Czy to jest męski świat?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
SwitchMe
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2020, o 08:07
Lokalizacja: małopolskie

Czy to jest męski świat?

Post autor: SwitchMe » 29 kwie 2020, o 08:14

Obecnie bardzo brakuje mi wsparcia ze strony innych kobiet, które nie są pod dyktaturą psychiczną mężczyzn, nie wyrzekają się siebie aby się im przypodobać, nie tolerują zachowań, których nie chcą tolerować aby zostały zaakceptowane, które nie są wyzywane, bo nie są łatwo dostępne (księżniczka) albo są zbyt łatwo dostępne (szmata), nie muszą rywalizować z innymi kobietami, homoseksualistami, transseksualistami o uwagę mężczyzn. Niestety w każdym miejscu w jakim się znajduję spotykam się raczej z rywalizacją o męskie względy i nie ważne czy jest to kobieta czy mężczyzna. Obecnie jestem w heteroseksualnym związku i ostatnio nawet musiałam rywalizować z kolegą z pracy mojego mężczyzny, który skomentował nasze zdjęcie słowami, że mój mężczyzna nie długo też go w to miejsce zabierze. Poczułam się okropnie. Bywam zazdrosna o inne kobiety, ale poważnie muszę być zazdrosna jeszcze o innych mężczyzn? Czy inni ludzie naprawdę nie rozumieją, że nie jest to fajne, dawać komuś do zrozumienia, że nie jest ważny? Czy to ze mną jest coś nie tak, że nie potrafię stawiać granic? Przesiadywałam też na dosyć "męskim" forum i wyszłam stamtąd poturbowana black pillem i tym jak homoseksualiści bawili się moim poczuciem własnej wartości. Jeżeli u was nie znajdę wsparcia, to już na prawdę nie wiem. Obecnie jestem na etapie nienawidzenia każdej płci. Chciałabym w końcu czuć się gdzieś bezpiecznie.
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: Zaufacodnowa » 29 kwie 2020, o 10:48

Jeśli stabilizacja i poczucie bezpieczeństwa jest dla Ciebie tak bardzo istotne to patrząc na moje lata spędzone w tym "swiecie" dały mi ogromne rozczarowanie, brak wiary, smutek. Bywam tu bo bywam i nie wejdę już w nic głębszego z kobietami.
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Awatar użytkownika
SwitchMe
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2020, o 08:07
Lokalizacja: małopolskie

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: SwitchMe » 29 kwie 2020, o 11:13

Ehhh... czyli na nikogo nie można liczyć :(
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: Zaufacodnowa » 29 kwie 2020, o 11:27

SwitchMe pisze:
29 kwie 2020, o 11:13
Ehhh... czyli na nikogo nie można liczyć :(
Są tutaj szczęśliwe kobiety, może znajdziesz się w tej grupie bez połamanych kości. Powodzonka i serdeczności.
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: wojtek » 29 kwie 2020, o 12:31

jeśli chcesz szukać bezpieczeństwa i akceptacji dla siebie w internecie to tracisz czas, tu go nie znajdziesz. jeśli chcesz szukać bezpieczeństwa i akceptacji w ogóle w innych ludziach to też tracisz czas. nigdy go tam nie znajdziesz. jedyna sensowna rada dla ciebie to taka, żebyś przestała oglądać się na innych i szukać w innych ludziach potwierdzenia tego że jesteś coś warta. sama musisz sobie zbudować bezpieczeństwo, poczucie bezpieczeństwa i wysoką samoocenę, bo tego ci nikt nigdy nie da. ani mężczyzna ani kobieta. przestań się oglądać na innych, nie uzależniaj się od opinii innych, pokochaj sama siebie, akceptuj siebie, zmieniaj siebie jeśli chcesz, ale nie rób tego dla innych, tylko dla siebie. nie trzymaj sie kurczowo innych ludzi, ani faceta, ani kobiet, bo żadnej z tych osób tak naprawdę nie potrzebujesz do szczęścia. a już na pewno nie takiego kogoś o kogo musisz być zazdrosna i rywalizować o jego względy z innymi.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: wojtek » 29 kwie 2020, o 12:32

SwitchMe pisze:
29 kwie 2020, o 11:13
Ehhh... czyli na nikogo nie można liczyć :(
można, na siebie!
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: biedronca » 29 kwie 2020, o 18:34

Dobrze by było, żebyś na swojego partnera mogła liczyć. Co on na tę Twoją zazdrość o kolegę?
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 691
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: Wenus_8005 » 30 kwie 2020, o 01:19

wojtek pisze:
29 kwie 2020, o 12:31
jeśli chcesz szukać bezpieczeństwa i akceptacji dla siebie w internecie to tracisz czas, tu go nie znajdziesz. jeśli chcesz szukać bezpieczeństwa i akceptacji w ogóle w innych ludziach to też tracisz czas. nigdy go tam nie znajdziesz. jedyna sensowna rada dla ciebie to taka, żebyś przestała oglądać się na innych i szukać w innych ludziach potwierdzenia tego że jesteś coś warta. sama musisz sobie zbudować bezpieczeństwo, poczucie bezpieczeństwa i wysoką samoocenę, bo tego ci nikt nigdy nie da. ani mężczyzna ani kobieta. przestań się oglądać na innych, nie uzależniaj się od opinii innych, pokochaj sama siebie, akceptuj siebie, zmieniaj siebie jeśli chcesz, ale nie rób tego dla innych, tylko dla siebie. nie trzymaj sie kurczowo innych ludzi, ani faceta, ani kobiet, bo żadnej z tych osób tak naprawdę nie potrzebujesz do szczęścia. a już na pewno nie takiego kogoś o kogo musisz być zazdrosna i rywalizować o jego względy z innymi.
Wojtek nie wiem kim jesteś ale jak widzę Twoją odpowiedź to wiem, że to co przeczytam od Ciebie będzie miało sens i się nie zawiodę.Zgadzam się w 💯 procentach.
Trzeba samemu znać swoją wartość i zbudować poprzez to w co się wierzy, jakim chce się być pewność siebiem To Ty decyduj kim chcesz być, dla kogo i dlaczego, dopiero wtedy poczujesz się bezpiecznie. To nie jest samolubne. To jest asertywne. Jak to zrobisz zaczniesz przyciągać do siebie inne osoby, które nie będą swoje zawody życiowe przelewały na drugą osobę. Poznasz osoby, które tak jak Ty będą gotowe na zdrowy związek.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: ImaSumak » 30 kwie 2020, o 02:13

Wenus_8005 pisze:
30 kwie 2020, o 01:19
wojtek pisze:
29 kwie 2020, o 12:31
jeśli chcesz szukać bezpieczeństwa i akceptacji dla siebie w internecie to tracisz czas, tu go nie znajdziesz. jeśli chcesz szukać bezpieczeństwa i akceptacji w ogóle w innych ludziach to też tracisz czas. nigdy go tam nie znajdziesz. jedyna sensowna rada dla ciebie to taka, żebyś przestała oglądać się na innych i szukać w innych ludziach potwierdzenia tego że jesteś coś warta. sama musisz sobie zbudować bezpieczeństwo, poczucie bezpieczeństwa i wysoką samoocenę, bo tego ci nikt nigdy nie da. ani mężczyzna ani kobieta. przestań się oglądać na innych, nie uzależniaj się od opinii innych, pokochaj sama siebie, akceptuj siebie, zmieniaj siebie jeśli chcesz, ale nie rób tego dla innych, tylko dla siebie. nie trzymaj sie kurczowo innych ludzi, ani faceta, ani kobiet, bo żadnej z tych osób tak naprawdę nie potrzebujesz do szczęścia. a już na pewno nie takiego kogoś o kogo musisz być zazdrosna i rywalizować o jego względy z innymi.
Wojtek nie wiem kim jesteś ale jak widzę Twoją odpowiedź to wiem, że to co przeczytam od Ciebie będzie miało sens i się nie zawiodę.Zgadzam się w 💯 procentach.
Trzeba samemu znać swoją wartość i zbudować poprzez to w co się wierzy, jakim chce się być pewność siebiem To Ty decyduj kim chcesz być, dla kogo i dlaczego, dopiero wtedy poczujesz się bezpiecznie. To nie jest samolubne. To jest asertywne. Jak to zrobisz zaczniesz przyciągać do siebie inne osoby, które nie będą swoje zawody życiowe przelewały na drugą osobę. Poznasz osoby, które tak jak Ty będą gotowe na zdrowy związek.
Dziękuję za rozbawienie. :)
Do Twoich i wojtka plus wszystkie jego inne nicki na tym forum rad (które stanowią 99,99% wszystkich "mądrych, odkrywczych i zaskakujących rad" we wszystkich poradnikach jak zawładnąć światem) dodałabym jeszcze, by pić wybielacz w ramach ochrony przed koronawirusem, a jak kogoś stać, to wstrzykiwać.


Autorko, zazdrość o faceta pożera Cię na maksa. To z jednej strony.
Z drugiej totalny brak poczucia własnej wartości.
Zastanów się, na ile sama się czujesz silną, by poradzić sobie z tymi problemami? Internet nie rozwiąże Twoich problemów, nawet jeśli będziesz wchodzić na fora wg kategorii. :)
Może warto pogadać ze specjalistą? Dobry psychoterapeuta z papierami państwowymi (nie ukończeniem kursu specjalistów z sufitu), lepiej uspokoi Twoją głowę niż internetowi sfrustrowani ludzie po przejściach, ciągnący w dół, czy nieuki z syndromem Coelho.

Powodzenia!
Lubię kiedy kobieta...
Julia_
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 89
Rejestracja: 4 sie 2018, o 21:20

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: Julia_ » 30 kwie 2020, o 02:17

SwitchMe pisze:
29 kwie 2020, o 08:14
Obecnie bardzo brakuje mi wsparcia ze strony innych kobiet, które nie są pod dyktaturą psychiczną mężczyzn, nie wyrzekają się siebie aby się im przypodobać, nie tolerują zachowań, których nie chcą tolerować aby zostały zaakceptowane, które nie są wyzywane, bo nie są łatwo dostępne (księżniczka) albo są zbyt łatwo dostępne (szmata), nie muszą rywalizować z innymi kobietami, homoseksualistami, transseksualistami o uwagę mężczyzn. Niestety w każdym miejscu w jakim się znajduję spotykam się raczej z rywalizacją o męskie względy i nie ważne czy jest to kobieta czy mężczyzna. Obecnie jestem w heteroseksualnym związku i ostatnio nawet musiałam rywalizować z kolegą z pracy mojego mężczyzny, który skomentował nasze zdjęcie słowami, że mój mężczyzna nie długo też go w to miejsce zabierze. Poczułam się okropnie. Bywam zazdrosna o inne kobiety, ale poważnie muszę być zazdrosna jeszcze o innych mężczyzn? Czy inni ludzie naprawdę nie rozumieją, że nie jest to fajne, dawać komuś do zrozumienia, że nie jest ważny? Czy to ze mną jest coś nie tak, że nie potrafię stawiać granic? Przesiadywałam też na dosyć "męskim" forum i wyszłam stamtąd poturbowana black pillem i tym jak homoseksualiści bawili się moim poczuciem własnej wartości. Jeżeli u was nie znajdę wsparcia, to już na prawdę nie wiem. Obecnie jestem na etapie nienawidzenia każdej płci. Chciałabym w końcu czuć się gdzieś bezpiecznie.
Często problemem jest nadinterpretowanie i branie do siebie. Po co?
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 691
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: Wenus_8005 » 1 maja 2020, o 01:41

ImaSumak pisze:
30 kwie 2020, o 02:13
Wenus_8005 pisze:
30 kwie 2020, o 01:19
wojtek pisze:
29 kwie 2020, o 12:31
jeśli chcesz szukać bezpieczeństwa i akceptacji dla siebie w internecie to tracisz czas, tu go nie znajdziesz. jeśli chcesz szukać bezpieczeństwa i akceptacji w ogóle w innych ludziach to też tracisz czas. nigdy go tam nie znajdziesz. jedyna sensowna rada dla ciebie to taka, żebyś przestała oglądać się na innych i szukać w innych ludziach potwierdzenia tego że jesteś coś warta. sama musisz sobie zbudować bezpieczeństwo, poczucie bezpieczeństwa i wysoką samoocenę, bo tego ci nikt nigdy nie da. ani mężczyzna ani kobieta. przestań się oglądać na innych, nie uzależniaj się od opinii innych, pokochaj sama siebie, akceptuj siebie, zmieniaj siebie jeśli chcesz, ale nie rób tego dla innych, tylko dla siebie. nie trzymaj sie kurczowo innych ludzi, ani faceta, ani kobiet, bo żadnej z tych osób tak naprawdę nie potrzebujesz do szczęścia. a już na pewno nie takiego kogoś o kogo musisz być zazdrosna i rywalizować o jego względy z innymi.
Wojtek nie wiem kim jesteś ale jak widzę Twoją odpowiedź to wiem, że to co przeczytam od Ciebie będzie miało sens i się nie zawiodę.Zgadzam się w 💯 procentach.
Trzeba samemu znać swoją wartość i zbudować poprzez to w co się wierzy, jakim chce się być pewność siebiem To Ty decyduj kim chcesz być, dla kogo i dlaczego, dopiero wtedy poczujesz się bezpiecznie. To nie jest samolubne. To jest asertywne. Jak to zrobisz zaczniesz przyciągać do siebie inne osoby, które nie będą swoje zawody życiowe przelewały na drugą osobę. Poznasz osoby, które tak jak Ty będą gotowe na zdrowy związek.
Dziękuję za rozbawienie. :)
Do Twoich i wojtka plus wszystkie jego inne nicki na tym forum rad (które stanowią 99,99% wszystkich "mądrych, odkrywczych i zaskakujących rad" we wszystkich poradnikach jak zawładnąć światem) dodałabym jeszcze, by pić wybielacz w ramach ochrony przed koronawirusem, a jak kogoś stać, to wstrzykiwać.


Autorko, zazdrość o faceta pożera Cię na maksa. To z jednej strony.
Z drugiej totalny brak poczucia własnej wartości.
Zastanów się, na ile sama się czujesz silną, by poradzić sobie z tymi problemami? Internet nie rozwiąże Twoich problemów, nawet jeśli będziesz wchodzić na fora wg kategorii. :)
Może warto pogadać ze specjalistą? Dobry psychoterapeuta z papierami państwowymi (nie ukończeniem kursu specjalistów z sufitu), lepiej uspokoi Twoją głowę niż internetowi sfrustrowani ludzie po przejściach, ciągnący w dół, czy nieuki z syndromem Coelho.

Powodzenia!
Proszę bardzo 😀 Choć nic nie rozumiem z kolejnych Twoich słów to odnosząc się do tego, że Coś rozbawiłam to jest mi miło, lubię jak ludzie po spotkaniu ze mną a tutaj po przeczytaniu tego co sobie luźno pisze mają dobry humor 😉
Awatar użytkownika
pstryk27
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 4 lis 2013, o 09:27

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: pstryk27 » 1 maja 2020, o 10:58

Ciekawy temat, na obecnym etapie uważam, że jednak jest to męski świat. Wiele zachowań u mężczyzn jest tolerowanych a te same zachowania są u kobiet krytykowane.

Wojtek, nie do końca. W pewnym momencie zaczynają Cię uwierać komentarze krytyki i tłumaczenia, że mężczyzna może sobie na coś pozwolić, bo jest mężczyzną. Ludzie nie potrafią potraktować wszystkich równo.
Layla_x
Posty: 5
Rejestracja: 2 maja 2020, o 14:44

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: Layla_x » 2 maja 2020, o 15:09

Nie jest bezpieczne być kobietą. Zbyt wielu mężczyzn ma zakorzeniony stereotyp wyższości, pozwalają sobie na różnego rodzaju przemoc i poniżanie. Niestety wiele kobiet też ma to zakorzenione np kiedy padają chamskie żarciki ze strony panów śmieją się razem z nimi. Podważanie gwałtów jest normą "przecież nic się nie stało", "po co tamtędy chodziła, sama jest sobie winna"itd. Powoli jest coraz lepiej, ale i tak wciąż fatalnie..
Zgadzam się z Wojtkiem, psychologia właśnie tak opisuje poczucie własnej wartości aby ją wydobywać z siebie. Jest taki mądre powiedzenie "nie masz wpływu na innych ale masz wpływ na siebie". Możesz decydować co uznasz za prawdziwe/weźmiesz do siebie a co odrzucisz.

Pozdrawiam i trzymaj się ciepło!
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: nataliagk » 2 maja 2020, o 20:02

wojtek pisze:
29 kwie 2020, o 12:31
jeśli chcesz szukać bezpieczeństwa i akceptacji dla siebie w internecie to tracisz czas, tu go nie znajdziesz. jeśli chcesz szukać bezpieczeństwa i akceptacji w ogóle w innych ludziach to też tracisz czas. nigdy go tam nie znajdziesz. jedyna sensowna rada dla ciebie to taka, żebyś przestała oglądać się na innych i szukać w innych ludziach potwierdzenia tego że jesteś coś warta. sama musisz sobie zbudować bezpieczeństwo, poczucie bezpieczeństwa i wysoką samoocenę, bo tego ci nikt nigdy nie da. ani mężczyzna ani kobieta. przestań się oglądać na innych, nie uzależniaj się od opinii innych, pokochaj sama siebie, akceptuj siebie, zmieniaj siebie jeśli chcesz, ale nie rób tego dla innych, tylko dla siebie. nie trzymaj sie kurczowo innych ludzi, ani faceta, ani kobiet, bo żadnej z tych osób tak naprawdę nie potrzebujesz do szczęścia. a już na pewno nie takiego kogoś o kogo musisz być zazdrosna i rywalizować o jego względy z innymi.
Bardzo celny i treściwy komentarz. Brawo :clap:
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: eminem98xd » 2 maja 2020, o 20:09

SwitchMe pisze:
29 kwie 2020, o 08:14
Obecnie bardzo brakuje mi wsparcia ze strony innych kobiet, które nie są pod dyktaturą psychiczną mężczyzn, nie wyrzekają się siebie aby się im przypodobać, nie tolerują zachowań, których nie chcą tolerować aby zostały zaakceptowane, które nie są wyzywane, bo nie są łatwo dostępne (księżniczka) albo są zbyt łatwo dostępne (szmata), nie muszą rywalizować z innymi kobietami, homoseksualistami, transseksualistami o uwagę mężczyzn. Niestety w każdym miejscu w jakim się znajduję spotykam się raczej z rywalizacją o męskie względy i nie ważne czy jest to kobieta czy mężczyzna. Obecnie jestem w heteroseksualnym związku i ostatnio nawet musiałam rywalizować z kolegą z pracy mojego mężczyzny, który skomentował nasze zdjęcie słowami, że mój mężczyzna nie długo też go w to miejsce zabierze. Poczułam się okropnie. Bywam zazdrosna o inne kobiety, ale poważnie muszę być zazdrosna jeszcze o innych mężczyzn? Czy inni ludzie naprawdę nie rozumieją, że nie jest to fajne, dawać komuś do zrozumienia, że nie jest ważny? Czy to ze mną jest coś nie tak, że nie potrafię stawiać granic? Przesiadywałam też na dosyć "męskim" forum i wyszłam stamtąd poturbowana black pillem i tym jak homoseksualiści bawili się moim poczuciem własnej wartości. Jeżeli u was nie znajdę wsparcia, to już na prawdę nie wiem. Obecnie jestem na etapie nienawidzenia każdej płci. Chciałabym w końcu czuć się gdzieś bezpiecznie.
Nie spotkasz takich kobiet,bo sama taka jesteś.
Czemu kobietę lubiącą seks z mężczyznami albo ogólnie kobiety które tego potrzebują nazywasz szmatą?
Czemu kobiety lubiące stary styl życia albo które zostały tak schowane przez ojców nazywasz księżniczkami?
Mnie pewnie w realu wziełabyś za wredna dziwaczkę,bo tworze piosenki i trochę inaczej patrzę na życie.
Ogólnie relacja z drugą kobietą jest relacja lustrzana.
Bo jedna wytknie drugiej to czego niema,a to czego niema nie pasuje do męskiego świata. (Nawet lesbijki i nie możemy się za to winić bo tak zostaliśmy wszyscy uchowani)
Mi też ostatnio kobiety dały wszędzie popalić za drobnostki.
Jedyne co można zrobić to samej próbować zrozumieć drugą kobietę,być bardziej tolerancyjna,nie być hipokrytką.
Nie dać sobie weź na łeb i pokazać się w całości kobiecie z którą już łączy nas jakaś więź i nić porozumienia.
Pozdrawiam
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: eminem98xd » 2 maja 2020, o 20:13

nataliagk pisze:
2 maja 2020, o 20:02
wojtek pisze:
29 kwie 2020, o 12:31
jeśli chcesz szukać bezpieczeństwa i akceptacji dla siebie w internecie to tracisz czas, tu go nie znajdziesz. jeśli chcesz szukać bezpieczeństwa i akceptacji w ogóle w innych ludziach to też tracisz czas. nigdy go tam nie znajdziesz. jedyna sensowna rada dla ciebie to taka, żebyś przestała oglądać się na innych i szukać w innych ludziach potwierdzenia tego że jesteś coś warta. sama musisz sobie zbudować bezpieczeństwo, poczucie bezpieczeństwa i wysoką samoocenę, bo tego ci nikt nigdy nie da. ani mężczyzna ani kobieta. przestań się oglądać na innych, nie uzależniaj się od opinii innych, pokochaj sama siebie, akceptuj siebie, zmieniaj siebie jeśli chcesz, ale nie rób tego dla innych, tylko dla siebie. nie trzymaj sie kurczowo innych ludzi, ani faceta, ani kobiet, bo żadnej z tych osób tak naprawdę nie potrzebujesz do szczęścia. a już na pewno nie takiego kogoś o kogo musisz być zazdrosna i rywalizować o jego względy z innymi.
Bardzo celny i treściwy komentarz. Brawo :clap:
A czemu nie? Faceci się wspierają,matki się wspierają na forach do tego przeznaczone. To dlaczego lesby nie moga sie wspierać? Skad tutaj tyle jadu? Naprawde nie mozecie sie troche uświadomic w tym jak postepujecie?
Że swoją postawą szkodzicie innym kobietom?
Może by tak spojrzeć na siebie jak na człowieka i że kobieta która siedzi przed monitorem też jest człowiekiem a nie spełnieniem waszych oczekiwań wobec niej?
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: nataliagk » 2 maja 2020, o 20:22

eminem98xd pisze:
2 maja 2020, o 20:13
A czemu nie? Faceci się wspierają,matki się wspierają na forach do tego przeznaczone. To dlaczego lesby nie moga sie wspierać? Skad tutaj tyle jadu? Naprawde nie mozecie sie troche uświadomic w tym jak postepujecie?
Że swoją postawą szkodzicie innym kobietom?
Może by tak spojrzeć na siebie jak na człowieka i że kobieta która siedzi przed monitorem też jest człowiekiem a nie spełnieniem waszych oczekiwań wobec niej?
Twoim zdaniem rada "przestań się oglądać na innych, nie uzależniaj się od opinii innych, pokochaj sama siebie, akceptuj siebie, zmieniaj siebie jeśli chcesz, ale nie rób tego dla innych, tylko dla siebie" jest wylewaniem jadu? No no, ale mnie uświadomiłaś
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: eminem98xd » 3 maja 2020, o 18:05

nataliagk pisze:
2 maja 2020, o 20:22
eminem98xd pisze:
2 maja 2020, o 20:13
A czemu nie? Faceci się wspierają,matki się wspierają na forach do tego przeznaczone. To dlaczego lesby nie moga sie wspierać? Skad tutaj tyle jadu? Naprawde nie mozecie sie troche uświadomic w tym jak postepujecie?
Że swoją postawą szkodzicie innym kobietom?
Może by tak spojrzeć na siebie jak na człowieka i że kobieta która siedzi przed monitorem też jest człowiekiem a nie spełnieniem waszych oczekiwań wobec niej?
Twoim zdaniem rada "przestań się oglądać na innych, nie uzależniaj się od opinii innych, pokochaj sama siebie, akceptuj siebie, zmieniaj siebie jeśli chcesz, ale nie rób tego dla innych, tylko dla siebie" jest wylewaniem jadu? No no, ale mnie uświadomiłaś
W pewnym sensie są to toksyczne archaizmy.
"Przestań oglądać się na innych,nie uzależniaj się od opinii innych,pokochaj samą siebie...
To są takie rady cioci ady..
Oglądanie się na innych przez nas jest naturalne,bo jesteśmy ludźmi. Czyli jesteśmy gatunkiem stadnym i każdy z nas potrzebuje:
-Akceptacji społecznej
-Uwagi
-od czasu do czasu docenienia
-Przyjaźni
Więc to jest nie mozliwe by całkowicie z ręką na pulsie nie oglądać się na innych.
A nie uzależnianie się od opinii? To jest normalne,że nie które opinie potrafią nas zranić bo jesteśmy ludźmi a nie robotami i nikt nie lubi jak ktoś mówi o nas źle.
Dodatkowo,ten tekst pada wobec kobiet w tedy kiedy naprawdę,ktoś je skrzywdził a od matek,ojców,koleżaneczek dostają podświadomy sygnał że to ich wina i one dramatyzują.
Pokochaj samą siebie? Ta rada została rozprzestrzeniona przez środowiska ezoteryczne,która nie do końca zawsze jest adekwatna. Jest kierowana do dziewczynek,które w młodości nie doświadczyły właśnie miłości i były surowo traktowane po to żeby spełniały oczekiwania matek i ich ojców. Dodatkowo rada :Pokochaj siebie..
Jest taka dosyć bezczelna i czasami krzywdząca.
Bo jest rzucana do każdej teraz kobiety która ma jakiś problem. A nie wiemy czy kobieta siebie nie kocha bo jej nie znamy. Dodatkowo każdy taki mądry rzucając te słowa często nie zdaje sobie sprawy jaką posiada wagę.
Pokochanie siebie to trudny i żmudny proces psychologiczny. Który rzadko się udaje bez włożenia w to wysiłku,wsparcie ze strony innych osób.
I ogólnie te wszystkie rady,sa takie jakby to autorka muala problem ze sobą,bo dostrzegła problemy które istnieją na zewnątrz. A wierz mi,że w relacjach między kobietami ostatnio zauważyłam podobne zjawiska.
Zauważyłam że się nie doceniamy.
Notorycznie się krytykujemy,obgadujemy,stawiamy przed sobą chore wymagania,przekreślamy inne kobiety za byle co,Nie słuchamy się,z kwaśną miną i zazdrością przyznajemy innym kobietom że mają w czymś rację albo autorytet. Jak jakaś kobieta działa według własnych zasad to druga kobieta będzie tą pierwszą żeby zrobić jej czarny piuar za plecami i ruszyć ten jeden kamyczek żeby spadła na nią fala przemocy psychicznej.
Np w mojej pracy były 2 stare lesby.
I 3 takie wiesz takie feministki,to wiesz że to one wprowadziły większy mobbing płciowy niż koreańcy.
Były pierwszymi które krytykowały inne dziewczyny za wygląd,za to jak się wyrażają,wbijały szpilki za takie właśnie ludzkie rzeczy że którąś dziewczynę mogą boleć ręce od tej pracy. Że drugiej kobiecie jest ciężko się odnaleźć po 10 latach siedzenia w domu i opakowania się dziećmi.
Ogólnie jak nie wpasowywały się im w ich kategorie (gorzej się ich trzymały niż faceci) to po prostu dana dziewczyna czy kobieta nie miały życia.
A potem widzę jak takie kobiety wrzucają na post że są pro kobiece,a nie potrafi a zrozumieć prostych kwestii które dotyka wiele kobiet.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: eminem98xd » 3 maja 2020, o 18:16

Do równouprawnienia,na przeszkodzie stali nam mężczyźni.
Do równouspołecznienia na przeszkodzie stoi kobieta kobiecie.
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: nataliagk » 3 maja 2020, o 21:30

eminem98xd pisze:
3 maja 2020, o 18:05
W pewnym sensie są to toksyczne archaizmy.
"Przestań oglądać się na innych,nie uzależniaj się od opinii innych,pokochaj samą siebie...
To są takie rady cioci ady..
Oglądanie się na innych przez nas jest naturalne,bo jesteśmy ludźmi. Czyli jesteśmy gatunkiem stadnym i każdy z nas potrzebuje:
-Akceptacji społecznej
-Uwagi
-od czasu do czasu docenienia
-Przyjaźni
Więc to jest nie mozliwe by całkowicie z ręką na pulsie nie oglądać się na innych.
A nie uzależnianie się od opinii? To jest normalne,że nie które opinie potrafią nas zranić bo jesteśmy ludźmi a nie robotami i nikt nie lubi jak ktoś mówi o nas źle.
Dodatkowo,ten tekst pada wobec kobiet w tedy kiedy naprawdę,ktoś je skrzywdził a od matek,ojców,koleżaneczek dostają podświadomy sygnał że to ich wina i one dramatyzują.
Pokochaj samą siebie? Ta rada została rozprzestrzeniona przez środowiska ezoteryczne,która nie do końca zawsze jest adekwatna. Jest kierowana do dziewczynek,które w młodości nie doświadczyły właśnie miłości i były surowo traktowane po to żeby spełniały oczekiwania matek i ich ojców. Dodatkowo rada :Pokochaj siebie..
Jest taka dosyć bezczelna i czasami krzywdząca.
Bo jest rzucana do każdej teraz kobiety która ma jakiś problem. A nie wiemy czy kobieta siebie nie kocha bo jej nie znamy. Dodatkowo każdy taki mądry rzucając te słowa często nie zdaje sobie sprawy jaką posiada wagę.
Pokochanie siebie to trudny i żmudny proces psychologiczny. Który rzadko się udaje bez włożenia w to wysiłku,wsparcie ze strony innych osób.
I ogólnie te wszystkie rady,sa takie jakby to autorka muala problem ze sobą,bo dostrzegła problemy które istnieją na zewnątrz. A wierz mi,że w relacjach między kobietami ostatnio zauważyłam podobne zjawiska.
Zauważyłam że się nie doceniamy.
Notorycznie się krytykujemy,obgadujemy,stawiamy przed sobą chore wymagania,przekreślamy inne kobiety za byle co,Nie słuchamy się,z kwaśną miną i zazdrością przyznajemy innym kobietom że mają w czymś rację albo autorytet. Jak jakaś kobieta działa według własnych zasad to druga kobieta będzie tą pierwszą żeby zrobić jej czarny piuar za plecami i ruszyć ten jeden kamyczek żeby spadła na nią fala przemocy psychicznej.
Np w mojej pracy były 2 stare lesby.
I 3 takie wiesz takie feministki,to wiesz że to one wprowadziły większy mobbing płciowy niż koreańcy.
Były pierwszymi które krytykowały inne dziewczyny za wygląd,za to jak się wyrażają,wbijały szpilki za takie właśnie ludzkie rzeczy że którąś dziewczynę mogą boleć ręce od tej pracy. Że drugiej kobiecie jest ciężko się odnaleźć po 10 latach siedzenia w domu i opakowania się dziećmi.
Ogólnie jak nie wpasowywały się im w ich kategorie (gorzej się ich trzymały niż faceci) to po prostu dana dziewczyna czy kobieta nie miały życia.
A potem widzę jak takie kobiety wrzucają na post że są pro kobiece,a nie potrafi a zrozumieć prostych kwestii które dotyka wiele kobiet.
Częściowo się z Tobą zgadzam.
Bardzo ważna kobieta w moim życiu powiedziała mi ostatnio: "Żeby być szczęśliwym w towarzystwie innych trzeba też nauczyć się być szczęśliwym sam ze sobą". I tego się trzymam
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: nataliagk » 3 maja 2020, o 22:53

eminem98xd pisze:
2 maja 2020, o 20:13
Faceci się wspierają,matki się wspierają na forach do tego przeznaczone. To dlaczego lesby nie moga sie wspierać?
I nie wmawiaj mi, że moja zgoda z tym, co napisała "wojtek" jest wzajemnym wspieraniem się, tylko z tego powodu, że obie jesteśmy "lesbami". Nie ma dla mnie znaczenia kto kim jest - jeżeli zgadzam się ze zdaniem tej osoby, to nie mam zamiaru się tego wypierać. Kiedyś dostałam od "wojtka" taką poradę i "wsparcie", że aż mi w pięty poszło. I niejedna kobieta obraziłaby się za to, albo nawet obrzuciła ją inwektywami i kazała spierdal.ć, ale nie ja. Wzięłam pod uwagę jej słowa i mimo, że nie były słodkie i miłe, to pomogły mi się otrząsnąć i spojrzeć trzeźwo na moją sytuację. I za to jestem jej wdzięczna. Od jednych dziewczyn otrzymałam słowa otuchy i wsparcia, a od innych usłyszałam trochę gorzkich słów - doceniam jedne i drugie rady, bo wszystkie coś wniosły do mojej sytuacji. A jedna z tych osób, które postanowiły mi pomóc stała się dla mnie kimś na prawdę ważnym, wyciągnęła mnie z tego dołka i dzięki Niej moje życie obróciło się o 180 stopni - nareszcie w tę dobrą stronę. Bo do tej pory żyłam wbrew sobie, a dzięki Niej w końcu zaczęłam żyć, a nie tylko koegzystować. Jest cudowną osobą - mimo, że przez swoją skromność ciągle zaprzecza
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: Zaufacodnowa » 4 maja 2020, o 04:11

Zacytuję to zajebiste hasło rzucane tak jak wcześniej napisane każdej kobiecie, która ma problem "Pokochaj siebie.." osobiście bardzo siebie akceptuje i lubie. Może zabrzmi to dość egoistyczne ale wartości związkowe to mam przykładne. Jeśli ktoś chce niech niech krytykuje. Ale z kobietami w tych czasach jest małe nie halo. Dla mnie to zdradliwe świnie, które nie potrafią się trzymać obecnej sytuacji tylko latają z miejsca w miejsce, aby najwięcej ugrasc dla siebie. Najlepsze są te, które grają na dwa fronty bo jak z jedną im nie wyjdzie to zawsze polecą do tej zapasowej . Zagubione, zadufane księżniczki, przez które właśnie najbardziej się cierpi. Taką jedna też stanęła na mojej drodze i zmieniła moje życie w emocjonalna huśtawkie.jej takie bzdury terapeuta wmawiał i chyba dlatego stała się taka piepszone egositka, która rani wszystkich dookoła.
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: wojtek » 4 maja 2020, o 10:50

mowicie że siebie akceptujecie i kochacie, ale to nieprawda. ktoś kto siebie akceptuje nie szuka akceptacji u innych, bo mu ona niepotrzebna. ktoś kto siebie kocha nie pozwala innym na wykorzystywanie siebie i manipulowanie sobą.
i mówicie że taka jest natura ludzka że szuka akceptacji w grupie? dobrze. w takim razie naturą ludzką jest też to że człowiek jest egoistą i dba przede wszystkim o siebie i o to żeby jemu było dobrze, naturą ludzką jest to że dla swoich korzyści wykorzystuje innych (silniejszy słabszego, mądrzejszy głupszego, starszy młodszego, potem młody starego). takie rzeczy istnieją odkąd istnieje człowiek. w świecie zwierząt jest to samo, słabszy podporządkowuje się silniejszemu, albo jest przez niego zjadany. wy chcecie świata idealnego,gdzie panuje miłość i empatia, ale nie ma takiego świata, jest inny, i albo się w nim odnajdziecie, albo zginiecie, same, chore na depresje, wykorzystane, poranione. i to nie jest mój wymysł, tak jest i już.
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: Ella_Bronia » 4 maja 2020, o 21:41

SwitchMe pisze:
29 kwie 2020, o 08:14
Obecnie bardzo brakuje mi wsparcia ze strony innych kobiet, które nie są pod dyktaturą psychiczną mężczyzn, nie wyrzekają się siebie aby się im przypodobać, nie tolerują zachowań, których nie chcą tolerować aby zostały zaakceptowane, które nie są wyzywane, bo nie są łatwo dostępne (księżniczka) albo są zbyt łatwo dostępne (szmata), nie muszą rywalizować z innymi kobietami, homoseksualistami, transseksualistami o uwagę mężczyzn. Niestety w każdym miejscu w jakim się znajduję spotykam się raczej z rywalizacją o męskie względy i nie ważne czy jest to kobieta czy mężczyzna. Obecnie jestem w heteroseksualnym związku i ostatnio nawet musiałam rywalizować z kolegą z pracy mojego mężczyzny, który skomentował nasze zdjęcie słowami, że mój mężczyzna nie długo też go w to miejsce zabierze. Poczułam się okropnie. Bywam zazdrosna o inne kobiety, ale poważnie muszę być zazdrosna jeszcze o innych mężczyzn? Czy inni ludzie naprawdę nie rozumieją, że nie jest to fajne, dawać komuś do zrozumienia, że nie jest ważny? Czy to ze mną jest coś nie tak, że nie potrafię stawiać granic? Przesiadywałam też na dosyć "męskim" forum i wyszłam stamtąd poturbowana black pillem i tym jak homoseksualiści bawili się moim poczuciem własnej wartości. Jeżeli u was nie znajdę wsparcia, to już na prawdę nie wiem. Obecnie jestem na etapie nienawidzenia każdej płci. Chciałabym w końcu czuć się gdzieś bezpiecznie.
Czy Twoj mezczyzna jest bi, że zazdrość o kolegę z pracy była uzasadniona?
Chyba masz problem z zazdrością ogólnie. Niektórzy ludzi tak mają. Wiedz jednak, że to Twoj problem, a nie świata. Nie wiem z czego wynika problem pstologicznej zazdrosci. Czy z niskiego poczucia wlasnej wartości, czy z nadmiernej posesywności? Może z jednego i drugiego? Poszukaj i nad tym popracuj. I może poprostu nie badź zazdrosna, wyluzuj, zajmij się czymś innym, sobą. Facet to tylko dodatek, a nie sens życia.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: biedronca » 4 maja 2020, o 22:44

wojtek pisze:
4 maja 2020, o 10:50
mowicie że siebie akceptujecie i kochacie, ale to nieprawda. ktoś kto siebie akceptuje nie szuka akceptacji u innych, bo mu ona niepotrzebna. ktoś kto siebie kocha nie pozwala innym na wykorzystywanie siebie i manipulowanie sobą.
i mówicie że taka jest natura ludzka że szuka akceptacji w grupie? dobrze. w takim razie naturą ludzką jest też to że człowiek jest egoistą i dba przede wszystkim o siebie i o to żeby jemu było dobrze, naturą ludzką jest to że dla swoich korzyści wykorzystuje innych (silniejszy słabszego, mądrzejszy głupszego, starszy młodszego, potem młody starego). takie rzeczy istnieją odkąd istnieje człowiek. w świecie zwierząt jest to samo, słabszy podporządkowuje się silniejszemu, albo jest przez niego zjadany. wy chcecie świata idealnego,gdzie panuje miłość i empatia, ale nie ma takiego świata, jest inny, i albo się w nim odnajdziecie, albo zginiecie, same, chore na depresje, wykorzystane, poranione. i to nie jest mój wymysł, tak jest i już.
Owszem, to jest wymysł. Ludzie są z natury bardziej lub mniej empatyczni. I badania pokazują, że empatia i nieegoistyczne zachowania się opłacają. Upraszczając, zazwyczaj po prostu ludzie czują się zobowiązani oddać to, co dostali.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: wojtek » 4 maja 2020, o 22:52

biedronca pisze:
4 maja 2020, o 22:44
wojtek pisze:
4 maja 2020, o 10:50
mowicie że siebie akceptujecie i kochacie, ale to nieprawda. ktoś kto siebie akceptuje nie szuka akceptacji u innych, bo mu ona niepotrzebna. ktoś kto siebie kocha nie pozwala innym na wykorzystywanie siebie i manipulowanie sobą.
i mówicie że taka jest natura ludzka że szuka akceptacji w grupie? dobrze. w takim razie naturą ludzką jest też to że człowiek jest egoistą i dba przede wszystkim o siebie i o to żeby jemu było dobrze, naturą ludzką jest to że dla swoich korzyści wykorzystuje innych (silniejszy słabszego, mądrzejszy głupszego, starszy młodszego, potem młody starego). takie rzeczy istnieją odkąd istnieje człowiek. w świecie zwierząt jest to samo, słabszy podporządkowuje się silniejszemu, albo jest przez niego zjadany. wy chcecie świata idealnego,gdzie panuje miłość i empatia, ale nie ma takiego świata, jest inny, i albo się w nim odnajdziecie, albo zginiecie, same, chore na depresje, wykorzystane, poranione. i to nie jest mój wymysł, tak jest i już.
Owszem, to jest wymysł. Ludzie są z natury bardziej lub mniej empatyczni. I badania pokazują, że empatia i nieegoistyczne zachowania się opłacają. Upraszczając, zazwyczaj po prostu ludzie czują się zobowiązani oddać to, co dostali.
opłaca się też jeść warzywa i uprawiać sport, a nie opłaca siedzieć przed TV, pić piwo, wcinać czipsy i zagryzać czekoladą. i co? ilu ludzi wybiera to co się opłaca, a porzuca to co się nie opłaca? badania badaniami, a życie życiem.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: dobranocka14 » 5 maja 2020, o 22:59

wojtek pisze:
4 maja 2020, o 22:52
badania badaniami, a życie życiem.
Nie ma czegoś takiego. Zawsze zachodzi korelacja, zakładając rzetelność badań.
Nataliaanna
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 4 lip 2019, o 00:27

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: Nataliaanna » 16 maja 2020, o 02:02

Na prawdę cię rozumiem że chcesz po prostu aby każdy był dla siebie wspaniały itd problem jest taki że mężczyźni z natury rywalizują z każdym a dziewczynką od małego było wciskane że bez księcia z bajki będą nikim jak kopciuszek przez co tworzy się nagła potrzeba walki o szczęście. Umiem sobie wyobrazić jak w heteroseksualnych związkach jest okropnie ciężko dlatego cieszę się w sumie że jestem lesbijką. Bycie homo jest łatwiejsze jeśli chodzi o ten wyścig szczurów znaczy oczywiście są problemy z rodzicami i społeczeństwem hetero ale jeśli jesteś z kimś i wy przetrwacie takie problemy to powoduje tylko że to jest osoba na całe życie dla ciebie. W moim towarzystwie nikt nie próbuje zaimponować mężczyzną i mimo że lubię mężczyzn bo są zabawni są super przyjaciółmi to oni nie uważają się lepsi ode mnie ani nic w sumie była taka sytuacja że 1 próbował i mówił coś w stylu "no kobieta to tylko do gotowania i wychowywania dzieci się nadaje "w tedy uświadomiłam mu że mężczyzna jest tak na prawdę nikim dla przyrody on ma za zadanie zrobić i wychować dzieci i najczęściej to mężczyźni są chorzy bo jeśli nawet wszyscy umrą i 1 zostanie to i tak gatunek się odnowi i podałam przykład lwów że nie ma takiego czegoś jak "król lew " lwy biją się o samice aby móc przeżyć samica rodzi dziecko a lew ma je wychowywać i dzięki temu będzie mógł przeżyć i jeść a potem jak dziecko jest już w odpowiednim wieku samice przepędzają samca i tak by dużo mówić chłopak już nigdy do mnie nie zapakował ale zawsze było mi żal jego dziewczyny bo czół się po prostu lepszy niż kobiety a ja wolę aby każdy był równy. Tak na prawdę jeśli jesteś hetero to po prostu musisz się jakoś dostosować chociaż nie obraz się ale uważam że związki hetero są dziwne przez właśnie takie nie szanowanie swojej miłości jak tam mówiłaś ze możesz być szmatą albo księżniczka to chore nie wyobrażam sobie na moją dziewczynę krzyknąć a co dopiero wyzwać ją w jakikolwiek sposób gdy tylko widzę że jej przykro albo jest poirytowana kłótnia się kończy i obie siebie przepraszamy i dochodzimy do wspólnego porozumienia.
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: nataliagk » 16 maja 2020, o 18:23

Nataliaanna pisze:
16 maja 2020, o 02:02
była taka sytuacja że 1 próbował i mówił coś w stylu "no kobieta to tylko do gotowania i wychowywania dzieci się nadaje"
Kilka dni temu miałam następującą sytuację: z racji tego, że już jest wiosna i ciepełko to porządkuję ogródek, sieję i sadzę warzywa i robię takie tam inne ogródkowe rzeczy. W sąsiednim ogrodzie bawił się ok. 12-letni syn sąsiadów z młodszym kuzynem, coś ok. 8 lat. Kopali piłkę. W pewnej chwili usłyszałam, jak ten starszy mówi do młodszego: "Kopiesz jak baba" (domyśliłam się, że chyba nie szło mu zbyt dobrze).
Starszy z chłopców doszedł do wniosku, że pokaże młodszemu jak się powinno kopać piłkę "jak chłop" i tak mocno ją kopnął, że przeleciała przez ogrodzenie i wpadła w moją cebulkę sadzonkę. Narobiła trochę szkód, ale nic sobie z tego nie robiłam, bo aż zacierałam ręce na samą myśl, że los dał mi taką okazję, żeby im pokazać, jak na prawdę kopie baba. Oczywiście przez chwilę się z nimi droczyłam, ściemniałam, że jak piłka jest na moim terenie to już jest moja, albo że znalezione nie kradzione i takie tam.
Pewnie nie raz piłka przelatywała im przez ogrodzenie, a oni korzystali z okazji, że nikogo nie ma i przeskakiwali przez płot, żeby ją sobie zabrać, no ale przy mnie nie wypadało im tego robić, więc grzecznie czekali, aż im ją podam. Ponieważ ich ogród składa się w większej części z trawnika i wiedziałam, że w razie czego nie narobię większych szkód, zdecydowałam się kopnąć im tę piłkę ile fabryka dała.
Oczywiście oni podeszli pod samo ogrodzenie, myśląc, że podam im "jak baba", ale kopara im opadła (szczególnie temu starszemu), gdy wykopałam piłkę kilkadziesiąt metrów w górę i przez ogrodzenie. Doleciała prawie pod ich dom i w pewnej chwili obawiałam się, że wybije jakąś szybę, ale na szczęście osiadła przy huśtawce. W kierunku starszego z chłopców rzuciłam hasło: "No i tak właśnie kopią baby". Zarumienił się tylko, zaśmiał niepewnie i miał nietęgą minę, ale grzecznie podziękował. Jego "męski świat" w tym momencie chyba trochę zachwiał się w posadach:D
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Czy to jest męski świat?

Post autor: gimmeeverything » 17 maja 2020, o 22:43

nataliagk pisze:
16 maja 2020, o 18:23
Jego "męski świat" w tym momencie chyba trochę zachwiał się w posadach:D
...i kto wie - może nawet zostanie gejem? :D
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
ODPOWIEDZ