Hif

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
annakot
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2018, o 16:12

Hif

Post autor: annakot » 12 lut 2019, o 18:32

Drogie użytkowniczki forum!
Niedawno poznałam wymarzoną partnerkę. Do tej pory byłam nią oczarowana, niestety ostatnio rzecz o której mi powiedziała nie daje mi spokoju. Przyznała, ze do tej pory, a ma 22 lata, była z 7 kobietami. Od tamtej pory mam obawy, że moja partnerka może mieć hif. Do tej pory seks z nią był cudowny i częsty, ale gdy pomyślę, że zrobiła to już z 7 i może być poważnie chora sprawia, ze kompletnie nie mam ochoty na dotyk i bliskość. Chciałabym szczerze z nią o tym porozmawiać i delikatnie zaproponować badania, którym sama też zamierzam się poddać. Boję się jednak jej reakcji i tego, że poczuje się urazona, mimo tej cielesnej niechęci nadal zajebiscie mi na niej zależy. Może któraś z Was miała podobny problem, a jeśli nie, napiszcie co mogę teraz wg Was zrobić !
Awatar użytkownika
Melbo
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 573
Rejestracja: 25 mar 2013, o 10:36

Re: Hif

Post autor: Melbo » 12 lut 2019, o 19:04

a co to hif? HIV
jezeli cie to niepokoi to z nia o tym porozmawiaj. czeste zmienianie partnerek na pewno zwieksza szanse ze cos sie zlapie.
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Hif

Post autor: ola39 » 12 lut 2019, o 22:34

annakot pisze:
12 lut 2019, o 18:32
Drogie użytkowniczki forum!
Niedawno poznałam wymarzoną partnerkę. Do tej pory byłam nią oczarowana, niestety ostatnio rzecz o której mi powiedziała nie daje mi spokoju. Przyznała, ze do tej pory, a ma 22 lata, była z 7 kobietami. .../quote]

Siedem dziewczyn to nie jest powód by być chora, a w szczególności wiek do ilości relacji nie jest kluczowy. Gdyby miała 50 lat i 7 partnerek to by nie mogła być chora ? No chyba że się samoprzechodzi po 2 latach...

Do @Melbo "Hif" to nasza patriotyczna odpowiedź na HIV , wstajemy wszak z kolan i zagranica nam nie będzie mówić co mamy jak nazywać. (Być może też teraz księża nauczaja i jest to po prostu przejęzyczenie)

Samo badanie jest za darmo , lecz ja np musiałam podać swój dowód os. (W sumie nie wiem po co, tj np jestem w bazie ze się badalam )

Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Hif

Post autor: ola39 » 12 lut 2019, o 22:35

annakot pisze:
12 lut 2019, o 18:32
Drogie użytkowniczki forum!
Niedawno poznałam wymarzoną partnerkę. Do tej pory byłam nią oczarowana, niestety ostatnio rzecz o której mi powiedziała nie daje mi spokoju. Przyznała, ze do tej pory, a ma 22 lata, była z 7 kobietami. ..
(Sorry za duplikat)

Siedem dziewczyn to nie jest powód by być chora, a w szczególności wiek do ilości relacji nie jest kluczowy. Gdyby miała 50 lat i 7 partnerek to by nie mogła być chora ? No chyba że się samoprzechodzi po 2 latach...

Do @Melbo "Hif" to nasza patriotyczna odpowiedź na HIV , wstajemy wszak z kolan i zagranica nam nie będzie mówić co mamy jak nazywać. (Być może też teraz księża nauczaja i jest to po prostu przejęzyczenie)

Samo badanie jest za darmo , lecz ja np musiałam podać swój dowód os. (W sumie nie wiem po co, tj np jestem w bazie ze się badalam )

Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Hif

Post autor: ola39 » 12 lut 2019, o 22:40

Tak jeszcze mi przyszło do głowy że jak będę mieć 50 lat to po prostu zapomnę ile miałam partnerek i będę podawała liczbę z zakresu 3 do 6 (W zależności od sytuacji...A W szczególnej sytuacji nawet 1 )
Gdy ma się 22 lata to można chyba Jeszce wszystkie poprzednie spamietac...

Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Hif

Post autor: ola39 » 12 lut 2019, o 22:43

I jeszcze ostatnia rada :pamiętaj by zawsze myć ręce ! (To rada uniwersalna) :)
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Hif

Post autor: ImaSumak » 12 lut 2019, o 22:51

ola39 pisze:
12 lut 2019, o 22:35
Samo badanie jest za darmo , lecz ja np musiałam podać swój dowód os. (W sumie nie wiem po co, tj np jestem w bazie ze się badalam )

Ola
Na tej stronie znajdziesz miejsca gdzie można przebadać się za darmo i anonimowo:
https://aids.gov.pl
Odbierasz wyniki na hasło podane wcześniej przez Ciebie. Nikt nie zbiera i nie oczekuje żadnych danych osobowych.

Nie jest ważne ile się ma lat i ilu partnerów miało. Na to nie ma reguły, a badanie jak najbardziej warto zrobić.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Hif

Post autor: Wiosennagwiazda » 13 lut 2019, o 00:11

ola39 pisze:
12 lut 2019, o 22:34

Siedem dziewczyn to nie jest powód by być chora, a w szczególności wiek do ilości relacji nie jest kluczowy. Gdyby miała 50 lat i 7 partnerek to by nie mogła być chora ? No chyba że się samoprzechodzi po 2 latach...
Ola

:ok:
Awatar użytkownika
buzi_zabci
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 536
Rejestracja: 7 lis 2013, o 19:40

Re: Hif

Post autor: buzi_zabci » 13 lut 2019, o 00:35

Hif.. martwisz sie, ze moze miec hifa ale nie zadalas sobie trudu, zeby poszukac poprawnej pisowni, nie wspominajac o drogacch przenoszenia i warunkach zarazenia. Moze poczytaj o syf? Przynajmniej napiszesz poprawnie.
Kontrola jest najwyższą formą zaufania.
Awatar użytkownika
buzi_zabci
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 536
Rejestracja: 7 lis 2013, o 19:40

Re: Hif

Post autor: buzi_zabci » 13 lut 2019, o 00:36

P.S. mialam w zyciu 5 dziewczyn i nie mam hifa.
Kontrola jest najwyższą formą zaufania.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Hif

Post autor: ImaSumak » 13 lut 2019, o 00:43

buzi_zabci pisze:
13 lut 2019, o 00:36
P.S. mialam w zyciu 5 dziewczyn i nie mam hifa.
Skąd ta pewność?
Poza tym, że gratuluję i ilości i diagnozy.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Hif

Post autor: ImaSumak » 13 lut 2019, o 01:16

Przepraszam, bo nie chodziło mi o to, by być złośliwą.

Uważam natomiast, że problem jest zbyt poważny, by podchodzić do niego tak lekko, czy z uśmiechem.

Poczytajcie "uczone teksty" na ten temat, z wiarygodnych źródeł, a potem pomyślcie. Uderzające są liczby osób będących nosicielami HIV i o tym nie wiedzący. Pooglądajcie wykresy. Zdobądźcie wiedzę na ten temat. To nie są żarty.

Życie z HIV też nie jest takie do końca, jak się obecnie/od pewnego czasu "promuje". To wszystko nie jest takie proste. Chodzi, by ludzie się nie bali.
Ale jak ktoś chce i zagłębi się w temat, to możemy podyskutować o różnych starych/nowych szczepach, które mutują i co na to współczesna medycyna. :)

To, że przestało się mówić o epidemii (bo kiedyś ta choroba była zaskoczeniem), wcale nie znaczy, że problem nie istnieje.

Osobiście przedkładam doradzanie badań, nad licytowaniem się w ilości "podbojów seksualnych". Lepiej zapobiegać, niż potem "srać w majty", jak się człowiek będzie musiał zmierzyć z tematem.

Jeszcze raz polecam stosowną lekturę.
Lubię kiedy kobieta...
0k0b0ga
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 443
Rejestracja: 5 sty 2017, o 01:11

Re: Hif

Post autor: 0k0b0ga » 13 lut 2019, o 01:58

To proste: zaproponuj, że razem/jednocześnie się zbadacie dla obopólnego dobra.
Awatar użytkownika
irokaro
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 40
Rejestracja: 17 mar 2013, o 22:52

Re: Hif

Post autor: irokaro » 13 lut 2019, o 06:42

Najlepsza metoda na hifa to wstrzymac sie od seksu. Na mnie brak podstaw języka działa aseksualnie. fuj. Gdzie uczyłaś się pisać/myśleć? dobrz, ze sie chociaz raczej nnie rozmnożysz. :poop: :poop:
0k0b0ga
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 443
Rejestracja: 5 sty 2017, o 01:11

Re: Hif

Post autor: 0k0b0ga » 13 lut 2019, o 09:39

irokaro pisze:
13 lut 2019, o 06:42
Najlepsza metoda na hifa to wstrzymac sie od seksu. Na mnie brak podstaw języka działa aseksualnie. fuj. Gdzie uczyłaś się pisać/myśleć? dobrz, ze sie chociaz raczej nnie rozmnożysz. :poop: :poop:
Też jestem grammarnazi, ale nie miałam ochoty dosrać dziewczynie za styl tak niebagatelnego pytania. Dużo bardziej mnie razi Twoja agresja wobec niej. A może ma dysortografię, słyszałaś o czymś takim? Błędy w jej wypowiedzi są nielicznie, interpunkcyjnie nie jest najgorzej, zdarzają się tu naprawdę gorsze nowotwory, jak dobrze wiesz. Przez deprecjonowanie formy może zniechęcić się do zadawania potrzebnych pytań, a potem np. zakażać całe siostrzane pospólstwo.
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Hif

Post autor: Wiosennagwiazda » 13 lut 2019, o 12:16

Liczba partnerek, czéstotliwo wspólcia niby mogá wplywac na wiéksza szanse, ale.... zarazic sie tym hifem, wspozyjac z kobieta, to nie takie oczywiste, jak z facetem. Zalezy co sie robi i jak sie robi, ale przy zachowaniu minimum rozwagi nie jest latwo. Szybciej zarazicie sie, jak to ktoras wspomniala syfem i bedzie drogo i niekomfortowo.
biglove90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 419
Rejestracja: 28 lut 2018, o 09:53

Re: Hif

Post autor: biglove90 » 13 lut 2019, o 12:23

Znając ludzkie szczescie to prędzej ta co bardzo uważa bada się i szanuje swoje ciało zalapie niż ta co żyje na spontanie.Takie badania warto zrobić dla siebie.Rowniez myślę o tym aby kobieta zrobiła sobie takie badanie oczywiście przed współżyciem.Jesli będzie normalna to zrozumie.
biglove90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 419
Rejestracja: 28 lut 2018, o 09:53

Re: Hif

Post autor: biglove90 » 13 lut 2019, o 12:25

Poczytaj i pomysl jeszcze o hpv
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Hif

Post autor: Ella_Bronia » 13 lut 2019, o 20:08

Wiosennagwiazda pisze:
13 lut 2019, o 12:16
Liczba partnerek, czéstotliwo wspólcia niby mogá wplywac na wiéksza szanse, ale.... zarazic sie tym hifem, wspozyjac z kobieta, to nie takie oczywiste, jak z facetem. Zalezy co sie robi i jak sie robi, ale przy zachowaniu minimum rozwagi nie jest latwo. Szybciej zarazicie sie, jak to ktoras wspomniala syfem i bedzie drogo i niekomfortowo.
To prawda.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Hif

Post autor: ImaSumak » 13 lut 2019, o 21:51

Wiosennagwiazda pisze:
13 lut 2019, o 12:16
Liczba partnerek, czéstotliwo wspólcia niby mogá wplywac na wiéksza szanse, ale.... zarazic sie tym hifem, wspozyjac z kobieta, to nie takie oczywiste, jak z facetem. Zalezy co sie robi i jak sie robi, ale przy zachowaniu minimum rozwagi nie jest latwo. Szybciej zarazicie sie, jak to ktoras wspomniala syfem i bedzie drogo i niekomfortowo.
Wiosenno proszę Cię... nie wszystkie/mniejszość/większość kobiety uprawiają "lesbijskie myzianie". Facet nie jest potrzebny do porządnego rżnięcia.
Często lekarze oraz ludzie związani z problematyką HIV mają podobne wyobrażenie, stąd w badaniach statystycznych kobiety są b. często pomijane, a najczęściej powód ich zarażenia uznaje się za niewiadomy.
Był kiedyś na tym forum wątek o możliwej chorobie wśród użytkowniczek ogłoszeń, forum- nie pamiętam. Tam obszernie o tym pisałam i wyjaśniałam. Nie chce mi się powtarzać.

Nie zamykajmy się w stereotypach, bo zaraz się okaże, że seks to tylko z mężczyzną...
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Hif

Post autor: ola39 » 13 lut 2019, o 22:06

Zaintrygowały mnie słowa Imy, lecz znalazłam na kilku wiarygodnych stronach ze jednak sperma. Oczywiście przy założeniu że nie krwawimy. Co nie zmienia faktu że zawsze podchodzimy ze zdrowym rozsądkiem do świeżej partnerki i ostre zabawy robimy po ślubie (lub po testach)
Ze strony http://hivinfo.pl/index.php/2017/12/26/ ... zenia-hiv/

"Większe stężenia wirusa znajdowane są w nasieniu, niż w wydzielinach narządów płciowych kobiety. Ten fakt, jak również odmienna budowa anatomiczna narządów płciowych przyczynia się do tego, iż zakażenie HIV ponad 8-krotnie łatwiej przenosi się z mężczyzny na kobietę, niż z kobiety na mężczyznę"

Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Hif

Post autor: ola39 » 13 lut 2019, o 22:11

Jeszcze muszę dodać że zaczęłam sobie wyobrażać to "ostre rzniecie" na rozne sposoby i W różnej konfiguracji. I jak to robimy by się teoretycznie zarazić etc, Oczywiscie wszystko w celach pogladowych i .....zrobiło mi się gorąco :oops:

Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Hif

Post autor: ImaSumak » 13 lut 2019, o 22:41

To uruchom jeszcze mocniej wyobraźnie, a może coś ujżysz. I jak pisałam wyżej, nie staraj się patrzeć przez swój pryzmat.
Choć z drugiej strony lepiej oglądać to, co się lubi.

To fakt, że mężczyźni częściej zarażają. Stąd w latach 80tych nagonka na gejów czy też biseksualistów.
Nie jest natomiast prawdą, że kobiety nie zarażają. Jak pisałam- zależy kto jak lubi.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: Hif

Post autor: Alfa_Omega » 13 lut 2019, o 23:47

Normalnie wspomnień czar :cool: :cool: :cool:
viewtopic.php?f=2&t=15945
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Hif

Post autor: gimmeeverything » 14 lut 2019, o 00:45

mój od dawna nieżyjący dziadek w wieku trzydziestu czterech lat postanowił się ustatkować - a że do tego momentu prowadził się mocno hulaszczo i burdelowo - wraz z zaręczynowym pierścionkiem wręczył mojej babci poparte badaniami lekarskimi zaświadczenie, że wenerów brak;
wedle rodzinnych podań gest ten uczynił pod wyraźnym wpływem swojej 65-letniej matki, mającej na uwadze dobro swojej przyszłej (młodziutkiej i oczywiście cnotliwej) synowej;

rzecz się działa w okresie międzywojennym -

czy tylko ja odnoszę wrażenie, że mentalnie się uwsteczniamy? :D
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Hif

Post autor: Wiosennagwiazda » 14 lut 2019, o 11:24

ImaSumak pisze:
13 lut 2019, o 21:51
Wiosennagwiazda pisze:
13 lut 2019, o 12:16
Liczba partnerek, czéstotliwo wspólcia niby mogá wplywac na wiéksza szanse, ale.... zarazic sie tym hifem, wspozyjac z kobieta, to nie takie oczywiste, jak z facetem. Zalezy co sie robi i jak sie robi, ale przy zachowaniu minimum rozwagi nie jest latwo. Szybciej zarazicie sie, jak to ktoras wspomniala syfem i bedzie drogo i niekomfortowo.
Wiosenno proszę Cię... nie wszystkie/mniejszość/większość kobiety uprawiają "lesbijskie myzianie". Facet nie jest potrzebny do porządnego rżnięcia.
Często lekarze oraz ludzie związani z problematyką HIV mają podobne wyobrażenie, stąd w badaniach statystycznych kobiety są b. często pomijane, a najczęściej powód ich zarażenia uznaje się za niewiadomy.
Był kiedyś na tym forum wątek o możliwej chorobie wśród użytkowniczek ogłoszeń, forum- nie pamiętam. Tam obszernie o tym pisałam i wyjaśniałam. Nie chce mi się powtarzać.

Nie zamykajmy się w stereotypach, bo zaraz się okaże, że seks to tylko z mężczyzną...
Zalezy co sie robi i jak sie robi, ale przy zachowaniu minimum rozwagi nie jest latwo
Tak jak wspomnialam powyzej. Przy zachowaniu takiego minimum rozsadku i checi dbania o swój interes nie jest latwo.
Podobnie jak seks z facetem, jak nie uzywasz gumki to na 2x mozesz wpasc. Jest duzo srodków, zeby zmniejszyc ryzyko i znaczaco je wyeliminowac, nawet przy tym porzadnym...rznieciu roznymi przedmiotami i w rózny spospob....
A to, ze ktos nie wie, albo nie ma checi sie dowiedziec, albo nie dano mu tej wiedzy. Calego swiata sie nie uzdrowi.
Te informacje sa tak dostepne, jak lista kanaów w TV.
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Hif

Post autor: Wiosennagwiazda » 14 lut 2019, o 11:26

gimmeeverything pisze:
14 lut 2019, o 00:45
mój od dawna nieżyjący dziadek w wieku trzydziestu czterech lat postanowił się ustatkować - a że do tego momentu prowadził się mocno hulaszczo i burdelowo - wraz z zaręczynowym pierścionkiem wręczył mojej babci poparte badaniami lekarskimi zaświadczenie, że wenerów brak;
wedle rodzinnych podań gest ten uczynił pod wyraźnym wpływem swojej 65-letniej matki, mającej na uwadze dobro swojej przyszłej (młodziutkiej i oczywiście cnotliwej) synowej;

rzecz się działa w okresie międzywojennym -

czy tylko ja odnoszę wrażenie, że mentalnie się uwsteczniamy? :D
WOW.
miekka1123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 13 paź 2018, o 15:25

Re: Hif

Post autor: miekka1123 » 14 lut 2019, o 12:25

ola39 pisze:
12 lut 2019, o 22:43
I jeszcze ostatnia rada :pamiętaj by zawsze myć ręce ! (To rada uniwersalna) :)
Chryste... oczym ty w ogóle piszesz... jestem w szoku.. już pomijam fakt że według mnie sugerujesz okłamywanie poprzez wymyśloną demencję - to podawanie liczby partnerów 3-6 bo w wieku takim a takim to można nie pamietać :shock:

co ma wspólnego mycie rąk z HIV :shock: :shock: :shock:
No ja już nie wiem jakim trzeba było być pijanym czy naćpanym żeby dopuścić do skrajnej sytuacji że dopuszcza się do narządów płciowych osobę z pochlastanymi zakrwiawionymi łapami :shock: :shock: bo jak inaczej złapać HIV w takiej sytuacji :lol: :lol:

To już bym się zastanowiła nad "minetkowaniem" bo w ślinie ludzie różne choróbska przenoszą od HPV strasznej, strasznej nieuleczalnej choroby narządów płciowych i nie tylko po HSV - opryszczka narządów płciowych, po żółaczkę czy choroby weneryczne... juz o bezpośrednim pocieraniu narządówpłciowych nie wspomne.. wszystko zależy jakiego typu zblizenia kto preferuje i jak się zabezpiecza, bo w tym (teoretycznie) jest największe ryzyko.
Przez brudne łapska co najwyżej jakąś bakterie partnerka złapie, grzybicę, pierwotniaka i tego podobne..

Brak wiedzy u młodych ludzi jest doprawdy zatrważający.. a później jest płacz że z syfem po lekarzach trzeba latać :shock: :shock:

Droga autorko, szczerość w związku to podstawa. Porozmawiaj szczerze ze swoją partnerką i powiedz jej że według ciebie 7 partnerek to liczba która stwarza potencjalne ryzyko chorób i że chciałabyś albyście się przebadały bo nie daje ci to spokoju.

Niestety takie są czasy że ludzie się grzmocą na prawo i lewo, a później jest płacz.. nie potępiam, ale brak wiedzy o ryzyku utraty zdrowia jest zatrważający.
I tak jak widać partnerów można mieć wielu, a zdrowie jest tylko jedno.

Pozdrawiam!
biglove90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 419
Rejestracja: 28 lut 2018, o 09:53

Re: Hif

Post autor: biglove90 » 14 lut 2019, o 14:56

A jak są zranione skórki np ??
Nie tylko grzyby przez palce zalapie .HPV też i to dość powazny wirus .Nieuleczalny.
annakot
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2018, o 16:12

Re: Hif

Post autor: annakot » 14 lut 2019, o 16:47

Drogie Panie !
Wnikliwie i ze zrozumieniem przeczytałam Wasze odpowiedzi. Mój post, zamieszczony tutaj, był właśnie wynikiem świadomości czym jest hiF, jak może dojść do zarażenia i co zwiększa ryzyko. Podkreslilam, ze moim problemem jest pewnego rodzaju zwlekanie z podjęciem rozmowy na ten temat.
ODPOWIEDZ