Brak nam wspólnych znajomych

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Poznamynakaweit
Posty: 2
Rejestracja: 8 gru 2019, o 01:31

Brak nam wspólnych znajomych

Post autor: Poznamynakaweit » 8 gru 2019, o 01:59

Dziewczyny.. Tak naprawdę przestałam się udzielać w jakiekolwiek społeczności przez pewne wydarzenie msciwej osoby z naszej branży, ale mniejsza.. Czy któraś z was miała taki problem jak brak znajomych w związku? Mam znajomych dobrych od kilku lat ale jesteśmy tak rozrzucone po Polsce że zwyczajnie nie możemy się sobą cieszyć więcej niż kilka godzin na miesiące.. Ostatnio mamy takie przykre odczucie z moją partnerka, że nie mamy znajomych. Trochę nas to gryzie bo nachodzi nas ochota spędzić niedzielę z jakąś fajną para, wyjść i spędzić miło czas. Wiadomo że potrafimy razem się cieszyć swoim towarzystwem ale to nie jest normalne że nie mamy na miejscu bliższych znajomych. Nie jesteśmy patologia, ani nie jesteśmy jakieś fałszywe czy też nudne, samolubne.. Sama nie wiem a wy co o tym sądzicie?
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Brak nam wspólnych znajomych

Post autor: dobranocka14 » 8 gru 2019, o 03:31

Poznamynakaweit pisze:
8 gru 2019, o 01:59
Dziewczyny.. Tak naprawdę przestałam się udzielać w jakiekolwiek społeczności przez pewne wydarzenie msciwej osoby z naszej branży, ale mniejsza.. Czy któraś z was miała taki problem jak brak znajomych w związku? Mam znajomych dobrych od kilku lat ale jesteśmy tak rozrzucone po Polsce że zwyczajnie nie możemy się sobą cieszyć więcej niż kilka godzin na miesiące.. Ostatnio mamy takie przykre odczucie z moją partnerka, że nie mamy znajomych. Trochę nas to gryzie bo nachodzi nas ochota spędzić niedzielę z jakąś fajną para, wyjść i spędzić miło czas. Wiadomo że potrafimy razem się cieszyć swoim towarzystwem ale to nie jest normalne że nie mamy na miejscu bliższych znajomych. Nie jesteśmy patologia, ani nie jesteśmy jakieś fałszywe czy też nudne, samolubne.. Sama nie wiem a wy co o tym sądzicie?
Spróbujcie poznać inne osoby przez Internet. Może tu - w ogłoszeniach albo zaproponujcie jakieś spotkanie w swoim regoonie.
Poznamynakaweit
Posty: 2
Rejestracja: 8 gru 2019, o 01:31

Re: Brak nam wspólnych znajomych

Post autor: Poznamynakaweit » 8 gru 2019, o 14:03

Pisalysmy ale najczęściej się odzywaja dziewczyny, które są tylko przejazdem to nawet nie idzie nawiązać głębszej znajomości
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Brak nam wspólnych znajomych

Post autor: dobranocka14 » 8 gru 2019, o 20:09

Poznamynakaweit pisze:
8 gru 2019, o 14:03
Pisalysmy ale najczęściej się odzywaja dziewczyny, które są tylko przejazdem to nawet nie idzie nawiązać głębszej znajomości
Może zawężacie za bardzo teren "poszukiwań"?
Trudnesprawy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 89
Rejestracja: 18 lis 2019, o 19:47

Re: Brak nam wspólnych znajomych

Post autor: Trudnesprawy » 8 gru 2019, o 20:24

Ja jestem tu miesiąc chyba i z nikim się nie umowiłam choc jestem z Wawy. Po 1 mailu zawsze cisza (dodam, ze nawet foty nie zdążam wysłać, więc nie o to chodzi). A na "konkurencyjnym " portalu same ogloszenia typu:"Wyliże ci cipe", "szukam suki"...Załamka...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Brak nam wspólnych znajomych

Post autor: dobranocka14 » 8 gru 2019, o 20:47

Trudnesprawy pisze:
8 gru 2019, o 20:24
Ja jestem tu miesiąc chyba i z nikim się nie umowiłam choc jestem z Wawy. Po 1 mailu zawsze cisza (dodam, ze nawet foty nie zdążam wysłać, więc nie o to chodzi). A na "konkurencyjnym " portalu same ogloszenia typu:"Wyliże ci cipe", "szukam suki"...Załamka...
Jeśli dobrze rozumiem, dziewczyny szukają koleżanek do wspólnego spędzenia czasu, od czasu do czasu :))) a nie do romansu więc teoretycznie powinno być łatwiej.
Ja z kol. z forum poznałam się przez spotkania regionalne.
Trudnesprawy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 89
Rejestracja: 18 lis 2019, o 19:47

Re: Brak nam wspólnych znajomych

Post autor: Trudnesprawy » 8 gru 2019, o 20:51

Ja szukam kogokolwiek, bo ciężko precyzować bez poznania na żywo. Koleżanek też ale niestety...
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Brak nam wspólnych znajomych

Post autor: Zaufacodnowa » 8 gru 2019, o 20:57

Trudnesprawy pisze:
8 gru 2019, o 20:51
Ja szukam kogokolwiek, bo ciężko precyzować bez poznania na żywo. Koleżanek też ale niestety...
No to napisz do autorki prywatnie. Może się zaprzyjaznusz z dziewczynami i nawiazesz z nimi fajna przyjaźń. A kto wie może dzięki temu poznasz kogoś dla siebie :-)
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Trudnesprawy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 89
Rejestracja: 18 lis 2019, o 19:47

Re: Brak nam wspólnych znajomych

Post autor: Trudnesprawy » 8 gru 2019, o 21:28

Wolę między pary się nie pakować:)
Awatar użytkownika
awfulme1967
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 114
Rejestracja: 3 lis 2019, o 20:51

Re: Brak nam wspólnych znajomych

Post autor: awfulme1967 » 9 gru 2019, o 14:37

Trudnesprawy pisze:
8 gru 2019, o 20:24
Ja jestem tu miesiąc chyba i z nikim się nie umowiłam choc jestem z Wawy. Po 1 mailu zawsze cisza (dodam, ze nawet foty nie zdążam wysłać, więc nie o to chodzi). A na "konkurencyjnym " portalu same ogloszenia typu:"Wyliże ci cipe", "szukam suki"...Załamka...
Oj moge tylko potwierdzic. Ja ani młoda ani ładna ani wolna i jasno stawiam sprawe. Pogadac chce ino. A i tak niektore prozycje z nóg zwalają. A co Wam młode i zgrabne proponuja to wole nie pytać. Nawet kogoś do wymiany kilku najzwyklejszych babskich plotek znaleźć nie sposob. Trudno. Pogadam z lustrem. Ono jedno mnie rozumie.
Biegłam jakiś czas za Wami. Teraz zawracam. Popatrze kto pobiegnie za mną
Okocim
Posty: 5
Rejestracja: 10 wrz 2019, o 22:07

Re: Brak nam wspólnych znajomych

Post autor: Okocim » 10 gru 2019, o 17:14

Oj moja droga tutaj będzie Tobie bardzo trudno.. wiele kobiet jak wspomniała kolezanka nie chce się wplatywac w tego typu znajomosci ale skoro Jesteś spełniona w miłości to po co Wam towarzystwo??nie dość że nie mieszkacie Razem to postarajcie się zamieszkać razem wtedy zobaczysz wszytsko się zmieni😉Masz dobrych znajomych wiec hmm.. a co do kwestii ukrywania się?? przecież całe życie tego nie będziesz robić prawda?
Pozdraiwam
slonecznie12
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 4 sie 2019, o 14:58

Re: Brak nam wspólnych znajomych

Post autor: slonecznie12 » 10 gru 2019, o 18:06

Po co wam znajomi jak macie siebie:) chyba wam nie potrzebne to..bo osoby 3 psuja wszystko.. Moja koleżanka miala taka sytuacje ze poznaly pare to jedna zdradzila druga z tamta:\\\
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Brak nam wspólnych znajomych

Post autor: osiol » 10 gru 2019, o 19:59

Ta, najlepiej zamknąć partnerkę w złotej klatce, niech nie ma kontaktu z nikim, bo z każdym można zdradzić. Przyjaciele, znajomi bliżsi i dalsi, są niezbędni w zdrowym związku - moim zdaniem.

Poznamynakaweit - a myślałyście o tym, żeby nie zamykać się na opcję: znajome les-pary? My w gronie tych najbliższych znajomych mamy zróżnicowane towarzystwo: pary i osoby hetero, pary i osoby homo i nie widzę różnicy czy spotykamy się na kawę z Ewą i Jackiem czy Kasią i Zosią. Ja mam trochę inny problem, czyli - wszyscy znajomi to "nasi" znajomi, bo albo poznawałyśmy ludzi wspólnie, albo siłą rzeczy w ciągu tych wspólnych lat stali się wspólni. Moja dziewczyna ma koleżankę, która nie stała się wspólna, bo ja za nią zwyczajnie nie przepadam. I to jest fajna odskocznia dla mojej dziewczyny, której czasem jej zazdroszczę ;)
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Brak nam wspólnych znajomych

Post autor: marinnaWR » 11 gru 2019, o 21:23

Fajnym punktem zaczepienia są spotkania w celu realizacji hobby. Np regionalne spotkania z dziewczynami lubiącymi ping-ponga, badmintona, planszówki, kino, teatr...do wyboru do koloru. Możecie dołączyć do spotkania organizowanego przez kogoś, lub same zorganizować spotkanie. Szukajcie ogłoszeń o fajnych szkoleniach. Ogłoście, że chcecie pojechać na jakąś ciekawą miejscówkę nad jeziorem i czy są chętne.
To wszystko o czym piszę, to sprawdzone osobiście metody na powiększanie grona znajomych. To działa, choć wymaga wysiłku.
Natalka88
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 11 wrz 2013, o 21:31

Re: Brak nam wspólnych znajomych

Post autor: Natalka88 » 14 gru 2019, o 06:48

witam z tymi znajomymi to ciezko .Ludzie sa tak zapatrzeni w siebie ze cudem jest poznac szczerych fajnych miłych ludzi .Ja od lat próbuje ,ale juz zrezygnowałam na tych portalach siedza bardzo dziwne osobowości. Ale wiec ze cie w pełni rozumiem .
wesolaemotka
Posty: 1
Rejestracja: 8 gru 2019, o 18:20

Re: Brak nam wspólnych znajomych

Post autor: wesolaemotka » 15 gru 2019, o 18:54

Też mamy ze swoją ten sam problem..
Nie mam pomysłu gdzie można poznać jakąś parę a na kk próbowałam i niestety.. każdy szuka czegoś innego :?
Ananasik
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 21 gru 2019, o 13:30

Re: Brak nam wspólnych znajomych

Post autor: Ananasik » 26 gru 2019, o 09:53

A przed związkiem mialiście swoje życia ? Związek niczego nie zmienia. Każda z was napewno miała jakieś koleżanki,które zapewne odsunęsła na rzecz swojej lubej.
Niemamowy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 23 paź 2019, o 21:59

Re: Brak nam wspólnych znajomych

Post autor: Niemamowy » 26 gru 2019, o 13:35

Tu już jakieś 10 osób napisało, że szukają znajomych - no to może już napiście do siebie, nie? :)
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Brak nam wspólnych znajomych

Post autor: marinnaWR » 26 gru 2019, o 19:25

Niemamowy pisze:
26 gru 2019, o 13:35
Tu już jakieś 10 osób napisało, że szukają znajomych - no to może już napiście do siebie, nie? :)
:ok:
april2828
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 29 paź 2016, o 23:53

Re: Brak nam wspólnych znajomych

Post autor: april2828 » 1 sty 2020, o 22:43

Jeśli dalej szukasz znajomych w Warszawie to chętnie nawiąże znajomość ,na priv, pozdrawiam
ODPOWIEDZ