Dziewictwo czy jego brak?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Dziewictwo czy jego brak?

Post autor: dobranocka14 » 14 lut 2020, o 09:04

zadowolonaja123 pisze:
13 lut 2020, o 20:16
Na szczęście nie Ty będziesz decydowała co ja mogę i chcę napisać. Nie pasuje- nie czytaj i nie pouczaj. Może lepiej zastanów się nad swoją wypowiedzią a propo drzewa z d....
Aa rozumiem. Ty możesz komentować, zwracać uwagę, pisać o wytykaniu paluchami i radzić wyjście na świeże powietrze po czym ... piszesz dokładnie to samo co ja, żeby nie karmić trolla.
Ogarnij rzeczywistość bo coś Ci się miesza i zastosuj się do własnej rady - nie czytaj, nie komentuj, nie pouczaj.
O to co masz na myśli pisząc o drzewie z d ... nawet nie pytam :roll:
zadowolonaja123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2019, o 10:45

Re: Dziewictwo czy jego brak?

Post autor: zadowolonaja123 » 14 lut 2020, o 09:25

Weź nie bądź przykra. To, że mamy swoje zdanie, różne, nie oznacza, że możesz mnie obrażać. W swoim komentarzu prosiłam o to żeby dziewczyny z góry nie zakładały, że Autorka posta robi sobie jaja i zmyśla historię. Oraz żeby nie drwily, bo na przyszłość ktoś kto bedzie potrzebował porady, po prostu nie zechce napisać. Co to zmienia, że Ty napisałaś i ja napisałam, że troll? Co Cię tak boli?
zadowolonaja123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2019, o 10:45

Re: Dziewictwo czy jego brak?

Post autor: zadowolonaja123 » 14 lut 2020, o 09:48

W sumie to te przepychanki słowne są nie na miejscu, tym bardziej pod tym tematem. Dlatego Dobranocka 14 zmieniam front, a w dniu dzisiejszym życzę Tobie samych serdecznych słów i czynów ze strony innych. A jeżeli jednak bedziesz chciała się ze mną poklocic, to zapraszam prywatnie.
huraganydwa
Posty: 9
Rejestracja: 11 lut 2020, o 15:12

Re: Dziewictwo czy jego brak?

Post autor: huraganydwa » 14 lut 2020, o 12:12

Jusisa pisze:
13 lut 2020, o 18:17
Moje wątpliwości co do autentyczności nie były skierowane w Twoją osobę, niestety w dobie internetu każdy może napisać co chce zazwyczaj bez konsekwencji, więc stosuje regułę ograniczonego zaufania :) U terapeuty niegdy nie byłam, chociaż jakbym miała cofnąć czas to bym poszła. Może to wydawać się niedawno, ale jednak te kilkanaście lat temu psychoterapia to był temat tabu, do tego dochodziła łatka "wariatki" zwłaszcza w małym miasteczku, z jakiego pochodzę. Poradziłam sobie sama z pomocą najlepszej przyjaciółki, chociaż bywało bardzo ciężko. Jednak nie polecam mimo wszystko. Jak masz możliwość iść na terapię to idź i się nawet nie wahaj, tylko uważaj, żeby nie trafic na homofobo świra.
Nie wiem jeszcze jak, ale będę musiała się w takim razie przełamać i poszukać kogoś sensownego. Boję się, że będzie mnie oceniać, że właściwie to co się stało nie powinno nabawić mnie tego czego nabawiło i że jestem słaba. Że będzie po cichu myślał, że przesadzam, czy coś. No ale zobaczymy. Dzięki jeszcze raz, doceniam to :,)
Awatar użytkownika
half_serious
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 111
Rejestracja: 12 cze 2016, o 01:49
Lokalizacja: Katowice

Re: Dziewictwo czy jego brak?

Post autor: half_serious » 16 lut 2020, o 18:51

Abstrahując od powyższego cyrku ego... Pójście po pomoc do przypadkowych ludzi, koleżanek, forumowiczek lub skorzystanie z pomocy terapeuty homofoba może pogorszyć sytuację. Jeśli potrzebujesz rozmowy odezwij się do zaufanych ludzi. Na Śląsku działa Stowarzyszenie Tęczówka, w innych częściach polski pewnie są podobne organizacje. Jak już chcemy sobie samym pomóc to podchodźmy z troską do siebie <3
Oprócz błękitnego nieba... 8) https://youtu.be/3FQK5gxpqfQ
Alex912
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 54
Rejestracja: 16 lut 2020, o 21:51

Re: Dziewictwo czy jego brak?

Post autor: Alex912 » 16 lut 2020, o 22:01

<3 Odpowiadajac na Twoje pytanie... Czy jestes dziewica. Moim zdaniem nie. Nie musi dojsc do penetracji, zeby stracic dziewictwo. Chyba ze chodzi Ci txlko o medyczny punkt widzenia. To wtedy pewnie jestes. Ale z punktu widzenia seksu i naszej seksualnosci dla mnie stracilas dziewictwo. Kazdy kontakt seksualny zabiera nam niewinnosc, nasza dziewiczosc. Na poczatku. Potem juz jest inaczej. Pierwszy raz czy z penetracja czy bez to dla mnie utrata dziewictwa. Pozdrawiam. ♥️😘😘
hazelden
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 54
Rejestracja: 4 lut 2020, o 08:31

Re: Dziewictwo czy jego brak?

Post autor: hazelden » 19 lut 2020, o 15:00

zadowolonaja123 pisze:
13 lut 2020, o 20:16
Na szczęście nie Ty będziesz decydowała co ja mogę i chcę napisać. Nie pasuje- nie czytaj i nie pouczaj. Może lepiej zastanów się nad swoją wypowiedzią a propo drzewa z d....
CO GLUPIA Z GLUPSZA SIE SPOTKALY :-P
zadowolonaja123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2019, o 10:45

Re: Dziewictwo czy jego brak?

Post autor: zadowolonaja123 » 19 lut 2020, o 15:31

Tak, zdecydowanie obie jesteśmy głupsze niż Ty. To znaczy ja na bank, nie wiem jak Koleżanka :D A tak sobie wnioskuję oceniając charakter Twoich kaznodziejskich mów :placze:
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Dziewictwo czy jego brak?

Post autor: dobranocka14 » 19 lut 2020, o 19:29

hazelden pisze:
19 lut 2020, o 15:00
CO GLUPIA Z GLUPSZA SIE SPOTKALY :-P
Mądrego to aż miło poczytać :lol:
Onika
Posty: 7
Rejestracja: 18 sty 2020, o 09:56

Re: Dziewictwo czy jego brak?

Post autor: Onika » 19 lut 2020, o 22:55

Nie wiem jak pozostałe Panie, ale ja ide po popcorn...
zadowolonaja123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2019, o 10:45

Re: Dziewictwo czy jego brak?

Post autor: zadowolonaja123 » 20 lut 2020, o 11:42

Popcorn po godz. 22 nie jest zbyt dobrym pomysłem biorąc pod uwagę aspekty zdrowotne i estetyczne 😕 lepsze mleko z miodem 😉
zagubiona_92
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 290
Rejestracja: 6 sty 2020, o 22:40

Re: Dziewictwo czy jego brak?

Post autor: zagubiona_92 » 20 lut 2020, o 14:01

dzisiaj to proponuję raczej pączki 8)
ODPOWIEDZ