Zmiana frontu działania,proszę o rady.(Fajnie jakbyś była z okolic Wrocławia)

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Zmiana frontu działania,proszę o rady.(Fajnie jakbyś była z okolic Wrocławia)

Post autor: eminem98xd » 16 lip 2018, o 20:57

Witam,ostatnio pisałam o wyjeździe ale plany mi się ostatnio non stop krzyżują.
Wyjazd będzie na dalszy plan a mam furtkę do Norwegii i Anglii,teraz stawiam na dokończenie wykształcenia(jak ktoś nie czytał moich poprzednich postów to właśnie rzuciłam szkołę z różnych powodu takich jak:Brak pieniędzy,złe środowisko,niedostosowanie się do klasy,trudny rok związany z problemami rodzinnymi i znajomymi,po części też z mojej winy bo zabrakło mi zapału,chęci i miałam już dość
Została mi tylko klasa maturalna,więc zamierzam pójść do szkoły wieczorowej by ją dokończyć i mieć średnie.
Wczoraj rozesłałam CV w okolicach mojego miasta i czekam na odpowiedź do piątku jak nikt się nie odezwie to szukam dalej.
A teraz mam kilka pytań,jakby któraś mogła mi doradzić to będę wdzięczna.
-Jakiś pokój we Wrocławiu,bym mogła się stąd odciąć jak ktoś zna taki nie drogi kąt gdzie będę mogła wyżyć za 1800-2000.
-Jakaś zaufana pożyczka na lepszy start,taka którą będę potrafiła spłacić,nie wiem taką w której mogła bym np spłacać nawet przez 36 miesięcy ale żeby ta kwota była możliwa do spłaty nie wiem 100zł-200zł na miesiąc(potrzebuje teraz dodam że nie dawno zaadaptowałam małego kotka,który jest chyba chory i muszę iść z Nim do weterynarza a nie mam funduszy.)
-No i może jakaś oferta pracy we Wrocławiu,jak do piątku nikt się nie odezwie to będę wiedziała gdzie dalej szukać.

Z odpowiedzi z góry dziękuje.
nieznana1755
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 35
Rejestracja: 6 maja 2018, o 00:13

Re: Zmiana frontu działania,proszę o rady.(Fajnie jakbyś była z okolic Wrocławia)

Post autor: nieznana1755 » 23 lip 2018, o 22:12

Co do pokoju to ciężko znaleźć coś taniego, ja obecnie wynajmuję pokój za 700zł prawie w centrum, ale przyznaję, że bardzo długo szukałam czegoś odpowiedniego, blisko mojego miejsca pracy :) W pożyczkach się nie orientuje, bo nigdy nie korzystałam, a co do pracy to wydaje mi się, że najłatwiej na początek o pracę na przykład w Mcdonaldzie czy KFC, bo na pewno Cię przyjmą, a zarobki też nie są takie złe :)
mola64
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 00:16

Re: Zmiana frontu działania,proszę o rady.(Fajnie jakbyś była z okolic Wrocławia)

Post autor: mola64 » 23 lip 2018, o 22:44

a tak ogolnie to potrzebujesz kasy..i tu szukasz może dobrej duszyczki??? :roll:
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Zmiana frontu działania,proszę o rady.(Fajnie jakbyś była z okolic Wrocławia)

Post autor: AnnaArendt » 23 lip 2018, o 23:41

Jeśli masz prawo jazdy powyżej roku, lubisz i naprawdę umiesz jeździć samochodem (chociaż Warszawa jest specyficzna) to całkiem nieźle zarobki można urwać na taxify i/lub uberze
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Zmiana frontu działania,proszę o rady.(Fajnie jakbyś była z okolic Wrocławia)

Post autor: ImaSumak » 24 lip 2018, o 10:19

Ja wiem, że mądrości są głupie i absolutnie nie należy korzystać z wiedzy czy doświadczenia innych, bo trzeba się samemu gołą dupą przejechać po nieheblowanej desce, ale zaryzykuję stwierdzenie:

Jeżeli się nie ma pieniędzy, to nie należy brać kredytów ani żadnych pożyczek, bo nie mając pieniędzy plus dlug, ma się jeszcze mniej pieniedzy plus wierzyciela. Pomyśl o tym.
Lubię kiedy kobieta...
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Zmiana frontu działania,proszę o rady.(Fajnie jakbyś była z okolic Wrocławia)

Post autor: AnnaArendt » 24 lip 2018, o 10:44

ImaSumak pisze:
24 lip 2018, o 10:19
Ja wiem, że mądrości są głupie i absolutnie nie należy korzystać z wiedzy czy doświadczenia innych, bo trzeba się samemu gołą dupą przejechać po nieheblowanej desce, ale zaryzykuję stwierdzenie:

Jeżeli się nie ma pieniędzy, to nie należy brać kredytów ani żadnych pożyczek, bo nie mając pieniędzy plus dlug, ma się jeszcze mniej pieniedzy plus wierzyciela. Pomyśl o tym.
Posłuchaj rady bo to naprawdę jest wstęp do pętli zadłużenia z której się bardzo ale to bardzo trudno wychodzi.

Znajdź tani pokój, sprzedaj co masz na pokrycie czynszu i od razu idź do jakiejkolwiek pracy
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Zmiana frontu działania,proszę o rady.(Fajnie jakbyś była z okolic Wrocławia)

Post autor: biedronca » 24 lip 2018, o 14:48

Jeśli chodzi o kota, to zgłoś się do jakiejś fundacji opiekującej się zwierzętami. Może będą mogli Ci pomóc finansować leczenie.

I przemyśl, skąd biorą się Twoje złe relacje z ludźmi. Może da się coś zmienić. Z tego zwykle się wyrasta, ale wygląda na to, że w tej chwili radzisz sobie bardzo słabo, skoro musiałaś aż rzucać szkołę.
Zdradzonanoc
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 28 gru 2017, o 09:02

Re: Zmiana frontu działania,proszę o rady.(Fajnie jakbyś była z okolic Wrocławia)

Post autor: Zdradzonanoc » 26 lip 2018, o 13:44

Jakiej pracy szukasz ? I co wcześniej mniej więcej robiłaś.Moze będę mógł pomóc
Awatar użytkownika
taraoke
Posty: 8
Rejestracja: 30 lip 2014, o 10:14

Re: Zmiana frontu działania,proszę o rady.(Fajnie jakbyś była z okolic Wrocławia)

Post autor: taraoke » 11 paź 2018, o 19:02

Odnośnie pożyczki to w banku Raiffeisen mają taką na zero procent. Nie trzeba nawet zaświadczeń o zarobkach i płaci się tylko prowizję bankową. Pożyczając 4 tys trzeba oddać 4120 i jest na to 2 lata czasu.
ODPOWIEDZ