Mówią,ze przeznaczenie samo znajdzie drogie.
Czy warto się tego trzymać to kwestia indywidualna 😊
Co ma byc to będzie i tej wiary najbardziej sie trzymajmy.Pozdrawiam kobietki Was
Myśle, że to może być problem - takie przeznaczenie znajdzie drogę ale dla mnie w "następnym" wcieleniu. I co wtedy ?
Podobnie to samo znajdywanie może nastąpić w domu starców .. Też trochę kicha.

Bardziej by mi odpowiadało bardziej aktywne ( wręcz stwarzanie prawdopodobnych sytuacji) zachowanie.
W sumie to maiałoby sens nawet dla "zwykłego" przeznaczenia - ja szukam _aktywnie_ i myślę że mója bliżniaczka / siostrzany płomień MUSI robić tak samo - inaczej nie będzie moim odbiciem etc.

Reasumując : im mocniej szukam , tym mocniej moja bliźniaczka szuka , tym szybciej sie odnajdziemy. Ha mam nawet przeczucie że ta bliźniaczka jest na tym forum ! :) Bo jak nie tu to gdzie ?

Pozdrawiamy

Ola & OlaBis
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
DotykChwili
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 110
Rejestracja: 21 maja 2018, o 16:22

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: DotykChwili » 22 mar 2019, o 19:43

ola39 pisze:
22 mar 2019, o 19:36
DotykChwili pisze:
22 mar 2019, o 14:47
Mówią,ze przeznaczenie samo znajdzie drogie.
Czy warto się tego trzymać to kwestia indywidualna 😊
Co ma byc to będzie i tej wiary najbardziej sie trzymajmy.Pozdrawiam kobietki Was
Myśle, że to może być problem - takie przeznaczenie znajdzie drogę ale dla mnie w "następnym" wcieleniu. I co wtedy ?
Podobnie to samo znajdywanie może nastąpić w domu starców .. Też trochę kicha.

Bardziej by mi odpowiadało bardziej aktywne ( wręcz stwarzanie prawdopodobnych sytuacji) zachowanie.
W sumie to maiałoby sens nawet dla "zwykłego" przeznaczenia - ja szukam _aktywnie_ i myślę że mója bliżniaczka / siostrzany płomień MUSI robić tak samo - inaczej nie będzie moim odbiciem etc.

Reasumując : im mocniej szukam , tym mocniej moja bliźniaczka szuka , tym szybciej sie odnajdziemy. Ha mam nawet przeczucie że ta bliźniaczka jest na tym forum ! :) Bo jak nie tu to gdzie ?

Pozdrawiamy

Ola & OlaBis
Jesli robimy cos na sile Olu to tracimy to szybko.Jestem w tym dobra jak nie najlepsze😂 Nic na sile wszystko ma swoje miejsce.Czy da sie energetycznie takiego bliźniaka przyciągnąć hm Moze to kwestia wiary.
Poniewiera się nocami po miescie.Zwiedza ukochane miejsca,zbiera myśli w kolekcje..
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: ola39 » 24 mar 2019, o 15:42

DotykChwili pisze:
22 mar 2019, o 19:43
ola39 pisze:
22 mar 2019, o 19:36
DotykChwili pisze:
22 mar 2019, o 14:47
Mówią,ze przeznaczenie samo znajdzie drogie.
Czy warto się tego trzymać to kwestia indywidualna 😊
Co ma byc to będzie i tej wiary najbardziej sie trzymajmy.Pozdrawiam kobietki Was
Myśle, że to może być problem - takie przeznaczenie znajdzie drogę ale dla mnie w "następnym" wcieleniu. I co wtedy ?
Podobnie to samo znajdywanie może nastąpić w domu starców .. Też trochę kicha.

Bardziej by mi odpowiadało bardziej aktywne ( wręcz stwarzanie prawdopodobnych sytuacji) zachowanie.
W sumie to maiałoby sens nawet dla "zwykłego" przeznaczenia - ja szukam _aktywnie_ i myślę że mója bliżniaczka / siostrzany płomień MUSI robić tak samo - inaczej nie będzie moim odbiciem etc.

Reasumując : im mocniej szukam , tym mocniej moja bliźniaczka szuka , tym szybciej sie odnajdziemy. Ha mam nawet przeczucie że ta bliźniaczka jest na tym forum ! :) Bo jak nie tu to gdzie ?

Pozdrawiamy

Ola & OlaBis
Jesli robimy cos na sile Olu to tracimy to szybko.Jestem w tym dobra jak nie najlepsze😂 Nic na sile wszystko ma swoje miejsce.Czy da sie energetycznie takiego bliźniaka przyciągnąć hm Moze to kwestia wiary.
Jasne nic na "siłę" , zawsze trzeba przedtem zapytać, bo może akurat nie chcę:)
A bardziej poważnie myślę że ludzi można min podzielić na poddajacym się sile wyższej lub raczej wolacych samostanowienie. Ja po prostu należę do tej drugiej grupy.
Życie jest zbyt krótkie by go nie kontrolować. Inna sprawa że mi to kiepsko wychodzi.

Pozdrawiam
Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Awatar użytkownika
LisekChytrusek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 2 kwie 2019, o 15:03
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: LisekChytrusek » 2 kwie 2019, o 15:15

Czy jezeli twoj duchowy blizniak duchowy niezbyt wie o byciu nim to nie oznacza z lekka, że kiepski z niego blizniak duchowy?
Nadiin
Posty: 7
Rejestracja: 8 kwie 2019, o 08:33

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: Nadiin » 8 kwie 2019, o 08:42

Też mam taką osobę i jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi :)
DotykChwili
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 110
Rejestracja: 21 maja 2018, o 16:22

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: DotykChwili » 12 kwie 2019, o 18:44

Nadiin pisze:
8 kwie 2019, o 08:42
Też mam taką osobę i jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi :)
No to gratuluje z całego serducha.Bo u mnie to nie wypaliło a powinno byc na zawsze.
Poniewiera się nocami po miescie.Zwiedza ukochane miejsca,zbiera myśli w kolekcje..
Xeneczka
Posty: 5
Rejestracja: 4 cze 2018, o 09:01

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: Xeneczka » 24 cze 2019, o 00:03

Gdzieś wyczytałam, że duchowym bliźniakiem może być tylko osoba płci przeciwnej...a co jeśli wydaje się, że jest nią osoba tej samej płci? Poczytałam trochę o tym i wszystko się zgadza oprócz płci.
pestkav
Posty: 6
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 18:19

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: pestkav » 25 cze 2019, o 00:50

DotykChwili pisze:
21 mar 2019, o 21:23
atram_md pisze:
17 cze 2018, o 20:23
Z opisu wnioskuje ze to Twin Flame, jedna dusza umieszczona w kilku ciałach. Stare dusze o wiele szybciej potrafią uzmysłowić sobie jakiego związku szukają, jaki ich Twin Flame ma być. Niestety są często typami samotnika, ze względu na ów świadomość. Podobno tuż przed Reunion-zjednoczeniem, przychodzi etap oczyszczenia. Wyzbywamy się negatywnych nawyków, relacji międzyludzkich (osób toksycznych) z naszego życia. W etapie oczyszczenia wsłuchujemy się w siebie, wyciągamy wnioski z przeszłości, z tego jak żyliśmy, jacy byliśmy i z jak wyglądały nasze karmic związki. Tracimy Ego, a jednocześnie zaczynamy akceptować-kochać samych siebie (wiem dziwnie to brzmi :shock: ). Na koniec przychodzą sny o naszym Twin Flame, widzimy wszędzie sygnały typu liczby 11.11, 33.33, 21.21. Aż ostatecznie, jak nasz Twin Flame też będzie na tym etapie - spotykamy się w najbardziej niespodziewany sposób i w najbardziej nieoczekiwanym czasie naszego zycia. Połączenie dusz jest tak silne, że aż mówimy i robimy rzeczy instynktownie. Nie ma tzw. gierek, dusze widzą się i czas staje. Czujemy ich obecność przy nas, zapach, głos. Więź wprowadza Twin Flames w stan wyższej świadomości, posługują się językiem, gestami, spojrzeniami tylko im zrozumiałymi. Często mogą być podobni do siebie fizycznie, mieć zbliżoną datę urodzin ale nie jest to wyznacznik. Natomiast pewne jest, że mają ten sam sposób postrzegania świata tzn. jeśli lubisz pierogi to twoj Twin Flame tez bedzie je lubił, będzie słuchał bardzo podobnej muzyki itp. Proste Twoj Twin Flame to lustrzane odbicie Twojej duszy. Niestety jesli jeden z płomieni jest niegotowy do połączenia zamieni sie w runnera i dopiero kiedy przejdzie niezbędne doświadczenia w swoim życiu, stanie się gotowy i zacznie wzywać-szukać ponownej drogi do Reunion-zjednoczenia.
Tak czy owak, to się po prostu wie i już :cool:

Kiedys wierzylam w takie brednie.Ba malo tego nawet sądziłam.,ze spotkałam taka osobę.Dała mi pstryczka w nos.
Ne wierze juz w takie polaczenia,bratnie dusze,przeznaczenia tym podobne rzeczy..
DotykChwili...nikt nie mówi, że z bratnią duszą musi być nam super. Tak samo związki karmiczne, te z reguły dają nam popalić :)
Klasyczny
Posty: 7
Rejestracja: 13 wrz 2021, o 21:01

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: Klasyczny » 13 wrz 2021, o 21:10

Hejka :) jestem tu nowa i mam wielka prośbę do kogoś , kto się na zagadnieniu bliźniaczy płomień zna .
Spotkałam kogoś 2 lata temu , od samego początku siła uczuć między nami jest niewiarygodna, w życiu nie czułam czyichś emocji tak mocno i intensywnie . Nigdy wcześniej w swoich związkach nie odczuwałam czegoś takiego . Rozumiem bycie zakochanym , ale nie odczuwanie tego aż tak , całym ciałem , które daje znaki o czyichś myślach . Zawsze czułam , kiedy się pojawi bądź kiedy o
Mnie myśli . Mrowienie na głowie za każdym razem , kiedy się widzimy . Czasem nie myśle o nim wcale i nagle fala myśli , uczuć , tęsknoty. Pojawia się w moich snach . Na początku znajomosci czułam bardzo mocno jego uczucia , ze względu ze obydwoje jesteśmy już zmęczeni cała obecna sytuacja ( nie możemy być razem ) , musimy starać się te uczucia zabić . Czy ja wariuje ? czy naprawdę spotkałam twin flame? Proszę Was czy ktoś mógłby to wyjaśnić ? dziekuje z góry , pozdrawiam serdecznie
beznicku84
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 4 sie 2021, o 21:17

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: beznicku84 » 13 wrz 2021, o 22:05

Klasyczny pisze:
13 wrz 2021, o 21:10
Hejka :) jestem tu nowa i mam wielka prośbę do kogoś , kto się na zagadnieniu bliźniaczy płomień zna .
Spotkałam kogoś 2 lata temu , od samego początku siła uczuć między nami jest niewiarygodna, w życiu nie czułam czyichś emocji tak mocno i intensywnie . Nigdy wcześniej w swoich związkach nie odczuwałam czegoś takiego . Rozumiem bycie zakochanym , ale nie odczuwanie tego aż tak , całym ciałem , które daje znaki o czyichś myślach . Zawsze czułam , kiedy się pojawi bądź kiedy o
Mnie myśli . Mrowienie na głowie za każdym razem , kiedy się widzimy . Czasem nie myśle o nim wcale i nagle fala myśli , uczuć , tęsknoty. Pojawia się w moich snach . Na początku znajomosci czułam bardzo mocno jego uczucia , ze względu ze obydwoje jesteśmy już zmęczeni cała obecna sytuacja ( nie możemy być razem ) , musimy starać się te uczucia zabić . Czy ja wariuje ? czy naprawdę spotkałam twin flame? Proszę Was czy ktoś mógłby to wyjaśnić ? dziekuje z góry , pozdrawiam serdecznie
Hej znam temat bardzo dobrze. Twoj rozpoznany BP to mężczyzna czy kobieta?
Nieakrylowa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 30 lip 2021, o 23:32

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: Nieakrylowa » 13 wrz 2021, o 23:59

Tak niestety trochę według mnie wariujesz wszystko przez brak portalu randkowego dla lesbijek.
Klasyczny
Posty: 7
Rejestracja: 13 wrz 2021, o 21:01

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: Klasyczny » 14 wrz 2021, o 13:28

beznicku84 pisze:
13 wrz 2021, o 22:05
Klasyczny pisze:
13 wrz 2021, o 21:10
Hejka :) jestem tu nowa i mam wielka prośbę do kogoś , kto się na zagadnieniu bliźniaczy płomień zna .
Spotkałam kogoś 2 lata temu , od samego początku siła uczuć między nami jest niewiarygodna, w życiu nie czułam czyichś emocji tak mocno i intensywnie . Nigdy wcześniej w swoich związkach nie odczuwałam czegoś takiego . Rozumiem bycie zakochanym , ale nie odczuwanie tego aż tak , całym ciałem , które daje znaki o czyichś myślach . Zawsze czułam , kiedy się pojawi bądź kiedy o
Mnie myśli . Mrowienie na głowie za każdym razem , kiedy się widzimy . Czasem nie myśle o nim wcale i nagle fala myśli , uczuć , tęsknoty. Pojawia się w moich snach . Na początku znajomosci czułam bardzo mocno jego uczucia , ze względu ze obydwoje jesteśmy już zmęczeni cała obecna sytuacja ( nie możemy być razem ) , musimy starać się te uczucia zabić . Czy ja wariuje ? czy naprawdę spotkałam twin flame? Proszę Was czy ktoś mógłby to wyjaśnić ? dziekuje z góry , pozdrawiam serdecznie
Hej znam temat bardzo dobrze. Twoj rozpoznany BP to mężczyzna czy kobieta?
Dziekuje bardzo za normalna odpowiedz . To mężczyzna .
Klasyczny
Posty: 7
Rejestracja: 13 wrz 2021, o 21:01

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: Klasyczny » 14 wrz 2021, o 13:32

Nieakrylowa pisze:
13 wrz 2021, o 23:59
Tak niestety trochę według mnie wariujesz wszystko przez brak portalu randkowego dla lesbijek.
Nie jestem lesbijka , nie używam portali randkowych , może wariuje to fakt . Chciałam tylko dowiedzieć sie , co sie dzieje , jakoze nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam . Oczywiście byłam zakochana i miałam świra na punkcie obiektów westchnień , ale potrafiłam normalnie funkcjonować . A w tym przypadku nie jestem w stanie . Myśli same nachodzą , nawet jeśli usilnie probuje je wygonić . Nie jestem typem małolaty , która gania za facetami . Jeśli coś mi nie pasowało , potrafilam zapomnieć i nie myśleć wcale . Żyć dalej . A tu dwa lata i dzień w dzień to samo .
Klasyczny
Posty: 7
Rejestracja: 13 wrz 2021, o 21:01

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: Klasyczny » 14 wrz 2021, o 13:39

Klasyczny pisze:
14 wrz 2021, o 13:28
beznicku84 pisze:
13 wrz 2021, o 22:05
Klasyczny pisze:
13 wrz 2021, o 21:10
Hejka :) jestem tu nowa i mam wielka prośbę do kogoś , kto się na zagadnieniu bliźniaczy płomień zna .
Spotkałam kogoś 2 lata temu , od samego początku siła uczuć między nami jest niewiarygodna, w życiu nie czułam czyichś emocji tak mocno i intensywnie . Nigdy wcześniej w swoich związkach nie odczuwałam czegoś takiego . Rozumiem bycie zakochanym , ale nie odczuwanie tego aż tak , całym ciałem , które daje znaki o czyichś myślach . Zawsze czułam , kiedy się pojawi bądź kiedy o
Mnie myśli . Mrowienie na głowie za każdym razem , kiedy się widzimy . Czasem nie myśle o nim wcale i nagle fala myśli , uczuć , tęsknoty. Pojawia się w moich snach . Na początku znajomosci czułam bardzo mocno jego uczucia , ze względu ze obydwoje jesteśmy już zmęczeni cała obecna sytuacja ( nie możemy być razem ) , musimy starać się te uczucia zabić . Czy ja wariuje ? czy naprawdę spotkałam twin flame? Proszę Was czy ktoś mógłby to wyjaśnić ? dziekuje z góry , pozdrawiam serdecznie
Hej znam temat bardzo dobrze. Twoj rozpoznany BP to mężczyzna czy kobieta?
Dziekuje bardzo za normalna odpowiedz . To mężczyzna .
Kilk razy zdarzyła się ta sama sytuacja . Rozmawiałam ze znajomymi , odwrócona plecami do wejścia . Nagle czuje mrowienie , pieczenie , już wiedziałam , co to . Nagle któryś ze znajomych mówi „ o , przyszedł „ nie musiałam się odwracać , żeby wiedzieć , ze to on .
soul_mate
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2021, o 14:49

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: soul_mate » 14 wrz 2021, o 15:02

Klasyczny pisze:
13 wrz 2021, o 21:10
Hejka :) jestem tu nowa i mam wielka prośbę do kogoś , kto się na zagadnieniu bliźniaczy płomień zna .
Spotkałam kogoś 2 lata temu , od samego początku siła uczuć między nami jest niewiarygodna, w życiu nie czułam czyichś emocji tak mocno i intensywnie . Nigdy wcześniej w swoich związkach nie odczuwałam czegoś takiego . Rozumiem bycie zakochanym , ale nie odczuwanie tego aż tak , całym ciałem , które daje znaki o czyichś myślach . Zawsze czułam , kiedy się pojawi bądź kiedy o
Mnie myśli . Mrowienie na głowie za każdym razem , kiedy się widzimy . Czasem nie myśle o nim wcale i nagle fala myśli , uczuć , tęsknoty. Pojawia się w moich snach . Na początku znajomosci czułam bardzo mocno jego uczucia , ze względu ze obydwoje jesteśmy już zmęczeni cała obecna sytuacja ( nie możemy być razem ) , musimy starać się te uczucia zabić . Czy ja wariuje ? czy naprawdę spotkałam twin flame? Proszę Was czy ktoś mógłby to wyjaśnić ? dziekuje z góry , pozdrawiam serdecznie
Ja mam bardzo podobnie. Znamy się też 2 lata. Czuję całą sobą, kiedy o mnie myśli, często czuję, co myśli, co Ona czuje. Czuję jej emocje. Zdarzało nam się być w tych samych miejscach w tym samym dniu, kilka godzin później, nie wiedząc o swoich planach - mam na myśli miejsca "nieoczywiste".
Nie możemy być razem, a jednak nie mogę się od tego uwolnić, bo mam przeczucie, jakby pewność, że kiedyś razem będziemy, że należymy do siebie.
Te wszystkie emocje są tak silne i intensywne, że aż nie do opisania. Jakby "opętały" całe ciało.
Klasyczny
Posty: 7
Rejestracja: 13 wrz 2021, o 21:01

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: Klasyczny » 14 wrz 2021, o 22:01

soul_mate pisze:
14 wrz 2021, o 15:02
Klasyczny pisze:
13 wrz 2021, o 21:10
Hejka :) jestem tu nowa i mam wielka prośbę do kogoś , kto się na zagadnieniu bliźniaczy płomień zna .
Spotkałam kogoś 2 lata temu , od samego początku siła uczuć między nami jest niewiarygodna, w życiu nie czułam czyichś emocji tak mocno i intensywnie . Nigdy wcześniej w swoich związkach nie odczuwałam czegoś takiego . Rozumiem bycie zakochanym , ale nie odczuwanie tego aż tak , całym ciałem , które daje znaki o czyichś myślach . Zawsze czułam , kiedy się pojawi bądź kiedy o
Mnie myśli . Mrowienie na głowie za każdym razem , kiedy się widzimy . Czasem nie myśle o nim wcale i nagle fala myśli , uczuć , tęsknoty. Pojawia się w moich snach . Na początku znajomosci czułam bardzo mocno jego uczucia , ze względu ze obydwoje jesteśmy już zmęczeni cała obecna sytuacja ( nie możemy być razem ) , musimy starać się te uczucia zabić . Czy ja wariuje ? czy naprawdę spotkałam twin flame? Proszę Was czy ktoś mógłby to wyjaśnić ? dziekuje z góry , pozdrawiam serdecznie
Ja mam bardzo podobnie. Znamy się też 2 lata. Czuję całą sobą, kiedy o mnie myśli, często czuję, co myśli, co Ona czuje. Czuję jej emocje. Zdarzało nam się być w tych samych miejscach w tym samym dniu, kilka godzin później, nie wiedząc o swoich planach - mam na myśli miejsca "nieoczywiste".
Nie możemy być razem, a jednak nie mogę się od tego uwolnić, bo mam przeczucie, jakby pewność, że kiedyś razem będziemy, że należymy do siebie.
Te wszystkie emocje są tak silne i intensywne, że aż nie do opisania. Jakby "opętały" całe ciało.
Hejka. No to mamy podobnie . Zgodzę się co do intensywności uczuć , nie do opisania , człowiek czuje to całym sobą , ja wiem kiedy on tęskni , kiedy myśli . Normalnie nie szukam pomocy na forach , ale w tym przypadku po prostu musiałam , bo nigdy w życiu czegoś takiego nie przeżyłam . U nas były tez akcje typu rozstawania , powroty , on uciekał , ja uciekałam , a jednak zawsze wracaliśmy do siebie , bo inaczej się nie dało . My również być razem nie możemy , wiec Ciebie rozumiem . Jak to mówią co sobie przeznaczone , znajdzie swoją drogę , wiec pozostaje nam czekać :). Pozdrawiam Cie serdecznie .
soul_mate
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2021, o 14:49

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: soul_mate » 14 wrz 2021, o 22:30

U nas też były rozstania i powroty. To ponoć normalne i wpisane w "Twin flame". Bo tęsknota nie pozwala tego zakończyć, bo zawsze jest pustka. Taki bliźniak jest jak "fizyczny fragment ciała", który się odczuwa.
Duchowi bliźniacy podobno schodzą się dopiero wtedy, kiedy obydwie duszą są wystarczająco dojrzałe, kiedy przerobią wszystkie swoje życiowe lekcje, często dlatego to odbywa się dopiero w następnym wcieleniu. Obydwoje też muszą sobie uświadomić istotność tej relacji i konieczność pracy nad przeciwnościami, które na nią ciążą.
Taka relacja jest zarazem piękna i tragiczna jednocześnie.
Szczęściem jest spotkać swojego bliźniaka - to, że fragment naszej duszy jest na ziemi w tym samym czasie i miejscu, co my.

Ale ja przez całe życie miałam poczucie, że ktoś taki tam gdzieś jest, że go spotkam. Też tak czułaś?
Klasyczny
Posty: 7
Rejestracja: 13 wrz 2021, o 21:01

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: Klasyczny » 15 wrz 2021, o 00:46

soul_mate pisze:
14 wrz 2021, o 22:30
U nas też były rozstania i powroty. To ponoć normalne i wpisane w "Twin flame". Bo tęsknota nie pozwala tego zakończyć, bo zawsze jest pustka. Taki bliźniak jest jak "fizyczny fragment ciała", który się odczuwa.
Duchowi bliźniacy podobno schodzą się dopiero wtedy, kiedy obydwie duszą są wystarczająco dojrzałe, kiedy przerobią wszystkie swoje życiowe lekcje, często dlatego to odbywa się dopiero w następnym wcieleniu. Obydwoje też muszą sobie uświadomić istotność tej relacji i konieczność pracy nad przeciwnościami, które na nią ciążą.
Taka relacja jest zarazem piękna i tragiczna jednocześnie.
Szczęściem jest spotkać swojego bliźniaka - to, że fragment naszej duszy jest na ziemi w tym samym czasie i miejscu, co my.

Ale ja przez całe życie miałam poczucie, że ktoś taki tam gdzieś jest, że go spotkam. Też tak czułaś?
Wlasnie , ze najbardziej uderzało mnie to wracanie. Jakiś magnetyzm , przyciąganie. Próbowaliśmy dać sobie spokój , ale żadne nie mogło . Teraz próbujemy znów , bo u nas jest to bardzo skomplikowane , wręcz niemożliwe , żeby być razem . Tak jak piszesz , być moze musimy najpierw odrobić swoje życiowe lekcje .
On mi już tez mówił ,ze czegoś takiego nie przeżył , wiec wydaje mi się , ze tez już wie , ze to nie jest coś zwykłego .
Cieszę się , ze miałam okazje taka osobę spotkać , bo w życiu czegoś takiego tak mocno nie odczuwałam . Bezbłędnie typowałam , kiedy się pojawi , kiedy myśli i odbierałam jego uczucia . Magia jakaś .
Co do ostatniego pytania zawsze wiedziałam , ze ktoś jest mi przeznaczony , ale o pojęciu twin flame usłyszałam przypadkowo i chciałam się dowiedzieć więcej . Szkoda , ze właśnie jeśli już go odnalazłam , nie mam szans , żeby być ze swoim bliźniakiem. Przynajmniej w tym wcieleniu . Oby w następnym ;) 🤞
beznicku84
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 4 sie 2021, o 21:17

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: beznicku84 » 16 wrz 2021, o 14:33

Klasyczny pisze:
14 wrz 2021, o 13:28
beznicku84 pisze:
13 wrz 2021, o 22:05
Klasyczny pisze:
13 wrz 2021, o 21:10
Hejka :) jestem tu nowa i mam wielka prośbę do kogoś , kto się na zagadnieniu bliźniaczy płomień zna .
Spotkałam kogoś 2 lata temu , od samego początku siła uczuć między nami jest niewiarygodna, w życiu nie czułam czyichś emocji tak mocno i intensywnie . Nigdy wcześniej w swoich związkach nie odczuwałam czegoś takiego . Rozumiem bycie zakochanym , ale nie odczuwanie tego aż tak , całym ciałem , które daje znaki o czyichś myślach . Zawsze czułam , kiedy się pojawi bądź kiedy o
Mnie myśli . Mrowienie na głowie za każdym razem , kiedy się widzimy . Czasem nie myśle o nim wcale i nagle fala myśli , uczuć , tęsknoty. Pojawia się w moich snach . Na początku znajomosci czułam bardzo mocno jego uczucia , ze względu ze obydwoje jesteśmy już zmęczeni cała obecna sytuacja ( nie możemy być razem ) , musimy starać się te uczucia zabić . Czy ja wariuje ? czy naprawdę spotkałam twin flame? Proszę Was czy ktoś mógłby to wyjaśnić ? dziekuje z góry , pozdrawiam serdecznie
Hej znam temat bardzo dobrze. Twoj rozpoznany BP to mężczyzna czy kobieta?
Dziekuje bardzo za normalna odpowiedz . To mężczyzna .

Hej. Powiem tak.... rozumiem doskonale przez co przechodzisz, ponieważ tez to przerabiałam, u mnie trwało to wiele lat zanim zrozumiałam o co w tym chodzi. W wiadomości prywatnej więcej informacji na ten temat
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: wojtek » 16 wrz 2021, o 20:01

beznicku84 pisze:
16 wrz 2021, o 14:33
o co w tym chodzi. informacji na ten temat
napisz tutaj o co w tym chodzi, to interesujący temat. o co chodzi w duchowych bliźniakach? co jakiś czas ten temat mnie dopada
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: AniaMac » 29 wrz 2021, o 22:11

Dusze które schodzą na Ziemię czasem by doświadczyć więcej i szybciej inkarnują się w dwa ciała. Jedna dusza doświadcza życia na Ziemii w dwóch ciałach. Nie chodzi tutaj o dwie połówki jednej całości. A o dwie całości, które są w świecie duchowym jednością i wibrują na tym samym poziomie o tej samej częstotliwości. Od tego czy się spotkają, czy będą razem, czy tylko na chwilę zależy plan duszy. Twój duchowy bliźniak jest Twoim lustrem. Jest w stanie pokazać Ci wszystkie Twoje słabości, wyciągnąć na światło dzienne wszystkie Twoje traumy, wskazać każdą z Twoich wad. Przed wzrokiem bliźniaka niczego nie ukryjesz. Jesteś z nim połączona na poziomie wykraczającym poza ten materialny świat. Spotkanie bliźniaka zazwyczaj daje Ci kopa do przeprowadzania całkowitych zmian w swoim życiu, zarówno na poziomie mentalnym, duchowym jak i emocjonalnym. A kiedy dostajesz kopa zaczyna się Twoja duchowa podróż, kiedy już wyruszysz nie będziesz w stanie zawrócić. Wszystko się zmieni. Ty się zmienisz. Wyruszysz po to by zrozumieć, że wszystko jest jednością, że każdy z nas ma w sobie energię żeńską i męską, które dążą do równowagi, że najważniejsza w życiu jest miłość do siebie samego, zyskasz świadomość wiecznego ucznia, zrozumiesz, że nic nie wiesz, zrozumiesz, że zawsze byłaś całością, a dom swój masz w sercu, poczujesz że miłość jest najwyższą z wibracji, która jest jednocześnie Twoją siłą i tarczą, nauczysz się stawiać granice, poznasz lekcje o samej sobie.
Gucio37
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2021, o 18:54

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: Gucio37 » 1 paź 2021, o 12:48

Mnie zastanawia czemu ma służyć rozpoznanie bliźniaka po latach. Miałam styczność z tą osoba w latach mlodzienczych. Uczucie było niewiarygodne. Ogromna bliskość i takie jakby przenikanie się nawzajem. Do tego patrząc na niego miałam wrażenie jakbym na siebie się patrzyla. Wiedziałam że to jest coś innego. Zawsze patrzyliśmy się w oczy. Momentami słyszałam jego myśli. I nie nie poznaliśmy się w sumie to z mojej winy. Czego bardzo żałowałam bo pustka była straszna. I nagle po kilkunastu latach zaczęło się myślenie o tej osobie. Tak z dnia na dzień które w miarę upływu czasu stawało się coraz bardziej obsesyjne. Zaczęłam się martwić że zaczyna mi się jakaś psychoza. Kiedy go zobaczyłam przelotem to byłam przerażona. Zaczęłam szukać po internecie no i znalazłam temat blizniaczych dusz. Wszystko zaczęło się zgadzać. Tak czytając o tym w pewnym momencie doznałam coś w rodzaju szoku wewnętrznego i już wiedziałam kim on jest. Klasycznie zaczęła się synchroniczność, sny, imię. Zrozumiałam też że widziałam go już wcześniej zanim to się zaczęło tylko nie wiedziałam że to on. Bo przecież coś musiało uaktywnić to myślenie. To wszystko trwa już jakiś czas i mam po prostu dość. Jak nie myślę żyjąc swoim życiem to nagle go widzę albo wręcz wpadam na niego. Mam męża a ten Pan rodzinę. Sytuacja jest po prostu niezręczna. Stąd moje pytanie czy to się da jakoś przerwać? Czy można zapomnieć o istnieniu tej osoby? Jak to zrobić? W internecie jest wielu znawców ale większość to jakieś oszołomy mam wrażenie.
Klasyczny
Posty: 7
Rejestracja: 13 wrz 2021, o 21:01

Re: Duchowy bliźniak

Post autor: Klasyczny » 17 lip 2023, o 14:41

Gucio37 pisze:
1 paź 2021, o 12:48
Mnie zastanawia czemu ma służyć rozpoznanie bliźniaka po latach. Miałam styczność z tą osoba w latach mlodzienczych. Uczucie było niewiarygodne. Ogromna bliskość i takie jakby przenikanie się nawzajem. Do tego patrząc na niego miałam wrażenie jakbym na siebie się patrzyla. Wiedziałam że to jest coś innego. Zawsze patrzyliśmy się w oczy. Momentami słyszałam jego myśli. I nie nie poznaliśmy się w sumie to z mojej winy. Czego bardzo żałowałam bo pustka była straszna. I nagle po kilkunastu latach zaczęło się myślenie o tej osobie. Tak z dnia na dzień które w miarę upływu czasu stawało się coraz bardziej obsesyjne. Zaczęłam się martwić że zaczyna mi się jakaś psychoza. Kiedy go zobaczyłam przelotem to byłam przerażona. Zaczęłam szukać po internecie no i znalazłam temat blizniaczych dusz. Wszystko zaczęło się zgadzać. Tak czytając o tym w pewnym momencie doznałam coś w rodzaju szoku wewnętrznego i już wiedziałam kim on jest. Klasycznie zaczęła się synchroniczność, sny, imię. Zrozumiałam też że widziałam go już wcześniej zanim to się zaczęło tylko nie wiedziałam że to on. Bo przecież coś musiało uaktywnić to myślenie. To wszystko trwa już jakiś czas i mam po prostu dość. Jak nie myślę żyjąc swoim życiem to nagle go widzę albo wręcz wpadam na niego. Mam męża a ten Pan rodzinę. Sytuacja jest po prostu niezręczna. Stąd moje pytanie czy to się da jakoś przerwać? Czy można zapomnieć o istnieniu tej osoby? Jak to zrobić? W internecie jest wielu znawców ale większość to jakieś oszołomy mam wrażenie.
Miałam podobnie , wydawało mi się , ze wpadam w psychozę .Nadal tak mysle .
Synchroniczne godziny ? Codziennie .
Nie mogę się na niczym skupić , Bp wnika w moje myśli i siedzi uporczywie , jak coś , czego nie da się wyrzucić. Nie , to nie świeże , to trwa już 4 lata … jak dotąd nie znalazłam żadnego skutecznego sposobu , żeby to przerwać. Nie wydaje mi sie możliwe , ze jest na to jakikolwiek sposób. Jestem osoba aktywna , bardzo zajęta , takie uporczywe przenikanie Bp do głowy rozprasza kompletnie … ma to swoją magię oczywiście , bo czuć , kiedy o mnie myśli, to naprawdę przyjemne uczucia , ale są chwile , ze mam tego nieraz dość . Jeśli udało Ci sie jakoś to ogarnąć , napisz . Chętnie poczytam . Pozdrawiam .
ODPOWIEDZ