Tez macie pecha do kobiet?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Liscew
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 26 gru 2019, o 11:05

Re: Tez macie pecha do kobiet?

Post autor: Liscew » 18 sty 2020, o 17:42

Zle zrozumialyscie moj post:) mi chodzilo czy to normalne jak kobieta szuka zwiazku ale bez nacisku wskakuje kazdej do łóżka. Ale widze ze u was to normalne. Najpierw patrzycie jaka w łóżku a potem sie wybiera ktora najlepsza .zero szacunku
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tez macie pecha do kobiet?

Post autor: ImaSumak » 18 sty 2020, o 17:55

Liscew pisze:
18 sty 2020, o 17:42
Zle zrozumialyscie moj post:) mi chodzilo czy to normalne jak kobieta szuka zwiazku ale bez nacisku wskakuje kazdej do łóżka. Ale widze ze u was to normalne. Najpierw patrzycie jaka w łóżku a potem sie wybiera ktora najlepsza .zero szacunku
Ja się wygłupiam.
Są różne typy zachowań i ja nie byłabym taka szybka do oceny co jest normalne, a co nie. Staraj się otaczać ludźmi o podobnych wartościach jak Ty, bardziej się wtedy odnajdziesz.
Lubię kiedy kobieta...
wild_endorphine
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 161
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 19:08

Re: Tez macie pecha do kobiet?

Post autor: wild_endorphine » 18 sty 2020, o 18:05

ImaSumak pisze:
18 sty 2020, o 17:31
wild_endorphine pisze:
18 sty 2020, o 17:16
IMHO spotkanie w realu to nie jest deklaracja niczego, więc można się spotykać z 3, 5 czy 100 osobami. Co do propozycji seksu, to też nie jest nic dziwnego, ludzie mają różne potrzeby, różne libido i nie zawsze od razu szukają miłości po grobową deskę (zwłaszcza znają się wcześniej tylko internetowo) - dla tego jest to propozycja, że można ją odrzucić jak Ci nie pasuje. Sorry, ale ja kiedy z kimś piszę, to nie zakładam, że jest to osoba do potencjalnego związku, bo moim zdaniem tak się nie da, tylko potencjalna ZNAJOMOŚĆ, a w co się ona potem przerodzi to już kto wie. Taka kolej rzeczy wydaje mi się bardziej naturalna i nie trąca desperacją.
Oh nie! Czyli że dopuszczasz, że kobieta/dziewczyna ma prawo do "rozwiązłego" życia seksualnego? Czy to godne?
Przecież porządna dziewczyna czy kobieta powinna od pierwszego napisania dbać o rodzący się zwiazek, nie zdradzać swej wybranki z innymi korespondentkami i być może już na pierwszym spotkaniu rozwazyć zareczyny, a przy drugim kto się do kogo wprowadza.
Ależ oczywiście :) Rozwiązłe, nie-rozwiązłe, byle z głową i bezpiecznie (nie chodźcie dziewczyny z nikim do łóżka bez badań - pamiętajcie, że jesteśmy jako lesbijki bezbronne bez opcji kondom). Poza tym uważam, że czas już przestać udawać, że kobieca seksualność nie istnieje. Tak, kobieta może pójść z kimś do łóżka dla obustronnej przyjemności, niekoniecznie w celu prokreacji albo deklaracji dozgonnej miłości :) J*ebać stereotypy niewinnych, bezbronnych dziewczynek, fałszywą pruderyjność i stare filmy do wdż-tu. Kurła to jest temat rzeka, więc ja już może lepiej skończę zanim zacznę :D
Ananasik
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 21 gru 2019, o 13:30

Re: Tez macie pecha do kobiet?

Post autor: Ananasik » 18 sty 2020, o 18:13

OldSheWolf pisze:
17 sty 2020, o 14:00
Liscew pisze:
17 sty 2020, o 07:25
Nie bolalo zacofana haha
Co jest lisie cewnikowany w ząbek czesany lubisz ludzi obrażać? Wsadź sobie te swoje. Liscie_w dupe głęboko zanim sie przyspawasz znowu do klawiatury...
cewnikowany :D :D :D
ODPOWIEDZ