Dzień Dobry, szukam pomocy

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
paula888
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwie 2019, o 14:19

Dzień Dobry, szukam pomocy

Post autor: paula888 » 17 kwie 2019, o 14:19

Hej!

Wracam na to forum po długiej przerwie, niestety nie pamiętam starego loginu, więc zmuszona byłam do założenia nowego konta. Pamiętam, że fajnie spędzałam tu czas i pomyślałem, że do Was wrócę

Mam problem z powodu protestu nauczycieli, przenieśli nam ilość prac jakie mamy zrobić w kwietniu. Nie radzę sobie ze wszystkimi zadaniami i jeszcze mam nieciekawą sytuację w domu. Czy ktoś z Was mógłby pomóc mi odpowiedzieć na pytania. Sama robię jeszcze zadania z zaległego miesiąca a te tutaj też pozostają bez odpowiedzi.


Pytanie: Jesteś w środku wielkiej metropolii, nagle zaczynasz bardzo szybko rosnąć, po chwili najwyższy z budynków sięga Ci zaledwie do pasa. Ludzie patrzą na Ciebie z przerażeniem. Musisz opuścić miasto jak to robisz? Zwracasz uwagę na bezpieczeństwo miasta, czy nie robi Ci to różnicy?

1) Powoli robisz się głodna, ale tutejsza ludność odmawia dostarczenia ci żywności. Mówią, że to spowodowałoby zbyt duży straty w magazynach, a mieszkańcy też potrzebują jedzenia. Czujesz narastające burczenie w brzuchu. Co z tym zrobisz?

2) tutejsza telewizja nie daję ci spokoju, cały czas wokół ciebie latają dwa helikoptery, a na ziemi znajduję się przynajmniej tuzin reporterów, kręcąc się przy tobie, robiąc reportaże i zdjęcia. W ogóle nie zdając sobie sprawy z zagrożenia i nie patrząc w żaden sposób na twoją zgodę na swoje poczynania. Co robisz?

3) Spora grupa niezadowolonych mieszkańców urządza manifestacje przeciwko twojemu pobytowi w mieście, posiadają transparenty nawołujące do przepędzenia cię, oraz różnego rodzaju przedmioty, które rzucają w twoją stronę jak kamienie i butelki. Wrogość tłumu narasta. Co robisz?

Gdyby ktoś był tak dobrą duszą i odpisał na pytania, byłabym wdzięczna. Nie chce przepisywać, wiec fajny by było gdyby pojawiło się kilka odpowiedzi z każdej postaram się coś zaczerpnąć i napisać coś własnego.

Bardzo Wam dziękuję, jeżeli ktoś poświeci dla mnie chwilę Uśmiechnięta

Pozdrawiam Paula.




***Trochę źle napisałam. Chodzi oto, że ja muszę znaleźć osobę, która odpowie na te pytania. Ja natomiast potem opiszę zachowanie tej osoby jako narrator/sprawozdawca.
Alalina
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 248
Rejestracja: 21 gru 2018, o 21:34

Re: Dzień Dobry, szukam pomocy

Post autor: Alalina » 17 kwie 2019, o 21:30

Sama musisz znaleźć odpowiedzi. Nie sądzę, by był klucz. To problemy, które pozwolą Ci poznać siebie z innej strony. Tylko wczuj się głębiej w kontekst tych sytuacji. Reszta przyjdzie sama.
:!:
Alalina
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 248
Rejestracja: 21 gru 2018, o 21:34

Re: Dzień Dobry, szukam pomocy

Post autor: Alalina » 17 kwie 2019, o 21:33

Aaaaaa, teraz rozumiem :) doczytałam do końca. Nie sądzisz, że najprościej byłoby porozmawiać z kimś twarzą w twarz? Wtedy widzisz emicje, mimikę, reakcje, czas namysłu.
paula888
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwie 2019, o 14:19

Re: Dzień Dobry, szukam pomocy

Post autor: paula888 » 17 kwie 2019, o 23:35

Nie dam rady, mieszkam w małej wiosce tutaj nie mam kogo za bardzo zapytać, stąd moja prośba do Was. Może Ty masz chwilę, żeby mi pomóc?
Sad_Rabbit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 468
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:08

Re: Dzień Dobry, szukam pomocy

Post autor: Sad_Rabbit » 18 kwie 2019, o 13:22

Zabijam czas w pracy, wiec odpowiem na Ci te pytania, moze sie przyda. Zaznaczam tylko, ze spalam zeszlej nocy zaledwie 3 godziny i jestem na lekkim kacu, wiec moje myslenie nie jest na 100% ;)

paula888 pisze:
17 kwie 2019, o 14:19
Pytanie: Jesteś w środku wielkiej metropolii, nagle zaczynasz bardzo szybko rosnąć, po chwili najwyższy z budynków sięga Ci zaledwie do pasa. Ludzie patrzą na Ciebie z przerażeniem. Musisz opuścić miasto jak to robisz? Zwracasz uwagę na bezpieczeństwo miasta, czy nie robi Ci to różnicy?
Mysle sobie, to niemozliwe, co za dziwny sen..... I w tym momencie zdaje sobie sprawe, ze rosna mi rowniez skrzydla i odlatuje z miasta( I przynajmniej nie musze sie martwic, ze kogos przez przypadek rozdepcze)
paula888 pisze:
17 kwie 2019, o 14:19
1) Powoli robisz się głodna, ale tutejsza ludność odmawia dostarczenia ci żywności. Mówią, że to spowodowałoby zbyt duży straty w magazynach, a mieszkańcy też potrzebują jedzenia. Czujesz narastające burczenie w brzuchu. Co z tym zrobisz?

Lece nad morze i zajadam sie wodorostami:>

paula888 pisze:
17 kwie 2019, o 14:19
2) tutejsza telewizja nie daję ci spokoju, cały czas wokół ciebie latają dwa helikoptery, a na ziemi znajduję się przynajmniej tuzin reporterów, kręcąc się przy tobie, robiąc reportaże i zdjęcia. W ogóle nie zdając sobie sprawy z zagrożenia i nie patrząc w żaden sposób na twoją zgodę na swoje poczynania. Co robisz?

Wzbijam sie do gory i odlatuje......
paula888 pisze:
17 kwie 2019, o 14:19
3) Spora grupa niezadowolonych mieszkańców urządza manifestacje przeciwko twojemu pobytowi w mieście, posiadają transparenty nawołujące do przepędzenia cię, oraz różnego rodzaju przedmioty, które rzucają w twoją stronę jak kamienie i butelki. Wrogość tłumu narasta. Co robisz?

Mysle sobie, ze marnuja tylko energie, bo i tak nie potrafia mnie dosiegnac.



Drobnostka ;)
You look like Marilyn Monroe and it makes me wanna run...... for president.
paula888
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwie 2019, o 14:19

Re: Dzień Dobry, szukam pomocy

Post autor: paula888 » 18 kwie 2019, o 21:33

@Sad_Rabbit

Dzięki za chęci, ale ja szukam kogoś to potrafi napisać coś więcej. O ile czujesz się na siłach rozpisz to bardziej. Bo odpowiedź w formie jednego krótkiego zdania na takie pytanie. Jest raczej słabe. No chyba, że ciężko u Ciebie z pisaniem to wtedy. Dzięki mimo wszystko :)
Sad_Rabbit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 468
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:08

Re: Dzień Dobry, szukam pomocy

Post autor: Sad_Rabbit » 18 kwie 2019, o 23:27

U mnie ostatnio to ze wszystkim ciezko haha! A tak serio, to troche nie chcialo mi sie rozpisywac, bo do konca “nie czuje” tych pytan i to chyba glowny problem😉 Moze napisz czemu dokladnie ma sluzyc ta praca, to mozliwe, ze jutro w robocie gdy bede szukala sobie jakiegos zajecia i najdzie mnie wena, to naskrobie cos wiecej.
You look like Marilyn Monroe and it makes me wanna run...... for president.
paula888
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwie 2019, o 14:19

Re: Dzień Dobry, szukam pomocy

Post autor: paula888 » 19 kwie 2019, o 00:21

@Sad_Rabbit

Jasne! Po prostu wytęż wyobraźnie i napisz co byś zrobiła w takiej sytuacji, czy byłabyś nastawiona pokojowo czy wręcz przeciwnie. Pytania szczegółowe masz, po prostu ustosunkuj się do nich. Opisz całą sytuacje. Im więcej napiszesz ty lepiej. Licze na Twoje pomysły i czekam na odpowiedź. Pozdrawiam :)
paula888
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwie 2019, o 14:19

Re: Dzień Dobry, szukam pomocy

Post autor: paula888 » 19 kwie 2019, o 00:22

Całość to zadanie z psychologii :)
Notorious
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 15 lis 2014, o 18:12

Re: Dzień Dobry, szukam pomocy

Post autor: Notorious » 19 kwie 2019, o 07:56

- Pytanie: Jesteś w środku wielkiej metropolii, nagle zaczynasz bardzo szybko rosnąć, po chwili najwyższy z budynków sięga Ci zaledwie do pasa. Ludzie patrzą na Ciebie z przerażeniem. Musisz opuścić miasto jak to robisz? Zwracasz uwagę na bezpieczeństwo miasta, czy nie robi Ci to różnicy?
- W pierwszej chwili wpadam w panikę, przyglądam się swojemu ciału, miastu, nie rozumiem co się dzieje. Sama jestem przerażona sytuacją, dlatego rozumiem przerażenie innych. Chociaż nie chce, żeby się mnie bali, sam fakt, że tak szybko urosłam jeszcze nie czyni ze mnie potwora. Próbuję uciec, żeby nie być w centrum zainteresowania, staram się jak najszybciej opuścić miasto, ale przy tym nikogo nie krzywdząc ani nie niszcząc niczego po drodze.

1) Powoli robisz się głodna, ale tutejsza ludność odmawia dostarczenia ci żywności. Mówią, że to spowodowałoby zbyt duży straty w magazynach, a mieszkańcy też potrzebują jedzenia. Czujesz narastające burczenie w brzuchu. Co z tym zrobisz?
- Proszę ludność o jedzenie, które dla nich jest tanie, a ja mogłabym się najeść, szukam porozumienia z nimi. Jeśli jednak nie chcieliby mi pomóc, to bym ich nie zmuszała. Nie ma opcji, żebym kogoś skrzywdziła przez wzgląd na własne potrzeby. Próbowałabym szukać pożywienia gdzieś poza miastem.

2) tutejsza telewizja nie daję ci spokoju, cały czas wokół ciebie latają dwa helikoptery, a na ziemi znajduję się przynajmniej tuzin reporterów, kręcąc się przy tobie, robiąc reportaże i zdjęcia. W ogóle nie zdając sobie sprawy z zagrożenia i nie patrząc w żaden sposób na twoją zgodę na swoje poczynania. Co robisz?
- Jestem strasznie zirytowana, próbuję się przed nimi ukryć. Proszę ich, żeby zostawili mnie w spokoju. Chociaż z drugiej strony, oni mogą mi pomóc, bo są mną zainteresowani, na pewno chętnie wysłuchają, co mam do powiedzenia i może dzięki temu uda się przekazać ludziom w mieście, że mam pokojowe nastawienie. Myślę, że spróbowałabym z nimi porozmawiać.

3) Spora grupa niezadowolonych mieszkańców urządza manifestacje przeciwko twojemu pobytowi w mieście, posiadają transparenty nawołujące do przepędzenia cię, oraz różnego rodzaju przedmioty, które rzucają w twoją stronę jak kamienie i butelki. Wrogość tłumu narasta. Co robisz?
- Strasznie mnie boli ich wrogie podejście. Próbuję się usprawiedliwić, wyjaśnić im, że to mogło się przytrafić każdemu. Przydadzą się też rzeczowe argumenty, np. że mogę się przydać w mieście, mój wzrot może okazać się przydatny w niektorych pracach. Jeśli jednak większość mieszkańców jest zgodna co do tego, że powinnam odejść z miasta, to odchodzę. Jednak zanim bym odeszła, spróbowałabym trochę "ponaprawiać świat" na własną rękę. Nie w moim interesie, ale w imieniu tych, ktorzy sami nie mogą się obronić.


Trochę mnie poniosła wyobraźnia :D :D
Awatar użytkownika
buzi_zabci
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 536
Rejestracja: 7 lis 2013, o 19:40

Re: Dzień Dobry, szukam pomocy

Post autor: buzi_zabci » 19 kwie 2019, o 12:24

Sorry laska ale nikt nie bedzie tracil czasu na robienie Twoich zadan. Tymbardziej ze to nie jakiej zadania z matematyki wyzszej. Ja juz swoje w zyciu napisalam i dzieki Bogu nie musze odrabiac zadan domowych.
Kontrola jest najwyższą formą zaufania.
DotykChwili
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 110
Rejestracja: 21 maja 2018, o 16:22

Re: Dzień Dobry, szukam pomocy

Post autor: DotykChwili » 19 kwie 2019, o 13:13

paula888 pisze:
17 kwie 2019, o 14:19
Hej!

Wracam na to forum po długiej przerwie, niestety nie pamiętam starego loginu, więc zmuszona byłam do założenia nowego konta. Pamiętam, że fajnie spędzałam tu czas i pomyślałem, że do Was wrócę

Mam problem z powodu protestu nauczycieli, przenieśli nam ilość prac jakie mamy zrobić w kwietniu. Nie radzę sobie ze wszystkimi zadaniami i jeszcze mam nieciekawą sytuację w domu. Czy ktoś z Was mógłby pomóc mi odpowiedzieć na pytania. Sama robię jeszcze zadania z zaległego miesiąca a te tutaj też pozostają bez odpowiedzi.


Pytanie: Jesteś w środku wielkiej metropolii, nagle zaczynasz bardzo szybko rosnąć, po chwili najwyższy z budynków sięga Ci zaledwie do pasa. Ludzie patrzą na Ciebie z przerażeniem. Musisz opuścić miasto jak to robisz? Zwracasz uwagę na bezpieczeństwo miasta, czy nie robi Ci to różnicy?

1) Powoli robisz się głodna, ale tutejsza ludność odmawia dostarczenia ci żywności. Mówią, że to spowodowałoby zbyt duży straty w magazynach, a mieszkańcy też potrzebują jedzenia. Czujesz narastające burczenie w brzuchu. Co z tym zrobisz?

2) tutejsza telewizja nie daję ci spokoju, cały czas wokół ciebie latają dwa helikoptery, a na ziemi znajduję się przynajmniej tuzin reporterów, kręcąc się przy tobie, robiąc reportaże i zdjęcia. W ogóle nie zdając sobie sprawy z zagrożenia i nie patrząc w żaden sposób na twoją zgodę na swoje poczynania. Co robisz?

3) Spora grupa niezadowolonych mieszkańców urządza manifestacje przeciwko twojemu pobytowi w mieście, posiadają transparenty nawołujące do przepędzenia cię, oraz różnego rodzaju przedmioty, które rzucają w twoją stronę jak kamienie i butelki. Wrogość tłumu narasta. Co robisz?

Gdyby ktoś był tak dobrą duszą i odpisał na pytania, byłabym wdzięczna. Nie chce przepisywać, wiec fajny by było gdyby pojawiło się kilka odpowiedzi z każdej postaram się coś zaczerpnąć i napisać coś własnego.

Bardzo Wam dziękuję, jeżeli ktoś poświeci dla mnie chwilę Uśmiechnięta

Pozdrawiam Paula.




***Trochę źle napisałam. Chodzi oto, że ja muszę znaleźć osobę, która odpowie na te pytania. Ja natomiast potem opiszę zachowanie tej osoby jako narrator/sprawozdawca.
Chetnie Tobie pomogę.Podaj emeil.Rozbuduje swoje wyobrażenie w byciu gigantem i emocje które będą mi towarzyszyć:-)Czekam mam duzo czasu
Poniewiera się nocami po miescie.Zwiedza ukochane miejsca,zbiera myśli w kolekcje..
paula888
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwie 2019, o 14:19

Re: Dzień Dobry, szukam pomocy

Post autor: paula888 » 19 kwie 2019, o 13:51

@DotykChwili

Dziękuję bardzo! Proszę oto mój mail: marta.wojtacki@o2.pl
paula888
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwie 2019, o 14:19

Re: Dzień Dobry, szukam pomocy

Post autor: paula888 » 19 kwie 2019, o 13:55

@DotykChwili

Wysłałam Ci PW ze wszystkimi informacjami :)
ODPOWIEDZ