Witam drogie kobiety!!!

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Matsushima
Posty: 3
Rejestracja: 5 cze 2019, o 15:00

Witam drogie kobiety!!!

Post autor: Matsushima » 17 cze 2019, o 18:22

Witam drogie kobiety!!!
Otóż chciałabym poruszyć b. ważny temat w tym małym pół światku a tak pozornie postrzegany za portal randkowy. Coraz częściej słyszy się stalkujace komentarze na temat osób które ze Sobą były ale się z jakiegoś tam powodu się rozstaly, nie mówię tu o kredytach,przemocy)mowie o przyziemnych sprawach kiedy uczucia wygasają lub zdecydowalysmy się iść w inną strone. Czystym nie taktem jest osadzanie zawsze tej słabszej strony (bo przecież w grupie siła) która została wychowana na wartościach jakie powinien posiadać każdy człowiek do drugiego a nie podbudowywac się zwykłymi plotkami by móc zaistnieć w świecie. Mysle że nie powinno dawać się przyzwolenia na tego typu zachowania ponieważ któregoś dnia to Ty możesz znalesc się w takiej sytuacji.
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Witam drogie kobiety!!!

Post autor: jasandra » 17 cze 2019, o 19:57

Jezu, a można bardziej po polsku?
Bełkot kompletnie niezrozumiały... Nie powinno się dawać przyzwolenia na coś takiego... :>
Matsushima
Posty: 3
Rejestracja: 5 cze 2019, o 15:00

Re: Witam drogie kobiety!!!

Post autor: Matsushima » 17 cze 2019, o 20:15

Więc czytaj ze zrozumieniem:) Twój profil o Tobie też dużo mówi
spinaczka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 114
Rejestracja: 13 mar 2019, o 15:41

Re: Witam drogie kobiety!!!

Post autor: spinaczka » 17 cze 2019, o 20:16

Koleżance chodzilo o to ze plotkowanie o swoich byłych jest obrzydliwe i płytkie i jak ktoś robi cos takiego to tylko źle osobie świadczy. I ja uwazam podobnie. Zetknęłam sie z czyms takim gdy byłam w relacji z kobietą z Wa-wy. Myślałąm ze to tylko w Warszawce tak sie dzieje ale w innych miejscach takze.
Jest to dla mnie bardzo płytkie i dziecinne i świadczy o małostkowosci.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Witam drogie kobiety!!!

Post autor: biedronca » 18 cze 2019, o 17:16

Dorosłych ludzi ciężko jest wychować. Lepiej po prostu patrzeć, jak taka osoba traktuje innych (zwłaszcza wrogów i słabszych ) i na tej podstawie oceniać, czy warto ryzykować, że kiedyś zostanie się tak potraktowaną.
Matsushima
Posty: 3
Rejestracja: 5 cze 2019, o 15:00

Re: Witam drogie kobiety!!!

Post autor: Matsushima » 18 cze 2019, o 19:23

.. dziękuję że Jesteście dziewczyny biedronca, spinaczka myślę że Jesteśmy tylko kropla w oceanie ale kto jak nie My!!! 🌺
zrozumienie tego niektórym kobieta zajmuje całe zycieee a szkoda ponieważ można żyć inaczej.

Pozdrawiam serdrcznie
ODPOWIEDZ