Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Whynot87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2016, o 15:55

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Whynot87 » 1 lip 2019, o 17:25

A i nawet jesli gadaly sobie z innymi - to oczywiście nie jest warto powiedzieć drugiej osobie ze tak jest?
Albo "wybacz znalazlam lepszą"?
Czasem wiedza jest lepsza od niewiedzy.
Wystarczy wyjaśnić komuś co sie stalo. Takie wartości mialam na myśli. Nic po za taką formą szczerości. A nie wkręty. Tylko o to mi się rozchodzilo.
Jeśli nie wiesz co powiedzieć, mów prawdę.
Whynot87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2016, o 15:55

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Whynot87 » 1 lip 2019, o 17:34

Jeśli ktoś jest w stanie wytłumaczyć i napisać mi wprost-"sluchaj poznałam kogos bardziej interesujacego" to nie widzę w tym problemu. Natomiast jeśli zapewnia mnie ze pisze czy rozmawia tylko ze mną, inw sumie to jestem zajebista itd. Po czym umawia sie na spotkanie, na ktore nieprzychodzi i nie wyjasnia sprawy tylko znika bez slowa to chyba jednak jest brzydko mówiąca - albo nie spodobalo mi się to stwiedzenie (kradnę je) Hugo wie jaki jest. !
Jeśli nie wiesz co powiedzieć, mów prawdę.
Motyl9
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 23:20
Lokalizacja: z całkiem niedaleka

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Motyl9 » 1 lip 2019, o 22:14

biedronca pisze:
30 cze 2019, o 23:41
No ale jeśli poznała kogoś, z kim zaskoczyło, to chyba normalne, że z Tobą się już nie spotkała. I nie za dobrze świadczy o Twoim charakterze, że cieszy Cię, że tamta ją źle potraktowała.

Trochę chyba za bardzo się nakręcasz. Osoba, z którą wymieniłaś parę mejli nie jest Ci za wiele winna. Może właśnie takie podejście je odstrasza.
To nie było kilka wiadomości wymienionych pomiędzy nami ale to trwało ponad pół roku i pisała że bardzo jej zależy i że chce się spotkać. Wielokrotnie pisała że z żadną inną dziewczyną kontaktu nie utrzymuje. Ciekawe jak ty byś się poczuła gdyby dzień przed spotkaniem ktoś ci nagle napisał że nie przyjedzie i jeszcze stwierdziła że przecież nic wielkiego się nie stało. To boli gdy ktoś cię traktuje jak zabawkę. Widocznie dotrzymywanie słowa, szacunek i odpowiedzialność za to co się pisze to dla niektórych osób abstrakcja. Jak ktoś lubi bawić się uczuciami innych osób to nigdy tego nie zrozumie.
W życiu są wzloty i upadki
Jeśli ich nie ma znaczy, że nie żyjesz
Awatar użytkownika
devise
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 68
Rejestracja: 8 paź 2017, o 02:25

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: devise » 1 lip 2019, o 22:18

Sprawa jest prosta. Trzeba się najpierw spotkać a później angażować emocjonalnie. Wtedy będziecie widziały od razu czy warto w ogóle tragic oddech dla takich ludzi 8)
Zajebiście wyluzowany kwiat na tafli jeziora
Motyl9
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 23:20
Lokalizacja: z całkiem niedaleka

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Motyl9 » 1 lip 2019, o 22:22

Czasami nie zawsze można się spotkać odrazy. Też bym wolała się spotkać jak najszybciej ale nie wszystko zależy od nas.
W życiu są wzloty i upadki
Jeśli ich nie ma znaczy, że nie żyjesz
Motyl9
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 23:20
Lokalizacja: z całkiem niedaleka

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Motyl9 » 1 lip 2019, o 22:25

Ciężko jest się spotkać gdy mieszka się w dwóch różnych krajach. Miałyśmy się spotkać gdy ona przyjedzie do Polski ale ona wystawiła mnie do wiatru.
W życiu są wzloty i upadki
Jeśli ich nie ma znaczy, że nie żyjesz
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: biedronca » 2 lip 2019, o 18:08

Motyl9 pisze:
1 lip 2019, o 22:14
biedronca pisze:
30 cze 2019, o 23:41
No ale jeśli poznała kogoś, z kim zaskoczyło, to chyba normalne, że z Tobą się już nie spotkała. I nie za dobrze świadczy o Twoim charakterze, że cieszy Cię, że tamta ją źle potraktowała.

Trochę chyba za bardzo się nakręcasz. Osoba, z którą wymieniłaś parę mejli nie jest Ci za wiele winna. Może właśnie takie podejście je odstrasza.
To nie było kilka wiadomości wymienionych pomiędzy nami ale to trwało ponad pół roku i pisała że bardzo jej zależy i że chce się spotkać. Wielokrotnie pisała że z żadną inną dziewczyną kontaktu nie utrzymuje. Ciekawe jak ty byś się poczuła gdyby dzień przed spotkaniem ktoś ci nagle napisał że nie przyjedzie i jeszcze stwierdziła że przecież nic wielkiego się nie stało. To boli gdy ktoś cię traktuje jak zabawkę. Widocznie dotrzymywanie słowa, szacunek i odpowiedzialność za to co się pisze to dla niektórych osób abstrakcja. Jak ktoś lubi bawić się uczuciami innych osób to nigdy tego nie zrozumie.
No właśnie mi się takie rzeczy nie zdążają, bo nie angażuję się w korespondencyjne znajomości. Albo się spotykamy po wymienieniu paru wiadomości, albo nie wchodzę w to głębiej. Dopóki się nie spotkamy, też nie traktuję takiej znajomości zbyt poważnie.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: biedronca » 2 lip 2019, o 18:10

Whynot87 pisze:
1 lip 2019, o 17:21
biedronca pisze:
30 cze 2019, o 23:41
Trochę chyba za bardzo się nakręcasz. Osoba, z którą wymieniłaś parę mejli nie jest Ci za wiele winna. Może właśnie takie podejście je odstrasza.
Pare meili. Hm duzo rozmów telefonicznych.Poswiecam komuś czas. Czas ktory takze mnie cos "kosztuje" emocjonalnie psychicznie. Kurde jak ktos Ci napisze ze "wiesz chyba to to coś" to rozumiem ze nie pisze tego sobie ot tak??? Ups. Zapomnialam przecież to tylko nieznaczace słowa. 😂👍
To ja proponuję zazwyczaj spotkanie.
Jeżeli ktoś pisze że to to coś do osoby, z którą nigdy się nie spotkał, to chyba te słowa dla tej osoby za wiele nie znaczą.
norka1979
Posty: 6
Rejestracja: 1 lip 2016, o 23:31

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: norka1979 » 2 lip 2019, o 21:33

Nie odpuszczaj. Rozmawiałyście jeszcze po nieudanym spotkaniu, może coś zwyczajnie wypadło, może coś się stało?
Jeżeli nie, to nie były warte Twojej uwagi :).
Ale nie odpuszczaj. Jestem przekonana, że spotkasz kogoś wartościowego, godnego uwagi.
Każda z nas potrzebuje mieć przy sobie bratnią duszę, dlatego absolutnie nie można odpuszczać.
Whynot87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2016, o 15:55

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Whynot87 » 2 lip 2019, o 22:24

norka1979 pisze:
2 lip 2019, o 21:33
Nie odpuszczaj. Rozmawiałyście jeszcze po nieudanym spotkaniu, może coś zwyczajnie wypadło, może coś się stało?
To zazwyczaj znikniecie bez slowa.
Tak wiem, powinnam uwazac na znajomości zaczynające się od" głowy "bo te zapoczątkowane fascynacją fizyczną szybko się o takich zapomina a jeśli ktoś Ci wejdzie do głowy to dlugo moze tam siedzieć i trudno się pozbyć czegoś takiego później i deko to lodcina i tak ledwo widoczne" skrzydla".
Taki durny typ. Nic nie poradzę że mam słabość do fascynujących rozmow/rozmowczyń i nie ma ciagu dalszego.
Życie :)
Jeśli nie wiesz co powiedzieć, mów prawdę.
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: marinnaWR » 2 lip 2019, o 22:48

Ja jednak jestem optymistką w kwestii wartości wśród lesbijek. Te, które znam są w porzo :D
Autorko, za bardzo przejmujesz się swoją rolą. Wystawiła cię ? Trudno, coś poszło nie tak. Warto zapomnieć i pójść dalej. Warto zmienić scenariusz jak ci tu dziewczyny radzą. No i warto zastanowić się o jakie konkretnie wartości ci chodzi, bo "jakieś wartości" to brzmi tak jakoś niepoważnie, może tak niepoważnie jak ciebie potraktowano ? Ja osobiście nie mam z tym problemu, że ktoś ma problemy z socjalizacją czy jakieś zaburzenia komunikacyjne. Wbrew pozorom wielu ludzi się z tym boryka. To może dobrze, że omija ciebie wątpliwa przyjemność związania się z taką osobą ? Głowa do góry i do przodu. Powodzenia :)
norka1979
Posty: 6
Rejestracja: 1 lip 2016, o 23:31

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: norka1979 » 2 lip 2019, o 22:49

Tylko te od głowy są wartościowe ....
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: marinnaWR » 2 lip 2019, o 22:57

norka1979 pisze:
2 lip 2019, o 22:49
Tylko te od głowy są wartościowe ....
zgadza się, pod warunkiem, że znajomość rozwija się z głową :lol:
norka1979
Posty: 6
Rejestracja: 1 lip 2016, o 23:31

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: norka1979 » 2 lip 2019, o 23:49

marinnaWR pisze:
2 lip 2019, o 22:57
norka1979 pisze:
2 lip 2019, o 22:49
Tylko te od głowy są wartościowe ....
zgadza się, pod warunkiem, że znajomość rozwija się z głową :lol:
Wiesz ... nie każda znajomość ma Magię ... może rozwijać się z głową, bez głowy .... jak dopadnie Was Magia bliskości to już jest Matrix. Jest się wzajemnie dla siebie jak narkotyk. Przeżyłam to tylko raz i zapomnieć nie mogę ....
Whynot87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2016, o 15:55

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Whynot87 » 3 lip 2019, o 00:02

Racja.
Magia jest nie do zapomnienia.

Dzieki dziewczyn :)
Jeśli nie wiesz co powiedzieć, mów prawdę.
nikimja
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 285
Rejestracja: 13 lis 2013, o 12:54
Lokalizacja: Poznan

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: nikimja » 3 lip 2019, o 21:34

Też nie znoszę znikania bez słowa i też przydarza mi się to nagminnie. Dodam tylko, że to się trafia na każdym etapie. Ostatnio, po bardzo przyjemnym spotkaniu dostawalam równie miłe sygnały, komplementy, wręcz hasła "ciągle myślę o tobie". Trwalo z tydzien.I co? I pstro. Ze 2 dni mniejszego kontaktu aż do zupełnej ciszy.
Też się czuję jak shit :poop: :pilka:
Jolene986
Posty: 7
Rejestracja: 4 lip 2019, o 09:40

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Jolene986 » 4 lip 2019, o 09:49

Wlasnie jestem w temacie. Totalnie zglupialam i nie wiem co myslec. Spotkalysmy sie, byla chemia i teraz zostalam olana. Owszem, nie chcialam sie spieszyć, ale nie znaczy ze w ogole urwac kontakt. Nie lubie sie nikomu narzucac, dlatego nie zapytam co poszlo nie tak. A wystarczylo nawet napisac, ze nie jest zainteresowana, byloby lzej.
Whynot87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2016, o 15:55

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Whynot87 » 4 lip 2019, o 10:49

No popadam ze skrajnosci w skrajnosc. :cool:
Spotkanie nie rowna się związek. Poznanie trwa-to normalne czy jestem inna? 😉Czy to juz takie niewiem zdesperowane? 😊

O Tragedio z komedią 😂👍
Kobiety są ekstra 😂👍
Jeśli nie wiesz co powiedzieć, mów prawdę.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: wojtek » 4 lip 2019, o 13:48

Jolene986 pisze:
4 lip 2019, o 09:49
Wlasnie jestem w temacie. Totalnie zglupialam i nie wiem co myslec. Spotkalysmy sie, byla chemia i teraz zostalam olana. Owszem, nie chcialam sie spieszyć, ale nie znaczy ze w ogole urwac kontakt. Nie lubie sie nikomu narzucac, dlatego nie zapytam co poszlo nie tak. A wystarczylo nawet napisac, ze nie jest zainteresowana, byloby lzej.
widocznie szuka kogoś innego, nie takiego jak ty. a chemię mogłaś odczuwać bardzo subiektywnie. z jej strony takich uczuć mogło nie być. pewnie szuka dalej, albo już znalazła. ale jest zbyt tchórzliwa żeby ci to powiedzieć, że cię nie chce. pewnie myśli że sama się domyślisz po jej milczeniu.
Jolene986
Posty: 7
Rejestracja: 4 lip 2019, o 09:40

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Jolene986 » 4 lip 2019, o 14:35

Do Wojtka
Moglabys miec racje, gdyby nie fakt ze chemia byla doslowna, byl seks. Poza tym to mialo pokrycie rowniez w tym, co mowila i jak sie zachowywala.
Tyle, ze faktycznie-ludzie sa rozni i to moglabyc po prostu gra. Mimo wszystko wolalabym wiedziec co dalej i dlaczego.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: wojtek » 4 lip 2019, o 14:48

Jolene986 pisze:
4 lip 2019, o 14:35
Do Wojtka
Moglabys miec racje, gdyby nie fakt ze chemia byla doslowna, byl seks. Poza tym to mialo pokrycie rowniez w tym, co mowila i jak sie zachowywala.
Tyle, ze faktycznie-ludzie sa rozni i to moglabyc po prostu gra. Mimo wszystko wolalabym wiedziec co dalej i dlaczego.
aaa no jak był seks, to była gra na seks :wink: czułe słówka i podchody żeby dostać to co chciała. dostała i się zmyła. dałaś się wykorzystać. niestety.
Jolene986
Posty: 7
Rejestracja: 4 lip 2019, o 09:40

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Jolene986 » 4 lip 2019, o 14:53

Gdybym myslala jak Ty, moje zycie byloby znacznie latwiejsze. Byl seks, wiec mnie wykorzystala. Przyjmijmy, ze tak bylo, ale ja nadal nie wiem dlaczego mialaby zerwac kontakt, skoro moglaby sie jeszcze "pobawic"?
I skad ta pewnosc w stwierdzeniu, masz takie doswiadczenia? a moze sama jestes tego typu osoba? I nie ma tu zlosliwosci
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: wojtek » 4 lip 2019, o 15:02

życie kochana, życie. widzę co ludzie robią. mi i nie tylko mi, ale też innym, których znam i o których czytam gdzieś tam w prasie codziennej :wink: czemu po seksie się zmyła? może ma kogoś na stałe i bała się że to wyjdzie? może bała się że po kolejnym seksie zaczniesz się angazować, a tego by nie chciala, bo chodziło tylko o seks? może jej się nie podobało? cholera wie, ale co to zmienia? odeszła to odeszła, po co drążyć? życie toczy się dalej. następnym razem seks dopiero po ślubie :wink:
Jolene986
Posty: 7
Rejestracja: 4 lip 2019, o 09:40

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: Jolene986 » 4 lip 2019, o 15:15

Temat chcialabym w glowie zamknac, ale to nie byl raz i cos w glowie zakwitlo. Z reszta widywalam ja już wczesniej i rozplywalam sie za kazdym razem. Teraz co najwyzej tone w kupie, bo czuje sie podobnie do kolezanki wyzej. Jak shit.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: wojtek » 4 lip 2019, o 15:42

Jolene986 pisze:
4 lip 2019, o 15:15
Temat chcialabym w glowie zamknac, ale to nie byl raz i cos w glowie zakwitlo. Z reszta widywalam ja już wczesniej i rozplywalam sie za kazdym razem. Teraz co najwyzej tone w kupie, bo czuje sie podobnie do kolezanki wyzej. Jak shit.
tacy są ludzie. sami egoiści. nie ty pierwsza nie ostatnia zostałaś porzucona bez słowa wyjaśnienia. naprawdę nie ma za kim płakać. laska która tak robi jest nie warta zachodu.
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: marinnaWR » 4 lip 2019, o 20:31

Oczywiście, że egoiści. Tak samo jak ja i ty wojtek i autorka tego posta też.
Każdy patrzy na siebie i swoje potrzeby najbardziej. Chciałabyś żeby ktoś z tobą się związał z litości albo że tak wypada. Albo żeby tłumaczył ci zawiłości swoich potrzeb ? szkoda czasu. Zrozum, że do tanga trzeba dwojga a ja nie jestem odpowiedzialna za urojenia każdej panny, która "chce". Trochę zdrowego rozsądku.
nikimja
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 285
Rejestracja: 13 lis 2013, o 12:54
Lokalizacja: Poznan

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: nikimja » 4 lip 2019, o 21:14

Jasne, niedługo w imię miłości do siebie samego zaczniemy mieć prawo kraść, gwalcic i zabijać, bo takie są nasze potrzeby. Bezstresowe wychowanie z gumą do żucia na czole. Nikt nie oczekuje wzajemności uczuć, związku po spotkaniu czy nawet składania wyjaśnień. Ale komunikat "dzięki za relację, ale dłużej mi z toba nie po drodze" to jest wyraz przyzwoitości i szacunku do drugiego człowieka. I dla mnie to jest zdrowy rozsądek, a nie hulaj du pa piekła nie ma i nic nikomu do tego.
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: marinnaWR » 4 lip 2019, o 21:32

Nikimja, jednak branie na litość bardziej ciebie przekonuje.
Mnie wcale, bo jestem dorosła i umiem oddzielić zdrowy egoizm od czegoś, co jest ewidentnym złem. Krzywdzenie kogokolwiek nie sprawia mi przyjemności, ale też nie pozwalam na terroryzowanie czyimiś urojeniami. Nie i koniec. Jeśli nie miałabym ochoty na kontynuację znajomości, ale i tłumaczenie dlaczego-nie zrobiłabym tego. Dystans to coś, co pozwala na przemyślenia. Nawet jeśli jest ból d...py.
abecaduo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 484
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:55

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: abecaduo » 4 lip 2019, o 21:35

A może te laski zwyczajnie umarły?
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co się stał z jakimiś wartościami wśród lesbijek?

Post autor: marinnaWR » 4 lip 2019, o 21:39

abecaduo pisze:
4 lip 2019, o 21:35
A może te laski zwyczajnie umarły?
zakładam, że żyją, bo dziewczyny namiętnie śledzą ich aktywność na portalach. Tylko pytanie po co, przecież te profile mógł przejąć nieznajomy bezdomny. A ból d...py narasta.
ODPOWIEDZ