Jaka orientacja

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Gucio69
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2019, o 20:12

Jaka orientacja

Post autor: Gucio69 » 5 sty 2020, o 23:40

Cześć ☺️
Pisze na tym forum ponieważ uważam ze wy udzielicie mi najlepszej odpowiedzi 🙂 sprawa dotyczy mojej orientacji. A właściwie o ustalenie jaka posiadam. Jako nastolatka uważałam się za les, potem za bi. Jednak tak naprawdę nigdy nie zwracałam na żadna z płci. Był także moment ze byłam bardzo blisko z moja przyjaciółka. Przytulanie się,trzymanie za rece, duża zazdrość o jej nowego chłopaka,jednak nie wyobrażałam sobie pocałunku czy związku z nią. Teraz mam chłopaka. Jestem z nim już 1,5 roku i jest to mój pierwszy związek. W łóżku układa się nam bardzo dobrze, niczego nie robię na sile, wręcz przeciwnie. Jednak za kobietami oglądam się bardzo często. Na pewno duuuzo częściej niż za facetami. Tez ciężko jest mi sobie wyobrazic związek z innym mężczyzna. Jednak może jest to kwestia przywiązania i tego ze na kogoś innego nie jestem w stanie spojrzeć tak samo. W życiu nie miałam jednak żadnego kontaktu seksualnego z kobieta,jednak odczuwałam lekki pociąg fizyczny do mojej przyjaciółki, jednak był on znacznie mniejszy niż do mojego chłopaka. Wiec jak uważacie.... jestem biseksualna czy jednak hetero z lekkimi skłonnościami do biseksualizmu?
markaro69
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 21:10

Re: Jaka orientacja

Post autor: markaro69 » 15 sty 2020, o 21:56

Poczytaj o skłonnościach homoromantycznych. Oprócz seksualizmu mamy w sobie jeszcze głęboko osadzony emocjonalny romantyzm :)
ODPOWIEDZ