czy to miłość?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
toja28
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2020, o 18:58

czy to miłość?

Post autor: toja28 » 20 mar 2020, o 19:31

czesc wszystkim.

zakochalam sie w dziewczynie, dla ktorej postanowilam poswiecic wszystko. rzucic wszystko - zmienic prace, miejsce zamieszkania (z jednego konca polski na drugi koniec), porzucic garstke znajomych, ktorzy bardzo mnie akceptuja, ulubione miejsca, komfort i bezpieczenstwo, ktore uwiłam w swoim gniezdzie. czy to juz szalenstwo, aby zostawic wszystko i spakowac tylko najpotrzebniejsze rzeczy? spakowalam sie w dwie walizki, zapakowalam tylko to, co najpotrzebniejsze. sprzedalam swoje rzeczy za bezcen, ale mam maly problem, bo jestem uzalezniona od telewizji. nie wiem, co mam zrobic z telewizorem. nie jestem w stanie zabrac go ze soba, poniewaz w podroz do szalonej milosci i zycia bez materialnych dobr wybieram sie pociagiem. moja dziewczyna nie lubi tv. a ja mam do niego sentyment. mysle, ze dobrze byloby go sprzedac, bo przeciez kazde pieniadze przydadza sie w nowym zyciu? a moze kupie sobie tam nowy? ....ech, ale do tego mam sentyment. to chore, ze tak pisze o tym? to uzaleznienie, ale kiedy jeszcze nie znałam mojej nowej milosci, to wlasnie telewizja umilala mi zycie. mialam chociaz z kim zjesc sniadanie, ktos do mnie mowil. nie wspomne juz o szafie pelnej ubran, do ktorych mam sentyment; do koszul, ktore zakladam na specjalne okazje; do marynarek, w ktorych czuje sie pewnie. jestem zestresowana, nie wiem co mam zrobic. dlugo pracowalam na to, aby stworzyc sobie kat, aby wygladac i czuc sie dobrze ze soba. nie znam nowego miejsca, nie znam tam ludzi, jedynie moja dziewczyne. jestesmy ze soba ponad rok, ale spotykalysmy sie na wyjazdach. czy ktoras z was, zmienila dla swojej milosci cale zycie? czy tez mialyscie przeczucie, ze warto? ze tam bedzie wszystko, co daje wam poczucie bezpieczeństwa? myslicie, ze powinnam sprzedac telewizor? naprawde o niego dbalam. zostawiam wszystko, naczynia, kwiaty, ktore bardzo kocham, ale to nic w porownaniu do sprzetow elektronicznych. czy rok zwiazku to duzo, by podjac takie kroki? najgorsze jest to, ze probowalam go sprzedac poprzez serwisy ogloszeniowe i nikt nie zareagowal!!! przeciez to sa moje pieniadze. no coz, moze w nowym miejscu wcale nie beda potrzebne mi dobra materialne. co ja mam zrobic? moze sie wycofac? znacie jakies portale, gdzie ktos kupi ode mnie te rzeczy? ....tak bardzo mi na tym zalezy. to juz walka rozumu z sercem... zostawiam wszystko, dla niej....
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: czy to miłość?

Post autor: ImaSumak » 20 mar 2020, o 19:59

Festiwal trolli na kwarantannie COVID-19 uważam za otwarty!
Lubię kiedy kobieta...
lechatestnoir
Posty: 3
Rejestracja: 20 mar 2020, o 20:28

Re: czy to miłość?

Post autor: lechatestnoir » 20 mar 2020, o 20:33

jakich znajomych?
toja28
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2020, o 18:58

Re: czy to miłość?

Post autor: toja28 » 20 mar 2020, o 20:44

ImaSumak pisze:
20 mar 2020, o 19:59
Festiwal trolli na kwarantannie COVID-19 uważam za otwarty!

myslalam, ze dewiza portalu jest "kobiety-kobietom", ale sie pomylilam. przykro mi, ze jednym zdaniem przekreslilas moja nadzieje na zrozumienie. nawet nie wiesz, jak bardzo ciezko bylo mi cokolwiek tu napisac, tak prosto z mostu. kim jestes, zeby stawiac takie tezy. tu kazdy moze byc soba? dzieki tobie, juz nie... :( :( :(
zagubiona_92
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 290
Rejestracja: 6 sty 2020, o 22:40

Re: czy to miłość?

Post autor: zagubiona_92 » 20 mar 2020, o 20:48

ja nie wyobrażam sobie wywracania całego swojego świata do góry nogami, przeprowadzenia się na drugi koniec Polski. Nawet z miłości do dziewczyny. Ale ja ogólnie miałabym problem z miłością na odległość, więc staram się poznawać ludzi raczej z moich rejonów zamieszkania. Ale jeśli jesteś pewna swoich uczuć i uczuć swojej dziewczyny, to może warto zaryzykować. powodzenia Ci życzę.
toja28
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2020, o 18:58

Re: czy to miłość?

Post autor: toja28 » 20 mar 2020, o 21:00

lechatestnoir pisze:
20 mar 2020, o 20:33
jakich znajomych?
z pracy, bo nie prowadze zycia typowo rozrywkowego, jestem domatorem (stad ten problem z telewizja) ..... moze teraz sie to zmieni? otworze sie na swiat?
lechatestnoir
Posty: 3
Rejestracja: 20 mar 2020, o 20:28

Re: czy to miłość?

Post autor: lechatestnoir » 20 mar 2020, o 21:02

toja28 pisze:
20 mar 2020, o 21:00
lechatestnoir pisze:
20 mar 2020, o 20:33
jakich znajomych?
z pracy, bo nie prowadze zycia typowo rozrywkowego, jestem domatorem (stad ten problem z telewizja) ..... moze teraz sie to zmieni? otworze sie na swiat?
Oby
toja28
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2020, o 18:58

Re: czy to miłość?

Post autor: toja28 » 20 mar 2020, o 21:22

nie rozumiem? oby? mialas podobna historie?
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: czy to miłość?

Post autor: eminem98xd » 20 mar 2020, o 22:17

toja28 pisze:
20 mar 2020, o 20:44
ImaSumak pisze:
20 mar 2020, o 19:59
Festiwal trolli na kwarantannie COVID-19 uważam za otwarty!

myslalam, ze dewiza portalu jest "kobiety-kobietom", ale sie pomylilam. przykro mi, ze jednym zdaniem przekreslilas moja nadzieje na zrozumienie. nawet nie wiesz, jak bardzo ciezko bylo mi cokolwiek tu napisac, tak prosto z mostu. kim jestes, zeby stawiac takie tezy. tu kazdy moze byc soba? dzieki tobie, juz nie... :( :( :(
Wiesz? Imu to stara małpa na tym portalu,która lubi wbijać szpileczki. Nie przejmuj się Nią i pisz dalej swoje ,stare lesby tak mają że są złośliwe i postrzegają Cię przez pryzmat ideau rozsądnej kobiety a same robią to samo.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: czy to miłość?

Post autor: eminem98xd » 20 mar 2020, o 22:21

Jak czujesz że jest ok w relacji z twoja dziewczyna.
Przeżyj kwarantanne,spróbuj utrzymać ważne kontakty przez neta. A znajomości po przez pracę i wydarzenia się znajdą.
Wszystko ma swoją cenę.
Dla mnie jak ja bym znalazła kogoś kto mieszka tak daleko sprawiedliwości by było gdybyśmy obie skoczyły na głeboko wodę i zamieszkały w regionie dla obu stron nie znanym.
Najchętniej to bym dała noge za granicę.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: czy to miłość?

Post autor: ImaSumak » 20 mar 2020, o 23:59

eminem98xd pisze:
20 mar 2020, o 22:17
toja28 pisze:
20 mar 2020, o 20:44
ImaSumak pisze:
20 mar 2020, o 19:59
Festiwal trolli na kwarantannie COVID-19 uważam za otwarty!

myslalam, ze dewiza portalu jest "kobiety-kobietom", ale sie pomylilam. przykro mi, ze jednym zdaniem przekreslilas moja nadzieje na zrozumienie. nawet nie wiesz, jak bardzo ciezko bylo mi cokolwiek tu napisac, tak prosto z mostu. kim jestes, zeby stawiac takie tezy. tu kazdy moze byc soba? dzieki tobie, juz nie... :( :( :(
Wiesz? Imu to stara małpa na tym portalu,która lubi wbijać szpileczki. Nie przejmuj się Nią i pisz dalej swoje ,stare lesby tak mają że są złośliwe i postrzegają Cię przez pryzmat ideau rozsądnej kobiety a same robią to samo.
No i popatrz gluptasie, z twojego wpisu wynika, że masz coś do starych małp, a to bardzo fajne zwierzęta, w każdym wieku. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, ale to u ciebie niestety nadal standard. Stwierdzanie faktów mylisz z wbijaniem szpilek, i w dodatku postanowiłaś obrazić wszystkie starsze od siebie lesbijki przychodzące na ten portal.
No i po co?
Weź myśl wreszcie zanim coś znowu palniesz...
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: czy to miłość?

Post autor: ImaSumak » 21 mar 2020, o 00:01

toja28 pisze:
20 mar 2020, o 20:44
ImaSumak pisze:
20 mar 2020, o 19:59
Festiwal trolli na kwarantannie COVID-19 uważam za otwarty!

myslalam, ze dewiza portalu jest "kobiety-kobietom", ale sie pomylilam. przykro mi, ze jednym zdaniem przekreslilas moja nadzieje na zrozumienie. nawet nie wiesz, jak bardzo ciezko bylo mi cokolwiek tu napisac, tak prosto z mostu. kim jestes, zeby stawiac takie tezy. tu kazdy moze byc soba? dzieki tobie, juz nie... :( :( :(
Skoro tak, to porzuć wszystko i wszystkich dla telewizora. Telewizor to najwyższa wartość w życiu każdej lesbijki. Zaopiekuj się nim.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
buzi_zabci
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 536
Rejestracja: 7 lis 2013, o 19:40

Re: czy to miłość?

Post autor: buzi_zabci » 21 mar 2020, o 00:55

Bez TV nie jedź.
Kontrola jest najwyższą formą zaufania.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: czy to miłość?

Post autor: biedronca » 21 mar 2020, o 05:46

Teraz to chyba nie jest najlepszy czas na szukanie nowej pracy i handlowanie gratami. Na jeżdżenie pociągiem na drugi koniec Polski też nie. Poczekaj jeszcze.
lflorina
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 8 kwie 2019, o 15:33

Re: czy to miłość?

Post autor: lflorina » 21 mar 2020, o 11:58

telewizor nigdy Cie nie zdradzi, wybierz tv. :*
wioselka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 3 mar 2020, o 22:13

Re: czy to miłość?

Post autor: wioselka » 21 mar 2020, o 14:40

Ile masz lat? Pierwszym krokiem jaki bym uczyniła w takiej sytuacji to krok do drzwi Poradni Leczenia Uzależnień. Razem z nałogowym myśleniem odejdzie również myślenie "wszystko albo nic" i problem się rozwiąże, bo skupisz się na sobie, otworzysz się na innych i nie będziesz miała potrzeby "rzucania wszystkiego dla kogoś". Ja bym nie chciała być z kimś kto się dla mnie poswieca, to nie jest zdrowy styl przywiązania.
lechatestnoir
Posty: 3
Rejestracja: 20 mar 2020, o 20:28

Re: czy to miłość?

Post autor: lechatestnoir » 21 mar 2020, o 17:20

toja28 pisze:
20 mar 2020, o 21:22
nie rozumiem? oby? mialas podobna historie?
Nie, nie miałam. Zastanawiałam się tylko, czy to może bliscy znajomi/znajome. No nieważne.
Musisz ją bardzo kochać, skoro porzucasz dla niej tv.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: czy to miłość?

Post autor: eminem98xd » 21 mar 2020, o 22:42

ImaSumak pisze:
20 mar 2020, o 23:59
eminem98xd pisze:
20 mar 2020, o 22:17
toja28 pisze:
20 mar 2020, o 20:44



myslalam, ze dewiza portalu jest "kobiety-kobietom", ale sie pomylilam. przykro mi, ze jednym zdaniem przekreslilas moja nadzieje na zrozumienie. nawet nie wiesz, jak bardzo ciezko bylo mi cokolwiek tu napisac, tak prosto z mostu. kim jestes, zeby stawiac takie tezy. tu kazdy moze byc soba? dzieki tobie, juz nie... :( :( :(
Wiesz? Imu to stara małpa na tym portalu,która lubi wbijać szpileczki. Nie przejmuj się Nią i pisz dalej swoje ,stare lesby tak mają że są złośliwe i postrzegają Cię przez pryzmat ideau rozsądnej kobiety a same robią to samo.
No i popatrz gluptasie, z twojego wpisu wynika, że masz coś do starych małp, a to bardzo fajne zwierzęta, w każdym wieku. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, ale to u ciebie niestety nadal standard. Stwierdzanie faktów mylisz z wbijaniem szpilek, i w dodatku postanowiłaś obrazić wszystkie starsze od siebie lesbijki przychodzące na ten portal.
No i po co?
Weź myśl wreszcie zanim coś znowu palniesz...
Ty za to doskonałe wykmimiłaś że nie lubię starych małp.
Ano nie lubię bo to takie złośliwe,człowiekokształtne żyjątka które mi nie podchodzą.
Ze stwierdzeniem faktów nie mam problemu skoro sama potwierdziłaś ten fakt.
Jeśli któraś się obraziła za fakt,przykro mi że boli,ale ja nic nie poradzę że to prawda.
A po co? Żeby zdenerwować stare małpy.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: czy to miłość?

Post autor: eminem98xd » 21 mar 2020, o 22:43

buzi_zabci pisze:
21 mar 2020, o 00:55
Bez TV nie jedź.
TV?? To wy jeszcze oglądacie TV?
Lol,smartfon 6-call,netfix i jazda...
Po co komu TV? :shock:
0k0b0ga
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 443
Rejestracja: 5 sty 2017, o 01:11

Re: czy to miłość?

Post autor: 0k0b0ga » 22 mar 2020, o 01:46

Jeśli ona nie lubi tv, a Ty uwielbiasz, to juz zapowiada to istotny dysonans. Jesli go wezmiesz, może Cię wyrzucic razem z odbiornikiem albo jego samego. Wiem z doswiadczenia, gdyż net i komp mi nie przeszkadzają, za to nie znoszę częstotliwosci tv. To wyglada na temat do przegadania. Jesli ustapi dla swietego spokoju, ona moze i tak pozniej nie zdzierzyc tej diabelskiej czestotliwosci.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: czy to miłość?

Post autor: ImaSumak » 22 mar 2020, o 16:10

Lepszy telewizor w garści niż gołąb na dachu.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Akwa35
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 188
Rejestracja: 13 lut 2017, o 10:44

Re: czy to miłość?

Post autor: Akwa35 » 22 mar 2020, o 19:17

A jeśli z pilotem to w ogóle nie ma nad czym się zastanawiać
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: czy to miłość?

Post autor: nataliagk » 22 mar 2020, o 22:26

Akwa35 pisze:
22 mar 2020, o 19:17
A jeśli z pilotem to w ogóle nie ma nad czym się zastanawiać
Bo nie od dziś wiadomo, że "za pilotami stewardessy sznurem", czy jakoś tak to (notabene) leciało:D
ODPOWIEDZ