I co teraz zrobić?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Mylillamy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 7 paź 2018, o 20:53

I co teraz zrobić?

Post autor: Mylillamy » 10 paź 2018, o 12:42

Przyjaźnię się z moją przyjaciółką od liceum, jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami. Ja od zawsze wiedziałam, że wolę kobiety, ale ona za to jest/była typową heteryczką. Wiedziała o mojej orientacji. W weekend zaprosiła mnie do siebie na wino i film. Kupiła moje ulubione wino, czipsy itp. Było mi bardzo miło, ponieważ dawno nie miałam okazji się napić i się pobawić ponieważ byłam w żałobie i nie był to miły dla mnie okres. Wypiłyśmy jedno wino, poszła po drugie i następne.. Upiłyśmy się i postanowiłyśmy iść spać. Ale tak się nie stało. Zaczeła się do mnie dobierać i mnie całowała po szyi no i doszło do tego, że to zrobiłyśmy.. Powiem tak.. BYŁO CUDOWNIE. Czuje się z tym bardzo niekomfortowo, ponieważ to moja przyjaciółka a ja się chyba zakochałam... Nie wiem co zrobić? Pomocy! Nie odbieram od niej telefonu bo nie wiem co mam jej powiedzieć.. Ona napisała, że jej sie podobało.. Co mam zrobić?
Awatar użytkownika
samozwancza
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 84
Rejestracja: 5 sty 2015, o 23:28

Re: I co teraz zrobić?

Post autor: samozwancza » 10 paź 2018, o 12:56

Czy Ty przypadkiem nie jesteś w 2 letnim związku?
Bronią sarkazm, dobytkiem szaleństwo, laurem brzydkie serce.
Mylillamy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 7 paź 2018, o 20:53

Re: I co teraz zrobić?

Post autor: Mylillamy » 10 paź 2018, o 12:57

już nie
Awatar użytkownika
samozwancza
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 84
Rejestracja: 5 sty 2015, o 23:28

Re: I co teraz zrobić?

Post autor: samozwancza » 10 paź 2018, o 13:01

Szybka jesteś. Cóż...przynajmniej przełamałaś tą rutynę i 'zrobiłaś coś szalonego w życiu jak i w łóżku'. A że kobieta inna...bywa i tak.
Bronią sarkazm, dobytkiem szaleństwo, laurem brzydkie serce.
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: I co teraz zrobić?

Post autor: justsomebody10 » 10 paź 2018, o 13:22

samozwancza pisze:
10 paź 2018, o 13:01
Szybka jesteś. Cóż...przynajmniej przełamałaś tą rutynę i 'zrobiłaś coś szalonego w życiu jak i w łóżku'. A że kobieta inna...bywa i tak.
Raczej kolejny fake. Autorka pisze, że w weekend (6-7 października) przespała się z koleżanką, w której się (chyba) zakochała, ale 7 października pisze, ze chce przełamać rutynę w dwuletnim związku, a swoją partnerkę kocha nad życie. O domniemanej koleżance-kochance ani słowa. Doceniam próby rozruszania forum :wink:
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: I co teraz zrobić?

Post autor: adama » 10 paź 2018, o 14:28

Mylillamy pisze:
10 paź 2018, o 12:42
Wypiłyśmy jedno wino, poszła po drugie i następne..
Awatar użytkownika
Kejt_19-22
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 20 lut 2019, o 08:55

Re: I co teraz zrobić?

Post autor: Kejt_19-22 » 20 lut 2019, o 09:17

Coś tutaj śmierdzi ;) A może się czepiacie dziewczyny.. :) nie pamiętała o tym wszystkim co napisała po tych winach xD
ODPOWIEDZ