Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Whynot87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2016, o 15:55

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Whynot87 » 24 cze 2019, o 17:59

Widzisz mimo wszystko mialas możliwość realnego spotkania zobaczenia tej osoby. Natomiast ktos mi sie podoba dostaje info ze tez sie podobam. Fajnie - myślę, to spotkanie. I siedzisz kurde dwie godziny na rynku i czekasz. I nikt nie przychodzi. To jest irytujące. Pół biedy jak jest to u Ciebie w mieście. Masz 2 dni wolnego od pracy. Schodzisz z nocki, ale umowilas sie więc nie spisz i wsiadasz w autobus. Jedziesz i kwitniesz zwiedzając dworzec w danym mieście (Łódź Kaliska taka piękna😂3 razy. 😂Tak kazda z nich to inna osoba) czekając na powrót.Przejazdzka no super. 👍
Ktoś zmarnował coś czego mi nie odda. Czas. Czy mnie to czegos nauczylo?
Tak - nie ufać.Generalizuje? Staram się tego nie robić. Ktoś mi ostatnio udowodnil ze mozna sie spotkac - (Dziekuje jesli czytasz.) Tak kurde normalnie. To nic ze z tego nic nie wyniknie, ale ktoś okazał mi szacunek. Nawet jeśli sie niepodobalam tej dziewczynie - trudno.
Nie wiem czy mam ochotę próbować dalej.
Ogloszenie sobie "wisi".
Wiem czego szukam czego oczekuje i niechce robić tego na siłę.
A do Tych wszystkich, które byly tak "odważne" - oby karma wróciła 👍💪(Zamiast dobra, ktore mam w sobie takie zachowanie wyciąga u mnie wkurwa totalnego i wiele innych niedobrych dla mnie rzeczy)
Jeśli nie wiesz co powiedzieć, mów prawdę.
dotykchwilii
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2019, o 20:02

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: dotykchwilii » 24 cze 2019, o 18:08

Karma zawsze wraca i to jest niepodważalne.Ja juz nie szukam wartościowych kobiet.Teraz właśnie zbieram żniwo doświadczeń po tych "wartościowych" kobietach...to smutne co takie kobiety potrafią zrobić drugiej osobie..
Whynot87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2016, o 15:55

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Whynot87 » 24 cze 2019, o 18:21

Istnieje różnica między "mówić" że się jest wartościową a pokazywać te wartości w swoim życiu. Swoim zachowaniem takim codziennym. Na cholere mi ktoś kto pieknie mówić potrafi a w rzeczywistości jest innym człowiekiem?
"kocham" to tylko słowo - a słowo to tylko wiatr?

Dotykchwili - Przykro mi, że zbierasz teraz to żniwo.
Ja też chyba je zbieram i to w sposób jaki bym niechciala.
Jeśli nie wiesz co powiedzieć, mów prawdę.
dotykchwilii
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2019, o 20:02

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: dotykchwilii » 24 cze 2019, o 18:38

Nie zawsze słowo"kocham" to tylko słowo rzucane na wiatr.Nie każdy potrafi okazać miłość choć bardzo sie stara to nie wychodzi.Bo moze miec to podloze jakies glebsze. Każdy z nas tak naprawde inaczej odbiera miłość.Sama nie potrafię tego okazać.Tak mi sie wydaje.Bo jednak zostalo to inaczej zinterpretowane przez druga osobę...
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: biedronca » 24 cze 2019, o 18:49

Whynot87 pisze:
24 cze 2019, o 18:21
Istnieje różnica między "mówić" że się jest wartościową a pokazywać te wartości w swoim życiu. Swoim zachowaniem takim codziennym. Na cholere mi ktoś kto pieknie mówić potrafi a w rzeczywistości jest innym człowiekiem?
"kocham" to tylko słowo - a słowo to tylko wiatr?

Dotykchwili - Przykro mi, że zbierasz teraz to żniwo.
Ja też chyba je zbieram i to w sposób jaki bym niechciala.
Ale ta dziewczyna, która się z Tobą nie spotkała mówiła, że kocha, czy o co chodzi? :scratch:
Whynot87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2016, o 15:55

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Whynot87 » 24 cze 2019, o 18:54

Nie biedronca to bardziej był przyklad myslenia ze slowa to tylko slowa a nie czyny. Aczkolwiek kiedyś dawno temu tez był ktoś taki ale nieistotny to temat juz dla mnie.

Dotykchwili
Miłość można okazać na tysiąc sposóbow.
Czasem jest to glupie "załóż czapkę".Pytanie co kto w rym zdaniu widzi.
Kwestia interpretacji jest ważna. Z tym się zgodzę.
Okazujesz to w taki sposób jaki chcesz i tak jak potrafisz.
To ze druga osoba tego tak nie odbiera nieoznacza, że tego nie ma.
Najważniejsza chyba jest jednak rozmowa. Szczera i jasna. Nie znam sytuacji a i chyba ze mnie marny doradca. Także może niebędę sie tu jakoś wypowiadać w tym temacie.Bez urazy.
Jeśli nie wiesz co powiedzieć, mów prawdę.
dotykchwilii
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2019, o 20:02

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: dotykchwilii » 24 cze 2019, o 19:42

Whynot87 pisze:
24 cze 2019, o 18:54
Nie biedronca to bardziej był przyklad myslenia ze slowa to tylko slowa a nie czyny. Aczkolwiek kiedyś dawno temu tez był ktoś taki ale nieistotny to temat juz dla mnie.

Dotykchwili
Miłość można okazać na tysiąc sposóbow.
Czasem jest to glupie "załóż czapkę".Pytanie co kto w rym zdaniu widzi.
Kwestia interpretacji jest ważna. Z tym się zgodzę.
Okazujesz to w taki sposób jaki chcesz i tak jak potrafisz.
To ze druga osoba tego tak nie odbiera nieoznacza, że tego nie ma.
Najważniejsza chyba jest jednak rozmowa. Szczera i jasna. Nie znam sytuacji a i chyba ze mnie marny doradca. Także może niebędę sie tu jakoś wypowiadać w tym temacie.Bez urazy.
"Zaloz czapkę" dla mnie to troska o druga osobe😊 A moja milosc to w jej oczach obsesja..No ale cóż widocznie nikogo w zyciu nie spotkala tak oddanego dla kogo byłaby najważniejsza pomimo jej ciężkich wad.Coz mi sie udalo ja cala pokochać bez względu na to jaka jest czy tez była..Mniejsza juz o to.Pozdrawiam mocno:-)
Whynot87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2016, o 15:55

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Whynot87 » 24 cze 2019, o 20:32

Obsesja polegająca na czym?

Zostawiam maila : whynot87@o2.pl
Nie musi to byc na forum. A nawet nie powinno.
Poczytam jeśli zechcesz napisać
Pozdrawiam :)
Jeśli nie wiesz co powiedzieć, mów prawdę.
dotykchwilii
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2019, o 20:02

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: dotykchwilii » 24 cze 2019, o 20:54

Whynot87 pisze:
24 cze 2019, o 20:32
Obsesja polegająca na czym?

Zostawiam maila : whynot87@o2.pl
Nie musi to byc na forum. A nawet nie powinno.
Poczytam jeśli zechcesz napisać
Pozdrawiam :)
Przepraszam ,ale nie ma do mnie prywatnego kontaktu..Jesli chodzi o obsesje,nie nie stoję pod oknem,nie sledze po ulicy,nie wysyłam bielizny😁.Poprostu chciałam miec z nia kontakt nawet koleżeński mimo tego.No ale cóż uznala to za obsesje.Takie życie.
dotykchwilii
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2019, o 20:02

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: dotykchwilii » 24 cze 2019, o 21:11

Dlatego każdy z Nas inaczej widzi miłość i inaczej okazuje slowo"kocham Cie" :-)
Whynot87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2016, o 15:55

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Whynot87 » 24 cze 2019, o 21:33

dotykchwilii pisze:
24 cze 2019, o 21:11
Dlatego każdy z Nas inaczej widzi miłość i inaczej okazuje slowo"kocham Cie" :-)
Nie ma prywatnego kontaktu a sluzbowy jest? 😉😶
Rozumiem - nie ma problemu. Wybacz głupi żart musiał być :)
Nic nowego. Kazdy ma inne wyobrazenie o miłość.
Jesli ona az tak bardzo weszla Ci w głowę a wybacz niechce mieć z Tobą kontaktu to mysle ze lepiej jest go nie mieć. Memęczylabys sie jeszcze bardziej gdybyś mogla go mieć.
Czas nie ukeczy ran ale zatrze Ci wspomnienia pytanie czy chcesz się ich kurczowo trzymać. Zadreczysz sie.
Wiem cos o tym.
Jeśli nie wiesz co powiedzieć, mów prawdę.
Whynot87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2016, o 15:55

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Whynot87 » 24 cze 2019, o 21:37

Whynot87 pisze:
24 cze 2019, o 21:33
dotykchwilii pisze:
24 cze 2019, o 21:11
Dlatego każdy z Nas inaczej widzi miłość i inaczej okazuje slowo"kocham Cie" :-)
Nie ma prywatnego kontaktu a sluzbowy jest? 😉😶
Rozumiem - nie ma problemu. Wybacz głupi żart musiał być :)
Nic nowego. Kazdy ma inne wyobrazenie o miłość.
Jesli ona az tak bardzo weszla Ci w głowę a wybacz niechce mieć z Tobą kontaktu to mysle ze lepiej jest go nie mieć. Memęczylabys sie jeszcze bardziej gdybyś mogla go mieć.
Czas nie ukeczy ran ale zatrze Ci wspomnienia pytanie czy chcesz się ich kurczowo trzymać. Zadreczysz sie.
Wiem cos o tym.

Whynot87 Ty baranie. Naucz sie pisać poprawnie 😉
Wybacz literówki.
dotykchwilii
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2019, o 20:02

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: dotykchwilii » 24 cze 2019, o 21:53

Nic sie nie stalo:-)
Moze spotka kogos komu będzie bardziej na niej zależało niz mi.Tego jej zycze choc tego nie wie.Milego wieczorku dla Ciebie:-)
Whynot87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2016, o 15:55

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Whynot87 » 24 cze 2019, o 22:18

Wzajemnie. :)

Ps. Mam nadzieję, ze kiedyś Cię jednak doceni a Ty wtedy jej powiesz "za późno ". Ktos inny stał się calym moim światem.

Nie daj się. To kiedyś minie.
Jeśli nie wiesz co powiedzieć, mów prawdę.
dotykchwilii
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2019, o 20:02

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: dotykchwilii » 24 cze 2019, o 22:31

Whynot87 pisze:
24 cze 2019, o 22:18
Wzajemnie. :)

Ps. Mam nadzieję, ze kiedyś Cię jednak doceni a Ty wtedy jej powiesz "za późno ". Ktos inny stał się calym moim światem.

Nie daj się. To kiedyś minie.
Miała nie jedna szanse by docenić.Nie chciała wtedy to teraz tym bardziej.Takie życie,nigdy nie jest w pełni szczesliwe
Whynot87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2016, o 15:55

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Whynot87 » 24 cze 2019, o 22:42

Skoro tego nie zrobiła to odpuść dla swojego zdrowia psychicznego.
Wiem łatwo mi mówić.
Hm.
Kiedyś wszystko było łatwiejsze.
Niebylam w " Twoich butach" nie wejdę w nie. Czasem człowiek musi sie uporac sam ze sobą i żadne doradztwa mu nie pomogą.
Do takiej decyzji tez trzeba dojrzeć.
Tego Ci życzę.
Pozdrawiam.
Jeśli nie wiesz co powiedzieć, mów prawdę.
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: she76 » 25 cze 2019, o 18:18

Dziewczyny, Whynot87 i dotykchwilii, przepraszam, że się wtrącę w wasz dialog :D , ale chyba złapałyście wspólny język. Nie pomyślałyście, żeby się spotkać na żywo i pogadać? Może będzie z tego jakaś fajna znajomość? Ja w każdym razie szczerze życzę wszystkiego dobrego i po cichu trzymam kciuki :D
dotykchwilii
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2019, o 20:02

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: dotykchwilii » 25 cze 2019, o 18:25

she76 pisze:
25 cze 2019, o 18:18
Dziewczyny, Whynot87 i dotykchwilii, przepraszam, że się wtrącę w wasz dialog :D , ale chyba złapałyście wspólny język. Nie pomyślałyście, żeby się spotkać na żywo i pogadać? Może będzie z tego jakaś fajna znajomość? Ja w każdym razie szczerze życzę wszystkiego dobrego i po cichu trzymam kciuki :D
Hehe dobre😁 po moim ostatnim doswiadczeniu juz nie zaufam.Wrecz traumę mam.Pozdrawiam serdecznie 😉
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: she76 » 25 cze 2019, o 18:40

dotykchwilii pisze:
25 cze 2019, o 18:25
she76 pisze:
25 cze 2019, o 18:18
Dziewczyny, Whynot87 i dotykchwilii, przepraszam, że się wtrącę w wasz dialog :D , ale chyba złapałyście wspólny język. Nie pomyślałyście, żeby się spotkać na żywo i pogadać? Może będzie z tego jakaś fajna znajomość? Ja w każdym razie szczerze życzę wszystkiego dobrego i po cichu trzymam kciuki :D
Hehe dobre😁 po moim ostatnim doswiadczeniu juz nie zaufam.Wrecz traumę mam.Pozdrawiam serdecznie 😉
No to ja dalej optymistycznie... Rozumiem, że może być ci trudno, ale nie pisałam o "Himalajach". Czasem fajne spotkanie, rozmowa wnosi do życia więcej radości i dobrego niż niejeden związek. Nikt nie mówi, że po pierwszym spotkaniu macie zamieszkać razem i wziąć kredyt na budowę wspólnego domu. Po prostu, dać się dotknąć chwili, why not? :D
Whynot87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2016, o 15:55

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Whynot87 » 25 cze 2019, o 19:58

she76 pisze:
25 cze 2019, o 18:40
dotykchwilii pisze:
25 cze 2019, o 18:25
she76 pisze:
25 cze 2019, o 18:18
Dziewczyny, Whynot87 i dotykchwilii, przepraszam, że się wtrącę w wasz dialog :D , ale chyba złapałyście wspólny język. Nie pomyślałyście, żeby się spotkać na żywo i pogadać? Może będzie z tego jakaś fajna znajomość? Ja w każdym razie szczerze życzę wszystkiego dobrego i po cichu trzymam kciuki :D
Hehe dobre😁 po moim ostatnim doswiadczeniu juz nie zaufam.Wrecz traumę mam.Pozdrawiam serdecznie 😉
No to ja dalej optymistycznie... Rozumiem, że może być ci trudno, ale nie pisałam o "Himalajach". Czasem fajne spotkanie, rozmowa wnosi do życia więcej radości i dobrego niż niejeden związek. Nikt nie mówi, że po pierwszym spotkaniu macie zamieszkać razem i wziąć kredyt na budowę wspólnego domu. Po prostu, dać się dotknąć chwili, why not? :D
Jak wrócę z pracy to sie do tego odniose 😉
Jeśli nie wiesz co powiedzieć, mów prawdę.
dotykchwilii
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2019, o 20:02

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: dotykchwilii » 25 cze 2019, o 20:24

Whynot87 pisze:
25 cze 2019, o 19:58
she76 pisze:
25 cze 2019, o 18:40
dotykchwilii pisze:
25 cze 2019, o 18:25


Hehe dobre😁 po moim ostatnim doswiadczeniu juz nie zaufam.Wrecz traumę mam.Pozdrawiam serdecznie 😉
No to ja dalej optymistycznie... Rozumiem, że może być ci trudno, ale nie pisałam o "Himalajach". Czasem fajne spotkanie, rozmowa wnosi do życia więcej radości i dobrego niż niejeden związek. Nikt nie mówi, że po pierwszym spotkaniu macie zamieszkać razem i wziąć kredyt na budowę wspólnego domu. Po prostu, dać się dotknąć chwili, why not? :D
Jak wrócę z pracy to sie do tego odniose 😉
Pozdrowienia również z pracy 😁
Whynot87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2016, o 15:55

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Whynot87 » 25 cze 2019, o 22:22

Myślę, że dotyk chwili już dala mi do zrozumienia , ze nie szuka tutaj kontaktu z inną osobą.
Lubi tu się wypowiadać, ale cierpi z powodu odrzucenia.
Musi sama dojść do tego jak sie z tym uporać. Kiedyś trzeba. Kiedyś do tego dojdzie i znajdzie winę w tej kobiecie albo w sobie samej pytanie co z tym zrobi. Nie należy naciskać na kogoś.
Trzeba jej czasu. Wybacz za wywody o Tobie moze to na podstawie własnego doswiadczenia wiem ze niektorzy tak bardzo potrafią sie zakorzenic w naszych glowach ze trudno jest pojąć, ze istnieją inni ludzie. Inny świat.
Poza tym myślę ze nie byłabym w jej guscie 😉
Jesli chodzi o znajomość coz meila juz dostala niech sobie odszuka jesli chce.
She76 skad wiesz ze marzy mi sie kredyt na budowe domu😋? A tak na poważnie czytając nasz dialog tak- może i nadajemy na tych samych falach-celne masz odczucia.Natomias ciezko jest komus zaufac i wcale sie nie dziwe dotykowi chwili ze na why not odpowiada "nie"
Pozdrowienia :)
Jeśli nie wiesz co powiedzieć, mów prawdę.
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: she76 » 26 cze 2019, o 09:02

Miałam się już nie udzielać w tym temacie, ale chyba jeszcze raz muszę coś wyjaśnić. Whynot87, podkreślam po raz kolejny, nie miałam na myśli związku(a już na pewno nie po pierwszym spotkaniu). Chodziło mi tylko o zwykłą rozmowę, o spotkanie, o doświadczenie odbioru siebie na żywo, a nie przez internet. Pisałam o spotkaniu osoby z osobą, a nie o pierwszej randce przyszłych żon. Pisałam o otwarciu się na drugiego człowieka, bez zakładania z góry czegokolwiek. A Ty już zakładasz, że nie byłabyś w jej guście. Po pierwsze, skąd wiesz? Po drugie, pisząc tak, dajesz komunikat "jestem mało warta", albo "nie jestem wystarczająco dobra, fajna, ładna, inteligentna itp. Bo gust może dotyczyć wielu rzeczy. Może tu jest właśnie odpowiedź na pytanie jak w tytule. Tak ciężko nam się spotkać jak człowiek z człowiekiem. A skoro brakuje tych podstaw to w dalszej kolejności trudno o jakieś rewelacje w budowaniu związku.
Oczywiście masz rację, że nie należy na nikogo naciskać i ja też tego nie robię. Z mojej strony była to raczej żartobliwa sugestia :D i teraz parę przemyśleń starszej kobiety :D
Pozdrawiam serdecznie, życzę dużo dobrego :)
Whynot87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2016, o 15:55

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Whynot87 » 26 cze 2019, o 09:46

She76 wiem co miałaś na myśli. Spokojnie potraktuj moją poprzednią wypowiedz z przymrużeniem oka szczegolnie w kwestiach gdzie pisałam o sobie.
Pozdrawiam Milego dnia życzę 😉
Jeśli nie wiesz co powiedzieć, mów prawdę.
Awatar użytkownika
QueenOfTheRings
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 74
Rejestracja: 6 kwie 2019, o 21:37

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: QueenOfTheRings » 26 cze 2019, o 14:29

Ja bym nawet nie wiedziała o czym pisać przez X miesięcy zanim doszłoby do spotkania. :D Autorko nie czekaj tak długo, bądź bardziej bezpośrednia.
Whynot87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2016, o 15:55

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Whynot87 » 26 cze 2019, o 22:41

Staram się jak mogę ale cóż.
Życie.

Ps. Rozmawiać można o wszystkim jeśli jest się dobrym w rozmowach :) 😉
Jeśli nie wiesz co powiedzieć, mów prawdę.
Motyl9
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 23:20
Lokalizacja: z całkiem niedaleka

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Motyl9 » 30 cze 2019, o 23:09

Dla większości osób poznanych przez internet odpowiedzialność, szacunek czy dotrzymywanie słowa to to po prostu abstrakcja. Łatwo jest pisać i obiecywać ale gdy przychodzi do spotkania to zwyczajnie uciekają. Sama przeżyłam to parę razy, bo najpierw dziewczyna pisze że marzy o spotkaniu a gdy przychodzi co do czego to nagle się okazuje że poznała miłość swojego życia i ma cię zwyczajnie gdzieś. A żeby było zabawnie to miłość jej życia kopnęła ją w tyłek po paru tygodniach, widocznie karma wróciła bardzo szybko. Dla większości poznawanie przez internet to chyba jakiś rodzaj sportu i świetna zabawa bo przecież nie obchodzi ich fakt że po drugiej stronie ekranu jest żywy człowiek, który ma uczucia i cierpi przez ich tchórzostwo i głupotę. Dlatego ja już sobie odpuściłam poznawanie dziewczyn przez internet bo ile razy można przerabiać to samo.
W życiu są wzloty i upadki
Jeśli ich nie ma znaczy, że nie żyjesz
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: biedronca » 30 cze 2019, o 23:41

No ale jeśli poznała kogoś, z kim zaskoczyło, to chyba normalne, że z Tobą się już nie spotkała. I nie za dobrze świadczy o Twoim charakterze, że cieszy Cię, że tamta ją źle potraktowała.

Trochę chyba za bardzo się nakręcasz. Osoba, z którą wymieniłaś parę mejli nie jest Ci za wiele winna. Może właśnie takie podejście je odstrasza.
Awatar użytkownika
Quartz
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 45
Rejestracja: 1 lip 2019, o 14:34

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Quartz » 1 lip 2019, o 14:43

Jeżeli ciagniesz takie znajomosci po kilka miesiecy przez internet to moim zdaniem raczej nie masz prawa wymagac od drugiej strony zeby w tym czasie nie rozmawiala z innymi potencjalnymi partnerkami. Skoro znalazła w rozmowach osobe atrakcyjniejsza od ciebie to znaczy to tyle, że nie bylas w dyskusjach tak wspaniala jak sądzisz i nie ma tutaj co zwalać winy na jakiś upadek wartosci.
Whynot87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2016, o 15:55

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Whynot87 » 1 lip 2019, o 17:21

biedronca pisze:
30 cze 2019, o 23:41
Trochę chyba za bardzo się nakręcasz. Osoba, z którą wymieniłaś parę mejli nie jest Ci za wiele winna. Może właśnie takie podejście je odstrasza.
Pare meili. Hm duzo rozmów telefonicznych.Poswiecam komuś czas. Czas ktory takze mnie cos "kosztuje" emocjonalnie psychicznie. Kurde jak ktos Ci napisze ze "wiesz chyba to to coś" to rozumiem ze nie pisze tego sobie ot tak??? Ups. Zapomnialam przecież to tylko nieznaczace słowa. 😂👍
To ja proponuję zazwyczaj spotkanie.
Jeśli nie wiesz co powiedzieć, mów prawdę.
ODPOWIEDZ