Dziewczyna z uczelni

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
goofy
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2019, o 00:59

Dziewczyna z uczelni

Post autor: goofy » 23 cze 2019, o 01:22

Hej,
Mam pewien problem, który dotyczy dziewczyny z mojej uczelni. Wiem, że jest w 100% bi albo homo i tutaj pojawia się haczyk. Możliwe, że ma dziewczynę.A nawet jeśli nie ma to nie wiem jak do niej zagadać. Nie wiem czy ona mnie kojarzy bo chodzimy do różnych grup ale ostatnio przed zajęciami uśmiechnęła się do mnie podczas czekania w kolejce. Dwa dni później siedziałam ze znajomymi na ławce przed uczelnią gdy ona szła, czułam jej wzrok na sobie chociaż postanowiłam, że nie spojrzę na nią i przegrałam. Patrzyła na mnie tak jak zakładałam. Lecz nie wiem czy po prostu zrobiła tak bo po prostu jest mila? Moje umiejętności stalkowania :lol: doprowadziły mnie do momentu, w którym nie potrafię określić czy ma dziewczynę czy nie. I nie wiem co mam robić, czy spróbować jakoś z nią pogadać i jak to zrobić tak żeby się nie wystraszyła bo nie mamy ze sobą żadnych tematów a ludzie nie są tak otwarci na jakieś przypadkowe rozmowy czy sobie odpuścić bo może mieć dziewczynę?
Awatar użytkownika
ronnielong
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 28
Rejestracja: 26 sie 2014, o 10:48

Re: Dziewczyna z uczelni

Post autor: ronnielong » 23 cze 2019, o 15:55

Może po prostu następnym razem zamiast mierzyć się na wzrok, kiedy będzie w pobliżu powiedz zwykłe "cześć". :?: A z czasem, któraś z was po kolejnym przywitaniu odważy się pociągnąć rozmowę. :D
I tyle :cool:
goofy
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2019, o 00:59

Re: Dziewczyna z uczelni

Post autor: goofy » 24 cze 2019, o 18:12

To bylby dobry pomysl gdyby nie fakt, że chodzę wszędzie ze znajomymi i wiedzą, że jej nie znam a o mojej orientacji również nie wiedzą więc nie wiem jak to rozwiązać. Widzę to, że mnie obczaja ale jak dłużej wymienimy spojrzenia to nie wiemy co robić. :|
Awatar użytkownika
ronnielong
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 28
Rejestracja: 26 sie 2014, o 10:48

Re: Dziewczyna z uczelni

Post autor: ronnielong » 24 cze 2019, o 21:48

Oni nie znają Twojej orientacji, a w zwyczajnym świecie hetero, uwaga, ale ludzie mówią sobie "cześć" nie tylko do osób odmiennej płci, więc zwykłe "cześć" w żaden sposób Cię nie zdemaskuje.

Wrzuć na luz, bo najgorsze są niewykorzystane szanse i nie rób problemu tam, gdzie go nie ma. :D Serio. 8)
Zachowuj się normalnie, bo sama podświadomie wywołujesz w sobie irracjonalny strach nie wiadomo przed czym,a zapewniam Cię, że nikt nie postrzega tego w taki sposób jak Ty. Jeśli Ci rzeczywiście zależy, to działaj, bo szkoda życia!

Jak znajomi będą zaskoczeni tym, że na powitanie mówi się "cześć", to obrócisz to w żart, powiesz cokolwiek, a najpewniej przejdzie to obok nich, bo sądzę, że mają lepsze rzeczy do rozważania, niż to z kim się witasz, a z kim nie.

Powiedz i już, nie ubędzie Ci nic od tego. :czerwononosyrenifer:
goofy
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2019, o 00:59

Re: Dziewczyna z uczelni

Post autor: goofy » 27 cze 2019, o 00:41

Nic mi nie ubędzie, wiem to ale rok akademicki się kończy, a ja nie chcę stać w miejscu. Wiem jak się nazywa i zastanawiam się czy dobrym pomysłem będzie, żeby napisać coś do niej. To zwykłe „cześć” a później zobaczyć jak sytuacja się rozwinie?
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Dziewczyna z uczelni

Post autor: jasandra » 27 cze 2019, o 01:56

goofy pisze:
27 cze 2019, o 00:41
Nic mi nie ubędzie, wiem to ale rok akademicki się kończy, a ja nie chcę stać w miejscu. Wiem jak się nazywa i zastanawiam się czy dobrym pomysłem będzie, żeby napisać coś do niej. To zwykłe „cześć” a później zobaczyć jak sytuacja się rozwinie?
Słuchaj, raz pisałam do jakiejś laski trzy razy, w różnych odstępach czasowych, stalkując jej profil intensywnie - ostatecznie nic z tego nie wyszło, a moje nadzieję legły w gruzach, gdy wyszła za mąż (choć ostatnio się rozwiodła) i okazała się bardzo hetero, ale mamy fajny wirtualny kontakt.
Raz też laska z uczelni skomentowała coś na Facebooku, weszłam na jej tęczowy profil, stwierdziłam że jest bardzo ładna, napisałam "taka jesteś tęczowa, aż dziw, że się nie spotkałyśmy", dodałam ją do znajomych i prawie się spotkałyśmy na kawę. Prawie, bo ona wtedy miała sesję i była bardzo zajęta, a ja niedługo potem wyjechałam z miasta. Już mnie wyrzuciła ze znajomych (bo nigdy się nie spotkałyśmy), ale było mi miło, że prawie udało mi się umówić na randkę ;).

Więc go for it. Raz się żyje
goofy
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2019, o 00:59

Re: Dziewczyna z uczelni

Post autor: goofy » 28 cze 2019, o 14:01

Tak wiem, ale najbardziej czego boję się z jej strony to tego, że nawet nie odpisze. Jak już mam stawiać wszystko na jedną kartę to budzi się we mnie strach i wydaję mi się, że źle zrobię, że np jak do niej napiszę to później będzie dziwnie na mnie patrzyć albo coś w tym stylu. Wiem, że kontakty międzyludzkie są społecznie akceptowalne między osobami tej samej płci, ale i tak mam stresa :D :lol:
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Dziewczyna z uczelni

Post autor: biedronca » 28 cze 2019, o 14:09

Oj nie nakręcaj się tak. Zaproponuj jej zwykłe spotkanie. Jak się nie zgodzi, albo nie odpisze, to przynajmniej będziesz wiedziała, że nie jest zainteresowana i zajmiesz się czymś / kimś innym. A jak się zgodzi to też nie taka wielka sprawa. Może coś z tego wyjdzie, a może nie wyjdzie.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Dziewczyna z uczelni

Post autor: wojtek » 28 cze 2019, o 15:03

goofy pisze:
28 cze 2019, o 14:01
jak już mam stawiać wszystko na jedną kartę
stawiać wszystko na jedną kartę???? :shock: to tylko CZEŚĆ, JAK SIĘ MASZ, a nie ryzykowanie życia, zdrowia, czy całego majątku stawiając na czerwone w rosyjskiej ruletce :roll: jak ty się tak boisz to co ty chcesz z nią robić? bo wiesz, jak niedaj boże ci odpisze, to może będziesz musiała też z nią rozmawiać... :roll: i co wtedy? dźwigniesz to? :wink: :P aha i co się obchodzi czy ma dziewczynę? nie znasz jej i nie mysl że po CZEŚĆ, JAK SIĘ MASZ zostaniesz w 3 dni jej dziewczyną! chyba nie jesteś aż tak na nią napalona?
goofy
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2019, o 00:59

Re: Dziewczyna z uczelni

Post autor: goofy » 28 cze 2019, o 15:34

Oczywiście, że nie. Po prostu potrzebuję porady i opinii innych bo nie jestem osobą, która jest jakaś bardzo pewna siebie i z trudem wyjdzie ze mnie chociażby zwykle „cześć” albo nawet napisanie do niej. Wiem, że w 3 dni nie zostanie moją dziewczyną bo wiem ze najpierw trzeba się poznać i zobaczyć czy w ogóle potrafimy ze sobą rozmawiać bo równie dobrze mój zachwyt nad jej osobą może się wypalić jak nawiążę z nią kontakt. Plus dziękuję wszystkim za odpowiedzi bo dodaliście mi teochę odwagi do zrobienia jakiegoś kroku :wink: :D
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Dziewczyna z uczelni

Post autor: wojtek » 28 cze 2019, o 15:49

zawsze możesz poderwać kogoś bardziej dostępnego. i kogoś kogo już znasz. tak będzie łatwiej i bezpieczniej.
Awatar użytkownika
ronnielong
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 28
Rejestracja: 26 sie 2014, o 10:48

Re: Dziewczyna z uczelni

Post autor: ronnielong » 28 cze 2019, o 17:36

To zaproś ją do znajomych na fejsie, o ile masz tam swoje zdjęcie i będzie wiedziała, że Ty to Ty. Jeżeli ona też coś tam teges, to może napisze pierwsza. Jeżeli nie i idziemy w taktykę stalkerskiego podrywu, to wybadaj wcześniej na jakim jest kierunku i roku, a następnie zapytaj neutralnie o coś związanego z uczelnią. :cool:
Awatar użytkownika
Quartz
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 45
Rejestracja: 1 lip 2019, o 14:34

Re: Dziewczyna z uczelni

Post autor: Quartz » 1 lip 2019, o 14:53

A na swoim profilu na fejsie nie ma informacji o zwiazku?
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Dziewczyna z uczelni

Post autor: jasandra » 1 lip 2019, o 15:15

Quartz pisze:
1 lip 2019, o 14:53
A na swoim profilu na fejsie nie ma informacji o zwiazku?
Chyba bardzo mało osób zamieszcza taką informację :D. Niezależnie od orientacji...
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Dziewczyna z uczelni

Post autor: jasandra » 1 lip 2019, o 15:16

Prędzej sprawdzałabym po zdjęciach, ale można sobie baaardzo dużo dopowiedzieć.
Zresztą, jeśli się nie ma kogoś w znajomych, to zazwyczaj niewiele można zobaczyć. Ustawienia prywatności.
Awatar użytkownika
half_serious
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 111
Rejestracja: 12 cze 2016, o 01:49
Lokalizacja: Katowice

Re: Dziewczyna z uczelni

Post autor: half_serious » 6 lip 2019, o 11:08

Prześlij mi link do jej fb. Zapytam czy ma dziewczynę :cool: Jeśli napisze, że nie to zapytam jakie filmy lubi i kiedy ma wolny wieczór, i dam Ci znać gdzie masz przyjść 8) Deal? :D
Oprócz błękitnego nieba... 8) https://youtu.be/3FQK5gxpqfQ
jakikwiatek
Posty: 6
Rejestracja: 12 maja 2011, o 19:54

Re: Dziewczyna z uczelni

Post autor: jakikwiatek » 6 lip 2019, o 21:31

:pilka:
Awatar użytkownika
Hanny
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 11 lip 2019, o 13:14

Re: Dziewczyna z uczelni

Post autor: Hanny » 11 lip 2019, o 13:29

Zapros do znajomych, przejrzyj z kim ma zdjecia, czy te osoby regularnie z nia gadaja na jej profilu etc. :D
ODPOWIEDZ