Jak się dowiedzieć czy mogą interesować ją kobiety?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
wisienkaaa
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2019, o 23:40

Jak się dowiedzieć czy mogą interesować ją kobiety?

Post autor: wisienkaaa » 17 wrz 2019, o 00:14

Cześć dziewczyny! Jakie macie sposoby na upewnienie się/sprawdzenie czy dana kobieta jest lesbijką czy nie jest? Jeśli przy tym wygląda kobieco?
Nigdy nie sądziłam, ze spotka mnie taka sytuacja,a jednak. Pracujemy w jednej firmie, co utrudnia trochę, bo jednak nie mogę sobie pozwolić na taką pełną otwartość. Niestety, pierwsze spojrzenie i z mojej strony totalny strzał pioruna, mimo, że swoje lata już jakieś tam mam i nie zmieniam co chwila obiektów zainteresowań. Pierwszy raz pomyślałam, ze może być homo po tym, jak na mnie spojrzała pierwszy raz, coś w rodzaju jakby poznała kogos znajomego, a znac na pewno nigdy się nie poznałyśmy. Później przejrzałam portale społecznościowe, ma polubione kilka "naszych" stron, ale to nie wyrocznia. W pracy mam wrazenie ze patrzy, na pewno sie szczerze uśmiecha, ale to nadal zaden pewnik, może jest po prostu miła. Zagadałam przez komunikator - wszystko super miło, ale sama kolejnej rozmowy nie podjęła i to już mnie totalnie zbiło z tropu. Pracujemy w innych działach więc rzadko na siebie "wpadamy", no bo ile razy można chodzić do kuchni parzyć herbatę? :D Ja już ten limit przekroczyłam :D
Jak zadziałać? Tylko kwestia tego, ze to jednak praca, muszę to zrobić z wyczuciem, poza tym ona wygląda na ciut nieśmiałą. Zaproszenie gdzieś od razu wyjdzie słabo, a zadnych wyjść firmowych nie mamy.
Awatar użytkownika
Hederath
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2019, o 22:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak się dowiedzieć czy mogą interesować ją kobiety?

Post autor: Hederath » 17 wrz 2019, o 10:01

Jeżeli nie jesteś typem osoby, która podejdzie i zapyta wprost, to proponuję metodę małych kroków.
Ludzie w pracy mają to do siebie, że rozmawiają ze sobą o byle pierdołach, więc dobrze by było od tego zacząć, takie krótkie rozmowy powinny w jakimś stopniu pomóc rozwiać wątpliwości.
Możesz również poczekać aż skończy pracę, zaparkować niedaleko wyjścia, wcześniej zaopatrzyć się w niezbędny zestaw tj. sznur, mocna szara taśma, ewentualnie worek na ziemniaki (tylko tutaj pamiętaj o zrobieniu dziur, co by się tlen przedostawał), porwać ją i w ten sposób spędzić miło 2 tygodnie, czy ile Ci tam urlopu przysługuje - ten sposób gwarantuje 100% skuteczności.
Awatar użytkownika
Hanny
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 11 lip 2019, o 13:14

Re: Jak się dowiedzieć czy mogą interesować ją kobiety?

Post autor: Hanny » 1 paź 2019, o 13:41

Moje doswiadczenie nakazywaloby sądzic, że jeżeli jej social media nie wskazuja mocno na bycie les to raczej nie jest les. I nie mowie o lajkowaniu jakis lesbijskich profilow, ale takie osoby raczej dosc często udostępniaja treści mogące nakierować wprawne oko na to że nimi są.
its_my_life
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2018, o 19:05

Re: Jak się dowiedzieć czy mogą interesować ją kobiety?

Post autor: its_my_life » 3 paź 2019, o 23:46

Niestety się nie zgodzę. Nie każdy chce się ujawniać tak szerokiemu gronu, jestem tego żywym przykładem. Sądzę, że w pewnym sensie to błąd bo mogła mnie ominąć na przykład taka relacja w pracy, też mijam jedną kobietę z innego działu, ohh jaka ona piękna.. z tego co wiem, ma dziecko i faceta, ale nawet gdyby, nie domyśliła by się mojej orientacji zaglądając w moje social media.
marijjqa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 8 maja 2019, o 22:11

Re: Jak się dowiedzieć czy mogą interesować ją kobiety?

Post autor: marijjqa » 4 paź 2019, o 12:29

To ze ma meza i dziecko nie moze jej skreslac z tego.. ze moze ja tez pociagac inna kobieta ;)
its_my_life
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2018, o 19:05

Re: Jak się dowiedzieć czy mogą interesować ją kobiety?

Post autor: its_my_life » 4 paź 2019, o 22:27

Być może, ale osobiście nie chciałabym się znaleźć między wódką, a zakąską i wtrącać się w czyjeś poukładane życie.
marijjqa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 8 maja 2019, o 22:11

Re: Jak się dowiedzieć czy mogą interesować ją kobiety?

Post autor: marijjqa » 5 paź 2019, o 07:22

Moglabys co najwyzej pomoc.. wierz mi.. w niektorych sytuacjach :wink:
ODPOWIEDZ