Niechęć do tworzenia związku

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
Lotka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 648
Rejestracja: 7 paź 2003, o 00:00

Re: Niechęć do tworzenia związku

Post autor: Lotka » 9 maja 2019, o 09:41

Ella_Bronia pisze:
8 maja 2019, o 14:04
Paulina1998 pisze:
6 maja 2019, o 13:34
No niestety taki mam charakter. Powiedziałabym, że straszna suka ze mnie. Od napisania tego tematu miałam już 5 nowych kobiet(majówka w PL i kilka wypadów do klubów). Badania robię co kilka miesięcy lub wtedy gdyby brałam udział w orgii. Zdałam sobie sprawę, że taki styl życia za bardzo mnie pociąga aby z niego zrezygnować. Poznaje wiele wspaniałych i intrygujących kobiet a sprawia mi to nie małą rozkosz. Kiedyś gdy już się ustatkuje pójdę w ślady pewnej francuskiej artystki i napiszę książkę, biografię swojego życia erotycznego.
Po powyższym poscie oceniam, że ten temat nie jest prawdziwy. To fake. Kobieta by raczej powyzszego nie napisala. Radosna twórczosc męskiego trolla jak dla mnie. :-)
Dlaczego tak sądzisz? Jakie masz argumenty?
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 621
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Niechęć do tworzenia związku

Post autor: Ella_Bronia » 9 maja 2019, o 13:42

Lotka pisze:
9 maja 2019, o 09:41
Ella_Bronia pisze:
8 maja 2019, o 14:04
Paulina1998 pisze:
6 maja 2019, o 13:34
No niestety taki mam charakter. Powiedziałabym, że straszna suka ze mnie. Od napisania tego tematu miałam już 5 nowych kobiet(majówka w PL i kilka wypadów do klubów). Badania robię co kilka miesięcy lub wtedy gdyby brałam udział w orgii. Zdałam sobie sprawę, że taki styl życia za bardzo mnie pociąga aby z niego zrezygnować. Poznaje wiele wspaniałych i intrygujących kobiet a sprawia mi to nie małą rozkosz. Kiedyś gdy już się ustatkuje pójdę w ślady pewnej francuskiej artystki i napiszę książkę, biografię swojego życia erotycznego.
Po powyższym poscie oceniam, że ten temat nie jest prawdziwy. To fake. Kobieta by raczej powyzszego nie napisala. Radosna twórczosc męskiego trolla jak dla mnie. :-)
Dlaczego tak sądzisz? Jakie masz argumenty?
Zarowno treść:sposob myslenia i spojrzenia na opisane sprawy jak i język nie pasują do kobiety zwlaszcza mlodej. Jestem w stu procentach przekonana, ze to fake.
Awatar użytkownika
Lotka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 648
Rejestracja: 7 paź 2003, o 00:00

Re: Niechęć do tworzenia związku

Post autor: Lotka » 10 maja 2019, o 21:21

Ella_Bronia pisze:
9 maja 2019, o 13:42
Lotka pisze:
9 maja 2019, o 09:41
Ella_Bronia pisze:
8 maja 2019, o 14:04

Po powyższym poscie oceniam, że ten temat nie jest prawdziwy. To fake. Kobieta by raczej powyzszego nie napisala. Radosna twórczosc męskiego trolla jak dla mnie. :-)
Dlaczego tak sądzisz? Jakie masz argumenty?
Zarowno treść:sposob myslenia i spojrzenia na opisane sprawy jak i język nie pasują do kobiety zwlaszcza mlodej. Jestem w stu procentach przekonana, ze to fake.
Pytam, bo i mnie i mojej dziewczynie zdarzyło się być oskarżonymi o bycie męskimi trollami po napisaniu czegoś na temat seksualności na kobiecym forum.
Nie wszystkie kobiety przeżywają tę sferę życia podobnie, nie wszystkie wypowiadają się w "kobiecym" stylu. Możesz się mylić.

Wracając do tematu. Nie ma obowiązku bycia w związku, czy nawet obowiązku pragnienia związku. Można wieść udane i szczęśliwe życie bez partnera życiowego.
malgeta
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, o 18:37

Re: Niechęć do tworzenia związku

Post autor: malgeta » 24 maja 2019, o 18:59

Lotka pisze:
10 maja 2019, o 21:21
Wracając do tematu. Nie ma obowiązku bycia w związku, czy nawet obowiązku pragnienia związku. Można wieść udane i szczęśliwe życie bez partnera życiowego.
Podpisuję się obiema rękami. Można nie czuć potrzeby bycia w związku, a o tym, że trzeba, dowiadujemy się od innych, rodziny, kolorowych pism.
liberlove
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 29 gru 2017, o 13:49

Re: Niechęć do tworzenia związku

Post autor: liberlove » 26 maja 2019, o 00:57

Tez tak mam.Bylam w długoletnim związku w którym przeszłam przez bardzo złe rzeczy i w pewnym momencie coś we mnie pèkło i nie chce żadnych związków .W Twoim życiu tez musiało się zadziac coś co cię blokuje ...przemyśl
liberlove
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 29 gru 2017, o 13:49

Re: Niechęć do tworzenia związku

Post autor: liberlove » 26 maja 2019, o 00:58

Koleżanki z forum maja racje -wszystko w swoim czasie -musisz być na to gotowa .
ODPOWIEDZ