Zemsta odrzuconej kobiety..

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Zemsta odrzuconej kobiety..

Post autor: wojtek » 22 cze 2019, o 00:18

czytając ostatnio w mediach o tragedii jaka rozegrała się podobno z zemsty za odrzucone uczucie, zastanawiam się czy w świecie lesbijek też ktoraś z was spotkała się w jakikolwiek sposób z zemstą kobiety, której uczucia odrzuciła? czy w naszym świecie to się zdarza? kobiety mszczą się za odrzucenie ich amorów?
mi się raz zdarzyło, że kobieta której uczuć nie chciałam przyjąć "zemściła" się na mnie, gdy przyszłam do niej załatwić pewna sprawę po około 6 miesiącach.. pracowała w urzędzie i nierozpatrzyła pozytywnie mojego podania, odrzucając je, choć od niej zależało, czy sprawa dla mnie będzie rozpatrzona pozytywnie czy nie. z uśmiechem na ustach je odrzucila.
Zimorodek1
Posty: 8
Rejestracja: 25 maja 2019, o 20:24

Re: Zemsta odrzuconej kobiety..

Post autor: Zimorodek1 » 22 cze 2019, o 09:16

A czego się spodziewałaś ?. Wspaniałomyślności? :shock:
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Zemsta odrzuconej kobiety..

Post autor: wojtek » 22 cze 2019, o 10:03

przyszłam do urzędu załatwić pewną sprawę, i osobą odpowiedzialną za załatwianie tych spraw była akurat ona. to nie tak, że przyszłam celowo do niej, żeby mi coś tam specjalnie pod ladą załatwiła. nawet nie wiedziałam że ona tam pracuje, i że z nią będę rozmawiać. czego się spodziewałam? profesjonalizmu w pracy.
dotykchwilii
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2019, o 20:02

Re: Zemsta odrzuconej kobiety..

Post autor: dotykchwilii » 22 cze 2019, o 10:05

A nadzieje jej zrobilas jakas? Bo dla mnie odrzucony swistek to nie zemsta tylko zadośćuczynienie za skrzywdzenie.Pozdro
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Zemsta odrzuconej kobiety..

Post autor: wojtek » 22 cze 2019, o 10:19

dotykchwilii pisze:
22 cze 2019, o 10:05
A nadzieje jej zrobilas jakas?
moim zdaniem nie. ale bo to wiadomo co komu w głowie się uroiło? może wg niej tak.
dotykchwilii pisze:
22 cze 2019, o 10:05
dla mnie odrzucony swistek to nie zemsta tylko zadośćuczynienie za skrzywdzenie.Pozdro
serio? widzisz dla ciebie (może dla niej też) to był tylko świstek, ale dla mnie to była ważna, grubsza sprawa, którą szlak trafił przez jej "odrzucony świstek". zadościuczynienie? czyli popierasz to żeby mieszać życie prywatne z zawodowym? dla mnie w życiu prywatnym ktoś może być kim chce, ale w zawodowym powinien być profesjonalistą i wnieść się ponad osobiste urazy. dla mnie to była ewidentna zemsta.
dotykchwilii
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2019, o 20:02

Re: Zemsta odrzuconej kobiety..

Post autor: dotykchwilii » 22 cze 2019, o 10:22

To sie zapytaj dlaczego to zrobila.Wiele kobiet sobie nie zdaje sprawy ,ze robi swoim zachowaniem drugiej osobie złudną nadzieje.Sama tak miałam.Robila mi cholerna nadzieje przez kilkanaście miesięcy a teraz "zal dupy" ,że sie zakochałam i jest mi z tym cholernie ciężko i źle
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Zemsta odrzuconej kobiety..

Post autor: wojtek » 22 cze 2019, o 10:30

dotykchwilii pisze:
22 cze 2019, o 10:22
To sie zapytaj dlaczego to zrobila.
to było 15 lat temu i nie ma dziś znaczenia. podałam to jako przykład zemsty. i ciekawi mnie czy na was też kobiety się mściły za odrzucone uczucia?
a rozbudzone nadzieje? do niektórych wystarczy się uśmiechnąć i już myślą sobie niewiadomo co. nie jesteśmy dziecmi, musimy umieć kontrolować swoje uczucia, emocje, zachowanie.
dotykchwilii
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2019, o 20:02

Re: Zemsta odrzuconej kobiety..

Post autor: dotykchwilii » 22 cze 2019, o 10:38

15 lat!No to zwyczajnie zrobila po świńsku bez dwóch zdan.Ja tez mam w sobie "zemstę" duzo pisze do tej osoby po fakcie" żal za żalem 😊"ale to jedyne na co mnie stać.Kiedys sie zastanawiałam jak bardzo np trzeba kochać by odebrac sobie życie po odrzuceniu uczuć. :| Spotkało to moją sąsiadkę.
Whynot87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2016, o 15:55

Re: Zemsta odrzuconej kobiety..

Post autor: Whynot87 » 27 cze 2019, o 09:21

dotykchwilii pisze:
22 cze 2019, o 10:38
15 lat!No to zwyczajnie zrobila po świńsku bez dwóch zdan.Ja tez mam w sobie "zemstę" duzo pisze do tej osoby po fakcie" żal za żalem 😊"ale to jedyne na co mnie stać.Kiedys sie zastanawiałam jak bardzo np trzeba kochać by odebrac sobie życie po odrzuceniu uczuć. :| Spotkało to moją sąsiadkę.
Kwestia nie tego jak mocno sie kocha tylko jak wrażliwym sie jest. Jaka jest nasza psychika i jak sobie z tym radzimy.
Zemsty z powodu odrzucenia hm chyba osobiście nie przeżyłam a moze tak jest, ale nie do konca jestem świadoma tego, że tak sie stalo:) Niewnikam :)
Jeśli nie wiesz co powiedzieć, mów prawdę.
letsdoit
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 184
Rejestracja: 11 mar 2018, o 17:18

Re: Zemsta odrzuconej kobiety..

Post autor: letsdoit » 28 cze 2019, o 16:57

Jeśli się mści to można sobie podziękować, że się taką kandydatkę odrzuciło.
norka1979
Posty: 6
Rejestracja: 1 lip 2016, o 23:31

Re: Zemsta odrzuconej kobiety..

Post autor: norka1979 » 2 lip 2019, o 22:01

dotykchwilii pisze:
22 cze 2019, o 10:22
To sie zapytaj dlaczego to zrobila.Wiele kobiet sobie nie zdaje sprawy ,ze robi swoim zachowaniem drugiej osobie złudną nadzieje.Sama tak miałam.Robila mi cholerna nadzieje przez kilkanaście miesięcy a teraz "zal dupy" ,że sie zakochałam i jest mi z tym cholernie ciężko i źle
Skąd ja to znam ... :(
Awatar użytkownika
Hanny
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 11 lip 2019, o 13:14

Re: Zemsta odrzuconej kobiety..

Post autor: Hanny » 11 lip 2019, o 13:30

A czy miala jakies prawne podstawy jego odrzucenia? Bo raczej nikt nie moze odrzucic wniosku bez formalnego uzasadnienia.
Awatar użytkownika
frick
super forma
super forma
Posty: 1734
Rejestracja: 7 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: Z moim Szkrabkiem ;)

Re: Zemsta odrzuconej kobiety..

Post autor: frick » 30 lip 2019, o 20:17

Whynot87 pisze:
27 cze 2019, o 09:21
dotykchwilii pisze:
22 cze 2019, o 10:38
15 lat!No to zwyczajnie zrobila po świńsku bez dwóch zdan.Ja tez mam w sobie "zemstę" duzo pisze do tej osoby po fakcie" żal za żalem 😊"ale to jedyne na co mnie stać.Kiedys sie zastanawiałam jak bardzo np trzeba kochać by odebrac sobie życie po odrzuceniu uczuć. :| Spotkało to moją sąsiadkę.
Kwestia nie tego jak mocno sie kocha tylko jak wrażliwym sie jest. Jaka jest nasza psychika i jak sobie z tym radzimy.
Zemsty z powodu odrzucenia hm chyba osobiście nie przeżyłam a moze tak jest, ale nie do konca jestem świadoma tego, że tak sie stalo:) Niewnikam :)
mozna ksiazke napisac o powodach, i bynajmniej nie jest to dlatego ze nie umie sie zyc bez takiej osoby, ale nie chce mi sie dzisiaj rozwijac.
Iza7
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 9 cze 2019, o 01:22

Re: Zemsta odrzuconej kobiety..

Post autor: Iza7 » 1 sie 2019, o 22:03

wojtek pisze:
22 cze 2019, o 00:18
czytając ostatnio w mediach o tragedii jaka rozegrała się podobno z zemsty za odrzucone uczucie, zastanawiam się czy w świecie lesbijek też ktoraś z was spotkała się w jakikolwiek sposób z zemstą kobiety, której uczucia odrzuciła? czy w naszym świecie to się zdarza? kobiety mszczą się za odrzucenie ich amorów?
mi się raz zdarzyło, że kobieta której uczuć nie chciałam przyjąć "zemściła" się na mnie, gdy przyszłam do niej załatwić pewna sprawę po około 6 miesiącach.. pracowała w urzędzie i nierozpatrzyła pozytywnie mojego podania, odrzucając je, choć od niej zależało, czy sprawa dla mnie będzie rozpatrzona pozytywnie czy nie. z uśmiechem na ustach je odrzucila.
Może jak z uśmiechem na ustach, to może to jednak były zaloty? :wink:

To chyba zależy od człowieka, nie od orientacji.
Jedna z moich Byłych próbowała - może nie "mścić się", ale utrudnić mi życie. Uniemożliwiłam Jej to i pokazałam, że w ten sposób utrudnia życie także sobie. Dłuższa historia.
Ale tak: zranione/odrzucone/opuszczone lesbijki też mogą chcieć się mścić lub zachować nieprofesjonalnie :wink:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Zemsta odrzuconej kobiety..

Post autor: ImaSumak » 2 sie 2019, o 11:38

Iza7 pisze:
1 sie 2019, o 22:03
wojtek pisze:
22 cze 2019, o 00:18
czytając ostatnio w mediach o tragedii jaka rozegrała się podobno z zemsty za odrzucone uczucie, zastanawiam się czy w świecie lesbijek też ktoraś z was spotkała się w jakikolwiek sposób z zemstą kobiety, której uczucia odrzuciła? czy w naszym świecie to się zdarza? kobiety mszczą się za odrzucenie ich amorów?
mi się raz zdarzyło, że kobieta której uczuć nie chciałam przyjąć "zemściła" się na mnie, gdy przyszłam do niej załatwić pewna sprawę po około 6 miesiącach.. pracowała w urzędzie i nierozpatrzyła pozytywnie mojego podania, odrzucając je, choć od niej zależało, czy sprawa dla mnie będzie rozpatrzona pozytywnie czy nie. z uśmiechem na ustach je odrzucila.
Może jak z uśmiechem na ustach, to może to jednak były zaloty? :wink:

To chyba zależy od człowieka, nie od orientacji.
Jedna z moich Byłych próbowała - może nie "mścić się", ale utrudnić mi życie. Uniemożliwiłam Jej to i pokazałam, że w ten sposób utrudnia życie także sobie. Dłuższa historia.
Ale tak: zranione/odrzucone/opuszczone lesbijki też mogą chcieć się mścić lub zachować nieprofesjonalnie :wink:
Izo, czy sugerujesz, że lesbijki to też ludzie?
Lubię kiedy kobieta...
Iza7
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 9 cze 2019, o 01:22

Re: Zemsta odrzuconej kobiety..

Post autor: Iza7 » 2 sie 2019, o 22:25

ImaSumak pisze:
2 sie 2019, o 11:38
Izo, czy sugerujesz, że lesbijki to też ludzie?
Yyyyy....a w życiu! Jak mogłam tak niejasno się wyrazić, że ktokolwiek mógł odebrać, że mogłabym choćby pomyśleć (a gdzie jeszcze sugerować!), że lesbijki to też ludzie! Posypuję głowę ziemią z doniczki (z powodu chwilowego braku popiołu pod ręką) :oops: :oops: :oops:

Czasami, ale tylko czasami(!) mają po prostu jakieś ludzkie zachowania :wink:
ODPOWIEDZ