No i stało się...

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Anastazja199
Posty: 6
Rejestracja: 13 lip 2018, o 19:53

No i stało się...

Post autor: Anastazja199 » 28 maja 2019, o 17:41

Hejka. Jeszcze do niedawna miałam problemy z określeniem swojej orientacji. Uważałam się za bi i marnowałam czas na facetów. Kilka dni w klubie całowałam się z dziewczyną. To było jak piękny sen. Zawładnela mną okropna namiętność. Moje zmysły zwariowały. Chciałam zrobić z nią wszystko. Czułam podniecenie, ktorego nigdy nie dał mi żaden mężczyzna, nawet w łóżku. Mężczyźni mi obrzydli. Ta dziewczyna mnie zauroczyla. Marzę tylko o kobietach. Czy jestem les? Nie lubię definiowania, ale muszę coś zrobić ze sobą. Chcę żyć świadomie...
Awatar użytkownika
Florka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1381
Rejestracja: 3 mar 2010, o 08:25
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: No i stało się...

Post autor: Florka » 29 maja 2019, o 12:37

No hetero to raczej nie jesteś.
... ale to tylko moje zdanie.
Awatar użytkownika
Silent_silly
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 3 cze 2019, o 12:44
Lokalizacja: Tczew

Re: No i stało się...

Post autor: Silent_silly » 3 cze 2019, o 13:07

Sprobuj jakiegos powaznego zwiazku z kobieta i sama sprawdź. raczej cięzko oceniac czyjac orientacje po jednorazowym podnieceniu sie przygodą w klubie.
Awatar użytkownika
hoshi
super forma
super forma
Posty: 1186
Rejestracja: 11 lut 2010, o 02:29
Lokalizacja: Obieżyświat...

Re: No i stało się...

Post autor: hoshi » 5 cze 2019, o 01:21

Silent_silly pisze:
3 cze 2019, o 13:07
Sprobuj jakiegos powaznego zwiazku z kobieta i sama sprawdź. raczej cięzko oceniac czyjac orientacje po jednorazowym podnieceniu sie przygodą w klubie.
Raczej zacznij od umawiania się z kobietami, bo z krótkiego wstępu wynika, chyba nie miałaś zbyt wielu randek. Seksualność nie jest binarna to spektrum. I takie tam bla bla bla. Kazdy przeżywa to inaczej, no ale fakt to fakt żaden facet nie da ci tego co kobieta.
So sleep sugar
Let your dreams flood in
Awatar użytkownika
Doza
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 5 cze 2019, o 09:44

Re: No i stało się...

Post autor: Doza » 5 cze 2019, o 10:12

Eksperymentuj, badaj siebie i swoje ja. Jedne osoby zaspokoi tylko facet, inne tylko kobieta a jeszcze inne beda miec ogromna satysfakcje z obydwu przypadkow.
ODPOWIEDZ