Czy środowisko LGBT wymusza jeden tok myślenia?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
QueenOfTheRings
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 74
Rejestracja: 6 kwie 2019, o 21:37

Re: Czy środowisko LGBT wymusza jeden tok myślenia?

Post autor: QueenOfTheRings » 15 lip 2019, o 12:43

jasandra pisze:
14 lip 2019, o 10:46
Więc nawet jeśli krytykujemy pewne zachowania na paradach, to jest ruch ODDOLNY
Oddolnie to sobie możemy na marsz popatrzeć i poorganizować :), ale sponsor marszu LGBT to bank JP Morgan, za wiki: "jeden z największych holdingów finansowych na świecie z aktywami wartymi 2,5 bln dolarów amerykańskich".
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Czy środowisko LGBT wymusza jeden tok myślenia?

Post autor: jasandra » 15 lip 2019, o 13:24

Po pierwsze, co to ma do rzeczy? Sponsor to nie organizator. Po drugie, to tylko jeden ze sponsorów, duża część pieniędzy pochodzi też ze zrzutek. Po trzecie, nadal, nie wysyła się zaproszeń na imprezę, wciąż przychodzi na nią kilkadziesiąt tysięcy osób, taka jest idea, że jest to wydarzenie otwarte, więc o czym tu mowa. Nawet jeśli nie podobają mi się pewne eventy, to marsz jest tak wielki, że bez problemu mogę podejść pod inną platformę. A co do udziału w marszu - dla wielu osób marsz to jedyna okazja w ciągu roku/paru miesięcy, kiedy mogą bez strachu przejść za rękę po mieście z ukochaną osobą. Nie widzę powodu, żeby reglamentować to prawo, bo dojdziemy do absurdu. Serio, nie podobają mi się parady katolików, ale mogą sobie maszerować, chociaż trochę się obnoszą. Nie rozumiem tego ekshibicjonizmu duchowego, ale czy robię kontrmanifestacje?
Awatar użytkownika
QueenOfTheRings
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 74
Rejestracja: 6 kwie 2019, o 21:37

Re: Czy środowisko LGBT wymusza jeden tok myślenia?

Post autor: QueenOfTheRings » 15 lip 2019, o 14:01

jasandra pisze:
15 lip 2019, o 13:24
Po pierwsze, co to ma do rzeczy? Sponsor to nie organizator.
Że nikt nie "wywalczy sobie praw" tak jak pisałaś, tylko skoro gigabank wykłada hajs to ma w tym cel i jesteśmy narzędziem w ich rękach, przy okazji korzystając na tym, taka piękna symbioza :). Zamiast wywalczy prawa napisałabym, że plan już jest ułożony i nastąpi transformacja jak na zachodzie. Sukces jest z góry zagwarantowany, więc niech organizatorki nie beczą. Chyba, że nic nie kumają jak funkcjonuje świat. :D
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Czy środowisko LGBT wymusza jeden tok myślenia?

Post autor: jasandra » 15 lip 2019, o 14:07

QueenOfTheRings pisze:
15 lip 2019, o 14:01
jasandra pisze:
15 lip 2019, o 13:24
Po pierwsze, co to ma do rzeczy? Sponsor to nie organizator.
Że nikt nie "wywalczy sobie praw" tak jak pisałaś, tylko skoro gigabank wykłada hajs to ma w tym cel i jesteśmy narzędziem w ich rękach, przy okazji korzystając na tym, taka piękna symbioza :). Zamiast wywalczy prawa napisałabym, że plan już jest ułożony i nastąpi transformacja jak na zachodzie. Sukces jest z góry zagwarantowany, więc niech organizatorki nie beczą. Chyba, że nic nie kumają jak funkcjonuje świat. :D
Aha.
...
...
No skoro taka jest twoja wizja świata, to zaproś mnie do niego, jak już ten plan się spełni.

Albo nie, w sumie to chyba nie chcę.
Idę beczeć z organizatorami :)
Awatar użytkownika
QueenOfTheRings
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 74
Rejestracja: 6 kwie 2019, o 21:37

Re: Czy środowisko LGBT wymusza jeden tok myślenia?

Post autor: QueenOfTheRings » 15 lip 2019, o 16:18

Jakie zaproś, ja poproszę miejsce dla VIPów na marszu 2025 załatwione od organizatorów ;D za trafne 'proroctwo'.
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Czy środowisko LGBT wymusza jeden tok myślenia?

Post autor: jasandra » 24 lip 2019, o 22:37

Ach, te piękne czasy bez parad i sponsorowana zabawa w Białymstoku https://m.facebook.com/story.php?story_ ... on_generic <3
Uwaga, boli i ma boleć.
ODPOWIEDZ