Pociągają mnie tylko męskie dziewczyny

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
ollayah
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2019, o 00:01

Pociągają mnie tylko męskie dziewczyny

Post autor: ollayah » 15 wrz 2019, o 00:06

Hej. Otóż... Jestem 19-letnią dziewczyną i pociągają mnie tylko męskie typy dziewczyn. Nie wiem czy mogę określić się jako osobę homo dlatego proszę Was o radę. Zdaję sobie sprawę z tego że każdy ma swój własny typ, że niektóre lesbijki wolą kobiece, inne męskie, niektóre lubią obydwa typy, ale mnie pociągają raczej tylko męskie dziewczyny, po prostu szaleję z nimi. No i tak się właśnie zastanawiam... Niby określam się jako lesbijkę, ale pociągają mnie tylko imitacje chłopców co dla wielu lesbijek jest nielogiczne. Z drugiej strony dla takiej dziewczyny która jeszcze naprawdę strasznie mi się spodoba jestem w stanie zostawić każdego faceta ponieważ myśl o tym że wygląda jak chłopak, a jest dziewczyną mega mnie nakręca. No bo czy może być coś bardziej uroczego niż tomboy, kobieta w typie butch? Każdy chłopak dla mnie się chowa przy takiej kobiecie. No i chcę prosić Was o radę, czy według was jestem lesbijką?
Awatar użytkownika
TuriRuri
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 645
Rejestracja: 17 paź 2014, o 15:54

Re: Pociągają mnie tylko męskie dziewczyny

Post autor: TuriRuri » 15 wrz 2019, o 08:45

ollayah pisze:
15 wrz 2019, o 00:06
Z drugiej strony dla takiej dziewczyny która jeszcze naprawdę strasznie mi się spodoba jestem w stanie zostawić każdego faceta
I zagadka się sama rozwiązała... nie, nie jesteś lesbijka bo takowe w związki z facetami nie wchodzą 8) Co najwyżej jesteś biseksualna... :roll:
I don't know when exactly that UFO landed & dumped all these stupid people, but they apparently aren't coming back for them.
marijjqa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 8 maja 2019, o 22:11

Re: Pociągają mnie tylko męskie dziewczyny

Post autor: marijjqa » 24 wrz 2019, o 21:00

TuriRuri pisze:
15 wrz 2019, o 08:45
ollayah pisze:
15 wrz 2019, o 00:06
Z drugiej strony dla takiej dziewczyny która jeszcze naprawdę strasznie mi się spodoba jestem w stanie zostawić każdego faceta
I zagadka się sama rozwiązała... nie, nie jesteś lesbijka bo takowe w związki z facetami nie wchodzą 8) Co najwyżej jesteś biseksualna... :roll:

TuriRuri jak zawsze w pogotowiu :D
Awatar użytkownika
Hanny
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 11 lip 2019, o 13:14

Re: Pociągają mnie tylko męskie dziewczyny

Post autor: Hanny » 1 paź 2019, o 13:37

Jeżeli kręcą cie i faceci i meskie kobiety to na pewno jestes bi, ale to nic specjalnego - ot, masz swoje preferencje i rzeczy ktore cie nakręcają. nic unikatowego. Znajdz sobie jakąś dziewczyne w swoim typie i sprobuj bo czemu nie.
ODPOWIEDZ