Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
bsimson12
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 15 lut 2019, o 18:54

Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: bsimson12 » 10 kwie 2020, o 02:16

Mam 20 lat, czasem odnoszę (oby złudne) wrażenie, ze dzisiaj kobiety są głównie biseksualne, a 100% homo jak ja są przez nie perfidnie wykorzystywane, dla zabawy. Każda moja relacja kończy się słowami:jestes za dobra osobą dla mnie, nie zasługuje na Ciebie. Prosze o potwierdzenie istnienia homoseksualnych kobiet, apel do biseksualnych-przestańcie się nami bawić, skoro i tak zawsze wybierzesz faceta nie rań tej biednej dziewczyny, odpuść ją sobie, to nie trofeum.
Awatar użytkownika
devise
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 68
Rejestracja: 8 paź 2017, o 02:25

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: devise » 10 kwie 2020, o 03:24

Ja sądzę, że to nie kwestia seksualnosci tylko wychowania w społeczeństwie "instant". Wszystko musi być na szybko, krótko i byle nie spocić się przy tym za wiele. :roll:
Zajebiście wyluzowany kwiat na tafli jeziora
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: goreka » 10 kwie 2020, o 07:07

Są są. Ale obserwacje mam podobne wobec bi. Tylko, że ja jestem już w takim wieku, że nie pozwolę nikomu robić mi wody z mózgu.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: biedronca » 10 kwie 2020, o 08:22

Przypuszczam, że te dziewczyny mówiły tak, żeby Cię nie zranić, a tak naprawdę problem jest z Tobą. Popracuj nad sobą, to może kogoś znajdziesz.
Trudnesprawy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 89
Rejestracja: 18 lis 2019, o 19:47

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: Trudnesprawy » 10 kwie 2020, o 10:12

Sa. A bi to teraz w modzie, wypada teraz byc bi😀
bsimson12
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 15 lut 2019, o 18:54

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: bsimson12 » 11 kwie 2020, o 00:53

Biedronka, nie mam problemu ze znalezieniem kogoś, bo znajduje cały czas z tymze żadna z nich nie jest homoseksualna, wszystkie są biseksualne, i to nie tak ze zostawiła mnie którakolwiek dla faceta, ale dla nich to zabawa bo wiedza ze i tak ułożą sobie „normalne” życie a Ty możesz iść na śmietnik.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: ImaSumak » 11 kwie 2020, o 23:07

Generalnie dziewczyno wpadłaś po uszy. Zaraz Ci się oberwie za biseksualistki. :D
Lesbijki nie maja prawa nie chcieć być z biselsualistkami. Nie na tym forum. Poza tym musisz przyjąć do wiadomości dwie rzeczy:
1.biseksualistki nie zdradzają, one tylko kochają człowieka, a nie płeć,
2. jesteś sama sobie winna.
:D


Oczywiście, że jest mnóstwo homoseksualnych kobiet. Jeszcze spotkasz. Spokojnie. I nie pozwól sobie wmówić, że z Tobą jest coś nie tak. Bądź dumna z tego, że jesteś lesbijką i olewaj system.
Powodzenia! :)
Lubię kiedy kobieta...
spacerowiczka9
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 146
Rejestracja: 18 paź 2019, o 20:33

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: spacerowiczka9 » 11 kwie 2020, o 23:44

bsimson12 pisze:
10 kwie 2020, o 02:16
Mam 20 lat, czasem odnoszę (oby złudne) wrażenie, ze dzisiaj kobiety są głównie biseksualne, a 100% homo jak ja są przez nie perfidnie wykorzystywane, dla zabawy. Każda moja relacja kończy się słowami:jestes za dobra osobą dla mnie, nie zasługuje na Ciebie. Prosze o potwierdzenie istnienia homoseksualnych kobiet, apel do biseksualnych-przestańcie się nami bawić, skoro i tak zawsze wybierzesz faceta nie rań tej biednej dziewczyny, odpuść ją sobie, to nie trofeum.
Istnieją. Na pewno jeszcze taką spotkasz, masz dopiero 20 lat...
wild_endorphine
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 161
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 19:08

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: wild_endorphine » 12 kwie 2020, o 03:59

ImaSumak pisze:
11 kwie 2020, o 23:07
Generalnie dziewczyno wpadłaś po uszy. Zaraz Ci się oberwie za biseksualistki. :D
Lesbijki nie maja prawa nie chcieć być z biselsualistkami. Nie na tym forum. Poza tym musisz przyjąć do wiadomości dwie rzeczy:
1.biseksualistki nie zdradzają, one tylko kochają człowieka, a nie płeć,
2. jesteś sama sobie winna.
:D


Oczywiście, że jest mnóstwo homoseksualnych kobiet. Jeszcze spotkasz. Spokojnie. I nie pozwól sobie wmówić, że z Tobą jest coś nie tak. Bądź dumna z tego, że jesteś lesbijką i olewaj system.
Powodzenia! :)
Każdy ma prawo wybierać sobie partnera/kę po dowolnych kryteriach, jednak takie przedstawianie sprawy, że lesbijki są "perfidnie wykorzystywane przez biseksualistki" to zwykłe generalizowanie i straszenie pewną grupą ludzi. Co innego dokonywać własnych wyborów, co innego rozprzestrzeniać stereotypy. A to forum to również miejsce dla biseksualistek. Też mają czuć się tu czuć zaproszone. Mówisz jakby "obrywanie za biseksualistki" było czymś negatywnym, wyglądasz na rozbawioną tą wizją - jednak ja rozumiem krytykę w stronę takiej postawy, ponieważ ta opiera się na uprzedzeniach. Post autorki jest prostu wykluczający - za to negatywne głosy. Tak samo jak kiedy w innym poście wyrzucała biseksualistki z portalu. I tak, z tym jest dużo nie tak. Post "apeluje" do biseksualistek jako ogółu - ale biseksualizm to w zasadzie też spektrum. Część kobiet nazywa się bi, kiedy po prostu dopuszcza do siebie możliwość przespania się z kobietą, a część mówiąc "jestem biseksualna" będzie miała na myśli "jestem tak samo gotowa na związek z mężczyzną jak z kobietą". To czy ktoś szczerze wyraża swoje intencje to indywidualna kwestia moralności danej osoby, nie seksualności. Bo jak już kiedyś pisałam na tym forum (w zupełnie innym kontekście, ale zdanie podtrzymuje, uważam je za uniwersalne) seksualność - jakakolwiek: homo, bi, hetero - nie przypisuje nam żadnych innych cech niż to z kim wchodzimy w związki/erotyczne relacje, bo jesteśmy więcej niż tym. Bycie danej orientacji znaczy tylko tyle - a ludzie identyfikujący się z którąś są różni. Żadna biseksualistka nie tłumaczy zdrady tym, że kocha człowieka, a nie płeć - co za bzdura.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: biedronca » 12 kwie 2020, o 09:06

bsimson12 pisze:
11 kwie 2020, o 00:53
Biedronka, nie mam problemu ze znalezieniem kogoś, bo znajduje cały czas z tymze żadna z nich nie jest homoseksualna, wszystkie są biseksualne, i to nie tak ze zostawiła mnie którakolwiek dla faceta, ale dla nich to zabawa bo wiedza ze i tak ułożą sobie „normalne” życie a Ty możesz iść na śmietnik.
No ale chyba nie chodzi Ci o znalezienie kogokolwiek. Jeżeli zainteresowane Tobą są wyłącznie tego typu osoby, myślę, że warto poszukać przyczyny w sobie.
podusia666
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 52
Rejestracja: 9 wrz 2019, o 21:52

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: podusia666 » 12 kwie 2020, o 11:18

Ja czytam niektóre wpisy to jestem przerażona, ile w nich nienawiści człowieka do człowieka, co to za różnica czy les czy bi, wszyscy jesteśmy ludźmi :(
mastabasta
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 8 kwie 2020, o 14:33

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: mastabasta » 12 kwie 2020, o 11:29

podusia666 pisze:
12 kwie 2020, o 11:18
Ja czytam niektóre wpisy to jestem przerażona, ile w nich nienawiści człowieka do człowieka, co to za różnica czy les czy bi, wszyscy jesteśmy ludźmi :(
raczej nie nienawiść tylko życiowe doświadczenie kobiety les w byciu z kobietą bi...kobiety bi które w życiu spotkałam są dzisiaj mężatkami a mówiły mi kiedyś że albo są z kobietą albo z mężczyzną...bardzo często gdy jednak na horyzoncie pojawi się sensowny mężczyzna dla kobiety bi obstawiam że w 90% wybierze mężczyznę niż kobietę...a my les nie mamy szans bo wiesz...rodzina, dzieci (które lepiej mieć z sobą - w ich żyłach płynie "nasza krew" czyli tego mężczyzny i jej a nie przez in vitro - w ich żyłach płynie krew kobiety która rodzi i mężczyzny a nie nasza)...
mastabasta
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 8 kwie 2020, o 14:33

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: mastabasta » 12 kwie 2020, o 11:40

ps. i z takiego życiowego doświadczenia rodzi się rozgoryczenie kobietami bi przez kobiety les, ja bym tego nienawiścią nie nazwała, bo żadnej kobiecie bi źle nie życzę, teraz mogłabym mieć nawet dobrą znajomą w takiej kobiecie ale do związku z nią bym się nie pchała bo najzwyczajniej na starcie bym się bała
0k0b0ga
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 443
Rejestracja: 5 sty 2017, o 01:11

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: 0k0b0ga » 12 kwie 2020, o 14:35

Kazdy sie moze bawic kazdym. Albo nie bawic nikim. Albo tylko niektorymi. W sensie kazdym.
wema
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 25 wrz 2019, o 09:43

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: wema » 12 kwie 2020, o 16:55

mastabasta pisze:
12 kwie 2020, o 11:29
podusia666 pisze:
12 kwie 2020, o 11:18
Ja czytam niektóre wpisy to jestem przerażona, ile w nich nienawiści człowieka do człowieka, co to za różnica czy les czy bi, wszyscy jesteśmy ludźmi :(
raczej nie nienawiść tylko życiowe doświadczenie kobiety les w byciu z kobietą bi...kobiety bi które w życiu spotkałam są dzisiaj mężatkami a mówiły mi kiedyś że albo są z kobietą albo z mężczyzną...bardzo często gdy jednak na horyzoncie pojawi się sensowny mężczyzna dla kobiety bi obstawiam że w 90% wybierze mężczyznę niż kobietę...a my les nie mamy szans bo wiesz...rodzina, dzieci (które lepiej mieć z sobą - w ich żyłach płynie "nasza krew" czyli tego mężczyzny i jej a nie przez in vitro - w ich żyłach płynie krew kobiety która rodzi i mężczyzny a nie nasza)...
tak wybierze faceta a dlaczego bo... mama,tata,babcia ,dziadek itd. bo przecież co rodzina powie.W takich kobietach mi brakuje odwagi wziąść życie w własne ręce🙁a potem frustrację i nieszczęśliwa całe życie.
Awatar użytkownika
6VII1945
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 12 kwie 2020, o 15:16

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: 6VII1945 » 12 kwie 2020, o 17:18

Odpowiadając na temat forum - istnieje bardzo dużo prawdziwych lesbijek :D Wystarczy odpowiednio szukać.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: biedronca » 12 kwie 2020, o 17:42

wema pisze:
12 kwie 2020, o 16:55
mastabasta pisze:
12 kwie 2020, o 11:29
podusia666 pisze:
12 kwie 2020, o 11:18
Ja czytam niektóre wpisy to jestem przerażona, ile w nich nienawiści człowieka do człowieka, co to za różnica czy les czy bi, wszyscy jesteśmy ludźmi :(
raczej nie nienawiść tylko życiowe doświadczenie kobiety les w byciu z kobietą bi...kobiety bi które w życiu spotkałam są dzisiaj mężatkami a mówiły mi kiedyś że albo są z kobietą albo z mężczyzną...bardzo często gdy jednak na horyzoncie pojawi się sensowny mężczyzna dla kobiety bi obstawiam że w 90% wybierze mężczyznę niż kobietę...a my les nie mamy szans bo wiesz...rodzina, dzieci (które lepiej mieć z sobą - w ich żyłach płynie "nasza krew" czyli tego mężczyzny i jej a nie przez in vitro - w ich żyłach płynie krew kobiety która rodzi i mężczyzny a nie nasza)...
tak wybierze faceta a dlaczego bo... mama,tata,babcia ,dziadek itd. bo przecież co rodzina powie.W takich kobietach mi brakuje odwagi wziąść życie w własne ręce🙁a potem frustrację i nieszczęśliwa całe życie.
Gdyby była bi, mogłaby być z nim bardzo szczęśliwa przez całe życie. Na pewno szczęśliwsza niż w związku z bifobką.

Czyżbyś miała na myśli tchórzliwe lesbijki?
mastabasta
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 8 kwie 2020, o 14:33

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: mastabasta » 12 kwie 2020, o 19:31

biedronca pisze:
12 kwie 2020, o 17:42
wema pisze:
12 kwie 2020, o 16:55
mastabasta pisze:
12 kwie 2020, o 11:29


raczej nie nienawiść tylko życiowe doświadczenie kobiety les w byciu z kobietą bi...kobiety bi które w życiu spotkałam są dzisiaj mężatkami a mówiły mi kiedyś że albo są z kobietą albo z mężczyzną...bardzo często gdy jednak na horyzoncie pojawi się sensowny mężczyzna dla kobiety bi obstawiam że w 90% wybierze mężczyznę niż kobietę...a my les nie mamy szans bo wiesz...rodzina, dzieci (które lepiej mieć z sobą - w ich żyłach płynie "nasza krew" czyli tego mężczyzny i jej a nie przez in vitro - w ich żyłach płynie krew kobiety która rodzi i mężczyzny a nie nasza)...
tak wybierze faceta a dlaczego bo... mama,tata,babcia ,dziadek itd. bo przecież co rodzina powie.W takich kobietach mi brakuje odwagi wziąść życie w własne ręce🙁a potem frustrację i nieszczęśliwa całe życie.
Gdyby była bi, mogłaby być z nim bardzo szczęśliwa przez całe życie. Na pewno szczęśliwsza niż w związku z bifobką.

Czyżbyś miała na myśli tchórzliwe lesbijki?
Moment, moment to nadinterpretacja mojej wypowiedzi. Moje doświadczenie z kobietami bi jest takie a nie inne, oczywiście zawsze można trafić na te 10%, jeśli zawsze trafiałyście na te 10% i jesteście z nimi do grobowej deski to się cieszę (jednak czytając te fora plus doświadczenia moich homoseksualnych znajomych w realu powoduje że napisałam o obstawianiu iż w 90% kobieta bi wybierze mężczyznę). No tak się boję że aż chowam głowę w piasek ;-)
mastabasta
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 8 kwie 2020, o 14:33

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: mastabasta » 12 kwie 2020, o 19:41

ps. pisałam o moim doświadczeniu w byciu w związkach z kobietami bi w realnym życiu , no chyba że panuje tu cenzura i nie można wyrażać swojego zdania bo nie miałam na celu dyskryminacji kobiet bi, uprzejmie proszę o nie imputowanie mi czegoś czego nie ma w moich wypowiedziach
mastabasta
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 8 kwie 2020, o 14:33

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: mastabasta » 12 kwie 2020, o 20:08

6VII1945 pisze:
12 kwie 2020, o 17:18
Odpowiadając na temat forum - istnieje bardzo dużo prawdziwych lesbijek :D Wystarczy odpowiednio szukać.
No właśnie :-)
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: Prezeska » 12 kwie 2020, o 22:11

Mam przyjaciółkę bi i po tym jak dobrych parę lat temu się rozstała z chłopakiem to spotyka się tylko z dziewczynami. Po prostu woli kobiety. Nie generalizujcie
markaro69
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 21:10

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: markaro69 » 12 kwie 2020, o 22:28

Może by tak najpierw szczerze porozmawiać z człowiekiem i zapytać czy jest gotowy na związek z kobietą i czy tak widzi przyszłość, czy ta biseksualność opiera się wyłącznie na chwilowej przyjemności, a nie od razu generalizować. A mnie, biskesualną, wkurza to, że też nie mogę znaleźć kobiety (bo szczerze pragnę życia z nią). I na co mam zwalić?
rozmaryn1
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 23 lis 2015, o 12:48

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: rozmaryn1 » 13 kwie 2020, o 00:06

Jest dużo lesbijek, jest dużo bi. Badaj, co która ma w głowie i jak widzi życie. Najpierw poznaj.
wema
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 25 wrz 2019, o 09:43

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: wema » 13 kwie 2020, o 12:15

biedronca pisze:
12 kwie 2020, o 17:42
wema pisze:
12 kwie 2020, o 16:55
mastabasta pisze:
12 kwie 2020, o 11:29


raczej nie nienawiść tylko życiowe doświadczenie kobiety les w byciu z kobietą bi...kobiety bi które w życiu spotkałam są dzisiaj mężatkami a mówiły mi kiedyś że albo są z kobietą albo z mężczyzną...bardzo często gdy jednak na horyzoncie pojawi się sensowny mężczyzna dla kobiety bi obstawiam że w 90% wybierze mężczyznę niż kobietę...a my les nie mamy szans bo wiesz...rodzina, dzieci (które lepiej mieć z sobą - w ich żyłach płynie "nasza krew" czyli tego mężczyzny i jej a nie przez in vitro - w ich żyłach płynie krew kobiety która rodzi i mężczyzny a nie nasza)...
tak wybierze faceta a dlaczego bo... mama,tata,babcia ,dziadek itd. bo przecież co rodzina powie.W takich kobietach mi brakuje odwagi wziąść życie w własne ręce🙁a potem frustrację i nieszczęśliwa całe życie.
Gdyby była bi, mogłaby być z nim bardzo szczęśliwa przez całe życie. Na pewno szczęśliwsza niż w związku z bifobką.

Czyżbyś miała na myśli tchórzliwe lesbijki?
bardziej chodziło mi oto że nie zawsze można jednoznacznie określić swoją orientację.Jest wiele odmian ludzkich zachowań kobiet w których oczywiście "niektóre "się pogubiły.Całe życie czuły że wolą kobiety ale nie miały odwagi się przyznać i ułożyć sobie szczęśliwie życie u boku kobiety zgodnie ze swoim pragnieniem.Zostaje z facetem tylko dlatego że:
1. co mam powiedzieć swojej rodzinie?
2.czy mnie zrozumieją?
3.słyszałam ich homofobiczne komentarze...itd.
Poprostu nie ma odwagi i siły z tym wszystkim się zmierzyć.Boi się otwarcie powiedzieć że zakochałam się w kobiecie.
A później zaczyna jej to cholernie ciążyć.
Alex912
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 54
Rejestracja: 16 lut 2020, o 21:51

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: Alex912 » 13 kwie 2020, o 12:53

Boze, to straszne, ze ludzie tak sie rania.. Zmieniaja partnerow jak rekawiczki. Ja tak nie potrafie. Jak kocham to naprawde i oddaje sie tej osobie. I nie wyobrazam sobie byc z dziewczyna bi. To jest po prostu dziwne, ze wiesz ze jej tez podobaja sie faceci... Dla mnie to wrecz odpychajace. Mam 28 lat i jestem w drugim zwiazku od 3 lat i mam nadzieje ze juz na zawsze. Dzisiaj ludzie nie doceniaja prawdziwych wartosci i nie woedza co to milosc. Kazdy chce byc tylko zakochany a jak faza zakochania i rozowych okularow mija to szukaja innych wrazen.
Sa wartosciowe kobiety ktore tak jak ja nie chodza na imprezy i nie szukaja byle gdzie i byle jak. Takich kobiet jest duzo, ale ciezko je znalezc. Musimy sie szanowac i pielegnowac relacje nawzajem. A nie tylko oczekiwac od drugiej osoby...
abecaduo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:55

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: abecaduo » 13 kwie 2020, o 14:43

Temat tak jałowy i bez mądrych konkluzji, że biję brawo nad umiejętnościami sterylizacyjnymi.
Proszę mi wybaczyć dzisiejszą gorzkość.


No ale że Dudka na mundial nie wzięli?
annak
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 18 sie 2013, o 13:11

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: annak » 13 kwie 2020, o 16:44

Ja jestem BI i stała. Ot 7 lat w związku. Wzięłyśmy ślub. Moja żona gold star. Na początku też miała wątpliwośći bo stereotyp jest silny ale jak w związku się układa to nie jest ważne czy ktoś woli banany czy brzoskwinie czy jedno i drugie. Jak się nie układa to masz takie efekty jakie masz. Mam koleżankę, która jest bi i jest z facetem. Poprzednio była z kobietą i bynajmniej nie rozstały się z powodu jej seksulaność a wyłącznie za sprawą dziwnych pomysłów tej 100 % les (bycie w szafie przed rodziną było ważniejsze). Równie dobrze mogłabyś powiedzieć, że rude/zielonokie/ właścicielki Toyoty są jakieś...
Lepiej poszukaj sobie porostu kogoś fajnego kto chce z tobą być i tyle.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: biedronca » 13 kwie 2020, o 18:08

wema pisze:
13 kwie 2020, o 12:15
biedronca pisze:
12 kwie 2020, o 17:42
wema pisze:
12 kwie 2020, o 16:55


tak wybierze faceta a dlaczego bo... mama,tata,babcia ,dziadek itd. bo przecież co rodzina powie.W takich kobietach mi brakuje odwagi wziąść życie w własne ręce🙁a potem frustrację i nieszczęśliwa całe życie.
Gdyby była bi, mogłaby być z nim bardzo szczęśliwa przez całe życie. Na pewno szczęśliwsza niż w związku z bifobką.

Czyżbyś miała na myśli tchórzliwe lesbijki?
bardziej chodziło mi oto że nie zawsze można jednoznacznie określić swoją orientację.Jest wiele odmian ludzkich zachowań kobiet w których oczywiście "niektóre "się pogubiły.Całe życie czuły że wolą kobiety ale nie miały odwagi się przyznać i ułożyć sobie szczęśliwie życie u boku kobiety zgodnie ze swoim pragnieniem.Zostaje z facetem tylko dlatego że:
1. co mam powiedzieć swojej rodzinie?
2.czy mnie zrozumieją?
3.słyszałam ich homofobiczne komentarze...itd.
Poprostu nie ma odwagi i siły z tym wszystkim się zmierzyć.Boi się otwarcie powiedzieć że zakochałam się w kobiecie.
A później zaczyna jej to cholernie ciążyć.
Nie wiem, co w tym trudnego. Jeżeli kobietę pociągają kobiety, a nie pociągają mężczyźni, to jest lesbijką. Nawet jeśli dla wygody albo z wyrachowania jest w związku z mężczyzną.
mastabasta
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 8 kwie 2020, o 14:33

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: mastabasta » 13 kwie 2020, o 20:14

biedronca pisze:
13 kwie 2020, o 18:08
wema pisze:
13 kwie 2020, o 12:15
biedronca pisze:
12 kwie 2020, o 17:42


Gdyby była bi, mogłaby być z nim bardzo szczęśliwa przez całe życie. Na pewno szczęśliwsza niż w związku z bifobką.

Czyżbyś miała na myśli tchórzliwe lesbijki?
bardziej chodziło mi oto że nie zawsze można jednoznacznie określić swoją orientację.Jest wiele odmian ludzkich zachowań kobiet w których oczywiście "niektóre "się pogubiły.Całe życie czuły że wolą kobiety ale nie miały odwagi się przyznać i ułożyć sobie szczęśliwie życie u boku kobiety zgodnie ze swoim pragnieniem.Zostaje z facetem tylko dlatego że:
1. co mam powiedzieć swojej rodzinie?
2.czy mnie zrozumieją?
3.słyszałam ich homofobiczne komentarze...itd.
Poprostu nie ma odwagi i siły z tym wszystkim się zmierzyć.Boi się otwarcie powiedzieć że zakochałam się w kobiecie.
A później zaczyna jej to cholernie ciążyć.
Nie wiem, co w tym trudnego. Jeżeli kobietę pociągają kobiety, a nie pociągają mężczyźni, to jest lesbijką. Nawet jeśli dla wygody albo z wyrachowania jest w związku z mężczyzną.
otóż to :-)
bsimson12
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 15 lut 2019, o 18:54

Re: Czy istnieją jeszcze prawdziwe lesbijki?

Post autor: bsimson12 » 14 kwie 2020, o 00:40

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi, nie miało to na celu urazenie nikogo, cieszę się ze istnieją jeszcze homoseksualne kobiety ;)
ODPOWIEDZ