Problemy.... na wesoło? :)

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
czekaj
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2019, o 19:11

Problemy.... na wesoło? :)

Post autor: czekaj » 17 sty 2019, o 19:35

Znacie takie powiedzenie, "prawdziwy przyjaciel to ktoś, kto sprawia, że na twarzy pojawia się uśmiech, nie pytając o przyczyny smutku"...? :)

Sprawdźmy, czy na tym portalu jest solidarność i jakieś pozytywne osoby... :D

Każdy może się wyżalić pod tym postem i opisać swój problem a my zamiast radzić po prostu próbujemy poprawić piszącemu humor... <3 przydadzą się gify, linki do śmiesznych filmików, zdjęcia słodkich kotków itp... :D

Ja potrzebuję pocieszenia boo... nie mogę sobie nikogo znaleźć... każda moja znajomość okazuje się niewypałem.... moje partnerki mówią że sama wszystko psuje i może mają rację... za bardzo drążę, wszystko o nich chcę wiedzieć... dla mnie to normalne bo nie lubię powierzchowności... nie chciałabym być z kimś o kim tak naprawdę nic nie wiem i kogo nie znam... a z drugiej strony kiedy znam już o kimś całą prawdę.... kiedy ktoś jest już obnażony ze wszystkich pozorów i manipulacji, jakie wszyscy na codzień stosujemy... to najczęściej okazuje się, że nie kocham tej osoby. a one nie kochają mnie, bo żadnej przy mnie nie ma mimo wszystko, więc co to za miłość? a może każda miłość ma swoje granice, i po zranieniu jednym, drugim każdy odejdzie.... nie... tak nie powinno być. jeśli ludzie naprawde chcą być ze sobą to powinni sobie wybaczać. bo zawsze będziemy się ranić i zawodzić. tak szczerze mówiąc, myślę że jeszcze nie przytrafiła mi się prawdziwa miłość :poop: wkręcam sobie, że to dopiero nadejdzie!
vivici
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 61
Rejestracja: 4 gru 2018, o 19:58

Re: Problemy.... na wesoło? :)

Post autor: vivici » 19 sty 2019, o 00:51

Miłość <3 Cię w końcu dopadnie, niczym strzala amora (aby sobie to wyobrazić odsyłam do Room in Rome)
I każda miłość jest pierwsza :slonko:
mofo
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 113
Rejestracja: 28 wrz 2017, o 00:23

Re: Problemy.... na wesoło? :)

Post autor: mofo » 4 lut 2019, o 22:38

" a z drugiej strony kiedy znam już o kimś całą prawdę..." Nigdy absolutnie nigdy nie jesteśmy w stanie poznać kogoś w 100%. Myślę, że w byciu z kimś obojętnie czy jest to partner czy przyjaciel chodzi o to by wciąż tą osobę poznawać na nowo. Nawet najlepszego przyjaciela można mocno zaskoczyć;) mniej lub bardziej pozytywnie ale jednak.
Wydaję mi się, że przyjaźń trzeba pielęgnować ale kiedy trafi się na bratnie duszę to jakoś tak samo z siebie wychodzi, że jest to proste.
Every artist is a cannibal, every poet is a thief.
mayawaska
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 178
Rejestracja: 9 wrz 2015, o 01:35

Re: Problemy.... na wesoło? :)

Post autor: mayawaska » 4 lut 2019, o 22:52

proszę pisać, proszę pisać, nie przerywać, ja tu jestem tylko kierowcą.
z dobrymi składankami w schowku.
i o:
https://www.youtube.com/watch?v=OedxVySrU7Q
;)
ODPOWIEDZ