pieluszkowe zapalenie mózgu

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
girasoli
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2019, o 20:23

pieluszkowe zapalenie mózgu

Post autor: girasoli » 15 cze 2019, o 20:48

Moja przyjaciółka zaczęła cierpieć na tą straszną przypadłość :(
Oczywiście z przymrużeniem oka, ale zajebista osoba zmieniła się w kogoś, kto gada tylko o pieluchach i kupkach.
Empatio moja, gdzie jesteś?
Czy któraś z Was miała podobną sytuację z przyjaciółmi?

Zapewne, wystarczy przeczekać, aż bobo pójdzie do żłobka/przedszkola, a mama będzie miała kontakt z dorosłymi ?
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: pieluszkowe zapalenie mózgu

Post autor: biedronca » 16 cze 2019, o 07:57

Niestety, ale chyba wszystkie młode matki na to cierpią. Jedne mniej, drugie bardziej. Tak, trzeba przeczekać. Niekoniecznie aż do przedszkola. Zwykle przechodzi trochę szybciej. Można w międzyczasie bardziej zaprzyjaźnić się z partnerką /partnerem.
Swoją drogą taka reakcja wydaje mi się całkiem naturalna - w końcu urodzenie dziecka to gigantyczne wydarzenie. Nic dziwnego, że mama jest podekscytowana i przejęta.
Ceres2
Posty: 9
Rejestracja: 6 maja 2019, o 22:30

Re: pieluszkowe zapalenie mózgu

Post autor: Ceres2 » 16 cze 2019, o 18:16

O! Jaki aktualny temat! Dopiero co przerabiałam temat pierwszego użycia nocnika, a dziś następna znajoma o swoim 'aniołeczku', jedynym, najpiękniejszym itd. Dosłownie trzeba traktować to z przymrużeniem oka. Jak ktoś swoje 24h spędza na opiece dzieckiem i wszystko kręci się wokół malucha, to trudno oczekiwać od takiej osoby, że będzie w czasie spotkania rozprawiać o życiu godowym afrykańskich mrówek :D Fakt, że niektóre popadają w skrajność, ale też myślę, że z czasem to mija. Prędzej lub później, ale mija.
girasoli
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2019, o 20:23

Re: pieluszkowe zapalenie mózgu

Post autor: girasoli » 16 cze 2019, o 18:20

ach ;) dzisiaj dowiedziałam się, że jej półroczne dziecko powiedziało "MAMA". Półroczne dziecko xd ale oczywiście grzecznie przytakuję i zachwycam się razem z nią, w środku gotując sięęęę :DDD
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: pieluszkowe zapalenie mózgu

Post autor: jasandra » 16 cze 2019, o 18:29

Moją siostrę ominęło, i mnie w konsekwencji też xD. Życzę powodzenia w walce.
ODPOWIEDZ