Komplikowanie prostego

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: Wiosennagwiazda » 11 sie 2018, o 21:34

A ja troche autorke rozumiem:-)
Kazda z ogloszeniowych poetek jest tak skupiona na swoich potrzebach, ze nie do konca jest w stanie zrozumiec tresc ogloszen.
Mysle, ze jezeli wstepnych kilka! Nie, kilkanascie maili jest okej nie ma co zwlekac i pisac o tym co jadlam na obiad :roll: czy inne :scratch: zadne pisarskie wyczyny nie zastpia realnego spotkania.
Tak jak wspomnialam juz wczesniej, kazda szuka pieknej i madrej na swoj poziom, lepiej zweryfikowac :lol:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: ImaSumak » 11 sie 2018, o 21:35

Szaku pisze:
11 sie 2018, o 16:43
Wow, jestem pod wrażeniem odpowiedzi na ten temat. Trochę szok, że dla wielu z Was poznawanie ludzi to strata czasu. Trochę szok, że niektórzy z Was czują potrzebę wywyższania się selekcjonując, kto na co zasługuje, choć tego kogoś w ogóle się nie zna. No zna się z maila i zdjęcia- takie to obciachowe dla mnie, naprawdę. Mnie zupełnie nie przeszkadzałoby umówić się na spotkanie z dziewczyną z tunelami w uszach, z prawniczką, z bukieciarką, czy nawet z grabarzem. Z prostej przyczyny- nie oceniam ludzi z góry. Poza tym, ktoś tu pisał o dojazdach i buk wie jakich jeszcze przeszkodach życiowych,
Ja tak z ciekawości: czy chodziło Ci o drzewo?
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: ola39 » 11 sie 2018, o 21:46

Wiosennagwiazda pisze:
11 sie 2018, o 17:19
:shock: :shock:
Te inteligentne tez szukaja tylko inteligentnych na swoim poziomie;-)
Brawo !!!
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: adama » 11 sie 2018, o 21:48

Wiosennagwiazda pisze:
11 sie 2018, o 21:34
A ja troche autorke rozumiem:-)
Kazda z ogloszeniowych poetek jest tak skupiona na swoich potrzebach, ze nie do konca jest w stanie zrozumiec tresc ogloszen.
Mysle, ze jezeli wstepnych kilka! Nie, kilkanascie maili jest okej nie ma co zwlekac i pisac o tym co jadlam na obiad :roll: czy inne :scratch: zadne pisarskie wyczyny nie zastpia realnego spotkania.
Tak jak wspomnialam juz wczesniej, kazda szuka pieknej i madrej na swoj poziom, lepiej zweryfikowac :lol:
Wiosenna, chyba trzeba wcześniej kupić jakąś kartę promocyjna na podróże :-P
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: adama » 11 sie 2018, o 21:53

ola39 pisze:
11 sie 2018, o 21:46
Wiosennagwiazda pisze:
11 sie 2018, o 17:19
:shock: :shock:
Te inteligentne tez szukaja tylko inteligentnych na swoim poziomie;-)
Brawo !!!
Życzę powodzenia, życia długo i szczęśliwie :czerwononosyrenifer:
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: Wiosennagwiazda » 11 sie 2018, o 22:39

:roll:
Brzmi jak sentencja w karcie podarunkowej :wink:
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: adama » 11 sie 2018, o 22:47

Wiosennagwiazda pisze:
11 sie 2018, o 22:39
:roll:
Brzmi jak sentencja w karcie podarunkowej :wink:
Hahah to z tego dzisiejszego badziewnego filmu ("Nieposłuszne")
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: Wiosennagwiazda » 11 sie 2018, o 22:50

:shock: :podbite oczko:
Awatar użytkownika
Szaku
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 80
Rejestracja: 26 kwie 2015, o 19:25
Lokalizacja: Łódź

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: Szaku » 11 sie 2018, o 23:39

sunandmoon pisze:
11 sie 2018, o 20:20
Szaku, tu nie chodzi o to, że Ty jako człowiek jesteś niewarta czasu innych ludzi.
Chodzi o to, że piszesz ogłoszenie w konkretnym celu i chcesz go osiągnąć, a nie osiągniesz go spotykając się z mnóstwem ludzi, którzy szukają zupełnie czego innego, których priorytety są sprzeczne z Twoimi, których sposób życia jest nie do pogodzenia z Twoim. I często to widać w kilku pierwszych mailach.

Po co mi spotykać się z mężatką, po co mam jej dawać szansę? Po co mam iść na spotkanie z kimś, kto chce tylko seksu,
albo z kimś kto nie chce go w ogóle, dla kogo odpoczynek i świętowanie oznacza coś zupełnie innego?
Jeśli Ty tego chcesz, to spoko, ale nie dziw się, że ludzie jednak chcą w szukaniu skoncentrować się raczej na osobach, z którymi jest szansa, że coś może wypalić.
Zaczęłam się właśnie zastanawiać, czy ktokolwiek przeczytał mojego pierwszego posta ze zrozumieniem. Przytoczę jego część:

Czasem jednak strzeli mi do głowy pomysł, żeby napisać ogłoszenie typu ,,Chętnie Cię poznam, wyskoczmy gdzieś razem, spędźmy razem trochę czasu"

Gdzie tutaj jest coś napisane o ,,wypalaniu"? O jakiejkolwiek chęci tworzenia, bądź nie tworzenia dalszej relacji? Gdzie tutaj napisałam, że chcę przesłuchań i wymiany zdjęć? Gdzie tutaj jest napisane, że mam jakiekolwiek wymagania odnośnie spotkania z kimś? Myślę, że z tego zdania jasno wynika, że chcę się z kimś spotkać, bez względu na to jakim jest, ponieważ jestem dojrzałym człowiekiem, samodzielnie myślącym i potrafię sama zweryfikować, czy tego kogoś polubię, czy nie. Ciężko jest wpaść na to, że człowiek czasem szuka po prostu towarzystwa? I jest mu obojętne czy mężatka, czy prostytutka, czy odludek? Czy jest studentką, krawcową, praczką, szefową korpo, czy emerytką? Czy ma włosy proste, kręcone, czy ma może krzywe zęby, duży brzuch, wystające kości? Bo ja z każdą wymienioną osobą potrafiłabym usiąść w kawiarni, czy przespacerować się po parku popijając energetyka.

Chętnie Cię poznam, wyskoczmy gdzieś razem, spędźmy razem trochę czasu

Wydawałoby się to tak łopatologicznie proste. A jednak nie jest... Troszkę żałuję życia w dzisiejszych czasach. Szkoda, że nie było mnie (dorosłej osoby) przed czasami internetów, gdzie to człowiek po prostu, po ludzku spotykał na swej drodze drugiego człowieka... 50 lat temu, 500 lat, 5000.
Julia_
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 89
Rejestracja: 4 sie 2018, o 21:20

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: Julia_ » 11 sie 2018, o 23:44

U mnie zawsze jakoś tak wychodzi na żywo, przez neta się nie umawiałam :P
Chociaż wydaję mi się, że nie ma co się dziwić, że chcą wymienić więcej maili. Chuchają na zimne, nie wiedzą przecież kto jest po drugiej stronie ekranu.
Julia_
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 89
Rejestracja: 4 sie 2018, o 21:20

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: Julia_ » 11 sie 2018, o 23:47

Szaku pisze:
11 sie 2018, o 23:39
Bo ja z każdą wymienioną osobą potrafiłabym usiąść w kawiarni, czy przespacerować się po parku popijając energetyka.
To ja proponuje dopisać "niezobowiązujące" ;)
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: Wiosennagwiazda » 11 sie 2018, o 23:58

Wtedy bedzie, ze szuka na raz! W porywach na dwa razy :wink:
sunandmoon
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 9 sty 2018, o 20:53

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: sunandmoon » 12 sie 2018, o 00:08

Ty nie potrzebujesz się koncentrować na tym, by coś wypaliło, bo nie szukasz czegoś z góry określonego, tylko chcesz spędzić z kimś miło czas i tyle. Czytałam Twój post i rozumiem to.
Ale w rozmowie są dwie strony. I mam na myśli to, że może Twoi rozmówcy szukają czegoś konkretnego. I jeśli odpowiadasz na ogłoszenie i dziwisz się pannom, z którymi rozmawiasz, to może masz właśnie trafiasz na kobiety, które szukają jakiegoś konkretnego rodzaju relacji i ustalają sobie taki plan działania i sposób komunikacji, który ma w ich założeniu sprawić, że wypali- że uda im się zrealizować cel.
Awatar użytkownika
Szaku
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 80
Rejestracja: 26 kwie 2015, o 19:25
Lokalizacja: Łódź

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: Szaku » 12 sie 2018, o 00:39

sunandmoon pisze:
12 sie 2018, o 00:08
Ty nie potrzebujesz się koncentrować na tym, by coś wypaliło, bo nie szukasz czegoś z góry określonego, tylko chcesz spędzić z kimś miło czas i tyle. Czytałam Twój post i rozumiem to.
Ale w rozmowie są dwie strony. I mam na myśli to, że może Twoi rozmówcy szukają czegoś konkretnego. I jeśli odpowiadasz na ogłoszenie i dziwisz się pannom, z którymi rozmawiasz, to może masz właśnie trafiasz na kobiety, które szukają jakiegoś konkretnego rodzaju relacji i ustalają sobie taki plan działania i sposób komunikacji, który ma w ich założeniu sprawić, że wypali- że uda im się zrealizować cel.
Okej, więc moje pytanie brzmi- Dlaczego i po co to robią w internecie, skoro wiedzą doskonale, że ktoś może zataić prawdę o sobie / wymyślić niestworzoną historię o sobie / wysłać cudze zdjęcia? Dlaczego takie dziewczyny uznają internet za lepszą formę komunikacji, niż życie realne? Skąd to internetowe przebieranie, wydziwianie, oczekiwania? Równie dobrze ja mogłabym z jej podejściem pomyśleć- ,,Nooo, nasadzilaś dziewczyneczko byków ortograficznych, więc na pewno jesteś idiotką, nie spotkam się z tobą". Albo lepszy hit- ,,Oooo, nie czytasz koleżanko książek, to ja z imbecylami nie chcę mieć nic wspólnego". (Poważnie czasem na profilach LGBT widzę hasła typu ,,nie czytasz to coś tam" :D ) Albo kolejny hit - ,,Byłaś w 10ciu związkach, to na pewno jesteś puszczalska, next!". Zmierzam do tego, że gdybym miała tak powierzchownie każdego ,,poznawać" w internecie, robić z siebie buk wie kogo i weryfikować kto na kawę ze mną zasługuje, a kto nie, to chyba zapuściłabym długie korzenie w domu i w efekcie nikogo nie poznała. A gdyby już ktokolwiek przeszedł moje wyimaginowane wymagania i serię testów, to mogłoby się realnie i tak okazać, że coś poszło nie halo/ ktoś mnie oszukał/ ktoś zdradził itd. No przecież takie rzeczy się zdarzają. Nawet po najlepszych weryfikacjach mailowych. Zatem... Po co kobiety to robią?
0k0b0ga
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 443
Rejestracja: 5 sty 2017, o 01:11

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: 0k0b0ga » 12 sie 2018, o 05:54

Julia_ pisze:
11 sie 2018, o 23:47
Szaku pisze:
11 sie 2018, o 23:39
Bo ja z każdą wymienioną osobą potrafiłabym usiąść w kawiarni, czy przespacerować się po parku popijając energetyka.
To ja proponuje dopisać "niezobowiązujące" ;)
Słuszna uwaga. Jeśli tego nie dodasz, każde spotkanie będzie zobowiązującą randką i tylko zamącisz komuś w głowie. Słyszałam już o tego typu nieporozumieniach od koleżanek, które nie zastrzegły. [;
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: biedronca » 12 sie 2018, o 09:23

Szaku pisze:
12 sie 2018, o 00:39
sunandmoon pisze:
12 sie 2018, o 00:08
Ty nie potrzebujesz się koncentrować na tym, by coś wypaliło, bo nie szukasz czegoś z góry określonego, tylko chcesz spędzić z kimś miło czas i tyle. Czytałam Twój post i rozumiem to.
Ale w rozmowie są dwie strony. I mam na myśli to, że może Twoi rozmówcy szukają czegoś konkretnego. I jeśli odpowiadasz na ogłoszenie i dziwisz się pannom, z którymi rozmawiasz, to może masz właśnie trafiasz na kobiety, które szukają jakiegoś konkretnego rodzaju relacji i ustalają sobie taki plan działania i sposób komunikacji, który ma w ich założeniu sprawić, że wypali- że uda im się zrealizować cel.
Okej, więc moje pytanie brzmi- Dlaczego i po co to robią w internecie, skoro wiedzą doskonale, że ktoś może zataić prawdę o sobie / wymyślić niestworzoną historię o sobie / wysłać cudze zdjęcia? Dlaczego takie dziewczyny uznają internet za lepszą formę komunikacji, niż życie realne? Skąd to internetowe przebieranie, wydziwianie, oczekiwania? Równie dobrze ja mogłabym z jej podejściem pomyśleć- ,,Nooo, nasadzilaś dziewczyneczko byków ortograficznych, więc na pewno jesteś idiotką, nie spotkam się z tobą". Albo lepszy hit- ,,Oooo, nie czytasz koleżanko książek, to ja z imbecylami nie chcę mieć nic wspólnego". (Poważnie czasem na profilach LGBT widzę hasła typu ,,nie czytasz to coś tam" :D ) Albo kolejny hit - ,,Byłaś w 10ciu związkach, to na pewno jesteś puszczalska, next!". Zmierzam do tego, że gdybym miała tak powierzchownie każdego ,,poznawać" w internecie, robić z siebie buk wie kogo i weryfikować kto na kawę ze mną zasługuje, a kto nie, to chyba zapuściłabym długie korzenie w domu i w efekcie nikogo nie poznała. A gdyby już ktokolwiek przeszedł moje wyimaginowane wymagania i serię testów, to mogłoby się realnie i tak okazać, że coś poszło nie halo/ ktoś mnie oszukał/ ktoś zdradził itd. No przecież takie rzeczy się zdarzają. Nawet po najlepszych weryfikacjach mailowych. Zatem... Po co kobiety to robią?
Po co? Ja mam interesujących znajomych. Nigdy nie szukałam kogokolwiek nowego, po prostu żeby sobie czas wypełnić. Jeżeli chcę poznać kogoś, to kogoś kto mnie zainteresuje. I ja nie mam określonej listy oczekiwań. . no może oprócz tego, żeby takiej osobie chciało się napisać parę ciekawych zdań o sobie. No bo jeśli się nie chce, to ja wnioskuję, że też nie będzie się chciało prowadzić ciekawą rozmowę, jeśli się spotkamy. Ale jeśli czytam maila, to widzę, czy ta osoba ma coś ciekawego, czy nie. I właściwie tak samo to wygląda, jeśli poznam kogoś na ulicy. Bardzo rzadko uda się pogadać o czymś ciekawym i staram się spotkać znowu, ale zazwyczaj po prostu się rozchodzimy.

I ja Cię właściwie rozumiem. Kiedy przeprowadziłam się do mojego miasta, nie znałam prawie nikogo i próbowałam nawiązać znajomość niemal z każdym, kogo spotkałam. I właściwie żadna z tamtych znajomości nie przetrwała do dzisiaj. Natomiast był to bardzo szczególny okres, a ludzie zazwyczaj szukają nowych znajomych, którzy coś wartościowego wniosą do ich życia, nie po prostu kogokolwiek.

Więc ok, Ty szukasz kogokolwiek, ale dziewczyna po drugiej stronie nie, więc nic dziwnego, że chce sprawdzić, jakim jesteś człowiekiem.

Żeby się więcej nie frustrować, proponuję napisać w ogłoszeniu wprost, że nie będziesz wymieniać żadnych maili, tylko chcesz się od razu spotkać. Odpiszą tylko dziewczyny, którym to pasuje (i analfabetki, ale na to nic nie poradzisz :wink: )
Awatar użytkownika
Szaku
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 80
Rejestracja: 26 kwie 2015, o 19:25
Lokalizacja: Łódź

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: Szaku » 12 sie 2018, o 12:21

Trafiłam dzisiaj na taki oto link

https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/rozk ... e,168,2888

I generalnie wychodzi na to, że ludzi bardzo łatwo jest oszukać w internetach. Ja pytam wprost dlaczego kobiety robią to w internecie, wiedząc że można przez internet najdziwaczniejsze kity wciskać drugiej osobie, a kobiety mi tu odpisują odpowiedziami zupełnie z kosmosu :D Wierzcie mi lub nie, ale potrafiłabym sklecić sobie idealny profil zupełnie fejkowy i owijać sobie laski wokół palca, gdybym tylko zechciała. Mogłabym urabiać miesiącami i później pyk- zderzyć je z rzeczywistością :D Udałoby się to tylko dlatego, że dziewczyny właśnie w internecie gubią tę czujność. Siedząc we własnym bezpiecznym domu, dostają słodkie newsy w mailach (mogą przeczytać dokładnie to, co kobieta chciałaby przeczytać) i ogólnie jest cudnie. Tam jest zero jakiegoś logicznego myślenia, jak dla mnie (Chęci prawdziwej, realnej weryfikacji) :D Dopiero, kiedy zdecydują się na rzeczywistość, często się okazuje, że ta druga osoba wcale nie jest taką, za jaką się podawała, no ale cóż, w zależności od stopnia ,,urobienia" wybacza się pewne rzeczy, albo zrywa kontakt z rozczarowaniem. Można jeszcze skończyć z kredytami w skrajnych wypadkach, jak te panie z linku. No cóż drogie dziewczyny, nie dogadamy się na tej płaszczyźnie, zatem zostawię Wam jeszcze jeden link, taka nowinka techniczna w dobie przydatnych Wam internetowych znajomości :D

https://toteraz.pl/kissenger-czyli-poca ... 58597.html

Pozdrawiam! :D
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: Wiosennagwiazda » 12 sie 2018, o 12:29

Kissenger :lol:
nikimja
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 285
Rejestracja: 13 lis 2013, o 12:54
Lokalizacja: Poznan

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: nikimja » 12 sie 2018, o 12:50

Szaku, kiedyś odpisalas na moje ogłoszenie. Napisałam w nim wyraźnie, jakiej relacji szukam i czego oczekuje,m.in.wymiany maili,zdjec,zainteresowania najpierw. Masz prawo do swojej filizofii zycia,ale nie miej pretensji do ludzi,ze czegoś oczekują,skoro odpowiadasz na takie ogłoszenia.
Ja też już mam swoje lata i nigdy nie umowie się w ciemno. A dokładnie nigdy więcej nie umowie się w ciemno. Tak samo jak nie poszłabym na kawę z przypadkowa osoba z ulicy. Większość ludzi umawia się jednak z takimi, które przy innej okazji wzbudziły w nich zaufanie,sympatię.
Zamieść własny anons,w którym napiszesz,że idziesz na żywiol,to unikniesz frustracji i nieuzasadnionego zalu.
Miłego dnia wszystkim:)
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: adama » 12 sie 2018, o 13:04

Ciekawe, kiedy powiedzieć stop przy tym przebieraniu w ofertach, przy założeniu, że odrzucona już nie może wrócić (bo inaczej to za proste).

Jasne, odpowiecie mi, że jak traficie na właściwą (hahaha a następna może być jeszcze właściwsza :cool: )

Podobno są na to wzory matematyczne :-P
ankaarendt
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 89
Rejestracja: 9 maja 2016, o 12:35

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: ankaarendt » 12 sie 2018, o 13:08

Szaku pisze:
12 sie 2018, o 12:21
Trafiłam dzisiaj na taki oto link

https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/rozk ... e,168,2888

I generalnie wychodzi na to, że ludzi bardzo łatwo jest oszukać w internetach. Ja pytam wprost dlaczego kobiety robią to w internecie, wiedząc że można przez internet najdziwaczniejsze kity wciskać drugiej osobie, a kobiety mi tu odpisują odpowiedziami zupełnie z kosmosu :D Wierzcie mi lub nie, ale potrafiłabym sklecić sobie idealny profil zupełnie fejkowy i owijać sobie laski wokół palca, gdybym tylko zechciała. Mogłabym urabiać miesiącami i później pyk- zderzyć je z rzeczywistością :D Udałoby się to tylko dlatego, że dziewczyny właśnie w internecie gubią tę czujność. Siedząc we własnym bezpiecznym domu, dostają słodkie newsy w mailach (mogą przeczytać dokładnie to, co kobieta chciałaby przeczytać) i ogólnie jest cudnie. Tam jest zero jakiegoś logicznego myślenia, jak dla mnie (Chęci prawdziwej, realnej weryfikacji) :D Dopiero, kiedy zdecydują się na rzeczywistość, często się okazuje, że ta druga osoba wcale nie jest taką, za jaką się podawała, no ale cóż, w zależności od stopnia ,,urobienia" wybacza się pewne rzeczy, albo zrywa kontakt z rozczarowaniem. Można jeszcze skończyć z kredytami w skrajnych wypadkach, jak te panie z linku. No cóż drogie dziewczyny, nie dogadamy się na tej płaszczyźnie, zatem zostawię Wam jeszcze jeden link, taka nowinka techniczna w dobie przydatnych Wam internetowych znajomości :D

https://toteraz.pl/kissenger-czyli-poca ... 58597.html

Pozdrawiam! :D
to jest liczba kobiet w Polsce na 2015 (z danych GUS)
15-19 979 585
20-24 1 209 498
25-29 1 417 040
30-34 1 602 930
35-39 1 522 202
40-44 1 329 476
dodając te 3 lata wychodzi że mamy kobiet w wieku hmmm "atrakcyjnym" łącznie 8 060 731
Dalej: Według tego nurtu antropologii statystyki, które określają wielkość populacji osób o orientacji homoseksualnej na 3–5% we wszystkich populacjach na kuli ziemskiej, nie uwzględniają złożoności problemu, ponieważ osoby, które z psychologicznego, socjologicznego albo medycznego punktu widzenia kwalifikowane są jako osoby homoseksualne lub biseksualne, w kategoriach pierwotnych kultur mogą nimi nie być.

Załóżmy jednak optymistycznie że jest to 5% co daje nam łącznie: 404 036,55 człowieka.
Poziom emigracji z Polski to około 6,2% populacji, dla nas zwiększyłabym do 7% (z tego co wiem wśród homo jest wyższa migracja) czyli załóżmy że wyjechało: 28 282,56 kobiety ;) czyli zostało "nas" 375 753,99 kobiety ;)

W Polsce jest 913 miast i 43,072 wsi. Założę że w miastach żyje 80% pozostałej w Polsce populacji les (300 603,20) a we wsiach 20% (75 150,80). Załóżmy że (baaaardzo optymistycznie) 60-70% lesbijek w miastach wyszło z szafy i podejmuje aktywności w celu znalezienia partnerki, oraz co wiemy 20% kobiet les na wsiach żyje otwarcie, daje nam to odpowiednio:
miasta: 180 361,92 osoby a wieś: 15 030,16 osoby. Bardzo też pesymistycznie założę że odpada nam połowa bo dziewczyny są w związkach i nie poszukują nowych znajomości (90 180,96/7 515,08).

Osób aktywnie szukających relacji homoseksualnej ogółem średnio na miasto: 98,78 osoby oraz średnio na wieś: 0,18 osoby.
Odlicz sobie świruski, popaprańce, osoby "niezdecydowane" i tak dalej ;)

Zdecydowanie internety pozwalają na tzw pierwsze sito - a często tylko dzięki nim w ogóle możliwe jest nawiązanie relacji (jakiejkolwiek). Nawet jeśli podwoimy stawkę bo założymy że jest nas 10 a nie 5% to i tak prawdopodobieństwo poznania kogoś pasującego live bez wcześniejszych kontaktów via internety (jeśli odpowiadamy na ogłoszenia, a nie wiazemy się z koleżanką ze studiów) jest bliskie zeru :) bo na ile randek w ciemno pod rząd można iść?
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: Wiosennagwiazda » 12 sie 2018, o 13:10

Mysle, ze to nie ma konca. Ogloszen z roku na rok przybywa.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: ImaSumak » 12 sie 2018, o 13:30

ankaarendt pisze:
12 sie 2018, o 13:08
Szaku pisze:
12 sie 2018, o 12:21
Trafiłam dzisiaj na taki oto link

https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/rozk ... e,168,2888

I generalnie wychodzi na to, że ludzi bardzo łatwo jest oszukać w internetach. Ja pytam wprost dlaczego kobiety robią to w internecie, wiedząc że można przez internet najdziwaczniejsze kity wciskać drugiej osobie, a kobiety mi tu odpisują odpowiedziami zupełnie z kosmosu :D Wierzcie mi lub nie, ale potrafiłabym sklecić sobie idealny profil zupełnie fejkowy i owijać sobie laski wokół palca, gdybym tylko zechciała. Mogłabym urabiać miesiącami i później pyk- zderzyć je z rzeczywistością :D Udałoby się to tylko dlatego, że dziewczyny właśnie w internecie gubią tę czujność. Siedząc we własnym bezpiecznym domu, dostają słodkie newsy w mailach (mogą przeczytać dokładnie to, co kobieta chciałaby przeczytać) i ogólnie jest cudnie. Tam jest zero jakiegoś logicznego myślenia, jak dla mnie (Chęci prawdziwej, realnej weryfikacji) :D Dopiero, kiedy zdecydują się na rzeczywistość, często się okazuje, że ta druga osoba wcale nie jest taką, za jaką się podawała, no ale cóż, w zależności od stopnia ,,urobienia" wybacza się pewne rzeczy, albo zrywa kontakt z rozczarowaniem. Można jeszcze skończyć z kredytami w skrajnych wypadkach, jak te panie z linku. No cóż drogie dziewczyny, nie dogadamy się na tej płaszczyźnie, zatem zostawię Wam jeszcze jeden link, taka nowinka techniczna w dobie przydatnych Wam internetowych znajomości :D

https://toteraz.pl/kissenger-czyli-poca ... 58597.html

Pozdrawiam! :D
to jest liczba kobiet w Polsce na 2015 (z danych GUS)
15-19 979 585
20-24 1 209 498
25-29 1 417 040
30-34 1 602 930
35-39 1 522 202
40-44 1 329 476
dodając te 3 lata wychodzi że mamy kobiet w wieku hmmm "atrakcyjnym" łącznie 8 060 731
Czyli "atrakcyjne" kobiety występują w Polsce w wieku 15- 44 lat.

Ja bym z piętnastolatką nie poszła do łóżka, ale z pięćdziesiątką tak. Lubię mądre i dojrzałe kobiety. Gówniarzeria, zwłaszcza umysłowa, mnie odrzuca. Nie toleruję też pedofilii.
Lubię kiedy kobieta...
ankaarendt
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 89
Rejestracja: 9 maja 2016, o 12:35

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: ankaarendt » 12 sie 2018, o 14:18

Ponieważ opracowane dane dotycza 2015 roku wyraznie napisałam że uwzględniam 15-19 bo obecnie maja 18-22 (plus 3 lata). Czytanie dokładne i ze zrozumieniem podstawą unikania konfliktów z dupy.
ankaarendt
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 89
Rejestracja: 9 maja 2016, o 12:35

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: ankaarendt » 12 sie 2018, o 14:25

ImaSumak pisze:
12 sie 2018, o 13:30
to jest liczba kobiet w Polsce na 2015 (z danych GUS)
15-19 979 585
20-24 1 209 498
25-29 1 417 040
30-34 1 602 930
35-39 1 522 202
40-44 1 329 476
dodając te 3 lata wychodzi że mamy (w domyśle obecnie) kobiet w wieku hmmm "atrakcyjnym" łącznie 8 060 731
[/quote]
Czyli "atrakcyjne" kobiety występują w Polsce w wieku 15- 44 lat.

Ja bym z piętnastolatką nie poszła do łóżka, ale z pięćdziesiątką tak. Lubię mądre i dojrzałe kobiety. Gówniarzeria, zwłaszcza umysłowa, mnie odrzuca. Nie toleruję też pedofilii.
[/quote]
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: ola39 » 12 sie 2018, o 19:05

ImaSumak pisze:
12 sie 2018, o 13:30
dogadamy się na tej płaszczyźnie, zatem zostawię Wam jeszcze jeden link, taka nowinka techniczna w dobie przydatnych Wam
Czyli "atrakcyjne" kobiety występują w Polsce w wieku 15- 44 lat.
Dokładnie ! I oczywiście maksimum atrakcyjności przypada na wiek 44 -- Już nawet nawet wieszcz narodowy o tym pisał
Ola :)
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Awatar użytkownika
wiosennagwiazd
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 31 gru 2012, o 00:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: wiosennagwiazd » 12 sie 2018, o 19:15

ola39 pisze:
12 sie 2018, o 19:05
ImaSumak pisze:
12 sie 2018, o 13:30
dogadamy się na tej płaszczyźnie, zatem zostawię Wam jeszcze jeden link, taka nowinka techniczna w dobie przydatnych Wam
Czyli "atrakcyjne" kobiety występują w Polsce w wieku 15- 44 lat.
Dokładnie ! I oczywiście maksimum atrakcyjności przypada na wiek 44 -- Już nawet nawet wieszcz narodowy o tym pisał
Ola :)
:slonko: :wink: :wink: :wink: :wink:
ulotna_chwila40
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 917
Rejestracja: 16 lis 2014, o 20:36

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: ulotna_chwila40 » 12 sie 2018, o 19:55

Napisałam niejedno ogłoszenie,poznałam mnóstwo kobiet i dziewczyn w różnym wieku.
Po części zgadzam się z Autorką posta.
Piszę po części ponieważ uważam że im bardziej jest się konkretnym tym mniejsze pole manewru daje się potencjalnemu rozmówcy i tym bardziej wymusza na nim zachowania takie jakie odpowiadają tylko jednej zainteresowanej stronie.
A gdzie zdanie tej drugiej?
Dla mnie nazywa się to najzwyczajniej w świecie egoizm i nic więcej.
Dlaczego nie uszanować obaw osoby po drugiej stronie monitora tylko wymuszać na niej spotkanie?
W imię idei czy dlatego że ja(czyli wymuszająca)tak chcę?
Zgadzam się że za długa wymiana maili męczy i nudzi ale czasem jest wstępem do czegoś interesującego i ciekawego,innego niż to co było do tej pory.
Niedawno nawiazałam kontakt z pewną młodą kobietą.
Zaskoczyła mnie konkretnością i zdobyła moje zainteresowanie właśnie tym że nie wymuszała na mnie spotkania ale je po prostu po kilku mailach zaproponowała.
Spotkałyśmy się,zaiskrzyło i jest wola budowania czegoś głębszego choć nie sądziłam że znów dogadam się z kobieta młodszą o de mnie o kilka ładnych lat.
Myślę że nie warto wymuszać na rozmówcy spotkania albo wyjścia do kina czy na piwo gdyż w ten sposób tylko zniechęcamy i siebie i drugą stronę a zniechęcenie nie rokuje dobrze w dalszych kontaktach z ludźmi.
Przerabiałam to kilka lat,znam z autposji.
Wszystko co potępiamy u innych, znajdziemy we własnej duszy.
Seneka.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: ImaSumak » 12 sie 2018, o 21:49

ola39 pisze:
12 sie 2018, o 19:05
ImaSumak pisze:
12 sie 2018, o 13:30
Czyli "atrakcyjne" kobiety występują w Polsce w wieku 15- 44 lat.
Dokładnie ! I oczywiście maksimum atrakcyjności przypada na wiek 44 -- Już nawet nawet wieszcz narodowy o tym pisał
Ola :)
Nie jestem pewna, czy dla obecnej władzy jest on wieszczem narodowym. W końcu pisał "Litwo, ojczyzno moja". Chyba jest więc bardziej narodowym zdrają (wg obecnej retoryki).

Niedawno skończyłam ogladać American horror story i muszę powiedzieć, że zarówno Jessica Lange jak i Angela Bassett prezentowały się bosko (wiek sobie można sprawdzić w internecie).
44 też może być, choc bardziej mi odpowiada 47. :) 66 dobrze brzmi, 69 jest dość popularne.
Lubię kiedy kobieta...
sunandmoon
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 9 sty 2018, o 20:53

Re: Komplikowanie prostego

Post autor: sunandmoon » 12 sie 2018, o 22:04

Szaku pisze:
I generalnie wychodzi na to, że ludzi bardzo łatwo jest oszukać w internetach.

Oczywiście, że bardzo łatwo jest kogoś oszukać w internetach. Zdarza mi się przyłapać kogoś na kłamstwie w korespondencji, ale zakładam, że większość kłamstw, którymi mnie karmiono nie wyszła na światło dzienne. Z tym nie będę dyskutować, bo tu masz rację. Ale w realu równie łatwo można dać się oszukać. Okłamywać może Cię przyjaciel, partner, małżonek, brat czy matka. Każdy.

Mnie okłamywała dwa miesiące i zdradzała partnerka w związku. Nie zorientowałam się, wyszło przez przypadek pół roku po rozstaniu. Znam przypadki, gdzie jedno drugie w relacji okłamywało co do wieku przez długi czas, gdzie facet zataił przed swoją kobietą z którą był w związku, że ma kilkanaście stałych kochanek.
Spotykanie się w realu wcale nie chroni przed kłamstwami i nieuczciwością.

ImaSumak, który sezon? Ja skończyłam na Hotelu
ODPOWIEDZ